24 lipca 2021, 15:38
O czym każdy powinien wiedzieć jeżeli chodzi o e-papierosy?

O czym każdy powinien wiedzieć jeżeli chodzi o e-papierosy?

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Dla zaawansowanych użytkowników e-papierosów wiele kwestii wydaje się łatwych, niemniej w osobach początkujących zazwyczaj wbudzają wiele pytań. W większości przypadków dotyczą one wypełnienia dzięki któremu e-papieros generuje dym. W sklepach dostępne są różne typy - między innymi liquidy i premixy, przez co czasami trudno jest wybrać odpowiedni produkt.

Klasycznym wkładem do urządzeń jest liquid, który składa się zazwyczaj z bazy roślinnej oraz nikotynowej, niekiedy też z aromatu. W wyniku podgrzewania przekształca się on w bezwonną, niewyczuwalną dla otoczenia mgiełkę – choć dostępne są również liquidy smoke z wybranym aromatem. Na rynku można znaleźć liquidy różniące się przede wszystkim pojemnością oraz stężeniem nikotyny.

 

Co dobrze jest wiedzieć odnośnie premixów?

Premixy pojawiły się w sklepach po tym, jak większe niż 10 ml pojemności produktów nikotynowych. Premixy niczym nie różnią się od liquidów poza tym, że nie zawierają w składzie nikotyny. Najczęściej spotyka się je w większych pojemnościach, dzięki czemu można samodzielnie połączyć ze z bazą nikotynową aby uzyskać gotową mieszankę o wybranym smaku i dowolnym stężeniu nikotyny co jest legalne, a przy tym wyjątkowo wygodne. W składzie premixów najczęściej znajduje się aromat oraz baza składająca się z roślinnej gliceryny i glikolu w różnych proporcjach.

 

Gdzie najlepiej jest zaopatrzyć się w liquidy oraz premixy?
Liquidy czy premixy można znaleźć w większości sklepów dla palaczy, niemniej, aby akcesoria były wysokiej jakości, dobrze jest wziąć pod uwagę parę istotnych aspektów. Najlepsze sklepy wyróżniają się przede wszystkim gronem zadowolonych klientów oraz świadczącymi o najwyższej jakości produktach pozytywnymi opiniami. W dobrym sklepie można znaleźć także duży wybór produktów - na przykład aromatów, a także klienci mogą spodziewać się wysyłki czy wielu promocji.

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Znaczenie wodnych systemów gaśniczych w ochronie przeciwpożarowej
19 czerwca 2024, 08:13
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wodne systemy gaśnicze pełnią kluczową rolę w ochronie przeciwpożarowej, służąc do gaszenia pożarów oraz zapobiegania ich rozprzestrzenianiu się. Dzięki nim możliwe jest ratowanie życia ludzkiego i minimalizowanie szkód materialnych. W praktyce stosuje się różne rodzaje wodnych systemów gaśniczych, z których każdy ma swoje specyficzne zalety i wady.
AI - hit czy kit?
20 listopada 2023, 15:34
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowiłam oderwać się myślami i uczuciami od prozy życia i zainteresować się obrazami AI. Zauważyłam, że stały się ostatnio dość popularne. Nie wiedziałam z początku, z czym to się je, ale dziś nareszcie się doinformowałam. Wpisałam hasło w Google i pochyliłam się nad monitorem, by przeczytać artykuł na ten temat...
Kino domowe dla osób z problemami technicznymi
26 lutego 2022, 21:05
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Nie wszyscy jesteśmy ekspertami w wielu dostępnych technologiach tworzenia kina domowego. Może to stać się bardzo złożonym zadaniem, zwłaszcza jeśli musisz pracować z ograniczonym budżetem. Oczywiście dla bogatych i sławnych mamy projektantów kina domowego gotowych do podjęcia wysiłku, ale załóżmy, że pieniądze są mniejsze i sami chcemy się trochę nauczyć.
Wyłączenie reklam na wszystkich stronach.
27 lipca 2021, 09:10
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Znany serwis hostingowy PRV.PL udostępnił użyteczną funkcjonalność, która może być przydatna dla użytkowników, którzy posiadają więcej niż jedną stronę/usługę.
Historia o uszkodzeniu laptopa
20 kwietnia 2021, 21:53
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Hej, chciałabym dzisiaj opowiedzieć o tym, jak "cudownie" rozwaliłam matrycę w laptopie.