20 kwietnia 2021, 21:53
Historia o uszkodzeniu laptopa

Historia o uszkodzeniu laptopa

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Hej, chciałabym dzisiaj opowiedzieć o tym, jak "cudownie" rozwaliłam matrycę w laptopie.

W sobotę wieczorem, kiedy przenosiłam laptopa spadła mi myszka, na którą po chwili upadł mi komputer - ekranem w stronę podłogi. Gdy go podniosłam, nie zauważyłam żadnych rys, ale po ruszeniu myszką okazło się, że ekran został pokryty paskami i nic nie było widać. Przez cały wieczór stresowałam się, że zepsułam komputer i bałam sie powiedziec rodzicom. Jako, że chciałam najpierw powiedzieć mojej mamie o zaistniałej sytuacji, zaczekałam do niedzielnego wieczora, kiedy to wróciła z pracy. Podczas rozmowy okazało się, że nie była jakoś bardzo zła, więc przestałam się stresować. Dodatkowo muszę oczywiście zapłacić za naprawę komputera. To tyle na dzisiaj i do następnego razu.

Dobranoc,

Wiktoria. 

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Znaczenie wodnych systemów gaśniczych w ochronie przeciwpożarowej
19 czerwca 2024, 08:13
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wodne systemy gaśnicze pełnią kluczową rolę w ochronie przeciwpożarowej, służąc do gaszenia pożarów oraz zapobiegania ich rozprzestrzenianiu się. Dzięki nim możliwe jest ratowanie życia ludzkiego i minimalizowanie szkód materialnych. W praktyce stosuje się różne rodzaje wodnych systemów gaśniczych, z których każdy ma swoje specyficzne zalety i wady.
AI - hit czy kit?
20 listopada 2023, 15:34
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowiłam oderwać się myślami i uczuciami od prozy życia i zainteresować się obrazami AI. Zauważyłam, że stały się ostatnio dość popularne. Nie wiedziałam z początku, z czym to się je, ale dziś nareszcie się doinformowałam. Wpisałam hasło w Google i pochyliłam się nad monitorem, by przeczytać artykuł na ten temat...
Kino domowe dla osób z problemami technicznymi
26 lutego 2022, 21:05
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Nie wszyscy jesteśmy ekspertami w wielu dostępnych technologiach tworzenia kina domowego. Może to stać się bardzo złożonym zadaniem, zwłaszcza jeśli musisz pracować z ograniczonym budżetem. Oczywiście dla bogatych i sławnych mamy projektantów kina domowego gotowych do podjęcia wysiłku, ale załóżmy, że pieniądze są mniejsze i sami chcemy się trochę nauczyć.
Wyłączenie reklam na wszystkich stronach.
27 lipca 2021, 09:10
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Znany serwis hostingowy PRV.PL udostępnił użyteczną funkcjonalność, która może być przydatna dla użytkowników, którzy posiadają więcej niż jedną stronę/usługę.
O czym każdy powinien wiedzieć jeżeli chodzi o e-papierosy?
24 lipca 2021, 15:38
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Dla zaawansowanych użytkowników e-papierosów wiele kwestii wydaje się łatwych, niemniej w osobach początkujących zazwyczaj wbudzają wiele pytań. W większości przypadków dotyczą one wypełnienia dzięki któremu e-papieros generuje dym. W sklepach dostępne są różne typy - między innymi liquidy i premixy, przez co czasami trudno jest wybrać odpowiedni produkt.