Początek

Wpisy zawierające słowo kluczowe początek.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

na początek początek

ja? taka sobie dziwna osóbka pełna sprzeczności, wątpliwości chciałabym, aby wszystko było i szło po mojej myśli.... ale wiem, że tak się nie da. Moim jedynym problemem są mężczyźni, nie umiem i nie chce ich sobie podporządkowywać... patrząc na swoje koleżanki nigdy bym nie robiła tak, jak one, a jednak to ja jestem sama. Fakt jest K. ale on jest daleko, za daleko by można było pomyśleć o związku. ale wracając do mojej zkromnej osoby, jestem jaka jestem, tak mnie ukształtowała i kształtuje dalej

Zobacz cały wpis na blogu »
Witajcie! Blog w świecie fantasy

Witajcie na moim nowym blogu. Mam zamiar opisywac na nim życie pewnej znanej mi osoby, a dokładnie stworzenia. Nie wiem, czy wierzycie w istoty fantastyczne, ale one istnieją. O mojej historii można powiedziec tylko tyle, że nie ma końca. Może w trakcie czytania uwierzycie w ten świat, który jest tak blisko nas Dzisiaj napiszę jeszcze pierwszą notkę historii. Do zobaczenia!!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Start Alternatywny pomyślunek

Od czegoś trzeba zacząć, zapraszam wszystkich na swojego bloga. Pozostaje życzyć mi powodzenia :).

Zobacz cały wpis na blogu »
Na sam początek

Witam wszystkich, mam na imię Maciej i mam 17 lat, więc jak łatwo wywnioskować właśnie jestem na etapie swojego emocjonalnego rozwoju. Będę redagować tego bloga żeby podzielić się moimi spostrzeżeniami i poglądami na swiat. Chcę również poznać siebie bliżej a może nawet całkiem dogłębnie. Mam nadzieję bywać tutaj jak najczęściej aby dodać nowy wpis lub odpowiedzieć na jakeś komentarze jeżeli takowe będą. Proszę wybaczyć mi wszystkie błędy stylistyczne tak samo jak i te ortograficzne ponieważ na moją skormną obrone mam to iż nie mieszkam w polsce od 4 lat. To chyba byłoby na tyle, na sam początek.

Zobacz cały wpis na blogu »
Na początek... Prosto z Guardii...

Przede wszystkim ...Witam!   W pierwszej notce chciałbym poruszyć kilka spraw organizacyjnych i zapowiedzieć pewne rzeczy. Jak widać Blog nie jest jeszcze zbyt dopracowany, ale nad wszystkim zapanuję. :-) Ideą tego Bloga jest informowanie o wydarzeniach, ogólnym życiu mieszkańców serwera Guardia gry Tibia, ale osoby z innych serwerów mogą się wiele dowiedzieć, podpatrzyć pewne akcje, a także zaczerpnąć porad. Pierwsze sprawy opiszę na podstawie PO(Nie mylić z Platformą Obywatelską... chodzi o Pytanie, Odpowiedź). Dlaczego Tibia?Tibia jest jeśli można to tak ująć alternatywnym światem. Nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień 1 N3G4N!

Mam nadzieję, że to dopiero początek ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsza notka.. , trza jakoś zacząc ^^ Oficjalny Blog

Witam!W pierwszym moim wpisie chciałbym się wam przedstawić, i opowiedzieć o sobie, drodzy czytelnicy ;)więc, jestem Krzysiek(inaczej zwany Krzychu^^), mam 16 lat, chodzę jeszcze do gimnazjum, zajmuję się grafiką komputerową, sportem, muzyką, i trochę "hackingiem" (nie mylcie z crackingiem!)... Uwielbiam to co robię, tj, grafikę.. Znajomi mówią, że to co robię, wychodzi mi naprawdę bardzo dobrze.. przykładowe moje prace, projekty, plany zobaczycie niedługo, w nowych wpisach do bloga ;) no, więc kontunuując, chodzę do gimnazjum, jako kierunek na przyszłość obrałem sobie grafikę komputerową, programowanie, i jak większość grafików, z niecierpliwością czekam na program Adobe Thermo, wspaniału programik dla zaawansowanych grafików, nie radzących sobie z kodem programistycznym ;) (ja niekoniecznie sobie nie radze, bardziej mi sie nie chce;p)więc podsumowując, wiecie już mniejwiecej kim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najpierw trochę o internecie...i blogowaniu. Moje życie...

Jeśli ktoś chce założyć bloga, musi kliknąć na ikonę MOZILLA FIRE FOX (dla wyjaśnienia INTERNET). Potem w menu PINO kliknąć BLOGI (na bloga) albo PRV (na stronę). BLOGI jest o wiele prostrze od PRV. Przy tworzeniu bloga, musimy się zalogować. Na jednym loginie można zrobić tylko jednego bloga! Kiedy się logujemy to wpisujemy login, chasło, płeć i miasto w którym mieszkasz. Potem wybierasz szablon 3-kolumnowy, tytuł bloga, i chasło powitalne. Teraz tylko możemy pisać i wklejać zdjęcia na bloga. To jest bezpłatne. Możemy też wybrać POCZTA, ITHINK, PATRZ, OSOBIE, MOBLO, SPIS, XOXO, LINKOLOGIA albo menu PINO.

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś na początek, czyli po co jest mój blog. Blog z opowiadaniami i pomocami!

Mój blog jest stworzony po to, żeby dowiedzieć się dużo o komputerze, za pomocą jednego małego bloga. Znajdują się na nim też dodatki i tutoriale, czyli instrukcje. Odwiedzajcie mojego bloga, i wstawiajcie do linków, a następnie wpiszcie mi to w księdze gości, a nie pożałujecie!

Zobacz cały wpis na blogu »