Praca

Wpisy zawierające słowo kluczowe praca.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Praca jak z nut ⚪️ Pracuj z radością!

01.07.2019   Wakacje za pasem i ja też zwalniam. Przynajmniej jeśli chodzi o pracę z grupą   Najbliższe dwa m-ce pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urlop i zmiana pracy? ⚪️ Pracuj z radością!

13.06.2019  Chcesz zmienić pracę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O poranku Ciesz się życiem teraz

Kiedy tak patrzę na tą przygodę z perspektywy czasu oczywiście nabieram a może już nabrałam do niej sporego dystansu, zwłaszcza kiedy siedzę w przytulnym domku, gdzie jest sucho i nie wyobrażam sobie, że schodząc z łóżka wchodzę do wody. To jest ten komfort, którym trzeba się cieszyć, żyjąc na naszej szerokości geograficznej. Jak to mówią, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Z drugiej jednak strony, im więcej czasu mija, tym bardziej tęsknię do takich pięknych krajobrazów, do tej morskiej bryzy, nawet zapach targu rybnego dziś mi nie przeszkadza. Oczywiście zapach azjatyckiego rybnego targu nie nosi znamion przyjemności, ale jest czymś ciekawym ano dlatego, ze nie dotyczy tylko jednego ze zmysłów. Tak naprawdę poruszonych jest więcej zmysłów, bowiem różnorodność produktów jest czymś absolutnie niesamowitym. Są też ogromne centra handlowe, równie bogate produktowo i bez tego charakterystycznego zapachu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Pierwszy blog

Cześć ! Jest to mój pierwszy wpis w jakimkolwiek blogu. Na sam początek może krótko o mnie, 20letni tegoroczny absolwent technikum o profilu informatycznym, pochodzę z dość małego miasta, bo liczące ok. 106tys mieszkańców. Mam już przepracowane 3 miesiące w popularnej sieciówce typu fast-food spod znaku złotych łuków :'D Oraz pół roku w ich konkurencji na 3 litery. Pracowałem po godzinach szkolnych, najczęściej 15:30 - 23/24/1 w tygodniu i 7-19 w weekendy. Wiadomo, pierwsze prace, każdy chce odłożyć parę groszy, poza tym mam dziewczynę 2,5h ode mnie, która jest epileptyczką i jakoś trzeba było na transport zarobić. Jestem w tym związku od 2lat tak apropo :D. Od zeszłych wakacji zaczęła się moja przygoda z siłownią. Z początku wiadomo, laik, przyjść, pomachać i wyjść. Tak minęły mi 4 miesiące bez praktycznie trzymania diety. Powodem tego wszystkiego była nadwaga spowodowana jedzeniem w tych sieciówkach, wiadomo jak działa nadwyżka kalor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień jak co dzień Ciesz się życiem teraz

  Zwykle na takiej drodze nie ma namalowanych pasów. Miejscami jest szeroka niczym pas startowy dla samolotu. Kiedy wokół niej na poboczach stoją domki, jadąc wieczorem w świetle reflektorów zobaczysz gromadki małych dzieci, które siedząc w kucki bawią się swoimi zabawkami. Kiedy poza terenem zabudowanym nie ma domków, jest prawdziwa dżungla, ściany piachu lub nie kończące się urwiska. Kiedy jedziesz wieczorem lub w nocy i nie znasz tej drogi możesz łatwo wypaść z niej na najbliższym zakręcie a kiedy pada ulewny deszcz, owa droga może po prostu się nagle skończyć. Zostanie ci ciemność, woda, niebezpieczeństwo zawalenia się ściany piachu prosto na twoją głowę lub utonięcie w nagle urwanej drodze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rola asystentki stomatologicznej w gabinecie Tajniki stomatologii

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Człowiek - czas - praca CZŁOWIEK vs RZECZYWISTOŚĆ

"Czasami kogoś lubi się zbyt mocno Prosiaczku. I to się nazywa Miłość”. "– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy? – (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mobber Najtrudniejszy pierwszy krok...

  Zacznę z grubej rury.. Co kiedy Twój szef jest mobberem? Na pewno nie raz widzieliście różne plakaty, artykuły itd. dotyczące mobbingu walki z nim co to jest w ogóle itd. Ja też… i co z tego…Kiedy sytuacja dotyka Ciebie bezpośrednio sytuacja wygląda inaczej.. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Życiowa samotność Biało czarne życie

   Otaczamy się przyjaciółmi, znajomymi, rodziną, zwierzętami. Należymy do grup zainteresowań, nawiązujemy relacje w pracy, na siłowni, na basenie, z panią z piekarni, mamą Jasia z którym syn chodzi do klasy, z panią od zajęć z fortepianu na które wozimy córkę 4 razy w tygodniu. Wspólne zakupy z przyjaciółką, kawa na przerwie w pracy z koleżankami z działu, wieczory z ukochanym. Wszędzie obracamy się wśród ludzi, spotykamy ich w każdym miejscu do którego się udamy, czujemy, że blisko nas są osoby z którymi możemy się dzielić naszym szczęściem, razem się śmiać, poplotkować, powspominać, zrobić nową fotkę na Insta.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak dołączyć do Oriflame Zarabiaj na kosmetykach

WITAJCIE PONOWNIE  :) Aby zostać  Konsultantką Oriflame lub Konsultantem Oriflame i móc już od  dziś , kupować produkty Oriflame w cenach hurtowych bądź zarabiać dodatkowe pieniądze, trzeba dołączyć do Klubu Oriflame.       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jestem ? :) Zarabiaj na kosmetykach

Cześć ,                                                                Mam na imię  Anita  i od 3 lat  zarabiam na kosmetykach  :)  Serio-nie żartuję  :)   Mam  21 lat, jestem  studentką więc wiadomo kasa zawsze się przyda, niestety  studiując dziennie  ciężko  o fajną pracę  .  Mogę  zdradzić Wam sekret - JEST TO MOŻLIWE  !  I  w dodatku można pracować  kiedy się chce -  bo zarobki zależą nie od  humoru szefa  a od  Ciebie !  Pewnie  jak każda  kobieta  uwielbiam kosmetyki , więc  wybór  był prosty :)  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarządzanie własną energią ⚪️ Pracuj z radością!

28.04.2019   Jak często masz wrażenie, że doba jest za krótka? Ile razy w tygodniu masz poczucie, że nie masz siły zająć się sprawami, zaplanowanymi w godzinach wieczornych? Czy zdarzyło Ci się myśleć o tym, że źle planujesz dzień, skoro brakuje Ci chronicznie czasu na wszystko? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Macie szczęście że tu jestem( czyli jak nie popełniać błędów których można uniknąć) emocjonalny ninja

Witajcie W pierwszym moim wpisie na tym blogu, chciałabym wam udzielić kilku informacji kim jestem i dlaczego założyłam blog. Jestem 34letnią kobietą, która przeżywa swoje życie w 100%, popełnia mnóstwo błędów- wyciągając wnioski, podróżuję- bo nie ma nic lepszego na świecie( oczywiście dla mnie), buduje swój biznes- bo nie wyobrażam sobie pracy dla kogoś. Myślę że to najkrótszy oraz najpełniejszy opis mnie , jaki mogłam wymyślić  . Jestem tutaj ponieważ chcę Ci pomóc, nie popełniać błędów których napradę można uniknąć . Nauczyć Cię innego spojrzenia na różne sytuacje życiowe. Pokazać Ci że zawsze jest inne wyjście . Nie , nie skończyłam psychologii. Moja wiedza jest oparta na obserw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Recepta na wypalenie zawodowe ⚪️ Pracuj z radością!

12.03.2019 Nasz świat biegnie coraz szybciej i zastanawiam się jaka jest prędkość graniczna. Bo musi jakaś granica być dla tego pędu, pośpiechu, ilości wyzwań, celów, zadań, obowiązków, must have i innych trendów, które znamy. Nawet diety i dbałość o formę włożyliśmy w pow. ramy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Frustracja zawodowa - czym jest i jak w niej nie być ⚪️ Pracuj z radością!

25.02.2019 Któż z nas nie był nigdy sfrustrowany?       Któż nigdy nie powiedział, że ma już dość swojej pracy?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »