Sztuka

Wpisy zawierające słowo kluczowe sztuka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Premiera już jutro! Nawet Ty się zdziwisz...

  Długo oczekiwana premiera już jutro!   Stanisław Brzozowski The Radicals Media Group theradicals@ymail.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Kokurs na najciekawsze hasło promocyjne! Nawet Ty się zdziwisz...

Ogłaszamy konkurs otwarty, na najlepsze hasło promocyjne dla najnowszej książki Krzysztofa Ibisza "Sztuka lewitacji. Równowaga w życiu gwiazdy". Trzy najlepsze propozycje zostaną nagrodzone książkami z autografem i dedykacją autora. Czekamy na Wasze zwariowane pomysły! (Czas trwania konkursu do dnia premiery tj. 16.12.2010r.) Serdecznie zapraszamy do udziału!   Stanisław Brzozowski The Radicals Media Group theradicals@ymail.com (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Premiera książki KRZYSZTOFA IBISZA "SZTUKA LEWITACJI" Nawet Ty się zdziwisz...

              Jedyna na polskim rynku wydawniczym praca całościowo obejmująca problematykę lewitacji. Autor w fascynujący sposób odkrywa przed nami odwieczne tajemnice tybetańskiej sztuki Hinayana, jako szczery orędownik „Małego wozu” prezentuje najważniejsze pozycje Asany. Poznajemy wszystkie etapy otwierania trzeciego oka i kolejne stopnie w celu osiągnięcia stanu Nirvany.              Odkrywamy nieznane oblicze znanego prezentera, który okazuje się być wielkim, nadwiślańskim fakirem od lat praktykującym Buddyzm Tantryczny. Ten wybitny wychowanek klasztoru Atiśa zdobywał wiedzę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
INSPIRACJA PŁYNIE Z DUCHA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

INSPIRACJA PŁYNIE Z DUCHA 205. Nic innego nie jest w stanie inspiracji dostarczyć, każda ziemska forma tak rozumiana jest obłudą i zakłamaniem. I nie wystarczy sobie coś stworzonego na ziemi kupić, trzeba samemu tworzyć, wydobywać w ten sposób w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »