Zwierzęta

Wpisy zawierające słowo kluczowe zwierzęta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Krajobrazy Świata Krajobrazy Świata

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zwierzęta Afryki Najwięksi podróżnicy

Zobacz cały wpis na blogu »
Pielęgnacja sierści psa Świat zwierząt

 Pielęgnacja sierści Zdrowa sierść psa jest jedną z podstawowych pielęgnacji zwierzęcia. Wypadanie sierści u psa może świadczyć o niedoborze ważnych skladników pokarmowych, ale także o różnego rodzaju chorobach. Do najczęstszych przyczyn problemów ze skórą i sierścią u psa należą: 1. Niedoczynność tarczycy 2. Choroby alergiczne 3.  Infekcje pasożytnicze, bakteryjne i grzybicze 4.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK ZOSTAŁAM WŁAŚCICIELEM KONIA -UMOWA, KOSZTA, UTRZYMANIE, itp. W Końskim małym Świecie

INSTAGRAM: paulam0000   YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCUtJwqDRZ9PuUrTEmOpH-Zw?view_as=subscriber HEJ ! Jestem Paula. Mam 26 lat i jestem od urodzenia miłośnikiem koni oraz innych zwierząt !  Przybliżę Wam historię jak to się stało, że mam własnego rumaka. Zapraszam do czytania:) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBROŃCY WALCZĄ O ZAKAZ HODOWLI ZWIERZĄT NA FUTRA Ekologiczne wiadomości świata

13 września, w Warszawie odbędzie się demonstracja organizowana przez Koalicję dla Zwierząt. Aktywiści domagają się m.in. utrzymania w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Zbierają także podpisy pod petycją w tej sprawie kierowaną bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt złożyli w Sejmie w listopadzie ubiegłego roku posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zakładał on m.in. zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach, zakaz uboju rytualnego na potrzeby eksportu, obowiązek chipowania zwierząt, a także zakaz hodowli zwierząt z przeznaczeniem na futro. Projekt cieszył się poparciem m.in. Jaro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pająki ptasznikowate Pająki ptasznikowate

Są ludzie, jacy kochają psy, konie oraz najróżniejsze słodkie zwierzęta, ale istnieją zarówno osoby, którzy trudnią się w większym stopniu egzotycznymi zwierzakami między innymi jak pajęczaki. Opiekowanie się terrarystyka jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, bo należy stworzyć im dogodne warunki do życia oraz uważnie się ptasznikami zajmować. Pająki Trzeba także zwrócić uwagę na dobry rozsądek oraz podstawy BHP, bo ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest nader bolesne. Na naszym portalu dowiesz się tego co musi posiadać pojęcie każdy początkujący hodowca pająków. Jak urządzić doskonałe miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia oraz jak się zachowywać podczas kontaktu i podczas ukąszenia. Jedynie rozsądne osoby powin (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Hobby terrarystyka

    Istnieją ludzie, którzy kochają szczurki, kotki i różne słodkie zwierzaczki, ale istnieją również ludzie, którzy trudnią się bardziej egzotycznymi zwierzakami m.in. jak pająki ptasznikowate. Opiekowanie się ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo powinno się stworzyć im idealne okoliczności do życia oraz sumiennie się ptasznikami opiekować. Są osoby, jacy uwielbiają szczurki, koty i różniaste milutkie zwierzęta, ale istnieją też ludzie, którzy opiekują się bardziej innymi gatunkami między innymi jak pająki. Zajmowanie się http://ptasznikowate.pl/taksonomia to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ trzeba zaadaptować im dobre okoliczności do egzystowan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Terrarystyka Hobby terrarystyka

Są osoby, którzy uwielbiają pieski, kotki oraz najróżniejsze miluśkie zwierzątka, jednak są także ludzie, którzy opiekują się bardziej innymi gatunkami między innymi jak pająki ptasznikowate. Zajmowanie się pająki ptasznikowate to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ należy zaadaptować im idealne okoliczności do rozwijania się oraz słusznie się ptasznikami zajmować. Pajęczaki Powinno się także zwrócić obserwację na dobry rozsądek i podstawowe zasady bezpieczeństwa, bo ptaszniki to pająki, których ugryzienie jest niezwykle nieprzyjemne. Na stronie nauczysz się wszystkiego co musi wiedzieć każdy młody hodowca ptaszników. Jak zrobić perfekcyjne miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia oraz jak się zachowywać podczas kontaktu oraz po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Pająki ptasznikowate

    Są osoby, jacy lubią chomiki, koty oraz różne słodkie zwierzątka, a istnieją także jednostki, którzy zajmują się bardziej egzotycznymi zwierzakami między innymi jak ptaszniki. Zajmowanie się ptaszniki to bardzo odpowiedzialna rzecz, ponieważ powinno się zrobić im dobre warunki do rozwijania się oraz uważnie się nimi opiekować. Są osoby, jacy lubią chomiki, konie i inne milutkie zwierzęta, lecz istnieją również osoby, którzy trudnią się w większym stopniu egzotycznymi gatunkami takimi jak ptaszniki. Opiekowanie się http://ptasznikowate.pl to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo powinno się zrobić im wyśmienite okoliczności do egzystowania i słusznie się ptasznikami opiekować. &nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O moim kotku TheKari

Witajcie , dziś miało nie być posta , lecz prosiliście , bym napisała o moich zwierzętach  więc dziś napiszę o moim kocie . Mój kot ma na imię tuptuś , ma czarną , długą sierść  i żółte oczy . Nie brak mu także  puszku na policzkach i kitek na uszach . Jest jeszcze kociakiem i uwielbia się bawić swoim sznureczkiem lub zakrętkami od butelek . Lecz , to wyjątkowy kot  nie ucieka przed wodą i umie podawać łapę . Czesanie też idzie gładko . To chyba tyle co do niego . Zerknijcie tu jutro !

Zobacz cały wpis na blogu »
Opieka nad pająkami Pająki ptasznikowate

Istnieją osoby, jacy uwielbiają psy, kotki oraz inne słodkie zwierzaczki, lecz żyją też jednostki, którzy opiekują się w większym stopniu ciekawymi zwierzakami między innymi jak ptaszniki. Zajmowanie się ptaszniki jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, ponieważ powinno się zaadaptować im wyśmienite warunki do życia i słusznie się nimi opiekować. Ptasznikowate pająki Powinno się także zwracać uwagę na dobry rozsądek oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, ponieważ ugryzienie ptaszników jest niesamowicie bolesne. Na blogu nauczysz się tego co powinien wiedzieć każdy debiutujący entuzjasta pająków. Jak urządzić idealne miejsce dla ptaszników, co dawać im do jedzenia i jak się zachowywać podczas kontaktu oraz podczas ukąszenia. Jedynie rozsądne osoby winny się opiekować ptasznik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pająki ptasznikowate Terrarystyka

    Są osoby, jacy uwielbiają psy, konie oraz inne słodkie zwierzaczki, jednak są też osoby, którzy trudnią się w większym stopniu ciekawymi gatunkami takimi jak pajęczaki. Opieka nad ptaszniki jest bardzo odpowiedzialną rzeczą, bo trzeba zrobić im dogodne warunki do egzystowania oraz należycie się nimi opiekować.   Istnieją ludzie, którzy lubią pieski, konie oraz różniaste słodkie zwierzaczki, ale żyją również jednostki, którzy zajmują się w większym stopniu innymi gatunkami między innymi jak pająki ptasznikowate. Opieka nad http://ptasznikowate.pl to bardzo odpowiedzialna rzecz, bo trzeba zrobić im dogodne warunki do rozwijania się i uważnie się ptasznikami zajmować. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zajmowanie się zwierzętami hodowlanymi Zwierzęta i my

Na całym świecie istnieje cała masa różnego rodzaju zwierząt. Wiele z nich to zwierzęta, które przydają się również i nam samym. Służą one bowiem do poruszania się, czego przykładem mogą być chociażby konie, inne z kolei świetnie nadają się jako zwierzęta domowe. Warto wspomnieć jednak również o takich zwierzętach, które świetnie nadają się do hodowania. To właśnie one są w wielu przypadkach głównym źródłem naszego pożywienia. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że zajmowanie się zwierzętami hodowlanymi to bardzo skomplikowane zadanie, które dodatkowo pochłania spore ilości czasu oraz energii. Wielu hodowców musi pracować wiele godzin dziennie, by zapewnić swoim zwierzętom jak najlepsze warunki do życia. Opieka weterynaryjna Bardzo istotną kwestią o której w takim p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspólne wyjście do zoo Zwierzęta i my

Na całym świecie znajduje się cała masa różnego rodzaju zwierząt. Wielu z nich nie możemy jednak zobaczyć na co dzień, więc pozostaje nam jedynie możliwość udania się do zoo. Prawda jest taka, że spędzenie czasu w takim miejscu możemy być idealnym rozwiązaniem na ciekawe spędzenie dnia. W wielu przypadkach warto udać się tam z rodziną, ponieważ dzięki temu będziemy mogli mieć pewność, że przykładowo nasze dzieci będą zachwycone. Egzotyczne zwierzęta W zoo możemy spotkać całą masę zwierząt, które normalnie nie występują w naszej strefie klimatycznej. Mowa tutaj między innymi o słoniach, żyrafach czy też zebrach, ale nie sposób nie wspomnieć o tym, na co wiele osób czeka najbardziej. Dotyczy to przede wszystkim tygrysów, lwów czy też innych drapieżników, które można spotkać zarówn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odpowiednie warunki dla zwierząt domowych i hodowlanych Zwierzęta i my

Zwierzęta już od dawna odgrywają w naszym życiu niezwykle istotną rolę. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim fakt, że to dzięki nim możliwe było w przeszłości poruszanie się od punktu A do punktu B. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskiwać pożywienie, więc w każdym przypadku powinniśmy gwarantować im jak najlepsze warunki do życia. Szczególnie dotyczy to wszelkich ewentualnych chorób, które mogą się pojawiać wśród zwierząt. W takim przypadku zdecydowanie najważniejsze będzie przede wszystkim jak najszybsze podjęcie odpowiednich działań, by móc poradzić sobie z takim problemem. W niektórych przypadkach może bowiem okazać się tak, że dana choroba będzie stanowiła ogromne zagrożenie dla zdrowa zwierząt i czasami może to doprowadzić nawet do ich śmierci. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »