Duchowość

Wpisy zawierające słowo kluczowe duchowość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

POWITANIE na blogu Przystań Świetlistego Promienia

 Jako tarocistka i opiekun duchowy w jednym, zachęcam Ciebie do kontaktu ze mną, ponieważ cechuje mnie szczerość, życzliwość i empatia do człowieka, który pragnie wsparcia w kwestii osobistego  życia.Namnożyło się wielu ezoteryków na rynku polskim, a poziom ich zdolności jest zróżnicowany. Sytuacja ta, wymusza na człowieku rozważnej decyzyjności w wyborze wróżb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przekierowanie do wiedzy duchowej Przystań Świetlistego Promienia

    Nie będe rozpisywać się na blogu, ponieważ wiedzę istotną zamieściłam tutaj:http://donatajablonska-duchowosc.blogspot.com Jeśli, ktoś poszukuje odpowiedzi czy wiedzy paranormalnej, znajdzie ją w linku powyższego bloga.Opubliczniłam posty i własne nagrania, aby Polacy pojęli więcej, oprócz tego, co nauczyło ich życie systemowe,narzucone przez rząd. Pozdrawiam ciepłoDonata Jabłońskatarocistka, opiekun duchowymail: donata.jablonska33@gmail.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Rozdział I Sanktuarium 11

07/08/2018---ROZDZIAŁ ILata ’90, Poznań, Polska. Naprawdę piękne miasto. Wspaniali ludzie. Wspaniała Energia. Choć wiemto dziś. Wtedy, życie było cholernie trudne. Po rozstaniu rodziców zamieszkaliśmy z Mamą uDziadków. Dawny Dom Rodzinny pamiętałem z ostatniej sytuacji, gdzie pod domem pojawili sięDziadkowie ‘z dwóch stron’, od Taty i Mamy, po czym zaczęli się naparzać po gębach. Mnie trafiło dobagażnika i niemalże jak w ‘szybkich i wściekłych’ w szaleńczym pościgu po mieście, wylądowałem warchiwum jednej z większych firm telekomunikacyjnych tamtych czasów (praca babci, stąd możliwośćwejścia). Dziadek został ze mną, a cała wręcz Scena Rodzajowa rozgrywała się przed wejściem. Nic niewidziałem, bo w archiwum były tylko małe, zakratowane okna niemalże przy samym suficie iniemożliwym było wyjrzenie przez nie, nie będąc kilkumetrowym olbrzymem, lub po prostu bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Wstęp i Prolog Sanktuarium 11

07/08/2018---WSTĘP-O kurwa!To pierwsze słowa, które wypowiedziałem tamtego dnia, po tym, co się stało. Dość prymitywnareakcja, patrząc z perspektywy czasu. Ale na tamten moment, to musiało wystarczyć.Co się stało?Nie wiem, czy dowiecie się tego w tej książce. Nie wiem, czy dowiecie się tego w kolejnych. Nie wiem,czy kolejne powstaną. Ba! Nie wiem, czy ta powstanie. Choć, jeśli to czytasz, Drogi Czytelniku, tocieszę się, bo powstała. A w tej chwili tylko to się liczy.Postaram się zatem opowiedzieć Ci, Drogi Czytelniku, co doprowadziło do powyższego momentu.A wszystko zaczęło się... PROLOGWszystko o czym teraz opowiem, zaczęło się w latach ’90, w Polsce. Choć tak naprawdę zaczęło siędużo, naprawdę dużo wcześniej. A mówię tu o czasach Antycznej Grecji, Starożytnego Egiptu,Atlantydy, a nawet jeszcze wcześniej! Ale o tym kiedy indziej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na początku było |Słowo| Sanktuarium 11

07/08/2018 --- To pierwszy wpis na tym blogu. --- Moją Misją jest przakazać tę Wiedzę, a to najlepszy na to sposób. Trafi ona do tych, do których trafić ma. Zrozumieją ją nieliczni, którzy są gotowi. --- "Usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego, z wyjątkiem uszu zrozumienia" - Kybalion. To pierwszy, lecz nie ostatni cytat z tej skarbnicy wiedzy, którym posłużymy się na tym blogu. Jakże on pięknie pasuje do tego wstępu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEDYNA KARTA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JEDYNA KARTA 232. Na którą należy postawić to duchowość, osobiste ja, samoświadomość, dopiero taka postawa, która podporządkowuje materię duchowi jest słuszna i rozwojowa, ona wręcz jest drogą ku wolności wewnętrznej i na zewnątrz płynąca. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE

WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE42.Wszystko wybucha, kamień na kamieniu nie zostanie, tam gdzie są fałszywe znaki ogień oczyści wszystko, ludzkie duchy spalicie się w ogniu z własnego chcenia, z własnego wyboru. Wydajecie na siebie wyrok.Syreny już wyją cały czas, bo nie ma komu wyłączyć, wszyscy gaszą, nie są w stanie już niczego powstrzymać, syk ognia już słychać, leci już na ziemię, ogień lać się będzie z nieba, musi wypalić do końca, do dna, wszystko co jest związane z ciemności (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZŁOWIECZE

CZŁOWIECZE37.Człowiecze czołgasz się po podłodze jak robal, rozdeptany szukający pomocy przed swoim katem.Nie ma już ratunku na głuchotę i głupotę, rozumowego blokowania ducha, w ogóle już nie słuchasz, całkiem się zamknąłeś i szukasz już tylko pieniędzy, duchowo jesteś całkiem martwy, nie ma psyche jest tylko some.Martwe myśli, martwe czyny i martwe bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ SMS UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZYSZEDŁ SMS76.Przyszedł SMS do apostoła Mojżesza z nr. telefonu 0 – 511 744 074 o treści cyt.: »Pozdrawiam Mojżesza« drugi cyt: »zadzwoń« i trzeci cyt.: »Bogdanie przyjmij mnie do siebie«, człowiecze jak masz sprawę to dzwoń, ale do ciebie nikt dzwonił nie będzie, to ty masz się wysilić.Następnie zadzwonił trzy razy, w telefonie bełkot, ogromny strach, po drugiej stronie chory ziemski człowiek. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TELEWIZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

TELEWIZJA74.Telewizja to rozumowe płytkie szufladki i ramki, duży budynek, wielu krzątających się ludzi ziemskich, wszystko poukładane, już zaszeregowane, nie da się zmienić, bo nikt i nic przyjąć już nie chce, kasa i tylko kasa się liczy, nie ma nic światłego, tylko bardzo mocne negatywne energie.Kamery, zamki, szyfry i sztuczna ochrona, przed negatywnymi energiami pełne otwarcie, nikt nie chroni nikogo, a przez podawanie ręki przekazywane bardzo mocne ciemne nurty, samo dno. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OPINIE I KOMENTARZE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OPINIE I KOMENTARZE71.Piszecie opinie i komentarze, uważacie że im więcej tym lepiej.Energetycznie to wygląda tak, jak te dziwne nazwy i obrazy potworów, nie podawanie swojego imienia i nazwiska, to jest ukrywanie się za maszkarą.Czyżby każdy z was miał do ukrycia swoje prawdziwe oblicze, swoje prawdziwe ja, swojego ducha, a może jest tak szkaradne jak t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE OBUDŹ SIĘ

LUDZKI TWORZE OBUDŹ SIĘ20.Ludzki tworze obudź się i otwórz oczy, zacznij widzieć PRAWDĘ, jest zawarta w tobie, czytaj i żyj zgodnie z Prawami STWÓRCY, to twoje być albo nie być.Zobacz jak prowadzisz do zagłady swoje ziemskie dzieci.Prowadząc je do zagłady i tak dostaniesz za takie prowadzenie należną zapłatę, zapomniałeś jaka jest PRAWDA, a w niej zawarta MIŁOŚĆ, surowa wymagająca i sprawiedliwa, nie masz już czasu by naprawić wszystkie krzywdy, ale możesz jeszcze zacząć swoim rozwojem duchowym odczynić, bo z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »