Duchowość

Wpisy zawierające słowo kluczowe duchowość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Jałowiec w magii i zielarstwie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Jałowiec jedno ze świętach drzew druidów, ma szeroką listę zastosowań zdrowotnych i w  szczególności magicznych.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nagietek w magii i zielarstwie Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Nagietek lekarski jest świetny do oczyszczania energetycznego oraz do odbijania wszelkich złych wibracji. Pijąc napar z nagietka Twoja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Awenturyn i jego właściwości Szeptuchy Wiedza Tajemna

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kamienie Ochronne Szeptuchy Wiedza Tajemna

Kamienie ochronne  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magiczne fazy księżyca Szeptuchy Wiedza Tajemna

Księżyc ma ogromną energię, która wpływa na wszystko w życiu. Księżyc składa się z czterech głównych fazy, mianowicie; Księżyc w nowiu, Księżyc wzrastający, Księżyc w pełni i Księżyc ubywający. Każda z tych faz trwa 7 dni, aby umożliwić wykonywanie magicznych rytuałów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krzyż jako talizman i jego znaczenie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Historia symboliki znaczenia krzyża, z czasem, nazbierała sobie, dłu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odprowadzanie dusz Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Wiele ludzi często ubolewa po stracie swoich bliskich, jednak nie jest w pełni świadoma, że żal i tęsknota wytwarza energię, która utrudnia duszy, dalszą wędrówkę po ukończeniu swojej drogi w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Prorocze sny Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Wiele os&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Woda księżycowa i jej zastosowanie. Szeptuchy Wiedza Tajemna

Woda księżycowa jest wodą pozostawioną na zewnątrz o zachodzie słońca, ładowana przez światło księżyca. Można to zrobić, gdy księżyc znajduje się w dowolnej fazie, ale najczęściej używaną fazą jest Księżyc w pełni, ponieważ w tej fazie ma potężną moc.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolory piórek i ich znaczenie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Związek między człowiekiem, a wyższymi energiami i wszechświatem, wymaga stałej komunikacji i aby to osiągnąć, istnieją różne sposoby. Istoty duchowe wysyłają wiadomości do ludzi zamieszkujących ziemię. Wiadomości te mogą przybierać formy takie jak; twoje marzenia, twoje myśli, twoje instynkty, przez kogoś innego lub przypadkowe sytuacje, przez znaki i przedmioty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magia świętych drzew Szeptuchy Wiedza Tajemna

Drzewa zawsze odgrywały ważną rolę w medycynie ludowej, szamanizmie, wróżbiarstwie, magii i przesądach. Każda część drzewa jest święta, korzenie, kora, liście, gałęzie, nasiona i owoce leczą wiele chorób, chronią domy, ludzi i zwierzęta przed złymi energiami i pechem. Napary z drzew dadawają mocy, siłę i działają leczniczo, stąd dostały miano jako magiczne mikstury. Drzewa są wykorzystywane w magii i rytuałach. Dziś przedstawię Wam jakie właściwości magiczne posiadają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ho'oponopono Szeptuchy Wiedza Tajemna

Wielu ludzi jest przekonanych, że nie może uzyskać w pełni szczęścia, bo czują się, jak by nic nie było pod ich kontrolą i jak by utknęli w jakimś świecie, gdzie prześladuje ich pech??? Czy wiesz, że te osobiste przekonania ograniczają napływ szczęścia i dobrobytu??? W tym artykule odkryjesz, jak usunąć negatywne przekonania i uleczyć swoje życie za pomocą potężnej hawajskiej techniki zwanej Ho'ponopono. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hipnoza lekiem na wszystko Szeptuchy Wiedza Tajemna

Hipnoza jest to metoda komunikowania się umysłu z podświadomości i za pomocą transu, usuwa z naszego umysłu wszelkie negatywności, metoda ta, przeprowadzana jest z pomocą drugiej osoby, która pomoże skupić się na wewnętrznym aspekcie, naszego ducha, hipnoza odgrywa kluczową rolę w większości zjawisk parapsychologii. Podczas transu, można uzyskać wiele informacji, o sobie, swoim zdrowiu, o rzeczach, których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Umysł działa dość ulegle na pytania terapeuty. Hipnoza przedstawi nam zjawisko zwane kontaktem z wewnętrznym ja. Ponieważ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. APROBATA CZAS NA PRAWDE

WKiedy wyrażamy swoją aprobatę to znaczy że zgadzamy się na to. To znaczy że jesteśmy zgodni z tym co w danym temacie jest proponowane. Jeśli nasza zgodność wypływa z naszego zrozumienia i pozytywnych emocji na dany temat to wtedy jest to aprobata. Ale jeśli nasze emocje i nasze myśli niekoniecznie są pozytywne a my mimo tego się zgadzamy to nie aprobata tylko udawanie i zmuszanie się do danej decyzji a to już nie jest niczym pozytywnym to już nie ma nic wspólnego z wyrażaniem zgody. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. MAŁA WIARA CZAS NA PRAWDE

Każdy kto spotkał się z tym określeniem wie że to nie tylko chodzi o wiarę religijną. To stwierdzenie można zastosować do wielu różnych tematów w naszym życiu bo przecież nasza wiara to nie tylko religia to mnóstwo spraw każdego dnia i jeśli nie mamy wiary w ich powodzenie to jak możemy mieć wiarę w powodzenie w naszym życiu? Wiemy dobrze że wiara czyni cuda ale czy wierzycie w cuda?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »