Blogi

Wpisy zawierające słowo kluczowe blogi.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

waszyngton motoo

WASZYNGTON - Suicides wśród żołnierzy Armii górę ponownie w zeszłym roku i na prawie trzy dekady wysokie, wyżsi urzędnicy w motorcycle obrony powiedział Associated Press w czwartek. Co najmniej 128 zabitych żołnierzy się w 2008 roku, powiedział dwóch urzędników, którzy mówiła pod warunkiem anonimowości ponieważ dane nie został formalnie zwolniony. Ostateczna liczyć prawdopodobnie będzie znacznie wyższa, ponieważ kilkanaście innych podejrzanych zgonów są nadal badane i może również okazać się sami. Nowa postać więcej niż 128 porównuje do 115 w 2007 r. i 102 w 2006 r. - i jest najwyższy od ewidencjonowanie rozpoczął w 1980 roku. Należy także do obliczania wysokości 20,2 na 100.000 żołnierzy - która jest wyższa niż stawka dostosowane cywilnej po raz pierwszy od wojny w Wietnamie, urzędników (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obama motoo

WASZYNGTON - liczba osób otrzymujących moto q zasiłki dla bezrobotnych osiągnęła wszystkich czasie zapisu, rząd powiedział czwartek, zwolnienia i bardziej rozprzestrzenia się w całej gospodarce. W Departament Pracy poinformował, że liczba Amerykanów nadal twierdzą, ubezpieczenia od bezrobocia dla tygodnia kończącego się 17 stycznia było wyrównane sezonowo 4,78 milionów, co stanowi najwyższy w ewidencji sięga 1967 roku. To wzrost o 159.000 z poprzedniego tygodnia i gorsze niż ekonomistów "oczekiwania 4,65 milionów. W stosunku do siły roboczej, w tally odbiorców zasiłków dla bezrobotnych jest najwyższy od sierpnia 1983, dział analityka powiedział. Całkowita wydana przez dział nie obejmuje około 1,7 milionów osób otrzymujących świadczenia w ramach rozszerzonego programu bezrobocia odszkodowania upoważniony przez Kongres latem. To ozn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
info motoo

WASZYNGTON - Prezydent moto 50 Barack Obama podpisał prawa do równej płacy czwartek, oświadczając, że jest to problem rodziny, nie tylko problem kobiet. Prezydent wybrało Lilly Ledbetter Fair Pay Act na pierwszy akt prawny do podpisania jako prezydent. On pojawił się przed publicznością pakowane Wschodzie pokoju na ceremonii Ledbetter i stanął na jego stronie. Jego wejście w pokoju został osiągnięty z serdeczny cheers z pracy i wiele kobiet nie reprezentowanych. House Speaker Nancy Pelosi, pierwsza kobieta głośników w historii Kongresu, a także Sekretarz Stanu Hillary Clinton, były obecne. Clinton poszedł dalej niż jakikolwiek wcześniej kobieta w jej kampanię na rzecz prezydencji, chociaż ona ostatecznie stracił Partii Demokratycznej Obama do konkurencji. Środek ten jest zaprojektowany w celu ułatwienia pracownikom Sue dziesięcioleci lat dyskryminacji. Stwierdził, że " (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
hey

Atlanta - It's Not Unusual dla a television Jennifer Litkowiec masz problemy z męża off-the-wall pomysły, ale ten uznał, ciasto. Hispanic gangów seeped miał do pary cichym zakątku pracy klasy miasta Cudahy, Wis., tylko na południe od Milwaukee, kradzież otwieracze drzwi garażu i później powrót do gości zawartości. Więc jaki był Jason Litkowiec plan? Shine światło na noc. "I wreszcie dość", mówi. Przeciw żony głośne protestations, młody steamfitter dołączył kilkanaście innych okolicy mężczyzn i ustawić Rosewood nocy patrol. Zbrojnych, ale nic z latarkami i telefonów, a następnie grupę podejrzanych samochodów, a nawet stworzyć zaimprowizowany użądlić gdy sąsiad lewej miasta i zapomniał zamknąć drzwi jego garażu. Opowiadano philips television w policji do zatrzymania podejrza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
tv

WASZYNGTON - Senat w china television poniedziałek głosowali jednogłośnie odroczenia zbliżającego się przejścia z analogowego na cyfrowe nadawanie programów telewizyjnych przez cztery miesiące do 12 czerwca - ustalenie etapie Kongresu przekazać wniosek już we wtorek. Poniedziałek Senacie głosowanie jest wielkim zwycięstwem dla administracji Obama i Demokratów w Kongresie, którzy naciskają na opóźnienie wśród rosnące obawy, że zbyt wielu Amerykanów nie będzie gotowy do 17 obecnie II waluty. The Nielsen Co szacuje, że ponad 6,5 milionów amerykańskich gospodarstw domowych, które opierają się na analogowych telewizorów podnieść OTA nadawanych sygnałów mogli zobaczyć ich telewizory do ciemnej następnego miesiąca, jeżeli przejście nie jest przełożony. "Opóźnienie w nadchodzących DTV przełączyć jest dobrą rzeczą do zrobie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NY

Rochester, NY - powiedział Corning Inc wtorek jest cięcia 3500 miejsc pracy, lub 13 procent swoich płac, a popyt na slumps tv2 guide szkła używane w płaskim ekranie telewizorów i komputerów. Specjalnością szkła i ceramiki animator, największego na świecie producenta wyświetlacz ciekłokrystaliczny szkła, ogłosił redukcje jako czwartego kwartału zysk plunged 65 procent do 249 milionów dolarów, lub 16 centów na akcje, z 717 milionów dolarów, lub 45 centów na akcje, a rok wcześniej. Wyłączając jednorazowe pozycje, jego zysk 13 centów na akcje wszedł w znacznie poniżej Wall Street's prognozy 20 centów na akcje. 31 procent sprzedaży spadła do 1,08 miliardów dolarów z 1,58 miliardów dolarów, czyli poniżej 1,16 miliardów dolarów w sprzedaży prognozy analityków ankietowanych przez Thomson R (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kabul

Kabul, Afganistan - tysiące phil tv2 amerykańskich żołnierzy w Iraku pierwotnie przeznaczone są rozmieszczone na południe Afganistanu kapitału w pierwszym przykładem nowego wojskowego koncentrować się na coraz trudniejsze walki w Azji Południowej naród, NATO, powiedział we wtorek. Prawie 3000 amerykańskich żołnierzy z 3. Brygady Combat Zespół 10. Mountain Division z Fort Drum, New York, przeniósł się do prowincji Logar i Wardak na południe od Kabulu, w sojuszu wojskowego powiedział. Będą służyć w ramach 55000-silnej siły NATO w tym kraju. Najnowsze rozmieszczenia oznacza przesunięcie skupić się w operacje wojskowe z Iraku do Afganistanu, gdzie USA i ich sojuszników staramy się włączyć fali talibów zysków i wniosku do rządu szyku prezydent Hamid Karzai. Przewodniczący Barack Obama ma podwoić wielkość wojsk amerykańskich w Afganistanie w tym roku, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
jerozolima

JEROZOLIMA - palestyńskich bojowników detonated bombą obok wojska izraelskie patrole wzdłuż granicy ze Strefą tv2 lory Gazy we wtorek, zabijanie jeden żołnierz i zranienie trzech pierwszych poważnych kolidować od zawieszenia broni poszedł w życie więcej niż tydzień temu. Żołnierzy izraelskich krótko granicę w poszukiwaniu atakujący, a minister obrony Izraela, Ehud Barak, zwany pilne posiedzenie Izraela górę obrony funkcjonariuszy, mówiąc Izrael "nie może zaakceptować" atak. "Będziemy reagować, ale nie ma sensu w opracowywaniu" Barak powiedział w komentarzach wydany przez jego biuro. Eksplozja jolted spokojnej, które panowały w dużej mierze od Izrael zakończył niszczycielski trzytygodniową obraźliwe na 17 stycznia. Ponieważ wycofanie swoich wojsk, Izrael zagroził odwetu za wszelkie naruszenia twardy o rozejm. Wyrównania do walki Gazans jak prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obama

WASZYNGTON - Prezydent Barack lg tv Obama czyni dobrze na jego obietnicy, aby usłyszeć od Republikanie jak on forsuje szybkie przejście i obupartyjny poparcie jego ogromnego 825 miliardów dolarów planu przeznaczone jerk kraju z recesji. Na pytania bez odpowiedzi: czy nowy prezydent Demokratycznej rzeczywiście słuchać GOP obawy kwoty wydatków i podatku podejście - i modyfikować jego wniosek. Z gospodarki pogorszenie, gar Obama był czyniąc swoją pierwszą podróż do Capitol Hill od niego przysięgi w zeszłym tygodniu na dwie prywatne sesje wtorek po południu z domu i Senatu Republikanie. "Celem jest poszukiwanie ich wprowadzenie. Chce usłyszeć ich pomysłów," Biały Dom prasy sekretarz Robert Gibbs powiedział. "Jeśli istnieją dobre pomysły - i myślę, że zakłada on będzie - będziemy patrzeć na te pomysły." "Myś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
waszyngton

WASZYNGTON - To już był pełen rok dla pracowników mniej niż miesiąc w 2009 r. i nie ma ulgi w oczach. Dziesiątki tysięcy świeżego zwolnienia zostały ogłoszone poniedziałek i więcej firm oczekuje się cięcia listy płac w najbliższych miesiącach. Nowe badania przeprowadzone przez Narodowe Stowarzyszenie na rzecz Business Economics przedstawia najgorszych warunków handlowych w USA od raportu powstania w 1982 roku. Trzydziestu dziewięciu procent NABE's prognostów przewidywane redukcje zatrudnienia poprzez ścieranie lub "znaczące" zwolnienia w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, w porównaniu z 32 procent w poprzednim sondażu w październiku. Około 45 procent w bieżącym badaniu przewidywane żadne zmiany w zatrudnianiu plany, a około 17 procent myśli wynajem zwiększyłoby. Recesja, która rozpoczęła się w grudniu 2007, i oczekuje się rozciągnąć w tym roku, zostało pracy killer. Gospodarka stracił 2,6 milionów miejsc pracy w ubiegłym roku, najwięcej od 1945 roku. Stopa bezrobocia skakał do 7,2 procent w grudniu, najw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
londyn info

LONDYN - rynki europejskie wzrosły poniedziałek pomimo oczekiwanego bezkrwisty otwarty na Wall Street, jako optymistyczne meteo le mans oświadczenia banku Barclays wysłała swoich akcji się oszałamiające 53 procent i zwiększył zaufanie inwestorów do sektora bankowego schorowany. Barclays zaskoczony wydać oświadczenie wskazujące to uczynił dobrego zysku za 2008 r. oraz, że nie potrzebujesz gotówki bailouts do pozostania w biznesie. Rynki musiał obawiać bank będzie następny w kolejce do uratowanych przez państwa i będą musieli zrezygnować z udziału w rządowych. Wczesnym popołudniem w europejskim handlu, Britain's FTSE 100 wynosiła 0,9 procent wyższe w 4090,74. Francji CAC-40 zyskał 0,7 procent do 2.871,18, podczas gdy w Niemczech DAX dodaje 0,3 procent do 4.191,58. Futures wskazał na mieszaną otwarty na Wall Street. Dow Jones futures spadł do 18 punktów po 7955 indek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wall street info

NEW YORK - Wall Street dmi wzrósł bardziej optymistyczne poniedziałek na wiadomość, że drugmaker Pfizer rywalem będzie nabyć za 68 dolarów Wyeth mld niespodzianka skok sprzedaży istniejących domów w grudniu. Dow Jones przemysłowej wzrosły średnio ponad 130 punktów i szersze indeksy przeskoczyła ponad 2 proc. Pfizer Przejdźmy oferowane inwestorom pewność, że dealmaking może nadal odbywać się w trudnej recesji. Oraz sprawozdania z Krajowego Stowarzyszenia Realtors, że sprzedaż istniejących domów wzrosła zamiast spadła w grudniu mieszana ma nadzieję, że niższe ceny i stopy procentowe są objęte pomagając pałaszować na nadmiar domów ze "sprzedaży" znaki. Inwestorzy również zakład w dół pobity finansowych zapasów po Standard & Poor's potwierdziła swoje oceny na General Electric Co, który ma dużą usług finansowych firmy. Firma w zes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zapasy narkotyków info

NEW YORK (Reuters) - Zapasy wzrosły w poniedziałek jako inwestorzy wziął wiadomość o dużych przejęć w branży huez meteo narkotyków jako znak, że wyceny akcji były atrakcyjne podczas zabezpieczeń z Barclays (BARC.L) Fueled jeden odbicia finansowych zapasów. Raport zawierający niespodziankę wzrost sprzedaży istniejących domów w grudniu dodane do pozytywnego sygnału. Barclays powiedział, że nie potrzeba do pozyskania świeżego kapitału, wysyłając jej poobijany rosnących akcji i przyczynić się do odzyskania w innych finansowych akcji. Inwestorzy byli również heartened kredytową agencja ratingowa Standard & Poor's uważa, że General Electric's (GE.N) na najwyższym poziomie inwestycyjnym Oceny nie zostały bezpośrednio dotknięte przez 44 procent spadku czwartego kwartału zysków i ostrzeżenie o "bardzo trudna" 2009 . GE akcji niemal 4 procent na 1 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kanzas info

Kansas City, Mo - Sprint Nextel Corp parigi eliminacji jest około 8000 miejsc w pierwszym kwartale, ponieważ zmierza do obniżenia rocznych kosztów o 1,2 miliardy dolarów. Naród trzecim największym dostawcą bezprzewodowego powiedział poniedziałek będzie wypełnić zwolnienia, które obejmują około 14 procent jej 56.000 pracowników, w dużej mierze przez 31 marca. Około 850 z obniżki są dobrowolne i spółki powiedział, że oczekuje pierwszym kwartale za ponad 300 milionów dolarów na odprawy i inne koszty. Firma stwierdziła, że jest również zawieszenie 401 (k) odpowiadają za rok, rozszerzające zamrożenie płac i zwrotu czesnego zawieszenia programu. "Labor obniżki są zawsze najtrudniejsze do podjęcia działań, ale wiele firm zauważa, że niezbędne w tym środowisku," Chief Executive Office Dan Hesse powiedział w notatce informacyjnej. "Nasze zaan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
nowy jork info

New York - Pfizer djerba Inc kupuje rywalem drugmaker Wyeth w 68 dolarów mld ofertę, że zwiększy swoje dochody o 50 procent, solidfy jej rangi nr 1 w niespokojnych przemysłu i przekształcenie go z czystym farmaceutycznego w zróżnicowanej opieki zdrowotnej olbrzyma. Jednocześnie Pfizer ogłosiła cięcia kosztów, w tym cięcie ponad 8000 miejsc pracy, gdyż przygotowuje się do oczekiwanego dochodu wypadku, gdy jego narkotyków cholesterolu Lipitor - największych na świecie sprzedaży leków i źródłem jednej czwartej Pfizer dochodów - traci ochronę patentową w listopad 2011. Środków pieniężnych i akcji ofertę, oczekuje, aby zamknąć na koniec trzeciego kwartału lub w czwartym kwartale, jest jak Pfizer zysku podejmie brutalne hit z 2,3 miliardów dolarów ugodę w związku z domniemanymi to niektóre produkty sprzedawane na oznaczenia, które ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »