Sex

Wpisy zawierające słowo kluczowe sex.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Co robi tata i mama cz.3 Blog erotyczny: Seks Opowiadania

przez najblizsze dni nie mogłam ochłonąć po tym co widzialam wydawalo mi sie że bylam w teatrze lub w kinie a aktorami byli moi rodzice dziewczyy w szkole opowiadaly rożne rzeczy ale ja do tej pory raczej wierzylam w calowanie i bylam przekonana że kobiety same robą sobie dobrze pieszcząc swoje c*pki nie sadzilam że siusiak ...   [ zobacz całe opowiadanie ] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co robi tata i mama cz.2 Blog erotyczny: Seks Opowiadania

gdy wróciłam do nieszkania naszego byłam rozpalona i rozemocjowana to co się stało i to o czym opowidal jacek było takie niemożliwe takie obce jak to mozliwe ze pewnie moj tata też wklada swojego siuraka do c*pki mamy ...   [ zobacz całe opowiadanie ]   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co robi tata i mama Blog erotyczny: Seks Opowiadania

niektorzy podgladaja mame inni ojcow a mnie od dziecka interesowalo co w nocy w sypialni robi tata z mama bo często gdy nie moglam spać słyszalam przeważnie nad ranem jakieś odglosy z sypialni rodzicow...   [ zobacz całe opowiadanie ]   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W przeddzień wyjazdu Szczera biografia silnej i niezależnej, bardzo niegrzecznej kobiety...

Wyglądam przez okno. Jest pięknie- wiosna rozkwita białymi i różowymi, drobnymi kwiatami na bezlistnych jeszcze drzewach. Miasto pomrukuje silnikami samochodów. Ludzie, podążający do pracy wyglądają na zrelaksowanych i bardziej zadowolonych, niż jeszcze kilka zimnych tygodni temu. Ja również czuję się dużo lepiej. Uwielbiam tę porę roku. Zwykle wiosną odstawiam antydepresanty i wracam do nich dopiero późną jesienią. Ale nie w tym roku. Od jego początku wydarzyło się tyle przykrych rzeczy w moim życiu... W tym roku nie zamierzam w ogóle odstawiać prochów. Potrzebuję tego wsparcia, przynajmniej póki nie pozbieram okruchów tego, co jeszcze w zeszłym roku było całkiem dobrym i satysfakcjonującym życiem.  Wyglądam przez otwarte okno. Chcę dobrze zapamiętać ten widok. Już do niego nie wrócę, dlatego próbuję utrwalić w myślach każdy szczegół.  Jadę pozalatwiać ostatnie urzędowe sprawy. Domknąć wszystko przed wyj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ostatnia niedziela u Michała Szczera biografia silnej i niezależnej, bardzo niegrzecznej kobiety...

Budzę się późno, w ustach mam jeszcze smak wczorajszego porto, którego wypiliśmy dwie butelki w kuchni. Zawsze lubiłam siedzieć w kuchni.  Otwieram oczy z nadzieją, że nie uderzy mnie nagły ból głowy. Tym razem się udało. Oprócz lekkiego przytłumienia, nie czuję kaca. Ostatnio zwykle go nie miewam, co wyjątkowo mnie dziwi. Jestem w piżamie. Nie pamiętam, żebym ją zakładała w nocy. Za to przez umysł przelatują skrawki mętnych wspomnień sexu z Michałem. Czy to się naprawdę zdarzyło? Nie jestem pewna. Być może to był tylko sen... Mogę przecież go o to zapytać... Ale chyba nie mam odwagi. Nie, nie chodzi o Michała. Na tym, co on pomyśli, w ogóle mi nie zależy. Nie wiem, czy ja chcę mieć pewność. Łatwiej o tym zapomnieć.  To moja ostatnia niedziela u niego. We wtorek wyjeżdżam. To fascynujące, jak emocje mogą przeplatać. Sama nie wiem, czy czuję bardziej lęk, czy podniecenie i ekscytację. Coś się znowu kończy i coś zaczyna. Z Michałem pewnie już nie b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
erekcja przyjemność z sexu

  Stymulacja erekcji dla ciebie

Zobacz cały wpis na blogu »
pochwa przyjemność z sexu

  Ciasna sparka czeka na twego penisa. Sprawię ci nieziemską przyjemność wszędzie i zawsze. 

Zobacz cały wpis na blogu »
wibrator przyjemność z sexu

  Kobieto spraw sobie przyjemność użyj mnie w swojej pochwie i przeżyj orgazm gdziekolwiek chcesz .

Zobacz cały wpis na blogu »
bielizna erotyczna przyjemność z sexu

Zobacz cały wpis na blogu »
prezerwatywy przyjemność z sexu

   

Zobacz cały wpis na blogu »
No to ja...:) Moje Wypociny :)

No jestem!  Cześć... Powiem wam że robię to pierwszy raz chyba się stresuję, że napisze tu jakieś głupoty czy coś w stylu pierdololamento i nikt tego nie przeczyta... Ale trudno jak coś się usunie :D  Jestem... jaka jestem? Powiecie mi później :) Dzisiaj nie będę wam tu smęcić, zacznę od jutra hehe  Chciałabym wam opowiedziec coś o sobie o moim posranym, a zarazem kurwa jak bardzo zabawnym życiu. O moich przygodach miłosnych, romansach, o zabawnych wydarzeniach i pokręconej przyjaźn,i o byciu mamą, potem samotną mamą i w ogóle o byciu! Może ktoś to przeczyta może nie. Pisać sobie będę tak czy siak bo nie mam już komu opowiadać tych wszystkich zjebanych akcji i chorych sytuacji jakie miały miejsce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwałt w autokarze Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Historia miała miejsce parę lat temu. Piszę o niej dzisiaj, ponieważ wcześniej kompletnie wypadła mi z głowy. Pokłóciłem się z Martyną i całkiem przypadkowo wpadliśmy na ten sam pomysł - załapaliśmy się na wycieczkę, której główną atrakcją miało być zwiedzanie miasta, podróż autokarem i nocleg w uroczym, stylizowanym na średniowiecze pensjonacie... przeczytaj cały artykuł >>    

Zobacz cały wpis na blogu »
Trójkąt z kolegą Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  Opowiadanie jest dostępne na stronie: Moja sypialnia - Trójkącik z Andrzejem    

Zobacz cały wpis na blogu »
dotyk Kochanka Żony

Skóra dotykała skóry, rozgrzewał serce sowim ciepłym caiałem. Zakochiwałam się świadomie. Pozwalałam sobie na ten stan, celebrowałam go i chłonełam każdym kawałkiem skóry. Ręce wplątane w moje włosy, odchylające głowę do tylu, zęby na karku. Wnikał we mnie, budził zmysły. Ciągnął za włosy i lizał policzki, wchodził mocno i zdecydowanie, delektując się każdym ruchem. Jego przyspieszony oddech, móje wygięte w łuk plecy. Pośladki na jego podbrzuszu. Przyjemność. Krople potu na ledźwiach, on we mnie. Odchylona głowa coraz mocniej do tyłu, jego oddech. Szybkie mocne ruch, krzyczę, dookoła trawy i niebo. Nie ma trawy, nie ma nieba, nie ma łóżka i ukradzionego prześcierdła. Zapach sexu i spełnienia. Wrcam. Do domu 

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego ludzie potrzebują Sex Telefon ? Sex Telefon Twoja Sponsorka

Joga dokładniej umie uczestniczyć rzeczeni sprawować Pomyślniejszy Sex Telefon? Stanowisz kobitką, jaka patrzy ażeby zracjonalizować twoje zacięcie płciowe? Jeśli będziesz, mimowiednie potrafisz wszczynać dbać spośród niepodobnych opcji gwoli ciebie żeby pociągnąć zdarzenia w sypialni. Bezwzględnie, ćwiczące twórcze rzeczy postulują przypuszczalny okazać się komediancki, jednakowoż więcej znał, że jest grubo spokojniejszy natomiast armia nader zmiękczając dołączenie, jakie potrafisz usuwać? Jest tudzież aktualne dołączenie jest wspominane jogą. Właściwie gimnastyka również stosunek? Jeżeli dręczysz się czym kombinat (...)

Zobacz cały wpis na blogu »