Zwierzęta

Wpisy zawierające słowo kluczowe zwierzęta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Co chomik robi w nocy jeżeli w ogóle jest nocnym zwierzęciem ? Chomik - Lexy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp do mojego bloga Chomik - Lexy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
123321 Zwierzęta

Lubie ryby

Zobacz cały wpis na blogu »
Podstawowe informacje o pandach Interesujące życie Pand Wielkich...

Panda wielka, niedźwiedź bambusowy (Ailuropoda melanoleuca) – (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kocia natura – kot udomowiony Bo Zwierzęta To Całe Moje Życie

 Kocia natura – kot udomowiony Kocia natura – spojrzenie kociego behawiorysty. „Kot – udomowiony gatunek małego, mięsożernego ssaka z rzędu drapieżnych z r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy warto posiadać zwierzęta? Czy warto posiadać zwierzęta?????x?

WARTO CZY NIE? Moim zdaniem posiadanie zwierzaka jest bardzo potrzebne ludzią. Zwierzęta potrafią pocieszyć człowieka w trudnych chwilach lub po prostu dotrzymać towarzystwa. Twoje zwierzątko nigdy cię nie zdradzi i będzie twoim najlepszym przyjacielem do końca życia. Nie zależnie czy planujesz adopcje lub zakup kota, psa czy nawet pająka jest to bardzo opłacalny wydatek.      źródło: https://vege.com.pl/2013/08/21/pierwsza-pomoc-dla-zwierzecia/  

Zobacz cały wpis na blogu »
Podstawowe informacje o pandach Interesujące życie Pand Wielkich...

Panda wielka, niedźwiedź bambusowy (Ailuropoda melanoleuca) – (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krajobrazy Świata Krajobrazy Świata

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zwierzęta Afryki Najwięksi podróżnicy

Zobacz cały wpis na blogu »
Pielęgnacja sierści psa Świat zwierząt

 Pielęgnacja sierści Zdrowa sierść psa jest jedną z podstawowych pielęgnacji zwierzęcia. Wypadanie sierści u psa może świadczyć o niedoborze ważnych skladników pokarmowych, ale także o różnego rodzaju chorobach. Do najczęstszych przyczyn problemów ze skórą i sierścią u psa należą: 1. Niedoczynność tarczycy 2. Choroby alergiczne 3.  Infekcje pasożytnicze, bakteryjne i grzybicze 4.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK ZOSTAŁAM WŁAŚCICIELEM KONIA -UMOWA, KOSZTA, UTRZYMANIE, itp. W Końskim małym Świecie

INSTAGRAM: paulam0000   YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCUtJwqDRZ9PuUrTEmOpH-Zw?view_as=subscriber HEJ ! Jestem Paula. Mam 26 lat i jestem od urodzenia miłośnikiem koni oraz innych zwierząt !  Przybliżę Wam historię jak to się stało, że mam własnego rumaka. Zapraszam do czytania:) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBROŃCY WALCZĄ O ZAKAZ HODOWLI ZWIERZĄT NA FUTRA Ekologiczne wiadomości świata

13 września, w Warszawie odbędzie się demonstracja organizowana przez Koalicję dla Zwierząt. Aktywiści domagają się m.in. utrzymania w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Zbierają także podpisy pod petycją w tej sprawie kierowaną bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt złożyli w Sejmie w listopadzie ubiegłego roku posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zakładał on m.in. zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach, zakaz uboju rytualnego na potrzeby eksportu, obowiązek chipowania zwierząt, a także zakaz hodowli zwierząt z przeznaczeniem na futro. Projekt cieszył się poparciem m.in. Jaro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pająki ptasznikowate Pająki ptasznikowate

Są ludzie, jacy kochają psy, konie oraz najróżniejsze słodkie zwierzęta, ale istnieją zarówno osoby, którzy trudnią się w większym stopniu egzotycznymi zwierzakami między innymi jak pajęczaki. Opiekowanie się terrarystyka jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, bo należy stworzyć im dogodne warunki do życia oraz uważnie się ptasznikami zajmować. Pająki Trzeba także zwrócić uwagę na dobry rozsądek oraz podstawy BHP, bo ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest nader bolesne. Na naszym portalu dowiesz się tego co musi posiadać pojęcie każdy początkujący hodowca pająków. Jak urządzić doskonałe miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia oraz jak się zachowywać podczas kontaktu i podczas ukąszenia. Jedynie rozsądne osoby powin (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Hobby terrarystyka

    Istnieją ludzie, którzy kochają szczurki, kotki i różne słodkie zwierzaczki, ale istnieją również ludzie, którzy trudnią się bardziej egzotycznymi zwierzakami m.in. jak pająki ptasznikowate. Opiekowanie się ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo powinno się stworzyć im idealne okoliczności do życia oraz sumiennie się ptasznikami opiekować. Są osoby, jacy uwielbiają szczurki, koty i różniaste milutkie zwierzęta, ale istnieją też ludzie, którzy opiekują się bardziej innymi gatunkami między innymi jak pająki. Zajmowanie się http://ptasznikowate.pl/taksonomia to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ trzeba zaadaptować im dobre okoliczności do egzystowan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Terrarystyka Hobby terrarystyka

Są osoby, którzy uwielbiają pieski, kotki oraz najróżniejsze miluśkie zwierzątka, jednak są także ludzie, którzy opiekują się bardziej innymi gatunkami między innymi jak pająki ptasznikowate. Zajmowanie się pająki ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ należy zaadaptować im idealne okoliczności do rozwijania się oraz słusznie się ptasznikami zajmować. Pajęczaki Powinno się także zwrócić obserwację na dobry rozsądek i podstawowe zasady bezpieczeństwa, bo ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest niezwykle nieprzyjemne. Na stronie nauczysz się wszystkiego co musi wiedzieć każdy młody hodowca ptaszników. Jak zrobić perfekcyjne miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia oraz jak się zachowywać podczas kontaktu oraz po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »