Blogi

Wpisy zawierające słowo kluczowe blogi.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

biznes info

NEW YORK - Wall Street wzrósł bardziej optymistyczne poniedziałek na wiadomość, że drugmaker Pfizer rywalem będzie msn meteo nabyć za 68 dolarów Wyeth mld niespodzianka skok sprzedaży istniejących domów w grudniu. Dow Jones przemysłowej wzrosły średnio ponad 130 punktów i szersze indeksy przeskoczyła ponad 2 proc. Pfizer Przejdźmy oferowane inwestorom pewność, że dealmaking może nadal odbywać się w trudnej recesji. Oraz sprawozdania z Krajowego Stowarzyszenia Realtors, że sprzedaż istniejących domów wzrosła zamiast spadła w grudniu mieszana ma nadzieję, że niższe ceny i stopy procentowe są objęte pomagając pałaszować na nadmiar domów ze "sprzedaży" znaki. Inwestorzy również zakład w dół pobity finansowych zapasów po Standard & Poor's potwierdziła swoje oceny na General Electric Co, który ma dużą usług finansowych fir (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obama info

WASZYNGTON - Prezydent Barack Obama naciska na silniejsze ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, mówiąc, że chce, meteorologist aby ułatwić członkowskich, takich jak Kalifornia podjąć ostrzejsze zasady wydajności paliwa niż federalne normy. Obama powiedział Białej House gromadzenia, że "Ameryka nie ponosi zakładnikiem malejących zasobów." On powiedział, że rząd musi działać z państwami - a nie przeciwko nim - na ostrzejsze normy paliwa dla samochodów osobowych i ciężarowych. Powiedział Kalifornii i kilku innych państw, starałem się stworzyć ostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń, ale że "Waszyngton stanął na ich drodze." Obama powiedział poniedziałek, że obecnie chce Agencję Ochrony Środowiska do drugiego patrzeć na decyzje odmawiając zgody na stwierdza się wyższe standardy. THIS IS A BREAKING NEWS (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wirus info

Jeszcze inny twierdzi, że wspólne meteo hr i zakaźny wirus związany jest kilka przypadków otyłości w wiadomościach dzisiaj. Badania na ludziach wykazały, że 33 procent dorosłych otyłych zawarł jeden adenovirus nazwie AD-36 w pewnym momencie w ich życiu, według artykułu w UK's Daily Express, podczas gdy tylko 11 procent chudego mężczyzn i kobiet miało wirusa . Badania, które mają być prezentowane w telewizji BBC specjalnych, nie jest duże wiadomości naukowców jednak. Ponadto niektóre martwić, że pokazywanie otyłości jako coś po prostu połów może zasłaniać faktu, że nadal największym overeating kierowcy otyłości. Fakty Narodowy Centers for Disease Control and Prevention szacuje, że około jedna trzecia amerykańskich dorośli otyłych, previsioni meteo podobnie jak 16 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
los angeles info

LOS ANGELES - "Slumdog Millionaire" verdens varet kontynuowała prawdopodobne wzrośnie z niskiej pozycji budżetu na najwyższym Hollywood wysokość wygrania Screen Actors Guild Award dla najlepszego oddania do ruchu hotelu. Nagroda, która jest równoznaczna z najlepszych zdjęcie z gildii, wynika górę wyróżnieniem w Golden Globes i Producenci Guild Awards. Na stronie telewizji, "30 Rock" zmieciony z komedii serię zwycięstw do oddania, Alec Baldwin i Tina Fey. TV dramat wyróżnieniem poszedł do obsady "Mad Men" Hugh Laurie ( "House") i Sally Field ( "Brothers & Sisters"). "Slumdog" opowieść o nastoletnich sierocego z slumsach w Bombaju, który stał się największym zwycięzcą w historii Indii wersję "Kto chce zostać milionerem", został zarówno krytyczne trafienie i handlowych. Jego zwycięstwo zwrócił entuzjastyczne oklaski z star-studded (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
halo info

WASZYNGTON - To kształtowanie msn varet się do innego zawszony roku dla pracowników, z więcej firm oczekuje na zmniejszenie listy płac w najbliższych miesiącach. To część najnowsze prognozy z prognostów w poniedziałek sondażu zwolnione przez Krajowe Stowarzyszenie for Business Economics, że przedstawia najgorszych warunków handlowych w USA od raportu powstania w 1982 roku. Trzydziestu dziewięciu procent przewidywane redukcje zatrudnienia poprzez ścieranie lub "znaczące" zwolnienia w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, w porównaniu z 32 procent w poprzednim sondażu w październiku. Około 45 procent w bieżącym badaniu przewidywane żadne zmiany w zatrudnianiu plany, a około 17 procent myśli wynajem zwiększyłoby. Recesja, która rozpoczęła się w grudniu 2007, i oczekuje się rozciągnąć w tym roku, zostało pracy killer. Gospodarka stracił 2,6 milionów mi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sri lanka info

Colombo, Sri Lanka - Walka między Sri Lanki siły rządowe i rebeliantów do odwrotu małej łatki do dżungli ma schwytanych meteo city tysięcy niewinnych ludzi i zabili "wielu" cywilom, starszy ONZ Oficjalny powiedział w poniedziałek. Wojskowych uchwycił rebeliantów końcowych twierdzę Mullaittivu walczyli w niedzielę i ciężkich walkach z separatystami w szybko kurczących się, gęsto zaludnionych strefy wojny w poniedziałek wojskowych powiedział. Z ogromnym ludności cywilnej w ograniczony obszar, sytuacja urosła zdesperowanych w ostatnich dniach, koordynator ONZ rezydentem Neil Buhne powiedział The Associated Press. "Nie udało się wielu cywilów zabitych w ciągu ostatnich dwóch dni", powiedział. "Jest naprawdę się kryzysu". Buhne powiedział, że do niedawna meteo l obu stron w walce pracowaliśmy, aby (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
waszyngton info

WASZYNGTON - Prezydent Barack Obama jest gotów dać więcej swobody państw do ograniczenia emisji zanieczyszczeń meteo praga pochodzących z samochodów osobowych i do rządu federalnego ruchu na paliwo standardów wydajności, które mogłyby remake sektora motoryzacyjnego. Obama jest gotowy, aby ogłosić swoje plany później poniedziałek w Białym Domu, twierdzą urzędnicy znać szczegóły, które wypowiedział pod warunkiem anonimowości, aby uniknąć wstępnych empting prezydent. Uwagę na energii pochodzi jak Obama głów w jego pierwszy pełny tydzień jako prezydent, z porządku obrad zdominowany przez gospodarczy woes i pchania się ogromnym bodźcem planu przez Kongres. W jednym z kluczowych przenieść, Obama ma na celu niech Kalifornii i innych stanów własnych norm emisji z rury wydechowej - bez konieczności uzyskania zwolnienia od ochrony środowiska (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sekretarz info

WASZYNGTON - US urzędników powiedzieć Sekretarz Stanu Hillary Rodham Clinton planuje nazwa specjalnego wysłannika do zmian meteo satellite klimatycznych. Clinton ożywił Todd Sterna, byłego Białego Domu, który był asystentem głównego negocjatora USA na rozmowy w Kioto męża administracja, urzędnicy powiedzieli poniedziałek. Rozmawiali na temat stanu meteo a 12 anonimowość przed planowaną południe Departamentu Stanu ceremonii gdzie Clinton ogłosi termin. Stern pracował w administracji Clintona z 1993 r. do 2001 r., najpierw w Białym Domu, gdzie pracował w sprawie Protokołu z Kioto i skoordynowane z inicjatywą Przewodniczącego w sprawie globalnych prvision zmian klimatycznych, a następnie na Skarbu Państwa, gdzie był starszym doradcą s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
springfield info

Springfield, Ill - Gov Rod Blagojevich, biorąc jego obronie do telewizji, a nie jego oskarżenia procesu, zasznurowaną obecnie na jego oskarżyciele poniedziałek i objawił mu uznać nazewnictwa Oprah Winfrey meteo 10 do amerykańskiego Senatu. W szyku wojewoda powiedział ABC's "Good Morning America", że pomysł mianowania talk show gospodarza przyszli do Niego, jak on zbadać potencjalnymi kandydatami do pracy prokuratorów federalnych twierdzą, że on chciał sprzedać osobie oferującej najwyższą cenę. "Ona wydawała się być ktoś, kto pomógłby Barack Obama w znaczący sposób zostać prezydentem", powiedział. "Była oczywiście ktoś o wiele szerszy niż w przypadku innych Bully ambona senatorów." Regulator obawiają się jednak, że mianowanie Winfrey może natknąć jako chwyt i że talk show było mało prawdopodobne, aby zaakceptować. W końcu, Blagojevich powołania byłego Illin (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
info info

WASZYNGTON - Kongres jest w meteo octobre celu zajęcia się gospodarki w tym tygodniu przez prezydenta Barack Obama rozważa wybór na czele Departamentu Skarbu i działając na ustawodawstwo pobudzenia wzrostu gospodarczego. Senat może potwierdzić Timothy Geithner jako sekretarz skarbu już w poniedziałek, po opóźnianie głosowania Geithner, ponieważ nie płacą niektórych swoich podatków federalnych na początku tego dziesięciolecia. Geithner osiadł jego zaległy podatek Obama nominowany na krótko przed nim, i senatorów z obu stron powiedzieli oni oczekują go do potwierdzenia. Geithner będzie nadzorować ratowania branży finansowej zatwierdzony przez Kongres. Senat komisji zaplanowano na podjęcie ogromnego wtorek pakiet bodźców gospodarczych i pełnego Dom oczekuje się głosowania w wersji z 825 miliardów dolarów planu środę. Pakiety przeznaczają ok. dwi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Watykan info

WATYKAN - Watykan stosunków z Żydów groziła nowego kryzysu piątek po excommunicated brytyjski biskup - podobno w kolejce television de do rehabilitacji - powiedział, że historyczne dowody "jest niezwykle przed 6 milionów Żydów, które zostały celowo gassed" podczas II wojny światowej. Dwa włoskie dzienniki zgłaszane czwartek, że planowane Pope Benedict XVI do zniesienia ekskomunika Richarda Williamson i trzech innych biskupów, które zostały ukarane za konsekrowanych bez zgody papieskiej 20 lat temu przez francuskiego konserwatywnego arcybiskupa późno Marcel Lefevbre. Watykan odmówił komentarza w sprawie sprawozdania, ale w Rev rzecznik Watykanu Federico Lombardi piątek sugerował, że taki dekret miałby być podawane do publicznej wiadomości wkrótce. annaphil tv2 Naczelny (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
siemens info

FRANKFURT, Niemcy - Przemysłowe tv2 programmer konglomeratu Siemens AG rozważa opuszczania jej 34 procent udziałów w Areva NV, w elektrowni atomowej jednostki francuskiej firmy inżynierii jądrowej Areva SA, powiedział rzecznik piątek. Monachium-Siemens płyt opartych spotka wkrótce podjąć decyzję, powiedział Marc Langendorf w Monachium. Areva posiada opcję na Siemensa udział w jednostce do przejęcia udziałów w 2009 roku. "Zarząd i Rada Nadzorcza Siemens omówi tę sprawę w ciągu najbliższych kilku dni", powiedział Langendorf. "Po tym pójdziemy publicznej potencjalne decyzje zarządu i rady nadzorczej." On nie daje dalsze szczegóły i Areva Rzeczniczka Patricia Marie odmówił komentarza. Dyrektor Naczelny Siemens Peter Loescher powiedział Les Echos gazecie ostatnio jako września, że niemiecka grupa jest zadowolony z jego relacji z Areva, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
euro info

DUBLIN, Irlandia - W całej Europie, prezydent Barack Obama decyzji zamknął Guantanamo Bay więzienia zgłosił niewygodne pytanie: tv2 guide Jakie UE stanowi, że w stosunku do obozu railed zaoferuje nowe życie zwolnione więźniów? Amerykański Departament Obrony mówi około 50 z 245 więźniów oczekują wolności nie może iść do domu ponownie na bezpieczeństwo lub politycznych, co rodzi potrzebę znalezienia alternatywnego miejsca, aby wysłać im. Ale Unia Europejska członków długo krytycznie Guantanamo shied dala piątek od jakichkolwiek zobowiązań, aby pomóc. Irlandia dołączył Portugalia, Francja, Niemcy i Szwajcaria w mówiąc prawdopodobnie będzie uczestniczyć w organizowanych przez UE planu, który mógłby przybrać kształt na szczycie ministrów spraw stations zagranicznych poniedziałek w Brukseli. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
gaza city info

GAZA CITY, Strefa Gazy - Gazans wypełnione meczetów w piątek modlitwy bez strachu izraelskich strajki po raz play tv pierwszy od wojny z Hamasu zakończony, uczucie mieszaniny smutek, szok i ulgę. Izraelskich okrętów pistolety były w dużej mierze cichy po tygodniach Nonstop ognia wzdłuż wybrzeża terytorium palestyńskim, jak zawieszenie broni deklarowane przez obie strony w ostatni weekend posiadaniu. Blisko dwa miasta Gaza zniszczone meczety, mężczyźni się dywany na piaszczystej ziemi, aby przygotować się do modlitwy na wolnym powietrzu. W głównym rynku w obozie uchodźców Jebaliya, duże tłumy shopped przed modlitw i restauracje opalanych się ogromne kadzie z mięsem, gotowanie drewna television networks pożarów z powodu niedoborów gazu. Owoce szczyciło się kupcy wysyłek jabłka i banany z Izraela (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dubai info

Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie - Policja aresztowała mieć amerykański oskarżane o za hoax telefon monit, zatoo tv że krótkie zamknięcia konsulatu USA w Dubaju nad kwestiami bezpieczeństwa, gazety zgłaszane piątek. Zatoka Aktualności cytowany Dubai's szefem policji, Lt Gen. Dahi Khalfan Tamim, jak mówi ten człowiek, który jest amerykański pochodzenia libańskiego, został w areszcie za "złośliwy raport" i twierdząc, USA konsulatu w tym mieście stanu był na zagrożenie bezpieczeństwa. Człowiek rzekomo wezwał władze dwukrotnie z publicznego telefonu we wtorek, twierdząc, sudański był planuje zaszkodzić konsulatu, policji powiedział szef papieru, który jest zbliżony do Dubaju rządu. spil tv2 dk Podejrzany rzekomo chciał narazić Sudanu człowiek był po oszukani przez niego Tamim dodaje. Policja szef nie odbierać tel (...)

Zobacz cały wpis na blogu »