Wakacje

Wpisy zawierające słowo kluczowe wakacje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Lato 2004 rok Pamiętnik zbuntowanej nastolatki aż po dorosłość

Jest lato 2004 roku. Mam na imię Klara i jestem zwykłą nastolatką z małego nadmorskiego miasteczka. Otaczam się niewielkim gronem przyjaciół, moja najlepsza przyjaciółka, a zarazem sąsiadka Julia, kolega mojego brata, podkochujacy się we mnie bez wzajemnosci-Kacper, kolega mojego brata, znający wszystkich w mieście Wiktor i moja szkolna przyjaciółka z jednej ławki-Monika. Tego właśnie lata razem z Julią poznaliśmy wiele nowych osób. Między innymi grupkę chłopaków, z którymi zaczęłyśmy się szwedac całymi dniami żeby gdzieś po kryjomu zapalić papieroska 🤭 Palić nauczył mnie kilka miesięcy wcześniej Wiktor z moim bratem Markiem.  Tego lata, z nowo poznanymi kolegami razem z Julią ze świata lalek, skakanek i bajek przenioslysmy się w nieco inne życie.  Pewnego wieczoru, gdy Jula spala u mnie przyszedł pijany Marek. Opowiadał nam, że pali marihuanę. Nakręciliśmy się na to żeby spróbować i w wielkim szoku napisałam SMS do kolegi, Bartka o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacje Trawa jest zielona.

Jeżdżenie na wakacje jest bardzo fajne. Można odpocząć, pozwiedzać i się popluskać w basenie.

Zobacz cały wpis na blogu »
CZERWIEC 2022 Klub Seniora Łagiewniki

Czerwiec, cześć klubu rozpoczyna w Gąskach.  Fotorelacja z Gąsek w dniach 1- 6.06. br.           (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sicily is my love Smaki Życia

Gdyby niebo istniało na ziemi, znajdowałoby się na Sycylii - chyba nie potrafiłbym już prościej opisać mojej wielkiej miłości do tej wyspy, która zrodziła się wiele lat temu i trwa.   

Zobacz cały wpis na blogu »
Kończą się wakacje... Milioner z przypadku

Kończy się lato....to oznacza , że wakacje zbliżają się do końca......i potrzebna siła do działania została już uzyskana....baterie zostały doładowanie.....o ile mieliśmy czas na odpoczynek...są zawody , w których bardzo trudno znaleźć chwilkę na ......czas dla siebie , dla rodziny.... Dwie rzeczy w naszym życiu powinny isc razem w parze  kariera i rodzina....lub jak kto woli rodzina i życie zawodowe.....

Zobacz cały wpis na blogu »
Kończą się wakacje... TRUDNY WYBÓR

Kończy się lato....to oznacza , że wakacje zbliżają się do końca......i potrzebna siła do działania została już uzyskana....baterie zostały doładowanie.....o ile mieliśmy czas na odpoczynek...są zawody , w których bardzo trudno znaleźć chwilkę na ......czas dla siebie , dla rodziny.... Dwie rzeczy w naszym życiu powinny isc razem w parze  kariera i rodzina....lub jak kto woli rodzina i życie zawodowe.....

Zobacz cały wpis na blogu »
ATRAKCJE W LOS ANGELES domiiniikaa

     LAKE HOLLYWOOD PARK Lake Hollywood Park to skarb społeczności położony w Hollywood Hills tuż pod znakiem Hollywood. Park składa się z dużego trawiastego pola z dr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wakacje jd- jest dobrze

cześć, jak wiecie za 3 miesiące w końcu są wakacje. Nie umiem się już doczekać, uwielbiam ten wakacyjny vibe. Wycieczki rowerowe z przyjacółmi, siedzenie na dworze do późnych wieczorów lub w pełnym słońcu jeżdżeniu na desce i narzekaniu na zbyt wysoką temperaturę, za którą tęsknimy całą reszte roku. Wrzuce wam tutaj kilka zdjęć aby przypomnieć sobie ten wakacyjny klimat :3

Zobacz cały wpis na blogu »
Uczę się pisać bloga Z życia emerytki

"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć." Paulo Coelho - Alchemik       Na początek coś o sobie: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CBD silny przeciwuleniacz dla zdrowej skóry. Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Brak jędrności, nierównomierny koloryt, wypryski i nowe zmarszczki – zła kondycja skóry dziwi, zwłaszcza w wakacje, kiedy z reguły odpoczywamy i powinniśmy wyglądać tylko lepiej. Ale skóra wcale nie ma urlopu – latem na skutek kontaktu ze słońcem walczy ze stresem oksydacyjnym, wywołanym przez wolne rodniki. Można jej pomóc. Wystarczy sięgnąć po potężną broń – antyoksydanty. Antyoksydanty, czyli co? Antyoksydanty, zwane inaczej przeciwutleniaczami, to związki chemiczne o wyjątkowych właściwościach. Neutralizują nadmiar wolnych rodników, dzięki czemu zatrzymują procesy przedwczesnego starzenia. Ich głównym zadaniem jest niedopuszczanie do powstawania stresu oksydacyjnego w skórze. Zestresowaną skórę poznamy po braku jędrności, blasku oraz widocznym przesuszeniu. Dlaczego latem jesteśmy na to szczególnie narażeni? Głównie poprzez szkodliwy wpływ promieni UVA, które st (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacje II Róg barana

Po wakacjach cichnie gwar. Dana nam możliwość wyboru rośnie. Jeśli ją zignorujemy - rozpłynie się po biurku. Wolność to przeszkoda. Płotek, przez który się przeskakuje. Nie można jej zignorować, można przeskoczyć lub ominąć. Jeśli się ją zignoruje - uderza w brzuch i świat przez chwilę kręci się w kółko. Brzuch mnie boli. Wybierając pomiędzy prawą a lewą ręką dochodzę do wniosku, że nic nie dzieje się przypadkiem. Własność dwóch rąk - tylko dwóch rąk - mnie określa. Jaki bym był, gdybym miał trzy ręce? Inaczej czułbym rytm? Dłużej się zastanawiał? Szybciej jadł? Dziś mam wybór pomiędzy rozczarowaniem a nadzieją. Chcę wybrać nadzieję, ale w związku z tym muszę pamiętać o tym co było i delikatnie to przykładać do tego, co będzie. Inaczej klapa. Trudno jest jednak być delikatnym, jeśli chodzi o wspomnienia. One zawsze szczerzą zęby, gdy próbuję je kłaść na rzeczywistości.  Warto poskromić powinności względem czasu. On mija tylko po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacje Róg barana

Wakacje się kończą. Koniec jest wczepiony w wakacje. Wakacje bez końca byłyby łańcuchem. A jednak nie lubimy końca. Nie lubimy tego, co pozwala nam odkrywać naszą wolność, co nas do niej przekonuje. Każdy koniec jest świadectwem wolności. Świadectwem i początkiem. Wolność objawia się właśnie wtedy, gdy mamy możliwość wyboru pomiędzy rozczarowaniem a nadzieją. Jeśli z końcem wakacji przyjmę na siebie rozczarowanie - zacznę się kurczyć. Jeśli przyjmę nadzieję - to znaczy, że zrozumiałem wakacje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Komary - Sposób na ukąszenia ... Balsam konopny, który chłodzi, znieczula, koi ! Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

  Wiosną komarów było mało, bo zimą nie było śniegu, a wiosną było mało opadów. Z tego powodu nie było małych zbiorników wodnych, w których mogłyby się rozwijać ich larwy. Teraz jest jednak inna sytuacja. Opadów deszczu jest bardzo dużo, tworzą się kałuże, więc larwy komarów mają miejsca do rozwoju. Można więc powiedzieć, że faktycznie przyroda "nadrabia zaległości". I to pełną parą. Co więcej, komary prawdopodobnie pozostaną z nami aż do końca lata.   Komary i upalny letni dzień ...Powyższe połączenie przywołuje na myśl niezbyt przyjemne wspomnienia. Gdy dokucza nam fala upałów, z domu chętniej wychodzimy wieczorami, gdy temperatura trochę spadnie. Wielu z nas lubi przesiadywać w swoich ogrodach gdzie niestety często można natkną (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepszy hotel w Macedonii? Podróże, wakacje All Inclusive i nie tylko

Macedonia stała się w ostatnich latach jednym z najmodniejszych kierunków wakacyjnych. Stało się to za sprawą bezpośrednich przelotów z Warszawy i Katowic do Ochrydu.  Mimo, iz Macedonię dość dobrze znamy, postanowilismy sprawdzić jak wygląda Macedonia w wydaniu wakacyjnym.   Wybraliśmy ofertę do hotelu IZGREV AQUAPARK*****. Hotel znajduje się bezpośrednio nad jeziorem, w spokojnej miejscowości Struga. Do centrum Ochrydu można się dostać busem lub taksówką. Sam hotel robi wrażenie już na samym wejściu. Obiekt wybudowano w tureckim stylu. Goście mają do dyspozycji kilka basenów w tym jeden inf (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bezpieczne wakacje Przedszkole w Kisielicach

Bezpieczne wakacje   1. „Na wakacjach” – zabawa dramowa. 2. „Wakacyjna sałatka” – zabawa kulinarna. 3. Rozmowa na temat bezpieczeństwa w górach i nad morzem.    1. „Na wakacjach” – zabawa dramowa. Odgrywanie scenek mogących zdarzyć się w czasie wakacji, np. Zgubiłeś się na plaży, co robisz? Jesteś na basenie i zauważyłeś, że ktoś tonie, co robisz? Jesteś świadkiem wypadku drogowego, co robisz? Siedzisz na plaży i widzisz małe dziecko wchodzące do wody. W pobliżu nie widać jego rodziców, co robisz?   2. „Wakacyjna sałatka” – zabawa kulinarna. Dzieci tworzą wakacyjne sałatki z kolorowych owoców pociętych na części, układanych warstwami i umieszczonych w przezroczystych kubeczkach. Rodzic pyta: Czy należy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »