Polska

Wpisy zawierające słowo kluczowe polska.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Patriotyzm Kocham Polskę

Patrotyzm to niektórzy,, wyssali "z mlekiem matki , tak się mówiło w ubiegłych latach , ale później coś się stało i przestało się dbać o miłość do ojczyzny.....konsekwencje tego będą widoczne , kiedy nasz kraj będzie nękany wojną....Ten temat wracać będzie kiedy ogłoszą mobilizacje do wojska a nie będzie zainteresowanych aby ginąc za ojczyznę.....Patriotyzm został ściśle przez wielu ludzi zaliczony do słów i znaczeń typowo komunistycznych....wiec młodsze pokolenie nawet nie wie co to jest....będzie kiedyś trzeba się zmierzyć z tym problemem......oby nie było za późno....

Zobacz cały wpis na blogu »
Pomagać innym.... TRUDNY WYBÓR

Polacy pomagają innym narodom bardziej niż swoim rodakom , nie wiem z czego to się wzięło....ale zawiść pomiędzy Polakami jest wielka , bardzo to widoczne jest za granicą.....kiedy zostajemy oceniani przez rodaków po tym co mamy......a kiedy nam się wiedzie gorzej , żadnej pomocy...wręcz przeciwnie....jakas wewnętrzna satysfakcja że ktoś ma gorzej.....ludzie juz nie mają empatii..... Pierwszy rzut pomocy Ukrainie , piękna postawa , ale na jak długo? No właśnie mija trochę czasu i już mamy wzajemne nieporozumienia......nigdy dobrze dlugo byc nie może.... To od nas samych zależy czy jesteśmy dla innych dobrzy czy tryskamy nienawiścią,  złością i zazdrością....

Zobacz cały wpis na blogu »
Cennik usług Łatwy start w Danii

Swiadczenie Cena Uwagi Aplikacja o wyplate feriepenge 350 dkk   Wniosek o pozwolenie na jazde autem z polskimi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wojna trwa.... Kocham Polskę

Minęło pół roku od mojego ostatniego wpisu , wracam do dalszego pisania .....sytuacja na Ukrainie radykalnie się zmieniła w tym czasie na korzyść Ukrainy....Polska wykazała się nadzwyczajną gościnnością dla Ukraińców....zostały uruchomione takie mechanizmy , że rząd bardziej zaczyna dbać o ukraińskich obywateli niż o polskich....wszędzie mają ułatwienia i na każdym kroku widać podwójne w Polsce napisy....po polsku i ukraińsku....trwa moze cicha ukranizacja Polski....są spekulacje , ze to ukryta akcja przesiedleńcza ....ale czemu miałoby tak być? Nie wiem , Ja się polityką nie zajmuję.... Według opini środków masowego przekazu Rosja doznaje coraz większych porażek.....ale jaka jest prawda? Któż moze wiedzieć,  opieramy się tylko na wiadomościach nam przekazywanych i ukierunkowanych w jakiś sposób....w sytuacji tzw....fake news ( dezinformacji ) ....jedno jest pewne zawsze agresor musi być potępiany.....miejmy nadzieję że sama wojna zakonczy się przed la (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przydatna wtyczka AleRabat Linki do gier , kodów rabatowych , promocji, filmów

https://myclick-6.com/p/sqjC/K4i8/bBJ2 Szukasz rabatów i promocji ta wtyczka zrobi to za ciebie i wyśle ci powiadomienie :) Bardzo fajna wtyczka do przegladarki przetestuj i sie przekonaj

Zobacz cały wpis na blogu »
Samochód Wilk [archiwalny] Samochód Polski

      ...w połowie lat dziewięćdziesiątych w Polsce podjęto próbę uruchomienia produkcji niewielkiego auta terenowego. Chociaż samochód Wilk nie był w pełni polskim projektem, to stanowił jednak szansę na urozmaicenie oferty rodzimych pojazdów. W poniższym tekście postaram się nieco przybliżyć sylwetkę tego auta. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witamy! Samochód Polski

  Witamy serdecznie na nowej stronie serwisu Samochód Polski! Zapraszamy wszystkich fanów polskiej motoryzacji - zarówno tej dawnej, jak i współczesnej! Jeśli interesuje Cię jakiś temat związany z rodzimymi samochodami - napisz w komentarzu. Miłej lektury!

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowa partia "Na nowo" partiananowo

Jest to strona partii "Na Nowo", którą tworze po to by zmienić oblicze polityki polskiej i światowej. Cechą wyróżniającą jest to, że wszyscy politycy parti mają nakazane mówić prawdę. Nie tolerowane jest kłamanie, celowe manipulowanie lub wprwadzanie w błąd, owijanie w bawełnę i mówienie nie wprost.  Zasadą nadrzedną jest to, że partia ta chce mieć twardy program, za który będzie odpowiedzialna i będzie dążyć do jego wdrożenia bez wzgledu na wynik kolejnych wyborów.    Politykę trzeba oczyścić i ta partia, używając powyższej metody ma zamiar trzymać się tego choć by nie wiem co i doprowadzić do tego aby uzyskać wiarygodnośc wśród społeczeństwa. Program jest dostepny tutaj:  Program Partii jest aktualizowany o to co się dzieje aktualnie. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Wakacyjne Słońce Wiralowa Ciotka - na pohybel rzeczywistości

Przyszła do nas niczym wakacyjne słońce, Takie piękne, wyczekiwane i gorące. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Smog - soczewka CO2 Nowości naukowe dotykające kazdego, wiedza ponadczasowa, technologia przyszłości, Wyjaśnienia zagadek nauki

            Zanieczyszczenia to zmora wielkich i małych miast! Ludzie muszą pracować i zarabiać na rodzinę to zrozumiałe! Lecz myślą w płytkich kategoriach! Dopuszczając raz truciciela - generuje się problem ogólnospołeczny! Zauważ każda fabryka dziś ma filtry CO2! Kiedy zapcha się filtr z powodu oszczędności i licznych problemów ze zorganizowaniem fachowców – dopuszcza się do emisji w atmosferę! Przyczynia się to do wzrostu smogu w Polsce!   A Polska płaci niebotyczne wielomiliardowe kary Unii Europejskiej przez tych przedsiębiorców! My płacimy podatki, a z twoich podatków zamiast na waloryzację emerytury - opłacane są kary Unii Europejskiej! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Burza Śnieżna Garwolińska TV

W ciągu kilkunastu minut około godziny 10 w w Garwolinie jak i całym powiecie zrobiło się biało. W poniedziałek rano przez miasto przeszła burza śnieżna. Towarzyszyły jej silne porywy wiatru i wyładowania atmosferyczne. Wichura łamała drzewa, na drogach zrobiło sie drastycznie niebezpiecznie. Straż Pożarna była wzywana kilkanaście razy do usuwania konarów z drzew które zalagały na drogach.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy rok, nowe zmiany.... Kocham Polskę

Tak już się nauczyliśmy,  że  początek roku wnosi do naszego życia pewne zmiany.....są  to nasze noworoczne postanowienia , nowe plany , wszelkiego rodzaju podwyzki od rządu  w prezencie.....( mam na myśli rosnące  ceny energii i artykułów  do codziennego użytku i spożycia...).... Na własne postanowienia jeszcze możemy  jakoś  wpływać  ale już  nia decyzję rządzących  nami nie mamy większego  wpływu  , musimy umieć się dostosować......inflacja szaleje , płacimy  za wszystko coraz więcej......podawane cyfry nie są  do końca  wiarygodne.....łatwo  je samemu weryfikować....np. podawana inflacja jest 6 %  , a przedmioty które kupujemy poszły  do góry  40%.....to coś  tu nie gra......? Najlepszą metodą na walkę  ze stresem z tego powodu jest wiara w to aby jeszcze gorzej nie było  niż już  jest.......tak więc  wchodząc  w Nowy 2022 pozostaje nam w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Internet w Polsce Medialnie i fajnie

Oficjalnie Polska uzyskała dostęp do internetu w grudniu 1991 r. Podłączone do sieci komputery znajdowały się w Warszawie, Krakowie, Toruniu i Katowicach. Z internetu korzystały wtedy tylko nieliczne firmy i instytucje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Sytuacja na granicy z Białorusią.... Kocham Polskę

Sytuacja na granicy z Białorusią jest coraz bardziej napięta , Polska zmuszona tym co się dzieje wprowadza stan nadzwyczajny ....w pasie przygranicznym.....Białoruś zaś sabotuje Polską granicę podrzucając emigrantów.... Obie strony nie żartuja....a sytuacja napina się w bardzo szybkim tempie i pachnie to nawet powiedziałbym wojną....co z tego , że Polska ma po swojej stronie sojuszników......już kiedyś pozostawili ją ma pastwę Agresora....sytuacja może się powtórzyć, a Białoruś ma za sobą Wielkiego Brata Rosję.....której mało kto może podskoczyć ( wystarczy spojrzeć na sytuację Ukrainy ....)....  Nam pizostaje się tylko przyglądać i wierzyć w to , że wygra zdrowy rozsądek.... 

Zobacz cały wpis na blogu »
Polska Podróże po Europie

Polska to najładniejszy kraj na świecie.

Zobacz cały wpis na blogu »