Martynia

Wpisy zawierające słowo kluczowe martynia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

..... Martynia

.... najwięcej czasu tracimy przez to, że się czegoś boimy – usłyszałam niedawno i uznałam za bardzo prawdziwe ... boimy się podjąć decyzję, boimy się pozwolić komuś być z nami, boimy się odejść,  boimy się iść do lekarza .... boimy się o coś co jakiś czas a czas zapierdala .... jak ta lala...  a potem refleksja przychodzi ... tyle czasu zmarnowałam ... w sumie pewnie wiele lat... ...jak to jeden z mądrych tego świata powiedział: „są dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i głupota ludzka” .... niestety .... nie potrafię wniosków wyciągać i im starsza tym głupsza ...... i  na refleksji niestety u mnie się kończy ... słaba też się stałam ... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
..... Martynia

....jak nazwać to co trafia człowieka w człowieku? ... jest takie coś przecież ... nieważne wtedy jakie oczy ma ...czy te wydumane lata wcześniej ... ...zachwycają te nogi od zgrabności odstające ... człowiek patrzy ... a wokół nich iskry jakieś kiedy krok za krokiem idą przed nami ...a my pędem za nimi ... z marzeniem żeby dotknąć choć....... i ten lok krzywo jakoś przycięty ... opadający na policzek ... gdyby się nie kochało tak bardzo to by się do fryzjera na poprawkę wysłało ...... a te włosy spod rozpiętej koszuli szukające wyjścia? ... jak kochasz to tylko czekasz żeby nikt nie widział ... żeby sobie palcem ścieżkę pośród nich zrobić ... ..a jeśli nie kochasz ...to myślisz sobie, że Ci się małpa trafiła ....... i panów resztka lakieru na paznokciu wzruszy ...a panie mu buty zdejmą jak „zmęczony” przyjdzie ...i szklankę po nim umyje ... a on po niej pastę zakręci ...... i tylko życzyć wszystkim żeby ich trafiło  .... czy t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
......... Martynia

... się zastanawiam ...o co pojechali się modlić? .... o zdrowie, o sprawy ważne dla nich .... wszystkie legły gdzieś w tej przepaści .... .....ile razy klękali tam ... ? .... z wiarą ... i umocnieni wracali już do swoich bliskich .... ile świątecznych obiadów już się gotowało ... uroczystych kolacji ...? ..... pamiątki dla matki, siostry, męża czy dziecka porozrzucane po zielonej trawie ....

Zobacz cały wpis na blogu »
... Martynia

Próba oczywiście... Po jakiego mam słowo kluczowe wpisywać?

Zobacz cały wpis na blogu »