Praca

Wpisy zawierające słowo kluczowe praca.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pracoholiczka.... Zaczynam od nowa

Przez parę dni tu nie zajrzałam.... szkoda :(  Nie ma żadnego wytłumaczenia. To fakt,że jest zapracowana. Siedzę w swojej manufakturce od rana do wieczora. W międzyczasie ogarniam dom, ogród i nie wolno mi zapomniać o moich zwierzakach. Kocham je i dużo dla mnie znaczą. No bo, przecież ja z nimi nawet rozmawiam :) Kiedy mi bliska ( powiedzmy,że to prawda ! ) daje w kość, to użalam się nie tylko córce, ale tym moich przyjacielom. Psiak popatrzy, posłucha, a kot jeszcze pomruczy. Czyli wszystko ok ! Czeka mnie inetensywny tydzień. Dużo pracy, dużo załatwiania,a przede wszystkim wizyta u adwokatki, bo sprawa rozwodowa tuż, a mężuś walczy ostro.Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Nie jest to miłe, ale widać nie można załatwić tego inaczej załatwić. Nadszedł czas na pranie brudów...... niestety.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pułapki w drodze do celu ⚪️ Pracuj z radością!

28.07.2019   Chciałbym coś zmienić. Czuję, że już dłużej nie wytrzymam w tej pracy. To jest czas na zmianę! Koniecznie muszę się do tego zabrać. Tak, zabiorę się za kilka dni, albo po urlopie najlepiej. Prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszam do współpracy!!! Nowości Avon

Zapraszam do współpracy!!!     https://start.avonpolska.pl/lubisz-kosmetyki-to-praca-dla-ciebie

Zobacz cały wpis na blogu »
Lek na lęk przed zmianą ⚪️ Pracuj z radością!

15.07.2019   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspomnienie tamtych dni... Żyję, widzę opisuję...

      Około dwa miesiące temu gdy wylatywałem z Angli, śmiałem rzucić najlepszy, a zarazem najgłupszy żart pod słońcem... Widząc panoramę Birmingham podczas wznoszenia pomyślałem sobie, do zobaczenia niebawem... i coś w tym było... Plan zakładał szybki restart na busach w Polsce, max 2-3 miesiące wojaży po Europie Zachodniej, wygrzewanie się na słoneczku i powrót do UK na dalszy czas emigracji. Jednak jak to z planami bywa w życiu, tak i moje w dupę wzięły. Zaczęło się niewinnie... Jedno spotkanie przy trunku półsłodkim różowym, i jedno kółko na... Finlandię... i się zaczeło... Gdzie te piaski mórz Śródziemnego, Adriatyku czy choćby Oceanu Atlantyckiego? Dlaczego mam latać na dzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Praca jak z nut ⚪️ Pracuj z radością!

01.07.2019   Wakacje za pasem i ja też zwalniam. Przynajmniej jeśli chodzi o pracę z grupą   Najbliższe dwa m-ce pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Urlop i zmiana pracy? ⚪️ Pracuj z radością!

13.06.2019  Chcesz zmienić pracę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O poranku Ciesz się życiem teraz

Kiedy tak patrzę na tą przygodę z perspektywy czasu oczywiście nabieram a może już nabrałam do niej sporego dystansu, zwłaszcza kiedy siedzę w przytulnym domku, gdzie jest sucho i nie wyobrażam sobie, że schodząc z łóżka wchodzę do wody. To jest ten komfort, którym trzeba się cieszyć, żyjąc na naszej szerokości geograficznej. Jak to mówią, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Z drugiej jednak strony, im więcej czasu mija, tym bardziej tęsknię do takich pięknych krajobrazów, do tej morskiej bryzy, nawet zapach targu rybnego dziś mi nie przeszkadza. Oczywiście zapach azjatyckiego rybnego targu nie nosi znamion przyjemności, ale jest czymś ciekawym ano dlatego, ze nie dotyczy tylko jednego ze zmysłów. Tak naprawdę poruszonych jest więcej zmysłów, bowiem różnorodność produktów jest czymś absolutnie niesamowitym. Są też ogromne centra handlowe, równie bogate produktowo i bez tego charakterystycznego zapachu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Pierwszy blog

Cześć ! Jest to mój pierwszy wpis w jakimkolwiek blogu. Na sam początek może krótko o mnie, 20letni tegoroczny absolwent technikum o profilu informatycznym, pochodzę z dość małego miasta, bo liczące ok. 106tys mieszkańców. Mam już przepracowane 3 miesiące w popularnej sieciówce typu fast-food spod znaku złotych łuków :'D Oraz pół roku w ich konkurencji na 3 litery. Pracowałem po godzinach szkolnych, najczęściej 15:30 - 23/24/1 w tygodniu i 7-19 w weekendy. Wiadomo, pierwsze prace, każdy chce odłożyć parę groszy, poza tym mam dziewczynę 2,5h ode mnie, która jest epileptyczką i jakoś trzeba było na transport zarobić. Jestem w tym związku od 2lat tak apropo :D. Od zeszłych wakacji zaczęła się moja przygoda z siłownią. Z początku wiadomo, laik, przyjść, pomachać i wyjść. Tak minęły mi 4 miesiące bez praktycznie trzymania diety. Powodem tego wszystkiego była nadwaga spowodowana jedzeniem w tych sieciówkach, wiadomo jak działa nadwyżka kalor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień jak co dzień Ciesz się życiem teraz

  Zwykle na takiej drodze nie ma namalowanych pasów. Miejscami jest szeroka niczym pas startowy dla samolotu. Kiedy wokół niej na poboczach stoją domki, jadąc wieczorem w świetle reflektorów zobaczysz gromadki małych dzieci, które siedząc w kucki bawią się swoimi zabawkami. Kiedy poza terenem zabudowanym nie ma domków, jest prawdziwa dżungla, ściany piachu lub nie kończące się urwiska. Kiedy jedziesz wieczorem lub w nocy i nie znasz tej drogi możesz łatwo wypaść z niej na najbliższym zakręcie a kiedy pada ulewny deszcz, owa droga może po prostu się nagle skończyć. Zostanie ci ciemność, woda, niebezpieczeństwo zawalenia się ściany piachu prosto na twoją głowę lub utonięcie w nagle urwanej drodze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rola asystentki stomatologicznej w gabinecie Tajniki stomatologii

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lista z linkami,gdzie naprawdę jest warto się zarejestrować Zarabianie w internecie bez inwestycji

   Zarejestruj się z linków  ⬇⬇⬇   1.   http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76467650   2. http://swpanel.pl/rejestracja?ref=232087  ✔ zaznacz,ze  masz +40 lat lub pochodzisz ze wsi jest wtedy  więcej ankiet     3. https://greenpanthera.com/pl/?rf=fe8305554ef34   ✔ 5$ na start ✔PayPal wypłata  4. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Człowiek - czas - praca CZŁOWIEK vs RZECZYWISTOŚĆ

"Czasami kogoś lubi się zbyt mocno Prosiaczku. I to się nazywa Miłość”. "– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy? – (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mobber Najtrudniejszy pierwszy krok...

  Zacznę z grubej rury.. Co kiedy Twój szef jest mobberem? Na pewno nie raz widzieliście różne plakaty, artykuły itd. dotyczące mobbingu walki z nim co to jest w ogóle itd. Ja też… i co z tego…Kiedy sytuacja dotyka Ciebie bezpośrednio sytuacja wygląda inaczej.. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Życiowa samotność Biało czarne życie

   Otaczamy się przyjaciółmi, znajomymi, rodziną, zwierzętami. Należymy do grup zainteresowań, nawiązujemy relacje w pracy, na siłowni, na basenie, z panią z piekarni, mamą Jasia z którym syn chodzi do klasy, z panią od zajęć z fortepianu na które wozimy córkę 4 razy w tygodniu. Wspólne zakupy z przyjaciółką, kawa na przerwie w pracy z koleżankami z działu, wieczory z ukochanym. Wszędzie obracamy się wśród ludzi, spotykamy ich w każdym miejscu do którego się udamy, czujemy, że blisko nas są osoby z którymi możemy się dzielić naszym szczęściem, razem się śmiać, poplotkować, powspominać, zrobić nową fotkę na Insta.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »