Fotografia

Wpisy zawierające słowo kluczowe fotografia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Internetowe Zakupy Foto Sklep

Aparaty cyfrowe swoją wziętością ogromnie przekraczają sprzęt analogowy, jaki już powoli przemija w zapomnienie. Dobrze się jakkolwiek zastanowić czy aby tradycyjny sposób robienia zdjęć nie jest warty rozumienia ze względu na subiektywny styl powstających wyników. W wypadku aparatów analogowych też wyróżnić wolno wiele wartości, jakie z pewnością znajdą u wielu osób odpowiednie uznanie. Praca na aparacie analogowym wcale nie jest trudniejsza od cyfrówki aczkolwiek potwierdzić trzeba, że występują dosyć znaczące różnice. Z pewnością nie można używać takich nośników jak karty pamięci. W dominującej liczebności modeli sprzętów analogowych baterie cechują się niezwykle długą żywotnością. Z kolei manualne aparaty analogowe nie wymagają zastosowania baterii oraz są niezwyczajnie proste w konstrukcji. Mogą przez to z łatwością znakomicie sprawdzić się w warunkach eks (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najpiękniejsze chwile w życiu Fotografia ślubna

Ślub jest najpiękniejszy dniem, dlatego warto się na ten dzień odpowiednio przygotować. Trzeba wybrać odpowiednie stroje, wynająć salę, zaprosić gości. Wszystko należy dopiąć na ostatni guzik, żeby wszystko się idealnie udało. Najważniejsze jest także wynajęcie profesjonalnego fotograf ślubny, żeby mógł porobić wspaniale zdjęcia. Dzięki temu można uwiecznić chwile tego wspaniałego dnia na całe nasze życie jak i na przyszłe pokolenia.   Przed decyzją warto wybrać profesjonalnego fotografa, żeby się zawieść i zdjęcia były bardzo dobrej jakości. Warto najpierw przejrzeć portfolio zdjęć a potem podjąć odpowiednią decyzję. W wielkich miastach jest bardzo dużo specjalistów z zakresu fotografia ślubna, więc będziemy mieli bardzo duży wybór na podjecie odpowiedniej decyzji. Najpierw należy przejrzeć oferty w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografia Fotografia

Witam Wszytskich! To mój pierwszy blog. Mam nadzieję że się wam spodoba. Założyłam go po to, aby, każdy mógł podzielic się swoimi zdjęciami, wiedzą z innymi na temat fotografii. Wszytskich chętnych zapraszam! :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powitanie czyli czym jest Paradiz Art ? Paradiz Art - wizaż i fotografia

Witam Wszystkich :) Nazywam się Olimpia Goździewicz i prowadzę Paradiz Art. Na początek kilka słów czym jest i skąd się wzięło... Witryna zwana Paradiz Art powstała dawno temu. Początkowo była to marna strona zrobiona przeze mnie zawierająca moje wypociny w postaci rysunków, pierwszych fotografii przyrody i nieudolnych prób manipulacji w photoshopie... Strona była tak słaba, że dodano mnie do katalogu internetowych gniotów heh. Na szczęście z czasem zarówno strona  jak i moje umiejętności ewoluowały. Jak PA wygląda w chwili obecnej możecie zobaczyć tutaj (tu należą się wielkie podziękowania dla Mateusza Petkiewicza - twórcy nowej odsłony PA:)).   Moja wizja jest ambitna, PA obecnie raczkuje. Żeby osiągnąć to co planuję potrzeba mi jeszcze paru lat i pomocy paru wspaniałych osób :). Ale powoli do celu :). Obe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam Paradiz Art - wizaż i fotografia

Witam na blogu Paradiz Art! Strona ta właśnie powstaje i jest na etapie prób i tworzenia grafiki, więc proszę o cierpliwość. Już niedługo startujemy :). Jest to strona poświęcona działalności Paradiz Art, czyli nowopowstającego studio wizazu i fotografii !! Znajdziecie tu porady z zakresu makijażu, relacje z sesji zdjęciowych, osobiste spostrzeżenia, całą masę zdjęć i wiele wiele innych ciekawych artykułów:). Zapraszam :) Olimpia Goździewicz  

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotomodeling WebBlog

Z pewnością fotomodeling to duża szansa na ciekawą, oryginalną pracę - a dla najlepszych nawet na wysokie zarobki). Dla dużej części z Was będzie po prostu przygodą.... Dla innych - stanie się źródłem dodatkowego kieszonkowego w okresie studiów... Warto na początku swojej drogi właśnie w ten sposób traktować zmagania z modelingiem- jak PRZYGODA - okazję do poznania ciekawych ludzi, naukę... Bo jest to również nauka: aktorstwa, makijażu, chodzenia, naturalnego zachowania przed obiektywem aparatu - a zarazem wystudiowanego ruchu, świadomości własnego ciała, twarzy... Większość znanych modelek zdobywała swoją pozycję ciężką pracą, dyscypliną...    Modeling nie jest tylko zabawą, jak mylnie sądzi wiele osób. Niekiedy sesje zdjęciowe t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FOTOGRAFIKACJA

FOTOGRAFIKACJA: Blog fotograficzny kddk http://fotografikacja.blogspot.com

Zobacz cały wpis na blogu »