27 lipca 2021, 09:10
Wyłączenie reklam na wszystkich stronach.

Wyłączenie reklam na wszystkich stronach.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Znany serwis hostingowy PRV.PL udostępnił użyteczną funkcjonalność, która może być przydatna dla użytkowników, którzy posiadają więcej niż jedną stronę/usługę.

Od dzisiaj w serwisie PRV.PL dostępny jest nowy typ abonamentu wyłączenia reklam - jego aktywacja spowoduje wyłączenie reklam na wszystkich posiadanych usługach, czyli stronach, aliasach, oraz innych usługach, typu: księgi gości czy komentatory. 

Opcja ta może być szczególnie przydatna dla użytkowników, którzy posiadają wiele stron/aliasów/innych usług, dla których wyłączenie reklam na większej ilości stron może stanowić spory wydatek - teraz wystarczy aktywacja jednej usługi, aby wyłączyć reklamy na wszystkich swoich usługach.

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

AI - hit czy kit?
20 listopada 2023, 15:34
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowiłam oderwać się myślami i uczuciami od prozy życia i zainteresować się obrazami AI. Zauważyłam, że stały się ostatnio dość popularne. Nie wiedziałam z początku, z czym to się je, ale dziś nareszcie się doinformowałam. Wpisałam hasło w Google i pochyliłam się nad monitorem, by przeczytać artykuł na ten temat...
Kino domowe dla osób z problemami technicznymi
26 lutego 2022, 21:05
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Nie wszyscy jesteśmy ekspertami w wielu dostępnych technologiach tworzenia kina domowego. Może to stać się bardzo złożonym zadaniem, zwłaszcza jeśli musisz pracować z ograniczonym budżetem. Oczywiście dla bogatych i sławnych mamy projektantów kina domowego gotowych do podjęcia wysiłku, ale załóżmy, że pieniądze są mniejsze i sami chcemy się trochę nauczyć.
O czym każdy powinien wiedzieć jeżeli chodzi o e-papierosy?
24 lipca 2021, 15:38
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Dla zaawansowanych użytkowników e-papierosów wiele kwestii wydaje się łatwych, niemniej w osobach początkujących zazwyczaj wbudzają wiele pytań. W większości przypadków dotyczą one wypełnienia dzięki któremu e-papieros generuje dym. W sklepach dostępne są różne typy - między innymi liquidy i premixy, przez co czasami trudno jest wybrać odpowiedni produkt.
Historia o uszkodzeniu laptopa
20 kwietnia 2021, 21:53
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Hej, chciałabym dzisiaj opowiedzieć o tym, jak "cudownie" rozwaliłam matrycę w laptopie.