Blogi

Wpisy zawierające słowo kluczowe blogi.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

kino

Kabul, Afganistan - Prezes mobler Barack Obama nowego wysłannika do Afganistanu spotkała się z afgańskim ministrem spraw zagranicznych, w soboty, godziny przed planowanym spotkaniu z prezydent Hamid Karzai, że jest pośród spadek w stosunkach amerykańsko-afgańskiej. Karzaj powiedział, że jeszcze nie mówił o Obama prawie miesiąc po jego inauguracji, znak afgańskiego prezydenta nie posiada statusu Faworyzowane miał pod byłego prezydenta George W. Bush. "Jest napięcie między nami a rządem Stanów Zjednoczonych w kwestiach cywilnych ofiar, aresztowań Afgańczycy, nocne naloty na domy i ofiar, jakie powodują, Karzaj powiedział telewizji Al-Jazeera w wywiadzie piątek. Obama powiedział, USA zwiększy swoje uwagi w sprawie Afganistanu pod jego kadencji jak USA przejścia z Iraku. Jednak administracja jest wciąż debatujących jak powstrzymać talibów odpływu i zwa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
włochy

Perugia, Włochy - An American mobler priser studenta oskarżonego w stabbing śmierci jej brytyjski współlokator miał zadrapanie na jej szyi godzin po zabijania, świadek zeznał sobotę o zabójstwo prób we Włoszech. Laura Mezzetti, włoski kobieta wspólne mieszkanie z ofiarą Meredith Kercher i pozwanego Amanda Knox, powiedział sąd ujrzała podstaw na listopad 2, 2007, w komisariacie policji, gdzie czekali być kwestionowana. Kercher ciało zostało znalezione wcześniej tego samego dnia w ich mieszkaniu w Perugii. "Amanda miał rany na jej szyi i zauważyłem to, ponieważ było wiadomo, że Meredith został zabity przez rany na jej szyi," powiedział Mezzetti. "Ona miała podstaw do jej szyi." "Byłem obawia się, że Amanda również mogły zostać ranny, byłem zmartwiony i spojrzał na niego bardzo intensywnie," Mezzetti powiedział. Mezzetti (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
nowość

Buxton, Australia - Mieszkańcy lapeyre miasta najbardziej uderzył australia's lotem błyskawicy klęski złożył krótkie i emocjonalny powrót sobota, ale nie wolno się zatrzymać, ponieważ cała wieś jest traktowana jako podpalenie zbrodni. Około 300 osób z Marysville zostały załadowane na autobusy z ognia i funkcjonariuszy policji i napędzana przez miasto dokładnie jeden tydzień po fale licha swept Victoria państwa południowo-wschodniej, zabijając co najmniej 181 osób i razing 1800 domów w ciągu kilku godzin. Jeden mężczyzna został aresztowany i oskarżony o podpalenie przyczyną śmierci i celowo oświetlenia jeden lotem błyskawicy w związku z jednym z pożarów, choć nie ten, który zniszczył Marysville. Podejrzanego, także za posiadających pornografię dziecięcą, jest w areszcie w oczekiwaniu na rozprawę sądową poniedziałek. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
notka

WASZYNGTON - skanke Prezydent Barack Obama, savoring jego pierwsze poważne zwycięstwo w Kongresie, powiedział, że niedawno przeszedł sobota 787 miliardów dolarów ekonomicznych bodźców ustawodawstwa oznacza "bardzo ważnym krokiem na naszej drodze do odzysku". Zabierając głos w jego cotygodniowe radiowe i adres strony internetowej, Obama powiedział: "Ja podpisze tego ustawodawstwa do prawa wkrótce i zaczniemy dokonywania bezpośrednich inwestycji niezbędnych do wprowadzenia ludzi z powrotem do pracy wykonują pracę Ameryka potrzebuje zrobić." Jednocześnie on upomniane "To historyczny krok nie będzie koniec, co zrobić, aby skręcić w naszej gospodarce okolice, ale raczej początek. Problemy, które doprowadziły nas do tego kryzysu są głębokie i rozległe, a nasza odpowiedź musi należy do zadań ". Rozliczenie Kongres uchwalił w piątek na stronie linii głosó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kino domowe kino22

YEA, australia (Reuters) - affitti casa pożarowe wzywał rząd australijski w czwartek podjąć ostrzejsze stanowisko wobec zmian klimatycznych w celu uniknięcia bardziej śmiercionośne bushfires jak te, które zabił 181 ludzi w tym tygodniu. "Bez ogromnej zwrot w polityce, oprócz tragicznej utraty życia i mienia, będziemy strażaków z prośbą do położenia się na niedopuszczalne ryzyko," Wielka pożarowe Unii australia powiedział w liście otwartym. "Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca jest niebezpieczna ze względu na swój charakter. Jednakże jesteśmy głęboko zaniepokojony faktem, że obecne ... polityk wydaje przeznaczone do zapewnienia powtórzenia ostatnich tragicznych wydarzeniach", powiedział w Unii list otwarty do premiera Kevin Rudd . Połączenie wszedł w policji zatrzymany w czwartek dwie osoby podejrzane o celowo oświetlenia jeden z bushfires że savagely zmiecion (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
skala kino22

Alexandra, australia (AFP) - Arsonists świeci jeden cross immobiliare lotem błyskawicy, że zabił 21 osób w Australii i istnieje podejrzenie, że począwszy innego razed całe miasto i może mieć w lewo do 100 martwych, policji powiedział w czwartek. Co najmniej 181 osób zginęło, gdy najgorsze bushfires w australijskiej historii przypalony na południowo-wschodnim stanie Victoria w weekend, ale opłaty ma wzrosnąć ponad 200 więcej organów, jak stwierdzono, urzędnicy powiedzieć. "Jesteśmy pewni, że pożar w Churchill został celowo świeci" Wiktoriańskie Komendant Policji Christine Nixon powiedział telewizji Nine Network, powołując się na jeden Blaze, w której zginęło 21 osób. "A my już kilka informacji, które czyni nas podejrzanych o Marysville pożar", mówi. Marysville, malowniczej miejscowości około 500 osób, 80 kilometrów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sam kino22

Sydney - "Sam" w koala, najbardziej casa e giardino znany z australia Furry Survivor's worst-ever wildfires jest uzdrowienie również dzięki staraniom dozorców na ratowanie schronienie - i ona ma jeszcze nowego chłopaka, "Bob". Sam, który uchwycił serc na całym świecie po była fotografowane pitnej z strażakiem butelkę wody, również wygrał schorzenia "Bob", innym koala, którego łapy były spiekły w weekend to piekło, dozorca Lynn Raymond powiedział w czwartek. "Bob jest jego obrońca - tak szybko, jak jest ona przeniesiona, jest w ruchu, too. It really looks like he's making sure she's OK", powiedział Raymond z Mountain Ash Wildlife Schronisko w Rawson, 100 mil (170 km) na wschód od Melbourne w stanie Wiktoria, gdzie śmiertelnie pożarów nadal palą. "Są to dobre towarzystwo dla siebie." Ani koala będzie wystarczająco zdrowych o dopuszczenie do co (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
pogoda kino22

Islamabad (Reuters) - On przyszedł, ujrzał on  casa słuchał, ale Richard Holbrooke przechowywane własnego obrońcy na jego panieńskie wizyty w Islamabadzie w swojej nowej roli specjalnego wysłannika USA do Pakistanu i Afganistanu. Nawet prezydenta Barack Obama's Troubleshooter zaokrąglona jeden cztery dni wizyty w Pakistanie w wschodniej miasta Lahore w czwartek kłopoty roboty w Afganistanie, jego najbliższych przeznaczenia. Urzędnicy nie powiedział bojowników talibów, którzy zabili 26 osób w Kabulu w ataku na budynkach rządowych dzień wcześniej był wymianę wiadomości tekstowe z ich główny w Pakistanie. Holbrooke, najlepiej znany z pracy w Azji Południowo-Wschodniej i byłej Jugosławii, jest nowa w regionie i musi nauczyć się szybko, w celu wystąpienia z nową strategię spacyfikować Afganistan i wyeliminować zagrożenie ze strony al Kaidy Pakistanu. W (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kaktus kino22

LONDON (AFP) - Brytanii poniosła pograzaja w immobiliare treviso wizytach zagranicznych turystów jak globalne załamanie finansowe rozpoczęły się oficjalne dane wykazały opublikowane w czwartek. Naród - która jest w recesji - widząc pogarszający się spadek liczby wizyt turystycznych jak kryzys gospodarczy zwiększył się, zgodnie z Office for National Statistics "International Passenger Survey. W trzy miesiące do końca grudnia 2008, łącznie wizyt ponumerowane 7,01 milionów, aż 12 procent w analogicznym kwartale poprzedniego roku, a całkowite wydatki na 3,8 miliardów funtów, aż jeden procent. Ale w grudniu - klucz Christmas sezonu - ogółem wizyty w dół o 17 procent na 2,11 milionów, z całkowitym gościem spędzić w dół 21 procent na 1,2 miliardów funtów. Brytanii poniosła spadek liczby turyst&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wojsko kino22

San Juan, Portoryko - A weteranów immobiliare wojskowych interrogator nalegał nigdy nie była świadkiem Wielkiej Brytanii zamieszkuje obecnie odbywają się w Guantanamo jest nadużywane i rzekł podejrzany współpracował w terrorem sondy po został złapany, według oświadczenie wydała środę. Binyam Mohamed, który jest w centrum wysiłku przez Wielką Brytanię, aby go uwolnił z Guantanamo, powiedział już wcześniej był pilotowany przez USA do Maroka, gdzie był torturowany, przybywających trzy miesiące po złapany w Pakistanie w kwietniu 2002. Starszy US Army interrogator pierwsze napotkane Mohamed na 21. lipca 2004, w Bagram Air Base, USA centrum zatrzymań w Afganistanie - od rzekomego wydania do Maroka. W opisanych interrogator ustanowienia przyjaznych stosunków z Mohamed i powiedział zatrzymanego pod warunkiem szczegółowe opisy opuszczonych terrorystyczne obozy szkoleniowe, kt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
koala kino22

Haga, Holandia - rustico immobiliare Międzynarodowy Trybunał Karny oczekuje się wydania nakazu aresztowania dla prezydenta Sudanu Omar al-Bashir tym miesiącu w związku z okrucieństwa w jego kraju w regionie Darfur, w USA Oficjalny powiedział. Do sądu prokurator Luis Moreno-Ocampo, poprosił trzech sędzia panelu w lipcu na zlecenie al-Bashir w areszcie pod zarzutem ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych. Al-Bashir byłoby pierwszego posiedzenia głowy państwa oskarżonych przez pierwszą na świecie stałą trybunał zbrodni wojennych, ponieważ został ustanowiony w 2002 roku. W Waszyngtonie, starszy USA Oficjalny powiedział Obama administracji oczekuje nakazu aresztowania "zejść przed końcem tego miesiąca." Urzędnik mówił pod warunkiem anonimowości powodu dyplomatycznej wrażliwość sytuacji. The New York Times ", cytując nienazwany prawników i dyplomat&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
piorun kino22

Islamabad - Polska uznała po raz annonce immo pierwszy w czwartek, że ataki terrorystyczne Bombaj rozpoczęto od jej wybrzeża i przynajmniej częściowo wykreślane na swojej ziemi. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych szef Rehman Malik powiedział także Pakistan był aresztowany większości głównych podejrzanych - w tym o nazwie przez Indie jako masterminds z attacks_ i wszczęła postępowanie karne przeciwko nim, ale powtórzył, że władze potrzebne więcej dowodów z New Delhi do zabezpieczenia wyroków. Znaki wskazują Pakistan jest poważnie ukarania osób odpowiedzialnych za ataki w listopadzie, który zabił 164 osób i miesza się obawa, że jądrowej zbrojnych sąsiadów może slajd do wojny z Pakistanem i odwraca (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
toster kino22

Kabul - Silnie uzbrojone wojska location appartement cannes rządowe thronged ulicach stolicy Afganistanu czwartek, zwiększenia bezpieczeństwa przed nadejściem nowego wysłannika USA dzień po atakach talibów pokazała, jak łatwo miasta obrony mogą być naruszone. Richard Holbrooke, prezes Barack Obama niedawno mianowany wysłannikiem do Afganistanu i Pakistanu, był oczekiwany dzień później w jego pierwsza podróż do kraju. Bezpieczeństwo to już wysokie dla takiej wizyty, ale Holbrooke przylatuje następujących jeden z talibami najbardziej śmiałych ataków na stolicę. Na wschodzie, w międzyczasie, a suicide bomber czwartek Blew się aż poza posterunek policji w Sharan, stolicy prowincji Paktika, zabijając funkcjonariusza i zranienie 10 innych, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w oświadczeniu. Talibowie regularnie docelowego afgańskich i zagranicznych wojsk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ślub kino22

YEA, Australia - australia ślubował rue immobilier naciskać poprzez marazmie plany krajowego systemu ostrzegania pożaru w czwartek, choć pozostaje pytanie, czy skoordynowane alertów może mieć zapisane mieszka w kraju najbardziej wildfires kiedykolwiek. Policja wydała dwóch mężczyzn, którzy zostaną podjęte w celu przesłuchania były zgłaszane po podejrzanie działającej w obszarze spalona przez ostatni weekend z pożarami. "Nie było żadnych wykroczeń wykrytych", powiedział oświadczenia Victoria policji. Władze powiedzieć kilka pożarów, które pustoszą Victoria stanu w ostatni weekend i zabił co najmniej 181 osób zostało w wyniku podpalenia. Urzędnicy powiedział śmiertelność może przekroczyć 200. Wysoka opłata za przejazd wzrosły pilność na ogólnokrajowy system ostrzegawczy, który został przez snarled prywatności bickering (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sport kino22

WATYKAN - powiedział w immobilier menton czwartek, że Watykan Pope Benedict XVI dokona jego pierwszej wizyty w Izraelu w maju i przywódców żydowskich, powiedział, że to nie do zaakceptowania dla wszystkich, a zwłaszcza kapłan, negowanie Holokaustu. Papież spotkał się z liderami żydowskich w nadziei zakończenia żal nad biskupem, który zaprzeczył, że 6 milionów Żydów zamordowanych przez hitlerowców. Watykan również powiedzieć, że planowaną wizytą papieża do Izraela - drugi z oficjalną wizytą _would przez papieża odbędzie się w maju Watykan zaplanowane papieża publiczności około 60 American Jewish liderów czwartek po Benedykt zniósł ekskomunika tradycjonalista z biskupem, który zaprzeczył Holocaustu, świece oburzenie wśród Żydów i katolików podobne. Wydawanie jego najsilniejsze potępi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »