Sex

Wpisy zawierające słowo kluczowe sex.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Despereackie Rymy wedle Ryszarda Andrzejewskiego -PEJI!!! Wesz mi znowu zakurwił OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Jest 2020-06-22 Poniedziałek h:08:16 Słucham tego i w głowie mam misz masz. A teraz przelączyłem się na Guns N' Rses - kawałek Swet. Wymiata Axel, zawsze chciałem być taki jak On. Jest zajebisty - poza tym sam pisze sobie teksty, a jego kawałek Nowember Rain góruje nawet {w mej opini} nay pają d NIezmienia sie Nic Peji. sposobie sie do napisania troche o sobie. Jest we mnie zwierz Cosik jak nietoperz Trochu niby wilk Trochu jakby Pająk Co to dobrocią przemukł I choś się To nie rymuje Sam sobie winszuje Cóż bym poczól bez Mego Taty Pewnikowo przeniósłbym sie naWariaty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBUDŹ SIE ZE Snu!!! To ostatni gwizdek OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Niedziela 2020-06-21 h/:06"03' Na odsłuchu Peja, gościu wymita NIEDOŚĆ ŻE lEPSZY W RYMOWANKACH OD SAMEGO MICKIEWICZA TO INTELEKTEM DOGANIA eINSTAINA I bILLA gATESA. jEST On Leonardo da Vincji naszych czassów. Teraz zaczne pisać program w Turbo Pascalu 7.0, albo i nie zaczne. Dość mam wytężania szarrych komurek. Gdy pisze to odpoczywam, takk jakbym spał. I wódę chlał. Wiadrami??? Ano slucham właśnie Davida Bowee i Tine Turner - Tonigth. Pełen Odlot. A eraz Samptuastic = A ja będe Twym ańąiołem ' Twą radośćia smutkiem żalem bo dzis nie zaruchałem:) . Dzięń bez sexu , dniem straconym .Jestem w TRYBIE - ROZKURWIONYM.

Zobacz cały wpis na blogu »
Alize - świetna dupa... OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Jest 2020-0620 Sobota h:19:50 Alise https://www.youtube.com/watch?v=AHEPkl3vntk jest Wspaniala Laska jakiej jeszczze nie widzialem, a widzialem w swym życiu wiele. Jej efrancuski mnie powala

Zobacz cały wpis na blogu »
sex i samotność Nikt i ja plus 4

Dysonans między moralnością osobistą, a popędem seksualnym

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwszy raz Porady na typowe problemy nastolatków

Hejka! Dziś zajmiemy się tematem o którym część ludzi wstydzi się mówić. W dzisiejszych czasach nastolatkowie spotykają się z presją dotyczącą ich pierwszego razu, ponieważ dużo osób robi to w dość młodym wieku i inni nie chcą być "gorsi". To czy uprawialiśmy już sex czy nie to nasza prywatna sprawa i nie powinniśmy się tym chwalić lub się  tego wstydzić. Teraz większość chce już mieć to za sobą. Mało kto czeka na odpowiedni moment. Chłopcy często mówią: " Jeśli mnie kochasz to zróbmy to" , " gdyby ci na mnie naprawdę zależało to byśmy już dawno to zrobili". Nieprawda! Jeśli was kochają to poczekają aż będziecie gotowe! W takich właśnie momentach dowiadujemy się, czy osoba, z którą jesteśmy to ta właściwa. Jeśli odejdzie z takiego powodu to nie jest warta uczucia jaką ją darzymy. Nie ulegajcie presji otoczenia, to wasze ciało i to wy musicie zdecydować kiedy będziecie gotowi na swój pierwszy raz. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Anonse Towarzyskie Utrzymanka - anonse towarzyskie

anonse   URLDate_Created http://codetroop.c-cc.co/Anonse-dfab2.htmlFebruary 15, 2020 http://glacierassociation.itsaboutseo.com/Anonse-fecf2.htmlFebruary 15, 2020 http://bitoneer.lc-s.co/Anonse-424b2.htmlFebruary 15, 2020 http://launchsecurities.itsaboutseo.com/Anonse-0bd04.htmlFebruary 15, 2020 http://goldmind.groovemongoose.com/Anonse-1c067.htmlFebruary 15, 2020 http://webbroadcast.c-cc.co/Anonse-4bfd7.htmlFebruary 15, 2020 http://objectware.freeadvertisingvillage.com/Anonse-4aabc.htmlFebruary 15, 2020 http://brightsideresearch.itsaboutseo.com/Anonse-3b0a8.htmlFebruary 15, 2020 http://directme.groovemongoose.com/Anonse-1c6ff.htmlFebruary 15, 2020 http://cornerstonesystems.keepingscoreapp.com/Anonse-75a3c.htmlFebruary 15, 2020 http://linkway.freeadvertisingvillage.com/Anonse-Towarzyskie-067b4.htmlFebruary 15, 2020 http://infoblazer.lc-s. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
anonse Utrzymanka - anonse towarzyskie

anonse czeskie prawo jazdy słowackie prawo jazdy       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Street Universe - Aktualizacja fabrykacosienigdyniezamyka

Oto przed Wami kontynuacja mojego pomysłu/concept art'u/concept : Street Universe. Na wcześniejszej stronie macie pierwszą część.    Czekam na propozycje.  Mam Facebooka : @gamingang Zapraszam do współpracy (być może sami złożymy drużynę, jak sponsorowi się spodoba). t-Das88   Aktualizacja: Dla przykładu jak wygląda struktura tego universum, które nie będzie takie małe. Objaśnienia znaczeń czytelnych bardziej lub mniej konceptów dla członków dev teamu.  Nie żartujemy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Utrzymanka - anonse towarzyskie Utrzymanka - anonse towarzyskie

Anonse Towarzyskie

Zobacz cały wpis na blogu »
Stan "po orgazmowy", dlaczego warto o nim mówić I'll Show You How Great I am

Witaj czytelniku.   Czy kiedykolwiek spałeś z kobietą? Czy kiedykolwiek dałeś kobiecie pełną przyjemność wynikającą z seksu? Czy kiedykolwiek, gdy dałeś kobiecie przyjemność, widziałeś w jej oczach dogłębny zachwyt a kobieta zostawiła Cię/ przestała się odzywać?   Chcę wierzyć, że odpowiedziałeś na dwa pierwsze pytania – „Tak”, a na ostatnie „Nie”. Jeśli udało Ci się odpowiedzieć zgodnie z moją wiarą gratulacje! Lecz nie popadaj w zachwyt. Przeczytaj dalej. Może dowiesz się czegoś nowego…   Zapewne część z was odpowiedziała na wszystkie tak. W tym momencie nie interesują mnie dwa pierwsze, lecz ostatnie…   Dlaczego kobieta przestała się odzywać… Takie rozwiązanie sprawy mogło wynikać z wielu czynników. Zastanawiasz się zapewne, z jakich. Postaram się odpowiedzieć Ci na to pytanie.   Przypomnij sobie jak to było. Zapewne długo czek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POLA – ogrodnik Opowiadania erotyczne Pablo

Słońce zaglądało już przez drzewa do jej sypialni.  Odrzuciła prześcieradło, bo tylko tym nakrywała się w letnie upalne noce.  Przeciągnęła się i wstała podążając do łazienki. Wysikała się i miała wziąć prysznic, ale zamiast tego zdecydowała się wykąpać w jeziorze. Po drodze w kuchni zrobiła sobie kawy i wypiwszy kilka łyków poszła nad jezioro. W ogrodzie uderzyły ją zapachy kwiatów i świeżo skoszonej trawy. Zaraz, chwila – pomyślała. Dziś przychodzi ogrodnik.  Rozejrzała się, wokoło ale nikogo nie zauważyła. Pan Robert,....   [ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POLA – impreza klubowa Opowiadania erotyczne Pablo

Letni piątkowy wieczór. Słońce chyli się ku zachodowi. Ostatnie jego promienie ogrzewają nagą skórę smukłej brunetki stojącej na tarasie. Jej skóra i włosy są jeszcze wilgotne od branej przed chwilą kąpieli. Powoli podchodzi do barierki. W ręku trzyma kieliszek czerwonego wina.  Pola lubi się nim delektować. Nie jest zbyt słodkie ani zbyt wytrawne. Czuć w nim nutę owocową i rodzynki. Dom, w którym mieszka położony jest w spokojnej okolicy z tarasem wychodzącym na ogród.....   [ zobacz całe opowiadanie ] &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Seks opowiadania - nowy adres bloga erotycznego Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Opowiadania erotyczne dostępne są na stronie: https://mojasypialnia.prv.pl/   Serdecznie zapraszamy!    

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to jest żyć w kłamstwie Jak zostałem Rogaczem

Witajcie Kochani   Tak się ostatnio zastanawiam, czy aby każdy z nas rodzi się z równymi szansami ?? Jak pisze Milton Friedman: "Nie istnieje coś takiego jak darmowe obiady." więc to by się zgadzało, bo moja ukochana żona za darmo jak się okazuje dupy nie dawała :-) Nie nazwę jej prostytutką, choć pewnie bardzo bym nie przesadził ale Wiecie jak to jest, mimo wszystko ją kocham i to naprawdę mocno kocham. Na tym świecie nic nie jest za darmo, nawet własna rodzina to kosztowny wydatek, weźmy np mojego brata do dziś się zastanawiam jak on wogóle znalazł żonę, fakt brzydka jak noc ale w twarz mu przecież o tym nie powiem, z drugiej strony ja mojej żoneczki w Mińsku Mazowieckim też nie poznałem, ot przypadek na jednej z tzw zabaw studenckich, ależ to były czasy ehhh... Swoją drogą na tej właśnie zabawie, i to bez przesady powiem po chwili rozmowy poszliśmy do kibe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Po co się żenić ??? Jak zostałem Rogaczem

Witajcie   Trudno jest pisać o własnym życiu, z perspektywy faceta któremu żona, a właściwie jeszcze wtedy narzeczona przyprawiła rogi :-( Może się użalam nad sobą, ale z drugiej strony .... przecież na świecie jest tylu rogaczy, jeden więcej czy mniej, czasami zastanawiam się dlaczego Ją pokochałem i tak patrząc z perspektywy czasu to chyba dla jej cycków i tego jak obciąga fujarę. A w obciąganu jest boska, swoją drogą kto by pomyślał ,dr biologii a ciągnie pałę jak zawodowa call girl :-) Boże jak jej matka patrzyła gdy pierwszy raz, sami wyjechaliśmy na wakacje, już wtedy na progu moja pała stała na bacznośc wiedziałem że ją zaliczę ten pierwszy raz a mamusia będzie się rzucać na łóżku wkurwiona jak stara .... Teraz myślę sobie że choć mnie zdradzała, lizała inne fujary większe, grubsze to jednak nadal ją kocham w końcu miała prawo jeszcze się zabawić przed ślubem nadziać na kilka kutasów, przyjąć kilka spustów w swoje doktor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »