Duchowość

Wpisy zawierające słowo kluczowe duchowość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

1. PRZEŁAMYWANIE SIĘ CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem kiedy mamy momenty w których nie chcemy iść dalej zaczynamy tak zwany "bieg wsteczny" bo zamiast posuwać się do przodu zaczynamy się cofać.  Za każdym razem gdy zdamy sobie sprawę z naszego postoju mam przed sobą moment w którym należy zrobić krok do przodu i jest to właśnie moment w którym musimy przełamać swoje opory swój wstyd swoją upartość swoje niechęci i zrobić to co należy zrobić. Z pewnych względów nie mamy żadnego lepszego wyjścia z niekomfortowych dla nas sytuacji. Nie mamy lepszego sposobu na zwycięstwo z n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAPOWIEDZI CZAS NA PRAWDE

Zapowiedzi tematów które przychodzą. Zapowiedzi tego co się może wydarzyć.  Za każdym razem gdy się wydarza w naszym życiu coś niezwykłego napewno dostajemy o tym informacje. Na pewno dostajemy tego zapowiedź. Pytanie tylko czy potrafimy je odczytać. Zdarzają się zapowiedzi w postaci przeczucia w postaci wizji i w postaci snów. One najczęściej spełniają taką rolę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rycyna tajemnicze właściwości w Ziołolecznictwie i magii Szeptuchy Wiedza Tajemna

Rycyna, tak skuteczny w codziennych czynnościach, a założę się, że nigdy nie zdawałeś sobie sprawy, że pochodzi ona z jednej z najbardziej trujących roślin na świecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Korzeń Osha jako talizman szczęścia Szeptuchy Wiedza Tajemna

Magiczne użycie korzenia Osha pochodzi z północnoamerykańskich tradycji plemiennych, gdzie uważa się, że ma wielką moc szczęścia, często jest noszone jako talizman szczęścia. Po spaleniu wytwarza ciepły i korzenny aromat, który jest używany do oczyszczania powietrza. Ze względu na swoją moc szczęścia jest również używany przez niektórych do ochrony przed negatywnymi lub szkodliwymi wpływami i energiami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jałowiec w magii i zielarstwie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Jałowiec jedno ze świętach drzew druidów, ma szeroką listę zastosowań zdrowotnych i w  szczególności magicznych.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nagietek w magii i zielarstwie Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Nagietek lekarski jest świetny do oczyszczania energetycznego oraz do odbijania wszelkich złych wibracji. Pijąc napar z nagietka Twoja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Awenturyn i jego właściwości Szeptuchy Wiedza Tajemna

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kamienie Ochronne Szeptuchy Wiedza Tajemna

Kamienie ochronne  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magiczne fazy księżyca Szeptuchy Wiedza Tajemna

Księżyc ma ogromną energię, która wpływa na wszystko w życiu. Księżyc składa się z czterech głównych fazy, mianowicie; Księżyc w nowiu, Księżyc wzrastający, Księżyc w pełni i Księżyc ubywający. Każda z tych faz trwa 7 dni, aby umożliwić wykonywanie magicznych rytuałów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krzyż jako talizman i jego znaczenie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Historia symboliki znaczenia krzyża, z czasem, nazbierała sobie, dłu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odprowadzanie dusz Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Wiele ludzi często ubolewa po stracie swoich bliskich, jednak nie jest w pełni świadoma, że żal i tęsknota wytwarza energię, która utrudnia duszy, dalszą wędrówkę po ukończeniu swojej drogi w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Prorocze sny Szeptuchy Wiedza Tajemna

  Wiele os&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Woda księżycowa i jej zastosowanie. Szeptuchy Wiedza Tajemna

Woda księżycowa jest wodą pozostawioną na zewnątrz o zachodzie słońca, ładowana przez światło księżyca. Można to zrobić, gdy księżyc znajduje się w dowolnej fazie, ale najczęściej używaną fazą jest Księżyc w pełni, ponieważ w tej fazie ma potężną moc.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolory piórek i ich znaczenie Szeptuchy Wiedza Tajemna

Związek między człowiekiem, a wyższymi energiami i wszechświatem, wymaga stałej komunikacji i aby to osiągnąć, istnieją różne sposoby. Istoty duchowe wysyłają wiadomości do ludzi zamieszkujących ziemię. Wiadomości te mogą przybierać formy takie jak; twoje marzenia, twoje myśli, twoje instynkty, przez kogoś innego lub przypadkowe sytuacje, przez znaki i przedmioty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magia świętych drzew Szeptuchy Wiedza Tajemna

Drzewa zawsze odgrywały ważną rolę w medycynie ludowej, szamanizmie, wróżbiarstwie, magii i przesądach. Każda część drzewa jest święta, korzenie, kora, liście, gałęzie, nasiona i owoce leczą wiele chorób, chronią domy, ludzi i zwierzęta przed złymi energiami i pechem. Napary z drzew dadawają mocy, siłę i działają leczniczo, stąd dostały miano jako magiczne mikstury. Drzewa są wykorzystywane w magii i rytuałach. Dziś przedstawię Wam jakie właściwości magiczne posiadają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »