Wakacje

Wpisy zawierające słowo kluczowe wakacje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Hotel Najlepsze Wakacje

Hotel jest nam potrzebny podczas każdej podróży oraz podczas każdego wyjazdu. Obecnie na naszym rynku ich oferta jest bardzo szeroka i bogata i na pewno znajdziecie odpowiedni hotel dla Was, zgodny z Waszymi oczekiwaniami oraz potrzebami. Jak wiadomo, każdy będzie miał inne i przez jego wyborem powinniście pomyśleć, co będzie dla Was ważne oraz istotne. Hotel zazwyczaj cechuje się tym, że jest zaszeregowany i jego oceną są gwiazdki, jakie on posiada. Niektóre hotele maja trzy gwiazdki, inne cztery, a te najlepsze mają ich aż pięć. Jak wiadomo, im więcej gwiazdek tym hotel będzie droższy oraz bardziej luksusowy i będzie posiadał więcej zalet oraz dodatków. Hotel może na przykład zawierać w sobie basen, spa, saunę, fryzjera, bar, kuchnie, salę dla dzieci oraz wiele innych, bardzo r&oac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacje na Majorce - ale cudne Jak tanio samemu zorganizować wakacje za granicą

        Postaram się nie dawać takich informacji o Majorce, które można znaleźć w Wikipedii. Będą tu głównie moje spostrzeżenia. Zacznę jednak od tego jak realizowałam wyjazdowe plany. W zasadzie Majorka nie była w planach ale przekonała nas cena hoteliu jaki udało się znaleźć. Na Booking.com zarezerwowaliśmy na początku roku pokoje w hotelu razem z pełnym wyżywieniem w cenie pokoju. Potem był trochę problem dopasować do tego loty, zastanawialiśmy się nad przesiadkami ale w końcu Ryanairem też wyszło przyzwoicie i bez przesiadek. Byliśmy w trzy rodziny i każda z rodzin miała inną cenę za lot ale różnice były niewielkie. Moja 4 osobowa rodzina zapłaciła ok. 2700 w obie strony razem z bagażem rejestrowanym do 20 kg. Wylot z Warszawy był 20 czerwca, a wylot z Palmy 30 czerwca 2019 r. Ho (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Filipiny 2018/2019 Ciesz się życiem teraz

Kiedy spoglądam wstecz, nie sposób nie zatrzymać się na chwilę. Warto przypominać sobie fajne miejsca i miłe momenty, bo przecież one stanowią o naszym życiu, że ma klimat. Wrzucę więc kilka filmów, prosze traktować je z przymróżeniem oka ponieważ my też byliśmy tylko turystami, dla których wszystko było nowe. Chcieliśmy zatrzymać czas i nasza radość często była bardzo emocjonalna.     Wspaniałe, kolorowe jeepneye na filipińskich ulicach wzbudzają nasz niekłamany zachwyt. Są jak z bajek. Każdy z innej. Jeżdżący nimi kierowcy i podróżni, którzy wsiadają i wysiadają z nich prawie w biegu są dumni ze swoich niezwykłych poj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kinga Hotel Wellness - pies na wakacjach Enzo - pies adopciak

W Hotelu Kinga byłem z "Pańcią" i "Pańciem" na krótkich wakacjach - polecam ten hotel pomimo tego, że niektórzy uważają mnie za "psa mordercę" zostałem bardzo ciepło przyjęty. Miałem wystarczająco dużo miejsca w pokoju i na spacerach. Pańcia była bardzo zrelaksowana ponieważ biegała do sauny i na basen. Pan natomiast był bardzo zadowolony z dobrego piwa w barze i bardzo miłej ob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspomnienie lazurowego nieba Ciesz się życiem teraz

Wspominając piękno lazurowego błękitu zarówno morza jak i nieba, trudno nie wzbudzić tęsknoty za miejscami, które sa jednymi z najpiękniejszych. Trudno się nie zgodzić, że w tych miejscach urlopowa pogoda jest gwarantowana, nie biorąc pod uwagę pór deszczowych. Kiedy codziennie rano siedziałam w hotelowej restauracji przy kawie, słuchając choćby Chrisa Rea, który sączył się z radia ustawionego na recepcji odczuwałam niekłamaną radość z przebywania w tamtym miejscu. I nie szkodziło, że piasek był wulkaniczny, bowiem woda okazała się ciepła i przyjemna, kiedy szło się naprawdę długo w głąb morskiej płycizny. Wieczór w Amo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Next summer trip. Następny wakacyjny wypad. family-break-trip

Po udanych wakacjach w słonecznej Italii (wzdłóż zachodniego wybrzeża "włoskiego buta") przyszła pora na podbój Lazurowego Wybrzeża. Nasza pierwsza próba jego podbicia skończyła się niestety w Hoff (Niemcy). Teraz mamy nadzieję, że auto nas nie zawiedzie  . Doświadczenia (miłe) z podróży do Włoch sprawiły, że podjęliśmy kolejną próbę wyjazdu.  Trasę już dopracowaliśmy i przegadaliśmy. Pozostało pakowanie i ........ LAZUROWE WAKACJE.

Zobacz cały wpis na blogu »
Albay Park & Wildlife, Legazpi, Philippines Ciesz się życiem teraz

Albay Park and Wildlife to miescowe zoo w Legazpi. Jest naprawdę duże z wieloma ciekawymi zwierzętami. Jest tu miejsce na wypożyczenie rowerów w zależności od wielkości rowerzysty, możliwość pływania chińską łódką z pagajami zamiast wioseł po stawie, oczywiście pieszego zwiedzania, zaplecza gastronomicznego i innych atrakcji. Całe to miejsce jest przygotowane dla turystów. Można tu spędzić kilka godzin bez obawy nudy. Widok na Legazpi z najwyższej części wzgórza zoo.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wulkan Mayon SkyLine Ciesz się życiem teraz

Być na Luzon i nie być na Mayon to jak być w Rzymie i tak dalej. Krętą, mocno stromą i długą drogą wjechaliśmy na teren ośrodka badawczego i muzeum Mayon. Obejrzeliśmy film o jego historii, erupcjach, ile ludzi zginęło w kolejnych wybuchach, jak bardzo żyzna jest ziemia u jego podnóża i jak mimo wszystko ludzie wciąż wracają, żeby żyć dalej na jego zboczach. Samo miasto Legazpi jest u jego podnóża. Miejscowi mówią, że strach jest mieszkać w tym mieście bo z jednej strony jest czynny, wciąż dymiący wulkan a z drugiej miasto jest poniżej poziomu morza i każde trzęsienie ziemi związane z wybuchem Mayon wyzwala zalanie miasta przez morze. Tsunami jest drugim, aktualnym zagrożeniem miasta. Dzień naszego zwiedzania nie był słoneczny więc chmury zasnuły stożek wulkanu a patrząc w dół widać było grubą mglistą powłokę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Busay Falls, Albay, Philippines Ciesz się życiem teraz

Kolejne, wyjątkowe miejsce to wodospady Busay Falls. Woda wypływa tam z najwyższego punktu na wysokości ponad 91 metrów i tworzy siedem poziomów wodospadów. Z bliska miejsce jest niesamowite a czystość i temperatura wody zachwycają. Co prawda, żeby wejść na poziom drugi, trzeba przedzierać się przez gęstwinę dzikich roślin po ścieżce z kamieni lub po prostu błotnistej choć wydeptanej. Jest naprawdę ślisko i niewygodnie ale warto. Zanim tam weszłam, sądziłam, że pójdę wyżej. Jednak wejście na drugi pozim okazało się moim wyczynem i na tym zakończyłam swoją wspinaczkę. Naszym kierownikiem wycieczki, mówiąc umownie, był ojciec mojej synowej, lokalny mieszkaniec, znający bardzo dobrze okolice i jej najpiękniejsze zakątki. To dzięki niemu mogliśmy zwiedzić te wyjątkowe miejsca, których sami z pewnością byśmy nie znaleźli. Dlatego też warto współpracować z loalnymi przewodnikami, korzystając z ich wiedzy, doświadczenia i znajomości zar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
My life is masterpiece - wyzwanie wakacyjne 20191 Nowa JA

Każdego dnia wakacji napiszę co mnie zainspirowało, naładowało pozytywną energią i popchnęło do przodu:) To moja motywacja na całe wyzwanie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Okolica Amor Resort Ciesz się życiem teraz

Wspaniałe położenie, doskonała pogoda, ciepła woda, wszechobecne palmy a właściwie dżungla, profesjonalna obsługa i przystępne ceny oto cechy tego pobytu już na początku. Codziennie rano siedziałam nad morzem patrząc w jego niezwykłą kolorystykę i czułam niekłamany zachwyt nad miejscem. Wtedy już nie żałowałam, że tu jestem, choć kiedy siedziałam w nocy w samochodzie, deszcz nie przestawał padać a my nie mogliśmy dostać się do domu myślałam, że gdybym tylko mogła wsiąść do samolotu z powrotem, z pewnością byłabym pierwsza, która by to zrobiła. Na szczęście to nie było możliwe. Kolejne dni zrekompensowały mi  tamtą niezapomnianą deszczową noc.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Amor Resort Donsol Filipiny Ciesz się życiem teraz

I oto nasz urlop rozpoczął się w pełni. Będąc jeszcze w Polsce zrobiłam rezerwację, korzystając z wyszukiwarki Agoda, w resorcie wypoczynkowym Amor nad samym morzem, jednocześnie mając świadomość, że piasek tu nie jest taki, jaki sobie wymarzyłam, bowiem jest wulkaniczny i czarny, mnie natomiast marzył się biały, jak na Filipiny przystało. Nic to, pomyślalam, przecież na białe piaski pojedziemy później. Tak więc cudowna pogoda, domki, bliskość wody, restauracja, wszelkie niezbędne wygody. Brzmiało zachęcająco. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że pierwszego dnia nie możemy tam dojechać, ponieważ tajfun zalał wszystkie drogi dojazdowe i pozostaje nam tylko łódź. Postanowiliśmy przesunąć nasz pobyt o jeden dzień z nadzieją, że wody opadną jak podczas biblijnego potopu. Tak też się stało. Dotarliśmy to Resortu Amor jeden dzień później. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urlop i zmiana pracy? ⚪️ Pracuj z radością!

13.06.2019  Chcesz zmienić pracę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
za raz wakejszyn za raz wakejszyn

wakacje

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaraz wakacje dziubaski tu tomek i patryk prosto z klatki HEHE BlogSwigra

Zaraz wakacje w naszej szkole xDDd a u was ? koty ?? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »