Polska

Wpisy zawierające słowo kluczowe polska.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ODEZWA DO NARODÓW ZIEMI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ODEZWA DO NARODÓW ZIEMI 501. Wy, którzy pozostaniecie po oczyszczeniu na ziemi w nowym porządku, w Królestwie Bożym musicie wykonać to, czego żąda od was Syn Boży, Jezus Chrystus Mój Namiestnik Boga na ziemi. Inaczej i wy ocaleli zanikniecie jako pozostali z narodów, pojedynczy ludzie, ludzkie duchy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
można tęsknić za Polską ehlo

taaa, gdzy w butelce pozostaje już tylko dno a w promieniu 5 km nie ma żadnego sklepu sprzedającego alkohol wysokoprocentowy po godzinie 22 na prawde można zatęsknić za Polską no cóż wracam jutro do taniej wódki i skorumpowanych polityków.. przynajmniej pożegnanie z kolegami już skreślone z planu dnia.. zegar pokazuje po 2, musze zmykać spać bo zaraz będzie świtać, dosłownie zaraz

Zobacz cały wpis na blogu »
Koniec kratek w samochodach przemysl motoryzacyjny

Jest to ważna informacja dla właścicieli firm jak ustalił "Dziennik" wkrótce przedsiębiorcy nie będą już musieli montować w służbowych autach osławionych kratek, by odpisać VAT od ceny samochodu. Zamiast tego będą odpisywać VAT od każdego kupionego w celach zawodowych auta. Spis firm w Polsce obejmuje około 3 mln. Każdy z właścicieli będzie mógł kupić auto i odliczyć podatek. Odpowiednie przepisy przygotowuje już resort finansów - napisał "Dziennik".  "Wreszcie zakończy się wprowadzona 10 lat temu fikcja, która zmuszała przedsiębiorców do zamieniania samochodów osobowych w pseudociężarówki" - mówi "Dziennikowi" Jakub Faryś, szef Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Robot ogrodowy z MIT Technologia blog

CAMBRIDGE, Mass -- Te ogrodników miałaby zielonego thumbs - gdyby kciuki. Klasa undergraduates w Massachusetts Institute of Technology stworzyła zestaw robotów, które mogą wody, zbioru i pomidorów cherry zapylać rośliny. Niewielki, 3000 dolarów roboty, które poruszać się w ogrodzie na podstawie podobnego do Roomba próżni, są sieciowej do roślin. Gdy rośliny potrzebują wody wskazują, roboty mogą posypać je z pompy wodnej. Gdy rośliny mają dojrzały pomidor, maszyny broni do wykorzystania ich zrywać owoców. Nawet jeśli roboty dokonały inwazji na kilka rolnictwa, te roboty "tw&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
polityka namber one

Ponad dwa lata pracował wielki, kilkudziesięcioosobowy "zespół ekspertów" Platformy, pod kierownictwem Rokity, nad kompleksowym programem tej partii. Ponieważ Platformie nie dano szans na rządzenie, zaraz na początku tej kadencji powstał "gabinet cieni PO", który zaczął prace programowe bodaj od nowa. I nagle, nie wiedzieć czemu właśnie teraz, Rokita organizuje konferencję prasową i ogłasza 8 najważniejszych tez: wiekopomny owoc ("nadejszła wiekopomna chwila") prac "gabinetu". Cóż to za mądrości? Może warto się wczytać, a jak się okaże, że rzeczywiście rozsądne, racjonalne i realne - może warto zrealizować przez ten rząd? (1)"Wprowadzenie większej kontroli nad ustawami w ramach - Narodowego Centrum Legislacji". Intuicyjnie każdy przyzna, że coś jest na rzeczy. Ustawy uchwalane przez Sejm mają opinię źle dopracowanych, często między sobą sprzecznych, niechlujnych...Może warto zrobić Centrum? Ale przecież to rozwiązanie jest typowo biurokratyczno-etatystycz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY POZOSTALI SPALI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSCY POZOSTALI SPALI 243. Kilku na Ziemi mnie poznało, a wszyscy pozostali dalej spali przykryci materialną kołdrą. I nic dziwnego nie byłoby, gdyby ich sen nie był snem kamiennym, a ich kołdra podobna do marmurowej płyty grobowej. C&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GWIAZDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

GWIAZDA 79. Gwiazda świeci nad domem Graala w Polsce. Kto ją do tego czasu zobaczył? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiedźmin Gry komputerowe, konsolowe :)

Polacy w końcu pokazali światu, ze też potrafią skonstruować grę na miarę obecnych standardów. Już wcześniej powstawały mniej i bardziej udane tytuły, jednak dopiero po tej grze będzie głośno o polskich twórcach gier komputerowych. Mowa oczywiście o grze Wiedźmin. Jest to gra RPG w której kierujemy tytułowym bohaterem kierując go na nowe przygody i wyzwania. Ga stała się hitem na całym świecie. Znana tam jako The Witcher zdobyła rzeszę fanów. Gra zrealizowana jest wręcz znakomicie. Można się przyczepić do liniowego prowadzenia bohatera niemalże za rączkę, jednak to nie przeszkadza a zabawa jest naprawdę przednia. Rozwijamy postać naszego Wiedźmina jak to na grę typu RPG przystało przez co stajemy się coraz silniejszym przeciwnikiem do pokonania. Mnóstwo mini gier dostępnych w grze i wspaniała historia w połączeniu ze znakomitą grafiką i dźwiękiem zapewniają każdemu graczowi multum godzin spędzonych przy grze. Przechodząc całą grę z pewnością zagramy w nią jeszcze raz. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaproszenie na Xbox Fun Day 2008 Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Miłośnicy konsoli Xbox 360 wybrali miejsce tegorocznego zlotu; rozpoczęcie rejestracji na www.xbox.com; liczne atrakcje czekają na uczestników   Firma Microsoft® zaprasza wszystkich miłośników swojej konsoli  do gier wideo na drugi ogólnopolski zlot Xbox Fun Day 2008. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2008 roku w górskiej miejscowości Niedzica. Aby wziąć udział w imprezie trzeba się zarejestrować na www.xbox.com – zapisy już się rozpoczęły. Udział w Xbox Fun Day 2008 jest bezpłatny, organizator oferuje wszystkim zarejestrowanym uczestnikom miejsce na polu namiotowym oraz dojazd z Nowego Targu do miejsca zlotu. Dodatkowo, wszyscy odwiedzający stronę Internetową www.xbox.com,  mogą wziąć udział w ankiecie, wybierając gry w których zmierzą się podczas zlotu. Najlepsi zawodnicy w poszczeg&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EIT w Budapeszcie Poszukiwacz wiedzy

    Tak jak się obawiałem kilka dni temu Wrocław przegrał walkę o EIT. Unijni ministrowie nauki podjęli decyzję, że siedziba Instytutu będzie znajdowała się w Budapeszcie.       Polska otrzymać ma gwarancję, że we Wrocławiu powstanie jeden z sześciu ośrodków badawczych EIT. Ponad 20 ministrów poparło kandydaturę Budapesztu, pozostali byli skłonni przyłączyć się, byle tylko podjąć szybko decyzję. Jedynym krajem, który był zdecydowanie przeciwny, jak łatwo można się domyślić, była Polska. Głównym argumentem przemawiającym za Węgrami był fakt, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Galaktyczne Zoo Poszukiwacz wiedzy

      Projekt Galaktyczne Zoo to międzynarodowe przedsięwzięcie, którego celem jest stworzenie mapy milionów galaktyk i kwazarów w najbliższym nam Wszechświecie. W tym celu wykorzystywany jest jeden z amerykańskich teleskopów. Naukowcy poprosili również o pomoc internautów. Z Polski zgłosiło się ponad 10 tys. ochotników. W związku z tym powstała jedyna na świecie narodowa wersja portalu Galaktyczne Zoo. W ciągu roku do udziału w projekcie zgłosiło się 142 tys. chętnych z całego świata. Szczegóły: http://galaxyzoo.org/pl/Default.aspx   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Howard Webb by internet Po godzinach

Oj zemścili się internauci na Howardzie, zemścili. I po co było mu dyktować ten rzut karny? Nie wiadomo, jednak już długo, długo będzie się za nim ciągnął ten niesamowity smród. I pytanie, czy wziął gotówką, czy przelewem :) - cytując jednego z kibiców.     Na allegro można było kupić karnego dla Austrii. Cena wywoławcza 1 zł.   Ktoś wymyślił sobie filmik na youtube - zobaczymy, czy trafi do pierdla, bo nieźle pojechał :)   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mecz truskawkowestudio

Myślę o dniu jutrzejszym...Przez niskie cisnienie źle się czuję:(((ale mam nadzieję, że po meczu będzie lepiej , chociaz małe sa szanse na wygraną Polaków...

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH DUCHÓW NA ZIEMI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

DO LUDZKICH DUCHÓW NA ZIEMI 40. Bramy wejścia do Królestwa Tysiącletniego zostały pozamykane. Nikt z powołanych duchów nie dotarł na czas do Jezusa Chrystusa. Wydarzenia się rozpoczynają i ludzkie duchy będziecie musieli bardzo się wysilać, aby przetrwać ten czas. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAMEK GRAALA NA ZIEMI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZAMEK GRAALA NA ZIEMI 39. Lśni w pełnym słońcu zamek Graala na Ziemi. Budowla postawiona jest po to, by czcić Stwórcę tu na Ziemi. Do wykończenia zamku potrzeba środków finansowych i zaangażowania ludzkiej pracy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »