Sex

Wpisy zawierające słowo kluczowe sex.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pierwszy raz Zdesperowany nieśmiały erotoman w zwiazku

Od zawsze byłem nieśmiały a zagadanie do dziewczyny ograniczyło z cudem w moim przypadku i do dziś tak mam. Ale mimo to pierwszy mój raz miałem kilka miesięcy przed osiemnastką. W prawdzie ten "zwiazek" był dość dziwny i szczeniacki a moja dziewczyna była jeszcze młodsza ale już wtedy było dość nietypowo. Pierwsza nieudana próba była na niedokończonej budowie gdzie leżało stare łóżko. Tam byliśmy wieczorem juz po zmroku i postanowiliśmy spróbować. Ona rozebrała się i położyła na skraju a ja zdjełem spodnie i klęcząc przed Nią próbowałem w nią wejść niestety nie udało się i jak mam być szczery nawet nie pamiętam czy miałem prezerwatywy. Za to po tym myśleliśmy tylko o tym żeby to w końcu zrobić i nazajutrz juz na pewno po zakupie prezerwatyw poszliśmy w pierwsze ustronne miejsce jakie znaleźliśmy, a było to miejsce publiczne tylko ze na uboczu, i ja usiadłem na ławce rozpielem rozporek założyłem prezerwatywy a Ona w spudniczce odsuneła majteczki i usiadła na mnie. Było cud (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przywitanie Zdesperowany nieśmiały erotoman w zwiazku

Hej. Mam dwadzieścia kilka lat, jestem w związku i mam bardzo dużo niezrealizowanych fantazji erotycznych. Moja partnerka nie lubi zbytniej udziwnien dlatego ja gdy nikt nie widzi uciekam w masturbacje. Pomysły na nią są coraz bardziej dziwaczne i powoli szukam nowych podniet. Dlatego też postanowiłem założyć tego bloga, opisać trochę sytuacji i zobaczyć Wasze reakcje, a może skorzystać z Waszych pomysłów. 

Zobacz cały wpis na blogu »
W przeddzień wyjazdu Szczera biografia silnej i niezależnej, bardzo niegrzecznej kobiety...

Wyglądam przez okno. Jest pięknie- wiosna rozkwita białymi i różowymi, drobnymi kwiatami na bezlistnych jeszcze drzewach. Miasto pomrukuje silnikami samochodów. Ludzie, podążający do pracy wyglądają na zrelaksowanych i bardziej zadowolonych, niż jeszcze kilka zimnych tygodni temu. Ja również czuję się dużo lepiej. Uwielbiam tę porę roku. Zwykle wiosną odstawiam antydepresanty i wracam do nich dopiero późną jesienią. Ale nie w tym roku. Od jego początku wydarzyło się tyle przykrych rzeczy w moim życiu... W tym roku nie zamierzam w ogóle odstawiać prochów. Potrzebuję tego wsparcia, przynajmniej póki nie pozbieram okruchów tego, co jeszcze w zeszłym roku było całkiem dobrym i satysfakcjonującym życiem.  Wyglądam przez otwarte okno. Chcę dobrze zapamiętać ten widok. Już do niego nie wrócę, dlatego próbuję utrwalić w myślach każdy szczegół.  Jadę pozalatwiać ostatnie urzędowe sprawy. Domknąć wszystko przed wyj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ostatnia niedziela u Michała Szczera biografia silnej i niezależnej, bardzo niegrzecznej kobiety...

Budzę się późno, w ustach mam jeszcze smak wczorajszego porto, którego wypiliśmy dwie butelki w kuchni. Zawsze lubiłam siedzieć w kuchni.  Otwieram oczy z nadzieją, że nie uderzy mnie nagły ból głowy. Tym razem się udało. Oprócz lekkiego przytłumienia, nie czuję kaca. Ostatnio zwykle go nie miewam, co wyjątkowo mnie dziwi. Jestem w piżamie. Nie pamiętam, żebym ją zakładała w nocy. Za to przez umysł przelatują skrawki mętnych wspomnień sexu z Michałem. Czy to się naprawdę zdarzyło? Nie jestem pewna. Być może to był tylko sen... Mogę przecież go o to zapytać... Ale chyba nie mam odwagi. Nie, nie chodzi o Michała. Na tym, co on pomyśli, w ogóle mi nie zależy. Nie wiem, czy ja chcę mieć pewność. Łatwiej o tym zapomnieć.  To moja ostatnia niedziela u niego. We wtorek wyjeżdżam. To fascynujące, jak emocje mogą przeplatać. Sama nie wiem, czy czuję bardziej lęk, czy podniecenie i ekscytację. Coś się znowu kończy i coś zaczyna. Z Michałem pewnie już nie b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
E-Rotic - Help Me Dr.Dick SeksPortal

Zobacz cały wpis na blogu »
Best Love Songs 70's 80's 90's Playlist - Romantic Love Songs Ever - Greatest Love Songs Of All Time SeksPortal

Zobacz cały wpis na blogu »
Andreea Balan - Like a Bunny SeksPortal

Pogoda na zewnątrz coraz piękniejsza, temperatura wciąż rośnie.... ;)  

Zobacz cały wpis na blogu »
erekcja przyjemność z sexu

  Stymulacja erekcji dla ciebie

Zobacz cały wpis na blogu »
pochwa przyjemność z sexu

  Ciasna sparka czeka na twego penisa. Sprawię ci nieziemską przyjemność wszędzie i zawsze. 

Zobacz cały wpis na blogu »
wibrator przyjemność z sexu

  Kobieto spraw sobie przyjemność użyj mnie w swojej pochwie i przeżyj orgazm gdziekolwiek chcesz .

Zobacz cały wpis na blogu »
bielizna erotyczna przyjemność z sexu

Zobacz cały wpis na blogu »
prezerwatywy przyjemność z sexu

   

Zobacz cały wpis na blogu »
No to ja...:) Moje Wypociny :)

No jestem!  Cześć... Powiem wam że robię to pierwszy raz chyba się stresuję, że napisze tu jakieś głupoty czy coś w stylu pierdololamento i nikt tego nie przeczyta... Ale trudno jak coś się usunie :D  Jestem... jaka jestem? Powiecie mi później :) Dzisiaj nie będę wam tu smęcić, zacznę od jutra hehe  Chciałabym wam opowiedziec coś o sobie o moim posranym, a zarazem kurwa jak bardzo zabawnym życiu. O moich przygodach miłosnych, romansach, o zabawnych wydarzeniach i pokręconej przyjaźn,i o byciu mamą, potem samotną mamą i w ogóle o byciu! Może ktoś to przeczyta może nie. Pisać sobie będę tak czy siak bo nie mam już komu opowiadać tych wszystkich zjebanych akcji i chorych sytuacji jakie miały miejsce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwałt w autokarze Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Historia miała miejsce parę lat temu. Piszę o niej dzisiaj, ponieważ wcześniej kompletnie wypadła mi z głowy. Pokłóciłem się z Martyną i całkiem przypadkowo wpadliśmy na ten sam pomysł - załapaliśmy się na wycieczkę, której główną atrakcją miało być zwiedzanie miasta, podróż autokarem i nocleg w uroczym, stylizowanym na średniowiecze pensjonacie.    Wsiadłem do autokaru i zająłem miejsce obok niezbyt urodziwej, grubej dziewczyny. Jechaliśmy już prawie trzy godziny, więc byliśmy lekko znużeni. Gruba dziewczyna wstała i poszła porozmawiać z kumpel (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trójkąt z kolegą Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Minęło kilka miesięcy. Nie rozmawialiśmy o sytuacji z ogniska, był to dla nas w pewnym sensie temat tabu. Pokłóciliśmy się o to kilka razy. Kilka razy rzuciłem też puste "odchodzę", ale po paru dniach wracałem i dalej było dziwnie. Martyna tłumaczyła to alkoholem, chęcią zrobienia mi na złość i fantazjami, które normalnie zostałyby jedynie fantazjami. Pamiętam jak kiedyś razem często czytaliśmy opowiadania cuckold. Po tych kilku miesiącach byliśmy gotowi, by o tym porozmawiać - szczerze i bez emocji. Martyna wyznała mi, że najzwyczajniej w świecie uległa pożądaniu, a wódka jedynie wzmogła pragnienia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »