Blogi

Wpisy zawierające słowo kluczowe blogi.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Portal ogłoszeń drobnych. Gdzie warto kupować i sprzedawać

 Serwis dla sprzedających i kupujących Grag.pl   To nowa (nieaukcyjna) platforma dla sprzedających i kupujących, która jest alternatywą dla portali aukcyjnych i serwisów ogłoszeń drobnych, to najpopularniejszy w Polsce serwis darmowych ogłoszeń lokalnych.  To nowoczesny i prosty serwis ogłoszeniowy z podziałem na regiony lokalne.   Nasz nowy portal ogłoszeniowy oferuje atrakcyjne ogłoszenia drobne w 20 tematycznych kategoriach. W prosty sposób bez koniecznosci zakładania konta i logowania, za darmo, latwo i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenia lub znajdziesz dla siebie atrakcyjne oferty. Serwis dla osób, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie sprzedawać swoje rzeczy oraz tym, którzy szukają atrakcyjnych rzeczy w niskiej cenie.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć! wszystko i nic

Wszystko i nic to najprostsza odpowiedź na pytanie o czym będę pisać na tym blogu :-D. Nazywam się Natalia... chodzę do pierwszej klasy gimnazjum... z internatem... :-)... ... to chyba najważniejsze rzeczy :-) ... no to chyba mogę już powiedzieć ... ZAPRASZAM !!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień dobry blogi.pl Mój świat biznesu i nie tylko.

Dzień dobry blogi.pl. Postanowiłem od dzisiaj prowadzić bloga opisujacego moje przemyślenia na temat prowadzenia własnego biznesu. Zapraszam

Zobacz cały wpis na blogu »
C jak Canada Abecadło życiowych wpadek

Uczestnicząc w zajęciach warsztatowych podczas studiów poznałam wielu znakomitych tancerzy i choreografów - przeważnie mężczyzn, do tego obcokrajowców. Gdy przeprowadziłam się do Krakowa, postanowiłam znaleźć odpowiednią salę i zorganizować nabór do swojego pierwszego zespołu. Chciałam stworzyć zawodowy zespół. Plakaty z informacją o przesłuchaniach były we wszystkich ważnych punktach miasta. I pomimo, że Kraków jest dużym miastem, na castingu nie zjawił się nikt. Zanim nastąpiło moje rozczarowanie, że nikt nie chce tańczyć i woli spędzać czas niekoniecznie w przemyślany i pożyteczny sposób, uświadomiłam sobie, gdzie popełniłam błąd. W czasach, w których ludzie są rozgoryczeni dużym bezrobociem i nijakimi zarobkami, muszę założyć zespół, w którym będę musiała opłacać tancerzy. Nikt nie będzie mnie traktować poważnie, jeśli nie zapłacę komuś za czas i umiejętności. Pojawił się problem: „skąd wziąć fundusze na zesp&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
B jak brak wyboru Abecadło życiowych wpadek

W obliczu realiów wybór studiów nie był trudny. Na studia za granicą nie było mnie stać, więc została Polska. Trzy uczelnie wyższe, które w tamtym czasie kształciły instruktorów tańca - nie było mi do śmiechu. Cóż miałam zrobić? Chyba tylko żyć nadzieją, że coś w tej kwestii w przyszłości się zmieni. Więc wyjechałam się edukować. Odległość od Wrocławia do miasta, gdzie dostałam się na studia wynosiła ponad 400 kilometrów. Przez cztery lata pokonywałam tę odległość raz w miesiącu - cóż to była za katorga! Często miałam wrażenie, że wszyscy postanawiali odwiedzać swoich bliskich właśnie w ten weekend, co ja. Ile książek przeczytałam stojąc na korytarzu w pociągu? Ile godzin przespałam? A ilu ludzi poznałam? Mimo to wolałabym być uboższa o te doświadczenia, bo żadną przyjemnością jest znać z widzenia większość kieszonkowców i sprzedawców piwa działających na terenie południowej Polski. Ale musiałam być twarda. Chciałam realizo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsze posty, pierwsze spojrzenie na blogi.pl Gamming - 4player

W!tam, z tej strony Dominik '71' Karczmarczyk, a to jest moja pierwsze wersja blogu... tak, nadszedł czas, abym zajął się czymś, czym mogę zapchać sobie resztki czasu wolnego, które już teraz są ubogie. Na początku napiszę może trochę o sobie? Jak dla mnie będzie to ciekawe przeżycie, oczywiście, mówię tu o świecie gammingu.  Kim jestem i skąd się wziąłem? Tak więc jak mogliście się już domyślić z mojego małego wstępu jestem gammingowcem - czyli po prostu graczem - proste, zgadzacie się? Na imię mam Dominik co zresztą też już mówiłem i mam 16 lat (rocznik 97), w sieci jestem znany pod pseudonimem "71", dzięki czemu bardzo rzadko zdarzają się jakiekolwiek próby podszywania się pod moją osobę - i chwała za to! Jestem niesamowitym fanem gier FPS takich jak counter-strike, battlefield, call of duty czy innego tego typu gierki, które są mniej lub bardziej znane na scenie gammingowej. Jestem zaczynającym e-sportowcem, ta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coraz mniej piszemy? WPolsceMamyMocneSeo

Zauważyliśmy, że mniej notek przybywa - ludziom się już pisać nie chce czy przesiadują na społecznościówkach, gdzie pisze się mało lub wcale i tylko klika (lubie to!) lub wstawia obrazki? Ciekawe. Lat temu wiele blogi były oknem na świat i umożłiwiały ekspresję. Trzeba było się nieźle napocić, aby wykreować własny wizerunek i prawie wszystko poprzez tekst. Tekst, który tak wiele kiedyś mówił. Dziś ludzie poznają się po tym, co lubią i do czego linkują. Słucham tego, oglądam to, czytałem to, byłem tam, lubie takie, planuję to - te dane wystarczają by ocenić, czy się kogoś polubi i dogada Dziwny kierunek podążania cywilizacji. Nawet nie trzeba szukać partnera pod względem dopasowania, bo algorytm sam wyszukuje znajomości pod względem wspólnych "lajków". Etam, wciąż wierzę w słowo, tekst, listy i rozmowę.

Zobacz cały wpis na blogu »
Porady budowlane w internecie Słów kilka o budownictwie...

Budowa domu to jeden z tych tematów, do których rzadko kiedy jesteśmy przygotowani na samym początku. Zazwyczaj jest tak, że budując dom, prowadzimy taki projekt po raz pierwszy, bez żadnego doświadczenia. Ale warto rozpocząć budowę zapoznając się chociaż trochę z tą trudną tematyką.   Przede wszystkim powinniśmy szukać porad w internecie, gdzie tego typu informacji jest najwięcej i są one łatwo dostępne oraz zazwyczaj darmowe. W internecie wiele jest serwisów, które zawierają porady budowlane w postaci artykułów, czy nawet grafik i animacji pogrupowanych według kategorii czy etapów trwania projektu. Możemy też odwiedziś serwis typu youtube.com, gdzie znajdziemy całe mnóstwo filmów przedstawiających ogólnie i szczegółowo kolejne problemy, które napotykamy przy budowie domu.   Ale najwięcej wartości mają chyba b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Linki z nofollow? Pozycjonowanie stron

Ciekawe, kto zauważył, że linki w notkach (i nie tylko) otrzymały rel=nofollow ? To bardzo dobry sposób na wzmocnienie własnego serwisu oraz na powstrzymanie spamerów. Zobaczymy dokąd to wszystko poprowadzi. Popracowałbym jeszcze nad wewnętrzną promocją, bo poprzez takie, a nie inne wyświetlanie notek, notorycznie zeruje page rank słabszych od serwisu blogów. Starsze blogi i rzadziej aktualizowane nie tracą PR.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Czego szukasz na blogach? ręceprecz odTybetu

Kilka lat temu pisałem pracę licencjacką, w której między innymi poruszyłem temat blogów internetowych. Wtedy nie było jeszcze tyle platform blogowych, co obecnie i kategoria internetowych pamiętników wydawała mi się dość przejrzysta. Wśród blogowiczów znalazły się osoby, które dzięki publikowaniu własnej twórczości znalazły pracę i odniosły sukces. Liczyła się popularność, a blogi zdobywały naturalnym rytmem swoich czytelników. Przez jakiś czas była to ograniczona społeczność, połączona chęcią uzewnętrznienia własnych myśli przy zachowaniu wysokiego stopnia anonimowości. Popularyzacja blogów zmieniła ogólny obraz, tak pojedynczego blogowicza, jak i całej społeczności, która nie jest już jednorodna i postrzegana w kategoriach kasty dziwaków. Nie ma w tym nic odkrywczego; internet również był kiedyś zarezerwowany dla nielicznych, a dziś jest ogólnodostępny niemal jak elektryczność. Dziś wybić się z tłumu blogow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
firma

LOS ANGELES (Reuters) - Po 15 roku w filmie lejligheder gratis natura, Mickey Rourke mógłby koronę jego powrotu z pożądane najlepszego aktora Oscara w niedzielę. Ale gwiazdą "The Wrestler" najpierw trzeba znokautować Sean Penn, jako Rourke głównym rywalem do Oscara chwały dzięki jego skuteczności jako zabity San Francisco działacz praw gejów Harvey Milk w filmie "Milk". "To znaczący bout między zapaśnika i praw gejów slugger. It's been a wstecz i dalej slugfest," powiedział Tom O'Neil, felietonistą nagrody stronie www.TheEnvelope.com. Frank Langella, nominowany do gry disgraced Prezydent USA Richard Nixon w "Frost / Nixon", jest postrzegana posiadające poza szansę. W dwóch pozostałych kandydatów są Brad Pitt w "The Curious Case of Benjamin Button" i Richard Jenkins za mało widoczne filmu "The Visitor". Obie uważane są za długie uję (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
piątek

Jestem zwolniony Barack villa hus Obama, że prezydent podjął decyzję o rezygnacji z idei "samochód car", aby ustalić sektora motoryzacyjnego. Jeśli Obama miał odszedł z car, jego vetters zostaliby zmuszeni do znalezienia kogoś, kto faktycznie zapłaconej swoich podatków. To okazało się trudne w przeszłości. Więc Obama postanowił powołać "grupy zadaniowej" zamiast, a grupy zadaniowe są dużo łatwiejsze do weterynarza. Jeśli nie ma rzeczywistego Videotape ciebie trzymać się 7-Eleven, to prawdopodobnie można uzyskać na zadania życie. (A jeśli posiadać mniej niż pięć lat ciężkiej chwili, to prawdopodobnie mogą dostać się na "blue-wstążka" Task Force). Sektora motoryzacyjnego zadaniowego będzie kierowany przez Timothy Geithner, nasze obecne sekretarz skarbu, i Lawrence Summers, nasze obecne przewodniczącego Krajowej Rady Gospodarczej. Mówię "bieżących", ponieważ nie w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sobota

SACRAMENTO, Calif. – villa lejligheder After a frustrating holiday weekend that failed to yield the one vote needed to end California's budget stalemate, the state is poised to begin layoff proceedings Tuesday for 20,000 government workers. In addition to the layoffs, the state also plans to halt all remaining public works projects, potentially putting thousands of construction workers out of jobs. "We are dealing with a catastrophe of unbelievable proportions," said state Sen. Alan Lowenthal, a Democrat from Long Beach and chairman of the Senate transportation committee. Senate leader Darrell Steinberg announced late Monday that lawmakers had failed to find the final vote in his chamber as Republicans refused to supp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dolar

Phnom Penh, Kambodża - leje i kobenhavn szef więzieniu gdzie 16000 mężczyzn, kobiet i dzieci torturowano przed zabitych ukazał wtorek przed trybunał ludobójstwa w Kambodży w ciągu pierwszych prób Khmer Rouge panowania terroru ponad trzy dekady temu. Kaing Guek Eav - znany lepiej jako Duch - jest oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości i jest pierwszym z pięciu oskarżonych zaplanowane na długo opóźnione prób przez ONZ pomocą sądu. Byli wśród bliskich-knit, ultra-komunistycznych kliknij, aby zwrócił Kambodży w ogromnej niewolniczej pracy obozu i charnel domu, w którym 1,7 milionów lub więcej, zmarł z głodu, chorób i egzekucji. Duch, który kierował więzieniem S-21 w Phnom Penh dla Khmer Rouge, jest tylko pozwanej wyrazili skruchę za swoje działania, a on we wtorek ponownie wyraził żal za to, co uczynił i szukać przebacze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
klient

Detroit - find lejligheder General Motors Corp i Chrysler LLC, wyścigi, aby zakończyć plany restrukturyzacji do przedstawienia rządu federalnego, jest mało prawdopodobne, aby zakończyć dotyczy debtholders i zawodowych pracowników przez rząd narzucony termin na wtorek. Obie zostały samochodów czyni postępy w poniedziałek w rozmowach z koncesji debtholders i Wielka Auto Workers Union, ale ostatecznej oferty nie może przyjść do momentu mija termin, w zależności od ludzi informowani o sytuacji. GM powiedział wtorek rano to wiadomości konferencji zaplanowanej na 6 pm do dyskusji na jego plany restrukturyzacji. GM już otrzymała 9,4 miliardów dolarów w pożyczek rządowych i Chrysler 4 miliardy dolarów. GM wychwytuje drugim jej pożyczki, innym 4 miliardów dolarów, we wtorek, według oficjalnych Departamentu Skarbu, który zabrał głos na temat stanu anonimow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »