Sex

Wpisy zawierające słowo kluczowe sex.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Dziewczyny z Dubaju" Piotr Krysiak Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 53/100  "Dziewczyny z Dubaju" Piotr Krysiak   Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint-Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Twoja sex lala

   Być może mieliśmy okazję się poznać. Miałam większą i mniejszą przyjemność poznać sporo z was dogłębnie. Jeśli nie zapewne znasz kogoś takiego jak ja. Osobę do której dzwonisz kiedy potrzebujesz a ona ściąga majty by ulżyć ci w potrzebie. Nie będę ukrywać że zwykle wybierałam korzystne dla mnie w ten czy inny sposób propozycje ale ta korzyść zawsze była dwustronna a moja często niestety kończyła się na aspekcie materialnym co nie jest dla mnie wystarczającym spełnieniem. Dotarło też do mnie że zwykle to ja byłam wybierana a nie wybierałam. Fakt że często losowo bez opisu, bez zdjęcia ale jednak to ktoś mnie upolował, zagadał, osiągnął cel. Zero elementu zaskoczenia. Ten ktoś po prostu wiedział że zarucha. Jak nie u mnie to gdzie indziej bo cichodajek nie brakuje wystarczy że zaproponujesz dobry deal i gdzieś trafisz napewno. Kiedy na portalu typowo erotycznym widzę wiadomości (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Święta niedziela dla WSZYSTKICH którzy ufają OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Święta niedziela dla WSZYSTKICH ufają NIedziela AD 2022.06.29 h:18:37 Słucham TECHNO strawa którą to najbardziej uwielbiaja Holendrzy {jak sie upała lubią kłaść sie na jezdnie - ktore sa jak z bajki - i patrza w NIEBO spoglądając na gwiazdy.  Mam CZTERECH GURU: 1.   KAROL WOJTYŁA {ZNANY JAKO PAPIEŻ jAN PAWEŁ 2} 2.   BILL GATES 3.   KOPERNIK 4.   BRUCE LEE Jak dowodzą proste dzialanie Matematyczne połowa z 8 jest w 50% POLAKAMI.

Zobacz cały wpis na blogu »
dzien PRZED BOŻYM CIALEM!! OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Środa AD 2022.06.15 h:17.51i Nie było mnie już pare dni przed kompem bo w nim szperałem wlaściwie sprawdzalem i bawilem się systemem FEDORA NATURALNIE kazda zabawa w imie pracy jest nagradzana. I to nie w pieniądzach, ale uwielbieniu Boga!!! KTO kocha Boga całym sercem swoim Tego Bóg uczyni Cie swym Synem Jestem Bratem Twoim BOGA ODNOGA POWAGA I UŚMIECH SĄ DLA PANA BOGA NICZYM KOŃSKA podkowa BO BÓG TAK TO WSZYSTKO Poukładał ŻEBY KAŻDY WIERNY Trujcy Św. się poddawał Zaczynam właśnie {h:18.26} sluchać na deezer TIC TAK TOE!!! Szczegulnie spodobal mi sie ka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zmagania z kompem??!! OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Wtorek 7.06.2022  AD hour:1827 Zmagania z kompem i z systemami., ktorych jest onad 1000 {chodzi mi o dystrybucje - kto zliczy ile byo ju samych win'ow a ile jeszcze linux'ow}. Nie mam teraz ukladu progrmaisty dlatego bede scisly {ogolnie rzecz biorac takie pisanie jest bardziej ciekawe - rodzi interesujace skojarzenia. Daltego od dzis mysle tylko skojarzeiami {miedzy rymami jest sklep z rybami...a z tamtad smrod:)}

Zobacz cały wpis na blogu »
Znów przy kompie siedze sobie i tak sobie skrobie OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

jest dzis piatek h:13.40 A.D. 2022 Własnie dzis zakupilem najlepszy tytoan Red Bulla Green - kilka wdechów i jestem w siudmym niebie, jak to przy potrzebie!!! Klikajcie jesli macie tablety Peja Najlepsze Zwrotki - YouTube. Słucham i dojsc nie moge przestać my sleć ze CHCIALBYM być takim jak ON. Jego geniusz przyćmiewa moje blogi. Ale jeszcze będziemy się obydwoje wspierali.

Zobacz cały wpis na blogu »
Sex 50+ blog szaraczka chcącego podzielić się swoim zdaniem na każdy temat i znać zdanie innych w poruszanych tematach

Heyka, witam pozdrawiam i milusiego dnia życzę. Takie "złote myśli", czyli sex po 50. Czy tak dojrzali ludzie są atrakcyjni sexualnie? Takie pytanie nurtowało Dwie panie, będące na spacerze w parku. I czy wypada jeszcze tak "starym" osobom go uprawiać. A czy zaspokajanie swoich potrzeb, bo to jest naturalną potrzebą każdego człowieka, od urodzenia, aż do śmierci jest nie stosowne i obrzydliwe? Uważam, że nie jest to nic niestosownego i wstydliwego. Czy powinno się o tym mówic otwarcie i w prost? Tak jak najbardziej TAK, owszem jest to sprawa bardzo osobisto - intymna, ale czy to jest powód do wstydu i unikania tego tematu? Nie, nie jest i nie powinno być. Nie rozmawiały o sexie otwarcie, ale stosowały zwroty "te sprawy" i tym podobne, ale gestykulacja  modulacja i ton głosu, dawały pogląd na temat o jakim rozmawiały. Temat sexu pojawił się "przypadkiem", w temacie mężów i partnerów życiowych. "Swoboda" rozmowy o sexie była oczywista, bo Panie siedziały na ławeczce umiejscow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
123MOVIES~WATCH! Geçen Yaz [2021] *ENG~SUB* “FULL*VERSION” ROMANTIC FILM CHOICE ON 2021

=================๑۩๑============================================STREAMING HD : ONLINE Geçen Yaz (2021) Full Movie- Download HD Quality Geçen Yaz (2021)⇨[Just One Click Play] ➫  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WaTcH!! A Girl and A Guy [2021] *ENG~SUB* “FULL*VERSION” ROMANTIC FILM CHOICE ON 2021

=================๑۩๑============================================STREAMING HD : ONLINE A Girl and A Guy (2021) Full Movie- Download HD Quality A Girl and A Guy (2021)⇨[Just One Click Play] ➫  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odpoczynek w drodze do... S.E.N. - Samotna Egzystencja Nikogo

    Słoneczna pogoda uprzyjemniała kilkugodzinną podróż.  Samochód sunął miarowo autostradą. Niespełna połowa drogi pokonana a delikatne znużenie zaczęło spływać na barki.   Postanowiłem zatrzymać się na najbliższym serwisie.   Kawa, rozsiewała swój wspaniały aromat. Z kubkiem gorącego napoju wyszedłem przed budynek aby nacieszyć się świeżym powietrzem i słońcem. Urok lasu okalającego stację przyciągnął sporo podróżnych.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Głębokie gardło - obawy Erotyczne opowiastki

...przeczytałam,  że prawie każda kobieta ( po odpowiednim przygotowaniu, czasem długim) może polknac średniej wielkości penisa, są jednak takie, które tego nie są w stanie nauczyć się nigdy ( strasznie obawiam się, czy nie należę do tej niestety grupy) ale... mimo tego chcę zacząć próbować od pierwszego naszego spotkania.  Będzie Cię to kosztowało wiele cierpliwości ( już na początku informowałam Cię, że jestem zupełnie zwyczajna, przeciętna i bez doświadczenia, które chciałabym zdobyć właśnie z Tobą). Podsumowując... Ja wykorzystam Ciebie do wyjęcia  tego, co od lat siedzi w mojej głowie do świata rzeczywistego,  a Ty... wykorzystuj mnie dla własnej przyjemności i... nie odpuszczaj mi...   

Zobacz cały wpis na blogu »
Przed spotkaniem Erotyczne opowiastki

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój Pan w moim domu Erotyczne opowiastki

Przyjeżdżasz do mnie, nie widzieliśmy się tydzień czasu, wiesz, że jestem bardzo stęskniona.. Witam Cię w cienkim szlafroczku, pod nim zupełnie naga.. juz w drodze do pokoju zdejmujesz mi go, chcę Cię dotknąć, pocałować, ale Ty mnie odpychasz, nie pozwalasz, bo doskonale wiesz, jak Ciebie chcę. Popychasz mnie na kanapę, siadam. Bierzesz sznur i wiążesz mi ręce do nóg przy kostkach. Stopy mam oparte na wersalce, nogi rozchylone na boki, dłonie przywiązane do kostek. Stoisz przede mną i tylko patrzysz. Proszę Cię, abyś mnie dotknął, moje podniecenie nasila się, nie odzywasz się. Błagam Cię, rozchylam nogi jeszcze bardziej, ruszam biodrami do przodu, kuszac Cię, jeszcze bardziej eksponując moją zupełnie gołą, podnieconą cipę. Patrzysz, podoba Ci się to, że nie mogę sobie ulżyć.. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Delikatnie przed snem. Erotyczne opowiastki

... jesteś zmęczony,  kładziesz się do łóżka.  Wchodzę delikatnie i układam się obok Ciebie,  całuję twoje ramię,  usta,  szyję, brzuch... dłonią przesuwam po penisie, biorę go w dłoń,  nachylam się i przejeżdżam po nim językiem, całuję do momentu,aż staje się twardy. Siadam na nim, wbijam go, głębiej,  jeszcze głębiej... do końca... biorę Twoje dłonie  i kładę na moich piersiach.. masuje je trzymając moje dłonie na Twoich,  jednocześnie ujezdzam Cię ruszając biodrami.... Ale mi dobrze... Odwracam się tyłem do Ciebie, ale siedzę nadal na Tobie i znowu wkładam Twojego kutasa w cipke, ale już nie widzisz mojej twarzy, a tylko plecy i pupę... ruszam nią, w górę.. w dół... na boki... nachylam się do przodu do Twoich nó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Być pośrodku wielu Erotyczne opowiastki

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »