Blogi

Wpisy zawierające słowo kluczowe blogi.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pozycjonowanie - co to jest i czy jest nam to potrzebne? Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

  Pozycjonowanie, SEO, optymalizacja strony - co to jest z czym to się wiąże? Jak już zapewne wiemy samo stworzenie strony internetowej to zaledwie kropla w morzu potrzeb jakie musimy spełnić, aby zaistnieć w Internecie. Co więc zrobić kiedy mamy już gotową stronę internetową ale nie generuje ona klientów lub nawet nie odwiedzają jej internauci? Rozwiązaniem jest - powierzenie naszej witryny w ręce profesjonalnej firmy zajmującej się SEO czyli tzw. pozycjonowaniem. Co to jest i na czym polega taki proces? Zanim wyjaśnię jak przebiega proces pozycjonowania, kilka słów o tym po co nam w to inwestować. Wszyscy, którzy to czytają muszą sobie uświadomić fakt, że w Internecie, jest niezliczona ilość stron i codziennie przybywają nowe. Liczby są tutaj tak duże, że nie sposób określić ich dokładnie. Należy pamiętać, że nasza strona zaraz po ‚otwarciu’ (czyli uruchomieniu na serwerze) jest na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak pisać teksty które przykują uwagę czytelnika? kasienkaoreklamie

 Pisanie tekstów nie jest wbrew pozorom rzeczą prostą. Sama umiejętność przykucia uwagi czytającego jest coraz rzadziej spotykana. Pół biedy jeżeli piszemy teksty do gazet lub czasopism, ona z założenia są kupowane aby czytelnik mógł je właśnie… przeczytać. W internecie sprawa ma się kompletnie inaczej. Jak pokazują badania zdecydowana większość użytkowników sieci nie spędza nawet kilku sekund na wczytanie się w treść artykułu zamieszczonego na stronie internetowej. Stosują oni technikę tzn skanowania - czyli szybkiego „przepatrzenia” treści strony i wyłapaniu tylko kilku najważniejszych lub interesujących treści. Powiedzmy sobie szczerze - mało komu chce się przejść przez blok tekstu w poszukiwaniu informacji. Jak więc sprawić aby internauta przeczytał to co mamy mu do przekazania? Jest kilka zasad. Zacznijmy od tezy artykułu - powinna ona być jasna i czytelna od wstępu aż po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
No i jestem! O wszystkim chciało by sie pisać, ale klawiatur nie starczy powiadam Wam!

Logować sie, dawac komenty, zapraszam do dyskusji!

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsze Blogi - najpopularniejsze toplista blogów Najlepsze Polskie Blogi

Zapraszamy  autorów blogów do rejestracji w najpopularniejszej polskiej topliście Najlepsze Blogi.   Duża i licznie odwiedzana toplista Najlepsze Blogi jest rankingiem i katalogiem blogów. To praktyczny i funkcjonalny serwis, w którym autor skutecznie wypromuje swój blog, a czytelnik znajdzie zajmującą lekturę wśród setek blogów z rozmaitych dziedzin. * W topliście Najlepsze Blogi można przeglądać blogi z konkretnego serwisu blogów, można je też komentować i oceniać. * Toplista wyświelta miniaturki blogów oraz bieżące statystyki każdego bloga. * Toplista jest regularnie reklamowana i bardzo dobrze widoczna w wyszukiwarce Google, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Blogging Porady, które zmienią Twoje życie Tortowe zapiski

lubie ten blog Wszyscy polecają o blogowaniu ostatnio. Blog stanowi niczym dziennik, w obecne, że przechodzi chronologiczną listę punktów na materiały, jeśliby istniejesz chętny. Blog istnieje o morze dużo subiektywne niż standardowe kartki multimedialne i blogi są dziedziną wykładającego się świata mediów społecznościowych. Gdyby chcesz zrealizować bloga z odrębnej, lub ułożyć bloga obecnie stanowisz, czytaj dalej. Żyć jednoznaczne dla czytelników w wszelakim terminie. Postaraj się, ażeby ten nawyk dla Ciebie natomiast Twoich czytelników. Po podłączeniu do rzeczników osobistym blogu, oczekują Twoja egzystencję jest zgrana. Jeżeli wyczuwasz się gotowy, żeby zamknąć, będzie nie tylko rozczarowujące siebie. Zupełnie nie staram się kopiować coś odmiennego. Plagiat istni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Portal ogłoszeń drobnych. Gdzie warto kupować i sprzedawać

 Serwis dla sprzedających i kupujących Grag.pl   To nowa (nieaukcyjna) platforma dla sprzedających i kupujących, która jest alternatywą dla portali aukcyjnych i serwisów ogłoszeń drobnych, to najpopularniejszy w Polsce serwis darmowych ogłoszeń lokalnych.  To nowoczesny i prosty serwis ogłoszeniowy z podziałem na regiony lokalne.   Nasz nowy portal ogłoszeniowy oferuje atrakcyjne ogłoszenia drobne w 20 tematycznych kategoriach. W prosty sposób bez koniecznosci zakładania konta i logowania, za darmo, latwo i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenia lub znajdziesz dla siebie atrakcyjne oferty. Serwis dla osób, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie sprzedawać swoje rzeczy oraz tym, którzy szukają atrakcyjnych rzeczy w niskiej cenie.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć! wszystko i nic

Wszystko i nic to najprostsza odpowiedź na pytanie o czym będę pisać na tym blogu :-D. Nazywam się Natalia... chodzę do pierwszej klasy gimnazjum... z internatem... :-)... ... to chyba najważniejsze rzeczy :-) ... no to chyba mogę już powiedzieć ... ZAPRASZAM !!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień dobry blogi.pl Mój świat biznesu i nie tylko.

Dzień dobry blogi.pl. Postanowiłem od dzisiaj prowadzić bloga opisujacego moje przemyślenia na temat prowadzenia własnego biznesu. Zapraszam

Zobacz cały wpis na blogu »
C jak Canada Abecadło życiowych wpadek

Uczestnicząc w zajęciach warsztatowych podczas studiów poznałam wielu znakomitych tancerzy i choreografów - przeważnie mężczyzn, do tego obcokrajowców. Gdy przeprowadziłam się do Krakowa, postanowiłam znaleźć odpowiednią salę i zorganizować nabór do swojego pierwszego zespołu. Chciałam stworzyć zawodowy zespół. Plakaty z informacją o przesłuchaniach były we wszystkich ważnych punktach miasta. I pomimo, że Kraków jest dużym miastem, na castingu nie zjawił się nikt. Zanim nastąpiło moje rozczarowanie, że nikt nie chce tańczyć i woli spędzać czas niekoniecznie w przemyślany i pożyteczny sposób, uświadomiłam sobie, gdzie popełniłam błąd. W czasach, w których ludzie są rozgoryczeni dużym bezrobociem i nijakimi zarobkami, muszę założyć zespół, w którym będę musiała opłacać tancerzy. Nikt nie będzie mnie traktować poważnie, jeśli nie zapłacę komuś za czas i umiejętności. Pojawił się problem: „skąd wziąć fundusze na zesp&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
B jak brak wyboru Abecadło życiowych wpadek

W obliczu realiów wybór studiów nie był trudny. Na studia za granicą nie było mnie stać, więc została Polska. Trzy uczelnie wyższe, które w tamtym czasie kształciły instruktorów tańca - nie było mi do śmiechu. Cóż miałam zrobić? Chyba tylko żyć nadzieją, że coś w tej kwestii w przyszłości się zmieni. Więc wyjechałam się edukować. Odległość od Wrocławia do miasta, gdzie dostałam się na studia wynosiła ponad 400 kilometrów. Przez cztery lata pokonywałam tę odległość raz w miesiącu - cóż to była za katorga! Często miałam wrażenie, że wszyscy postanawiali odwiedzać swoich bliskich właśnie w ten weekend, co ja. Ile książek przeczytałam stojąc na korytarzu w pociągu? Ile godzin przespałam? A ilu ludzi poznałam? Mimo to wolałabym być uboższa o te doświadczenia, bo żadną przyjemnością jest znać z widzenia większość kieszonkowców i sprzedawców piwa działających na terenie południowej Polski. Ale musiałam być twarda. Chciałam realizo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsze posty, pierwsze spojrzenie na blogi.pl Gamming - 4player

W!tam, z tej strony Dominik '71' Karczmarczyk, a to jest moja pierwsze wersja blogu... tak, nadszedł czas, abym zajął się czymś, czym mogę zapchać sobie resztki czasu wolnego, które już teraz są ubogie. Na początku napiszę może trochę o sobie? Jak dla mnie będzie to ciekawe przeżycie, oczywiście, mówię tu o świecie gammingu.  Kim jestem i skąd się wziąłem? Tak więc jak mogliście się już domyślić z mojego małego wstępu jestem gammingowcem - czyli po prostu graczem - proste, zgadzacie się? Na imię mam Dominik co zresztą też już mówiłem i mam 16 lat (rocznik 97), w sieci jestem znany pod pseudonimem "71", dzięki czemu bardzo rzadko zdarzają się jakiekolwiek próby podszywania się pod moją osobę - i chwała za to! Jestem niesamowitym fanem gier FPS takich jak counter-strike, battlefield, call of duty czy innego tego typu gierki, które są mniej lub bardziej znane na scenie gammingowej. Jestem zaczynającym e-sportowcem, ta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coraz mniej piszemy? WPolsceMamyMocneSeo

Zauważyliśmy, że mniej notek przybywa - ludziom się już pisać nie chce czy przesiadują na społecznościówkach, gdzie pisze się mało lub wcale i tylko klika (lubie to!) lub wstawia obrazki? Ciekawe. Lat temu wiele blogi były oknem na świat i umożłiwiały ekspresję. Trzeba było się nieźle napocić, aby wykreować własny wizerunek i prawie wszystko poprzez tekst. Tekst, który tak wiele kiedyś mówił. Dziś ludzie poznają się po tym, co lubią i do czego linkują. Słucham tego, oglądam to, czytałem to, byłem tam, lubie takie, planuję to - te dane wystarczają by ocenić, czy się kogoś polubi i dogada Dziwny kierunek podążania cywilizacji. Nawet nie trzeba szukać partnera pod względem dopasowania, bo algorytm sam wyszukuje znajomości pod względem wspólnych "lajków". Etam, wciąż wierzę w słowo, tekst, listy i rozmowę.

Zobacz cały wpis na blogu »
Porady budowlane w internecie Słów kilka o budownictwie...

Budowa domu to jeden z tych tematów, do których rzadko kiedy jesteśmy przygotowani na samym początku. Zazwyczaj jest tak, że budując dom, prowadzimy taki projekt po raz pierwszy, bez żadnego doświadczenia. Ale warto rozpocząć budowę zapoznając się chociaż trochę z tą trudną tematyką.   Przede wszystkim powinniśmy szukać porad w internecie, gdzie tego typu informacji jest najwięcej i są one łatwo dostępne oraz zazwyczaj darmowe. W internecie wiele jest serwisów, które zawierają porady budowlane w postaci artykułów, czy nawet grafik i animacji pogrupowanych według kategorii czy etapów trwania projektu. Możemy też odwiedziś serwis typu youtube.com, gdzie znajdziemy całe mnóstwo filmów przedstawiających ogólnie i szczegółowo kolejne problemy, które napotykamy przy budowie domu.   Ale najwięcej wartości mają chyba b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Linki z nofollow? Pozycjonowanie stron

Ciekawe, kto zauważył, że linki w notkach (i nie tylko) otrzymały rel=nofollow ? To bardzo dobry sposób na wzmocnienie własnego serwisu oraz na powstrzymanie spamerów. Zobaczymy dokąd to wszystko poprowadzi. Popracowałbym jeszcze nad wewnętrzną promocją, bo poprzez takie, a nie inne wyświetlanie notek, notorycznie zeruje page rank słabszych od serwisu blogów. Starsze blogi i rzadziej aktualizowane nie tracą PR.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Czego szukasz na blogach? ręceprecz odTybetu

Kilka lat temu pisałem pracę licencjacką, w której między innymi poruszyłem temat blogów internetowych. Wtedy nie było jeszcze tyle platform blogowych, co obecnie i kategoria internetowych pamiętników wydawała mi się dość przejrzysta. Wśród blogowiczów znalazły się osoby, które dzięki publikowaniu własnej twórczości znalazły pracę i odniosły sukces. Liczyła się popularność, a blogi zdobywały naturalnym rytmem swoich czytelników. Przez jakiś czas była to ograniczona społeczność, połączona chęcią uzewnętrznienia własnych myśli przy zachowaniu wysokiego stopnia anonimowości. Popularyzacja blogów zmieniła ogólny obraz, tak pojedynczego blogowicza, jak i całej społeczności, która nie jest już jednorodna i postrzegana w kategoriach kasty dziwaków. Nie ma w tym nic odkrywczego; internet również był kiedyś zarezerwowany dla nielicznych, a dziś jest ogólnodostępny niemal jak elektryczność. Dziś wybić się z tłumu blogow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »