Początek

Wpisy zawierające słowo kluczowe początek.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Początek Blog o piłce nożnej

Hej! Codziennie będziemy dawać tu wpis dotyczący piłki nożnej. Mamy nadzieję że Cie zainteresujemy! :) Kuba  

Zobacz cały wpis na blogu »
Zacznijmy od początku... Baba szuka milionera

Ok to zaczynamy od początku...  Mam na imię... No właśnie tego nikt nie wie...  Maja, Kasia może Zosia...  Dla wielu z Was jestem typową Matką Polką, która ogarnia pracę, dom i dziecko.  I niech może tak zostanie ;)  Co tu znajdziecie?  Hmmm... Oglądaliście Planetę Singli?  Mój blog będzie opisywał spotkania z facetami, których poznałam przez portale typu "Szukam milionera" i "Szukam bogatego"  Trochę na serio chociaż bardziej z humorem. ;)  Zapraszam i do zobaczenia! Hejoo 

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień dobry, to Ja ! Opowiadania w wolnej chwili

POCZĄTEK CZYLI JAK TO SIĘ ZACZEŁO   Dawno dawno temu, za górami za lasami, za siedmioma rzekami ...  Podobno wielu autorów przypisuje tym kilku slowom magiczną moc, która umożliwi im stworzenie wielkiego dzieła literackiego. Więc też zaczynam od tych słów ale opowiem Wam naprawde niesamowitą i tajemniczą historie. Mam nadzieje, że przeniosę Was do mojego pokręconego świata. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się czy to co macie Wam wystarcza? Czy zasypiając, zarówno samemu jak i w objęciach bliskiej osoby, uciekaliście do marzeń o innym życiu? Czy wracaliście myślami do lat które mineły bezpowrotnie aby przeanalizować swoje podjęte decyzje i wybory? Czy w końcu będąc już 30-letnią kobietą z bagażem różnych doświadczeń jesteś zła za to kim byłaś i jak się zachowywałaś będąc nastolatką? Powiem Wam, że ja bardzo czsto uciekałam do tych myśli. Zasypiałam wyobrażajac sobie jak po raz kolejny przeżywam swoje mło (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp ku radosnemu sercu Podróże z sercem

Serce to miejsce, w którym rodzi się miłość, uczucie, które potrafi zmienić w naszym życiu bardzo wiele, a nawet wszystko. Każda miłość jest inna i różni się w zależności od naszego wieku, doświadczeń życiowych, pochodzenia i naszego charakteru, a nawet tradycji wyniesionych z rodzinnego domu, czy kraju. Już od wieków ludzie podejmują próbę opisania, uczucia miłości, stąd jest mnóstwo pięknych cytatów i przemyśleń w literaturze. Wszyscy wiem, że miłość, to wielkie i piękne uczucie, które na zawsze pozostawia ślad w naszym sercu. Tworzy atmosferę szczęścia, uniesienia, piękna chwili, bliskości i erotyzmu. Czasami bywa tak, że po cichu i w samotności do niej wracamy we wspomnieniach, wówczas pojawi się uśmiech na naszej twarzy. Czasami w oczach pojawiają się łzy wspomnień, smutku, rozczarowania, zawodu i radości. W takich chwilach dobrze jest mieć przyjaciela, który wysłucha, zrozumie, pocies (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Real Life

Początek... A wszystko zaczyna się w piątek 19 lutego...dostaje wiadomość i nagle uginają się nogi...ta wiadomość zmienia dotychczasowe życie, życie przeplatane pasmem sukcesów i porażek...dowiadujesz się, że osoba, której ufałaś 15 lat w jednej sekundzie staje się Twoim wrogiem... Zapytasz dlaczego? Sama chciałabym znać odpowiedź...Pracujesz z kimś tyle lat, wspierasz, ufasz, czujesz wsparcie i nagle pojawia się sytuacja, w której czuje zagrożenie i żeby nie stracić pracy, wciąga w intryge, gierkę...byle tylko zachować swoje stanowisko... Sytuacja się wkrótce wyjaśni...czekajcie...

Zobacz cały wpis na blogu »
jak zacząć ark survival evolved

Na początek gracz nie ma nic budzi się z kryształem w ręcę. Zacząć należy od zdobycia drewna i kamieni by zrobic z nich pierwszy kilof za tworzenie są przyznawane punkty doświadczenia dzięki którym gracz zdobywa poziom i punkty za które można uczyć się tworzenia nowych narzędzi. Kilof potrzebny jest do zdobycia krzemienia z którego zrobić można siekierę, strzały, włócznie i wiele przydatnych rzeczy. Więcej informacji na ark survival evolved wiki lub w aplikacji mobilnej dododex 

Zobacz cały wpis na blogu »
Od początku.. Napalony Pedał

Należałoby zacząć od początku, wiec opisze swój pierwszy raz. Miałem wtedy około 15 lat. Spędzałem wakacje (ja co roku) u dziadków na działce. Był to okres kiedy zaczynałem odkrywać swoje upodobania, kiedy zaczynała pobudzać się moja seksualność i na myśl o kutasie prawie dochodziłem. Wtedy sposób trafiłem na Lento (stronka z ogłoszeniami), była tam kategoria "Pan szuka Pana" czy jakoś tak. Nie pamietam już czy to ja dodałem ogłoszenie czy też na jakieś odpowiedziałem. Kontakt przed spotkaniem był dość irytujący, bo przez mejla, ale nie zwracałem wtedy na to uwagi. Ale ze śmieszniejszym rzeczy... ktoś kazał mi się opisać, a ja zacząłem pisać charakterystykę jak na polski 😂 nie wiedziałem wtedy jeszcze jak się opisuje ;)  a pytanie czy jestem aktywny czy pasywny rozumiałem jako wysportowane, ahhh te początki. Do meritum.. umówiłem się z jakimś facetem (wcześniej oczywiście zobaczyłem jego zdjęcie). Od dziadków wyszedłem twierdząc, ze ja koniecznie chce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początki bloga naszej klasy 6d w Miękini

Właśnie dzisiaj powstaje blog klasy (obecnie) 6d.

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek śledztwa Opowiadania

Na planecie Wartomarasman w kraju Vadamaskum nadeszło w końcu lato. Monika miała już plany na kolejne rzeczy, które zrobi w swoim życiu. Miała już plan. Chciała zadzwonić do swojej koleżanki - Marioli. Spotkała znajomego gliniarza Markusa i dowiedziała, że ona została zamordowana. Na początku nie mogła w to uwierzyć i postanowiła zacząć działać, aby zacząć śledztwo i jak najszybciej zakończyć. Nagle spotkała jakiegoś młodego mężczyznę, który rozmawiał z kimś przez telefon.   Postanowiła podejść (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Myśli Wybrane

Witam Was serdecznie (jeśli ktokolwiek to czyta).    Na wstępie zaznaczę, że pomysł o pisaniu bloga powstał pod wpływem impulsu.   W teorii posty mają opisywać moje przemyślenia, zarówno te trywialne jak i (być może) genialne. W praktyce- bywa różnie i czasem rzeczywistość odbiega od wersji teoretycznej.  Kim jestem? Jeste (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witajcie Samotna wśród ludzi

Cześć, z tej strony Marta. Trzydziestodwuletnia kobieta, matka dwójki wspaniałych dzieci i wydawałoby się szczęśliwa mężatka. No właśnie... wydawałoby się. Od około 4 lat mam męża tylko na papierku. Żyjemy bardziej jak współlokatorzy niż małżeństwo, jak para kochających się ludzi. Spędzamy ze sobą czas, rozmawiamy o sprawach codziennych, ale czuję się bardziej jak kumpela niż kobieta. Przez kilka lat mój mąż nie spojrzał na mnie jak na kobietę, nie ma czułuch gestów, słów, nie ma intymności... Łóżko służy nam jedynie do spania. Na początku sądziłam, że to minie, ale nie minęło. Później postanowiłam się z tym pogodzić. Jednak z miesiąca na miesiąc zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać... Szukam towarzystwa w sieci. Na różnego rodzaju czatach, ale wiadomo że to nie to samo co realny dotyk bliskiej osoby... Pustkę staram się zastąpić książkami, rękodziełem i pracą. Wychodzi to jednak z różnym skutkiem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Krótkie przedstawienie się Jeden dzień z życia marzycielki

Witajcie moi kochani blogowicze,                                    cieszę się, że trafiliście właśnie na mojego bloga i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną trochę dłużej. Od zawsze lubie dużo mówić więc stwierdziłam, że warto te słowa przelewać na tzw papier. Chciałam na początku się przedstawić. Mam na imię Natalia i mam 23 lata. Jak większość z was prowadze normalne, młodzieżowe życie. Nie będę was zanudzać banalnymi stwierdzeniami na temat mojego życia, ponieważ pewnie wiekszość z was to nie interesuje. Lubie bujać w chmurach a zarazem  mocno stąpam po ziemi więc jedne wpisy będą pełne filozofii i namiętnych uniesień a inne uderzą w was szczerością i agresją.    Póki co, musi was zadowolić ten krótki wstęp ponieważ padam z nóg i jest ta godzina, że pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Od czego zacząć? Opowiadanie czy rozprawka? Życie polonisty - nauczyciela

Biały Królik nałożył okulary. „Od czego mam zacząć, Wasza Królewska Mość?” zapytał. „Zacznij od początku – odpowiedział z powagą Król – i czytaj, aż dojdziesz do końca; a potem przestań.”  Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów   Jest niedzielny, sierpniowy poranek, za oknem gęsta mgła otacza znajomy krajobraz, tworząc całkiem inny świat. W sierpniu zawszę czuję już zbliżającą się jesień, a z nią -rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Myślę o nim z ekscytacją, jestem zainspirowana i gotowa stanąć oko w oko z wyzwaniem nauczania młodzieży trudnej sztuki obcowania ze słowem i literaturą.   Jestem nauczycielką języka polskiego w małej szkole, mamą energicznego, zdecydowanego dwulatka, góralką. Ten blog został stworzony, ponieważ chciałabym usystematyzować swoje myśli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RESTART CIERPIENIE

   Kiedyś , bardzo dawno temu, miałem tu bloga.      Początkowo miał być on jedynie miejscem do wyrażania twórczości artystycznej, fikcją literacką, całkowicie nieprawdziwą i wymyśloną historią, stekiem bzdur.      Z czasem koncept uległ metamorfozie, ewoluował.      Blog stał się pamiętnikiem, gdzie incognito dzieliłem się z anonimowym audytorium, aktualnie przeżywanymi trudnościami. Problemami z nowymi dla mnie emocjami i uczuciami, które dopiero poznawałem. Czy też co (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaczynamy co mnie boli ,czego nie mogę zrozumieć

Witam mam na imie Krystian mam 43 lata na tym blogu ma zamiar pisać i tym co myślę i co mnie boli.Proszę o wyrozumiałość dopiero zaczynam :)

Zobacz cały wpis na blogu »