Początek

Wpisy zawierające słowo kluczowe początek.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Początek wyloguj rzeczywistosc

Witam wszystkich Blogowiczów :) Jestem Ania i to mój pierwszy blog. Wcześniej pisałam dziennik,więc myślę,że dam radę. Dlaczego założyłam bloga? Ponieważ chciałam się podzielić ze swoimi przeżyciami z innymi osobami. Mam nadzieję,że nikogo nie zanudzę.

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Jasna strona śmierci

Moja historia jest dość skomplikowana. Zmarłam w wieku lat 17. Teraz mam 19 lat. Żyję. Żyję i piszę. *** Nie wiem skąd się wzięłam. Kto, gdzie i kiedy wydał mnie na świat. Wiem że znaleźli mnie nad brzegiem Bałtyku gdy byłam niemowlęciem. Było to w maju. Wtedy obstawiali, że mam 3 miesiące, więc urodziłam się w maju. Gdy zauważyli mnie po raz pierwszy owinięta w jedwabną chustę. Natychmiast zostałam przewieziona do szpitala, a gdy okazało się że nic mi nie jest, pojechałam do domu dziecka. Tam wychowywała mnie pewna starsza pani. To właśnie ona nadała mi imię Amoria. To piękne imię. Co prawda nie istnieje, zastało wymyślone. Ciąg dalszy w następnej notce!

Zobacz cały wpis na blogu »
cześć jestem szesnastka

Mam kaptur na głowie, słucham rapu. Trzymam laptopa na nogach i od wczoraj mam doła. ''dla Ciebie będe huj wie kim''.  To słowa ranią najbardziej, ból fizyczny mija (zostawia ślad), psycha cierpi, tworzą się rany. Mam przeczucie, że nie kochałam i boję się miłości.  Nie będę szukać miłości na siłę... Cierpię, z dnia na dzień.. mocniej. Dusze w sobie złość - lecą łzy. Niby mam nadzieję na lepsze jutro, ale jutro nie jest lepsze. Kolejne dni przynoszą usmiech. Lecz tylko z zewnątrz szczęście w środku ból. Chce nowcych doświatczeń, akceptacji. Chce być.. w świecie iluzji. Chcę.

Zobacz cały wpis na blogu »
początek motyl

Witam. Na początku chciałabym powiedzieć kim jestem. Jestem 17 letną dziewczyną. Generalnie jestem szczęśliwa mam rodzię jestem zdrowa na brak pieniędzy też nie moge narzekać...ale jest pewien problem....nie czuję się szczęśliwa w swoim ciele. Chciałabym tutaj dzielić się z wami drogą do perfekcji. Narazie tyle . Dziękuje.

Zobacz cały wpis na blogu »
Mocne seo Jak piszą i co piszą

Absurdalnie szczera prywata dziś na lekko zaniedbanym blogu. Otóż, był sobie, a właściwie jeszcze jest konkurs seo na pozycjonowanie strony internetowej na hasło wpolscemamymocneseo. Dlaczego takie, a nie inne i skąd się to wzięło, można przeczytać na naszej stronie. Kwestia jest taka, że administracja katalogów stron (które ciągle jeszcze służą międyz innymi do pozycjonowania) jak jeden mąż postanowiła nie przyjmować stron konkursowych do swoich zbiorów. Nie ma się co dziwić, bo jest to masa dodatkowej roboty, z której niewiele będzie. Ale rodzi to dla nas niemało problemów, ponieważ w tej sytuacji, gdy jak tylko kóryś z właścicieli dobrego katalogu zobaczy wpolscemamaymocneseo od razu naciska delete, pozostają nam niecne techniki rodem z ciemnej strony sieci. Mozolna praca nad jakością serwisu, który bierze udział w konkursie nie ma większego celu, bo nie ma ona szans w starciu z porządnym spamem. Tworzenie zaplecza? Konkurs rozs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak to się zaczęło... życiowe trudności i zawiłości

To mój pierwszy tego rodzaju blog... Kiedyś pisałam pamiętnik, ale moja mama go znalazła i jakoś od tamtej pory już nie piszę w zeszytach.  Zdecydowałam się na prowadzenie bloga internetowego, gdyż nie wiem co mam ze sobą zrobić. Mam wielu znajomych, ale tak na prawdę nie mam z kim porozmawiać - zawsze odczuwam pewien dyskomfort z ich strony. Wiem, że niektórzy chcieli by dobrze, ale nie mogę się przed nimi otworzyć, a w glosie innych odczuwam pewną zazdrość i mimo najszczerszych chęci wiem że chcieli by aby mnie się moje plany nie powiodły.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek WPolsceMamyMocneSeo

Już po rozpoczęciu konkursu seo postanowiliśmy jednak, że przystąpimy do rywalizacji. Zdaję sobie sprawę, że top jest poza naszym zasięgiem, choćby ze względu na to, że nie przewidujemy żadnego budżetu na ten cel. jedyny wydatek, jaki był konieczny, to zakup domeny. Zdecydowałem, że będzie to najtańsza domena info. Z naszej strony fraza konkursowa wpolscemamymocneseo nie znajdzie odzwierciedlenia w działalności konkursowiczów. W ruch pójdą skrypty i programy masowo spamujące każdy zakątek internetu, w którym można zostawić aktywny link. Nie będzie możliwe określenie, kto naprawdę posługuje się czarnym kapeluszem (black hat seo to wszelkie metody oszukiwania algorytmu wyszukiwarki), ponieważ będą linkowane strony konkurencji w nadziei, że spadną zafiltrowane. Mocne seo polega na dopracowaniu własnej witryny, a także budowa społeczności polecającej nasz serwis. Przyznać trzeba, że nie każdy jest w stanie stworzyć wartościowy portal zoptymalizowany pod nieistniejącą frazę wpolscemamymo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hej wam ! petparty

No cześć ! Mam na Imię Iza, a mój pupilek Lila. Ten blog jest całkowicie poświęcony grze Pet Party na naszej klasie. Na każde wasze pytania odpowiem ( o sprawach pet party oczywiście). (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
poczatek calej historii Kochaj, żeby żyć i żyj, żeby kochać...

zastanawiam się nad sensem życia od dłuższego czasu...od około 2 miesięcy straciłam poczucie własnej wartości, chłopaka i wielu ludzi, którzy jak myślałam byli moimi przyjaciółmi. nie lubie tego pokazywać. czasami poprostu nie wytrzymuje i wybucham. nie to że się z kimś bije czy coś. ja poprostu płacze. i tyle. i najgorsze jest to że mimo wszystko są na tyle podli ludzie, aby mi dobryzać w tych najgorszych chwilach. wiele jeszcze przede mną...życie to życie. staram się żyć tak, aby potem było co wspominać. nie zawsze wychodzi... pozanałam wielu prawdziwych przyjaciół i wiele fałszywych żmij. :/ przekonałąm się, że prawdziwy przyjaciel to nie ten co współćzuje tylko ten co pomaga. przyjaciel nie da cię skrzywdzić. będzie przy Tobie zawsze. ku mojemu zdziwieniu osoby, które uważałam za lizus&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Arya Tred - "Wyspa Darlew"

Witam wszystkich, Nieistotne kim jestem, bo większość osób, które tu dotrą doskonale to wiedzą. Mam zamiar tutaj publikować własne książkowe i opowiadaniowe wypociny, nie spodziewajcie się ich często, ani regularnie. Mimo tego wszystkie proszę o krytykę, najdokładniejszą na jaką się zdobędziecie oraz o informację kto chce dalej czytać. Jeśli ktoś wyrazi taką chęć mogę go powiadamiać o nowych notkach, lub jak kto woli tylko i wyłącznie o dodaniu kolejnych kawałków książki. Miłego czytania ^^ I niech Moc będzie z wami, bo zapewne stworzę też dział na alternatywną wersję Star warsów.

Zobacz cały wpis na blogu »
Hejka! Widze-cię

Hej! Jestem Jadźka, mam 14 lat. Chciałabym zacząć pisać bloga właściwie to o sobie. Zawsze na początku najgorzej. Jestem strasznie wkurzona, bo próbowałam założyć bloga na onecie to sie nie dało... Masakra. Tutaj też ledwie łapię gdzie co jest. Chciałaby aby ta strona wszystkim sie podobała i abyście mogli do niej ciągle wracać!   Nara i pozdro!

Zobacz cały wpis na blogu »
I na początek...

Moja pierwsza w życiu tego typu notatka, nigdy nie miałem potrzeby uzewnętrzniać się przed obcymi ludźmi. A teraz wstydze się okazać słabośc przed kimkolwiek, nikt, nawet najbliższe mi osoby nie wie jak cieżko mi poradzić sobie z cierpieniem w jakim przyszło mi funkcjonować. Ci co mówili że czas leczy nie wiedzieli co mówią, on otępia, cierpienie staje się czyms normalnym czyś co tu po prostu jest. A najgorsze jest poczucie bezsilości, wiem że nie mogę zrobić nic co sprawi że powróci do mnie to szczęście które przez ostatnie lata było tak codzienne że przestałem je zauważąc. A smutna prawda jest taka że to co naprawde ważne dostrzegamy dopiero gdy jest już za późno. Byłem kochany, i kocham nadal, i niezależnie jak bardzo bym chciał nie mogę przestać. Wiem ile błendów popełniłem, jak mocno raniłem pamientam też jak dotkliwie byłem zraniony...i idę dalej bo to jedyne wyjście (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaczynając od początku

Zaczynając pisać bloga o przeszłości powinnam chyba zacząć od Samego początku i się przede wszystkim przedstawi   Od czego by tu zacząć. Kiedyś kie dnia 6.stycznia.1991 r. przyszłam na świat. Rodzice podobno się cieszyli. Prababcia dała mi na imię Marlen. Mieszkaliśmy w małym domku w mieście Białystok, gdzie mieszkamy i do tej pory. Ale  Swoje wspomnienia zacznę pisać mniej więcej od wieku kiedy miałam 13-14 lat od kiedy to jeszcze pamiętam.   Zachęcam do czytania, komentowania (możecie pisać te dobre jak i te najgorsze słowa bo nie zawsze byłam grzeczna i nie zawsze postępowałam w porządku). Niektóre moje historie mogą co poniektórych ostrzec przed bezmyślnym i nieprzemyślanym zachowaniem.

Zobacz cały wpis na blogu »
O kurczę, blog!!!!!!

O bosz! Kolejny blog, chyba się uzależniam.... Jeśli chcecie wejść na mojego drugiego bloga to możecie wpaść na ja-taka-sama-na-zawsze.bloog.pl . Mam tylko taką wielką nadzieję że nie znudzi mi się ten blog... Poza tym to tak stoi sprawa: Nazywam się Kamila Dąbrowska i mam 12 lat, mieszkam w Piasecznie, jeśli chcecie mnie znaleźć w szkole to wybierzcie się do szkoły podstawowej nr 5 w Piasecznie do klasy 6e! Jeśli blog stanie się choć trochę sławny możemy zrobić mini zlot, gdzieś na placu zabaw, będę oczywiście rozdawać pamiątki blogowe! Dobra lecę papa!

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam

Nigdy nie podejrzewałam, że znajdę w sobie tyle odwagi, aby porzucić pierwsze, miejsce w którym zawarłam 8 miesięcy swojego życia. Jednak, stało się... Nie była, to pochopna decyzja, ale nawet nie wiem czy będę żałować. Czasem trzeba zacząć coś od początku, Inaczej, może dojrzalej. Moje poprzednie oblicze zamaże się w wirtualnym świecie... "Jestem Polakiem. Nie kradnę samochodów i nie jestem pijakiem. Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa: bez czy w pasach bezpieczeństwa?!"

Zobacz cały wpis na blogu »