życie

Wpisy zawierające słowo kluczowe życie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

coś o moich kotach kocizagajnik

Od urodzenia jestem kociarą. Koty zawsze towarzyszyły w moim życiu i tak pewnie już zostanie. Aktualnie mam  7  swoich i kilka przychodzi obcych szczególnie na jedzenie, które kupuje w dużych ilościach. Średnio co 1,5 miesiąca musze kupować 30 kg jedzenia suchego. Niektórzy powiedzą, że koty same sobie znajdą pożywienie i nie będą potem łapać myszów itd. ale moje koty są łowne. Za czasów młodości zdarzało się że miałam ponad 20 kotów, spokojnie moje koty są wolnożyjące i mieszkają na wsi więc ilość może kogoś przerazić, ale da się ogarnąć. wtedy jeszcze koty tak nie chorowały, jak teraz coróż jakaś nosówka i koci katar.Kiedyś koty piły tłuste mleko od krowy i im nic nie było, teraz  trzeba z tym uważać. Ja nieraz daję im mleko, ale je rozwadniam z wodą żeby nie było za tłuste.W sobotę kupiłam kotom w rosmanie saszetki pakowane po 15 za 10 zł. jakaś niemiecka firma, ale kotom smakowało. Jakieś trzy tygodnie temu okociła mi się kotka ma 3 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Serial Opowieść podręcznej kocizagajnik

Witam, ostatnio odkryłam świetny serial pt. Opowieść podręcznej można go obejrzeć na showmax i HBO.Główną bohaterką jest Freda, która jest podręczną w Republice Gileadu.Polega na tym, że jest mały przyrost naturalny i tylko ciężarne Podręczne mają jakąś wartość. One przydzielane są do komendantów (głównie to faceci są bezpłodni, ale to kobieta zawsze ponosie winę)ich zadaniem jest zajść w ciążę.Freda przed wprowadzeniem tego systemu miała rodzinę, pracę ....... więcej nie napiszę bo by źle się Wam oglądało. Dodam, że jest książka autorki Margaret Atwood pt. Opowieść Podręcznej, którą kupiłam sobie w Sopocie w empiku.Jestm  w trakcie jej czytania.

Zobacz cały wpis na blogu »
List @-,---- Moja Arteterapia

 https://www.youtube.com/watch?v=NtHKbVHP3IY   -   Edyta Górniak ,,List'' Brdzo smutna ale piękna piosenka, polecam.     teskst piosenki: Aniele mój, szukałam Cię, kiedy szczęście porwał wiatr, Gdy złe słowa splotły sieć, nikt nie słyszał serca skarg, Mój świat umierał w snach, myśli wrogiem stały się, Moje serce lustrem jest i ciągle jeszcze szuka sił by wybaczyć Ref: Tyle nieotartych łez zanim los przytulił mnie, Tyle pustych dni nim uwolniłam się z tamtych chwil, Każdy dzień oddala gniew, bo jego ramię siłą jest, Ocaliła mnie czułość wyśniona i spełniona Ten lęk uwięził mnie, nikt nie słyszał dźwięku łez, Utonęłam w żalu by znów narodzić się, A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoił sny, Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez, Więc nie pytaj mnie... Ref: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Emocje Moja Arteterapia

Zobacz cały wpis na blogu »
życie jak w Madrycie Kobieta i duże C+E...czyli bierz stery w swoje ręce

tylko coś nie pykło... jak to się zwykle mawia.  Po pierwsze to długo się zastanawiałam jak to się stało, ze na raz spadło na mnie tyle szcześcia, wspaniały mężczyzna, przystojny, inteligentny, czarujący itp. itd... (rzygam tęczą normalnie) raz, dwa i mieszkamy razem, trzy, cztery dziecko.... pięć sześć i ślub! ale nie to, że welon, pierdyliard gości, przygotowania itp. nie ... cywilny, skromnie rachu ciachu i po wszystkim. Ale ja nie o tym chcę tu pisać , bo żyło nam się dobrze , ale to już przeszłość... Mamy wspaniałego 7 letniego synka, jestem już od ponad roku po rozwodzie , a moje życie... no właśnie , moje życie się dopiero zaczęło, tak na dobre, tak na sto pieprzonych procent. 

Zobacz cały wpis na blogu »