Duchowość

Wpisy zawierające słowo kluczowe duchowość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Na początku było |Słowo| Sanktuarium 11

07/08/2018 --- To pierwszy wpis na tym blogu. --- Moją Misją jest przakazać tę Wiedzę, a to najlepszy na to sposób. Trafi ona do tych, do których trafić ma. Zrozumieją ją nieliczni, którzy są gotowi. --- "Usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego, z wyjątkiem uszu zrozumienia" - Kybalion. To pierwszy, lecz nie ostatni cytat z tej skarbnicy wiedzy, którym posłużymy się na tym blogu. Jakże on pięknie pasuje do tego wstępu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEDYNA KARTA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JEDYNA KARTA 232. Na którą należy postawić to duchowość, osobiste ja, samoświadomość, dopiero taka postawa, która podporządkowuje materię duchowi jest słuszna i rozwojowa, ona wręcz jest drogą ku wolności wewnętrznej i na zewnątrz płynąca. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE

WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE42.Wszystko wybucha, kamień na kamieniu nie zostanie, tam gdzie są fałszywe znaki ogień oczyści wszystko, ludzkie duchy spalicie się w ogniu z własnego chcenia, z własnego wyboru. Wydajecie na siebie wyrok.Syreny już wyją cały czas, bo nie ma komu wyłączyć, wszyscy gaszą, nie są w stanie już niczego powstrzymać, syk ognia już słychać, leci już na ziemię, ogień lać się będzie z nieba, musi wypalić do końca, do dna, wszystko co jest związane z ciemności (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZŁOWIECZE

CZŁOWIECZE37.Człowiecze czołgasz się po podłodze jak robal, rozdeptany szukający pomocy przed swoim katem.Nie ma już ratunku na głuchotę i głupotę, rozumowego blokowania ducha, w ogóle już nie słuchasz, całkiem się zamknąłeś i szukasz już tylko pieniędzy, duchowo jesteś całkiem martwy, nie ma psyche jest tylko some.Martwe myśli, martwe czyny i martwe bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ SMS UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZYSZEDŁ SMS76.Przyszedł SMS do apostoła Mojżesza z nr. telefonu 0 – 511 744 074 o treści cyt.: »Pozdrawiam Mojżesza« drugi cyt: »zadzwoń« i trzeci cyt.: »Bogdanie przyjmij mnie do siebie«, człowiecze jak masz sprawę to dzwoń, ale do ciebie nikt dzwonił nie będzie, to ty masz się wysilić.Następnie zadzwonił trzy razy, w telefonie bełkot, ogromny strach, po drugiej stronie chory ziemski człowiek. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TELEWIZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

TELEWIZJA74.Telewizja to rozumowe płytkie szufladki i ramki, duży budynek, wielu krzątających się ludzi ziemskich, wszystko poukładane, już zaszeregowane, nie da się zmienić, bo nikt i nic przyjąć już nie chce, kasa i tylko kasa się liczy, nie ma nic światłego, tylko bardzo mocne negatywne energie.Kamery, zamki, szyfry i sztuczna ochrona, przed negatywnymi energiami pełne otwarcie, nikt nie chroni nikogo, a przez podawanie ręki przekazywane bardzo mocne ciemne nurty, samo dno. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OPINIE I KOMENTARZE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OPINIE I KOMENTARZE71.Piszecie opinie i komentarze, uważacie że im więcej tym lepiej.Energetycznie to wygląda tak, jak te dziwne nazwy i obrazy potworów, nie podawanie swojego imienia i nazwiska, to jest ukrywanie się za maszkarą.Czyżby każdy z was miał do ukrycia swoje prawdziwe oblicze, swoje prawdziwe ja, swojego ducha, a może jest tak szkaradne jak t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE OBUDŹ SIĘ

LUDZKI TWORZE OBUDŹ SIĘ20.Ludzki tworze obudź się i otwórz oczy, zacznij widzieć PRAWDĘ, jest zawarta w tobie, czytaj i żyj zgodnie z Prawami STWÓRCY, to twoje być albo nie być.Zobacz jak prowadzisz do zagłady swoje ziemskie dzieci.Prowadząc je do zagłady i tak dostaniesz za takie prowadzenie należną zapłatę, zapomniałeś jaka jest PRAWDA, a w niej zawarta MIŁOŚĆ, surowa wymagająca i sprawiedliwa, nie masz już czasu by naprawić wszystkie krzywdy, ale możesz jeszcze zacząć swoim rozwojem duchowym odczynić, bo z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »