Zwierzęta

Wpisy zawierające słowo kluczowe zwierzęta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

OBROŃCY WALCZĄ O ZAKAZ HODOWLI ZWIERZĄT NA FUTRA Ekologiczne wiadomości świata

13 września, w Warszawie odbędzie się demonstracja organizowana przez Koalicję dla Zwierząt. Aktywiści domagają się m.in. utrzymania w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Zbierają także podpisy pod petycją w tej sprawie kierowaną bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt złożyli w Sejmie w listopadzie ubiegłego roku posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zakładał on m.in. zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach, zakaz uboju rytualnego na potrzeby eksportu, obowiązek chipowania zwierząt, a także zakaz hodowli zwierząt z przeznaczeniem na futro. Projekt cieszył się poparciem m.in. Jaro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pająki ptasznikowate Pająki ptasznikowate

Są ludzie, jacy kochają psy, konie oraz najróżniejsze słodkie zwierzęta, ale istnieją zarówno osoby, którzy trudnią się w większym stopniu egzotycznymi zwierzakami między innymi jak pajęczaki. Opiekowanie się terrarystyka jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, bo należy stworzyć im dogodne warunki do życia oraz uważnie się ptasznikami zajmować. Pająki Trzeba także zwrócić uwagę na dobry rozsądek oraz podstawy BHP, bo ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest nader bolesne. Na naszym portalu dowiesz się tego co musi posiadać pojęcie każdy początkujący hodowca pająków. Jak urządzić doskonałe miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia oraz jak się zachowywać podczas kontaktu i podczas ukąszenia. Jedynie rozsądne osoby powin (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Hobby terrarystyka

    Istnieją ludzie, którzy kochają szczurki, kotki i różne słodkie zwierzaczki, ale istnieją również ludzie, którzy trudnią się bardziej egzotycznymi zwierzakami m.in. jak pająki ptasznikowate. Opiekowanie się ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo powinno się stworzyć im idealne okoliczności do życia oraz sumiennie się ptasznikami opiekować. Są osoby, jacy uwielbiają szczurki, koty i różniaste milutkie zwierzęta, ale istnieją też ludzie, którzy opiekują się bardziej innymi gatunkami między innymi jak pająki. Zajmowanie się http://ptasznikowate.pl/taksonomia to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ trzeba zaadaptować im dobre okoliczności do egzystowan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Terrarystyka Hobby terrarystyka

Są osoby, którzy uwielbiają pieski, kotki oraz najróżniejsze miluśkie zwierzątka, jednak są także ludzie, którzy opiekują się bardziej innymi gatunkami między innymi jak pająki ptasznikowate. Zajmowanie się pająki ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ należy zaadaptować im idealne okoliczności do rozwijania się oraz słusznie się ptasznikami zajmować. Pajęczaki Powinno się także zwrócić obserwację na dobry rozsądek i podstawowe zasady bezpieczeństwa, bo ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest niezwykle nieprzyjemne. Na stronie nauczysz się wszystkiego co musi wiedzieć każdy młody hodowca ptaszników. Jak zrobić perfekcyjne miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia oraz jak się zachowywać podczas kontaktu oraz po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Pająki ptasznikowate

    Są osoby, jacy lubią chomiki, koty oraz różne słodkie zwierzątka, a istnieją także jednostki, którzy zajmują się bardziej egzotycznymi zwierzakami między innymi jak ptaszniki. Zajmowanie się ptaszniki to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ powinno się zrobić im dobre warunki do rozwijania się oraz uważnie się nimi opiekować. Są osoby, jacy lubią chomiki, konie i inne milutkie zwierzęta, lecz istnieją również osoby, którzy trudnią się w większym stopniu egzotycznymi gatunkami takimi jak ptaszniki. Opiekowanie się http://ptasznikowate.pl to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo powinno się zrobić im wyśmienite okoliczności do egzystowania i słusznie się ptasznikami opiekować. &nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O moim kotku TheKari

Witajcie , dziś miało nie być posta , lecz prosiliście , bym napisała o moich zwierzętach  więc dziś napiszę o moim kocie . Mój kot ma na imię tuptuś , ma czarną , długą sierść  i żółte oczy . Nie brak mu także  puszku na policzkach i kitek na uszach . Jest jeszcze kociakiem i uwielbia się bawić swoim sznureczkiem lub zakrętkami od butelek . Lecz , to wyjątkowy kot  nie ucieka przed wodą i umie podawać łapę . Czesanie też idzie gładko . To chyba tyle co do niego . Zerknijcie tu jutro !

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Pająki ptasznikowate

Istnieją osoby, jacy uwielbiają psy, kotki oraz inne słodkie zwierzaczki, lecz żyją też jednostki, którzy opiekują się w większym stopniu ciekawymi zwierzakami między innymi jak ptaszniki. Zajmowanie się ptaszniki jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, ponieważ powinno się zaadaptować im wyśmienite warunki do życia i słusznie się nimi opiekować. Ptasznikowate pająki Powinno się także zwracać uwagę na dobry rozsądek oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, ponieważ ugryzienie ptaszników jest niesamowicie bolesne. Na blogu nauczysz się tego co powinien wiedzieć każdy debiutujący entuzjasta pająków. Jak urządzić idealne miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia i jak się zachowywać podczas kontaktu oraz podczas ukąszenia. Jedynie rozsądne osoby winny się opiekować ptasznik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pająki ptasznikowate Terrarystyka

    Są osoby, jacy uwielbiają psy, konie oraz inne słodkie zwierzaczki, jednak są też osoby, którzy trudnią się w większym stopniu ciekawymi gatunkami takimi jak pajęczaki. Opieka nad ptaszniki jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, bo trzeba zrobić im dogodne warunki do egzystowania oraz należycie się nimi opiekować.   Istnieją ludzie, którzy lubią pieski, konie oraz różniaste słodkie zwierzaczki, ale żyją również jednostki, którzy zajmują się w większym stopniu innymi gatunkami między innymi jak pająki ptasznikowate. Opieka nad http://ptasznikowate.pl to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo trzeba zrobić im dogodne warunki do rozwijania się i uważnie się ptasznikami zajmować. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zajmowanie się zwierzętami hodowlanymi Zwierzęta i my

Na całym świecie istnieje cała masa różnego rodzaju zwierząt. Wiele z nich to zwierzęta, które przydają się również i nam samym. Służą one bowiem do poruszania się, czego przykładem mogą być chociażby konie, inne z kolei świetnie nadają się jako zwierzęta domowe. Warto wspomnieć jednak również o takich zwierzętach, które świetnie nadają się do hodowania. To właśnie one są w wielu przypadkach głównym źródłem naszego pożywienia. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że zajmowanie się zwierzętami hodowlanymi to bardzo skomplikowane zadanie, które dodatkowo pochłania spore ilości czasu oraz energii. Wielu hodowców musi pracować wiele godzin dziennie, by zapewnić swoim zwierzętom jak najlepsze warunki do życia. Opieka weterynaryjna Bardzo istotną kwestią o której w takim p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspólne wyjście do zoo Zwierzęta i my

Na całym świecie znajduje się cała masa różnego rodzaju zwierząt. Wielu z nich nie możemy jednak zobaczyć na co dzień, więc pozostaje nam jedynie możliwość udania się do zoo. Prawda jest taka, że spędzenie czasu w takim miejscu możemy być idealnym rozwiązaniem na ciekawe spędzenie dnia. W wielu przypadkach warto udać się tam z rodziną, ponieważ dzięki temu będziemy mogli mieć pewność, że przykładowo nasze dzieci będą zachwycone. Egzotyczne zwierzęta W zoo możemy spotkać całą masę zwierząt, które normalnie nie występują w naszej strefie klimatycznej. Mowa tutaj między innymi o słoniach, żyrafach czy też zebrach, ale nie sposób nie wspomnieć o tym, na co wiele osób czeka najbardziej. Dotyczy to przede wszystkim tygrysów, lwów czy też innych drapieżników, które można spotkać zarówn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odpowiednie warunki dla zwierząt domowych i hodowlanych Zwierzęta i my

Zwierzęta już od dawna odgrywają w naszym życiu niezwykle istotną rolę. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim fakt, że to dzięki nim możliwe było w przeszłości poruszanie się od punktu A do punktu B. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskiwać pożywienie, więc w każdym przypadku powinniśmy gwarantować im jak najlepsze warunki do życia. Szczególnie dotyczy to wszelkich ewentualnych chorób, które mogą się pojawiać wśród zwierząt. W takim przypadku zdecydowanie najważniejsze będzie przede wszystkim jak najszybsze podjęcie odpowiednich działań, by móc poradzić sobie z takim problemem. W niektórych przypadkach może bowiem okazać się tak, że dana choroba będzie stanowiła ogromne zagrożenie dla zdrowa zwierząt i czasami może to doprowadzić nawet do ich śmierci. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Marzenia Wiersze

  Te góry, zdobiące krainy, Mącące wiatr, wzbijające się w powietrze.                                         (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Niebezpieczne zwierzęta świata Zwierzęta i my

Na całym świecie istnieje bardzo duża ilość wszelkich zwierząt. Nawet teoretycznie te same zwierzęta mogą różnić się od siebie gatunkowo, co może prowadzić do pewnych pomyłek. Trzeba jednak przyznać, że ta różnorodność jest jedyna w swoim rodzaju i ma ona swój urok. Trzeba zdawać sobie również sprawę z tego, że niektóre zwierzęta mogą stanowić dla nas całkiem spore zagrożenie, choć wiele drapieżników nie występuje w pobliżu ludzi. Groźne zwierzęta W przypadku lasów dotyczy to przede wszystkim niedźwiedzi oraz wilków. W innych częściach świata można jednak spotkać również inne niebezpieczne zwierzęta takie jak pumy czy tez tygrysy. Nie sposób nie wspomnieć jednak również o wężach i pająkach. Te są szczególnie niebezpieczne, ponieważ często są one bardzo słabo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konieczność opieki nad zwierzętami Zwierzęta w Polsce i na świecie

Zwierzęta znajdują zastosowanie w naszym życiu już od niepamiętnych czasów. Początkowo służyły one głównie jako źródło pożywienia, lecz wraz z upływem czasu wszystko zaczęło się zmieniać. W wielu przypadkach spowodowane to było przede wszystkim tym, że ludzie zaczęli oswajać poszczególne zwierzęta ze sobą. Niektóre z nich były i wciąż są świetnymi kompanami, natomiast inne świetnie nadają się do hodowli. W każdym z tych przypadków musimy jednak pamiętać o tym, żeby zapewniać jak najlepsze warunki do życia dla wszystkich tych zwierząt. Prawda jest bowiem taka, że nawet zwierzęta żyjące dziko w lasach czy też parkach narodowych lub rezerwatach przyrody, są niejednokrotnie dokarmiane oraz zapewniane są im odpowiednie warunki do tego, by mogły się one rozmnażać, co jest szczególnie istotne w przypadku gatunk&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Terrarystyka Opieka nad pająkami

Są osoby, którzy lubią psy, koty oraz najróżniejsze miluśkie zwierzaczki, ale istnieją też osoby, którzy trudnią się bardziej innymi zwierzątkami m.in. jak ptaszniki. Opiekowanie się ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ powinno się zrobić im dobre warunki do egzystowania oraz odpowiednio się ptasznikami opiekować. Terrarystyka Powinno się także zwrócić obserwację na dobry rozsądek i podstawowe zasady bezpieczeństwa, albowiem ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest niezwykle bolesne. Na blogu nauczysz się tego co musi mieć pojęcie każdy początkujący entuzjasta pająków ptasznikowatych. Jak urządzić doskonałe miejsce w terrarium do życia dla pająków, czym je karmić oraz jak się zachowywać w kontakcie i przy ugryzieniu. Tylko rozsą (...)

Zobacz cały wpis na blogu »