Fotografia

Wpisy zawierające słowo kluczowe fotografia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Siłaczka Fotografia portretowa FineArt

Siłaczka   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czas i Tęsknota FotoMaria

Czas ucieka nam przez palce,  zegar tyka nie chce przestać i tak bardzo chce zatrzymać go na moment , proszę tato ...By zobaczyć by usłyszeć jeszcze raz , to co już jest niemożliwe. Więc doceniam to co mam jestem wdzięczna dziś za wszystko,  zatrzymuję się na chwilę chociaż zegar dalej tyka chce przystanąć podziękować tobie Jezu za Krzyż który pełen jest miłości. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Anioł Stróż FotoMaria

  Anioł Stróż 

Zobacz cały wpis na blogu »
Natalia Fotografia portretowa FineArt

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Martyna Fotografia portretowa FineArt

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oczy/Eyes Fotografia portretowa FineArt

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pippi Langstrumpf Fotografia portretowa FineArt

Moja wersja Pippi Langstrumpf  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Martyna Fotografia portretowa FineArt

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Emilka z winogronami Fotografia portretowa FineArt

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Vermeera Fotografia portretowa FineArt

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tytułem Wstępu... KURPwObiektywie

Cześć! Pierwszy raz piszę bloga, i nie czytałem zbyt wielu... Nazywam się Marcin, obecnie mieszkam w Olsztynie (w tym roku będzie już 14 lat) pochodzę z okolic Krasnosielca na mazowszu i stąd też pomysł na nazwę bloga. Chciałem aby to była bardziej galeria zdjęc a nie blog... Ale od początku, od dawna interesuję się fotografią... jednak do tej pory moja styczność z fotografią zaczynała się i kończyła na zdjęciach robionych telefonem komórkowym... Robiłem zdjęcia i edytowałem je na komputerze (głównie to w photoshop) a wyglądało to mniej więcej tak: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografia ślubna Warszawa - Magiczne momenty Blog ślubny

  Wspaniały okres za wami, niemniej zaraz rozchylą się przed wami nowe wrota, do jeszcze większego szczęścia. Tymi drzwiami, chwilą kluczową będzie rzecz jasna wasz ślub. Dzień, który zachowacie w pamięci po krańce życia. Dzień, który może zostanie najwspanialszym w caluśkim waszym życiu. sfotografowanie tak wyjątkowej chwili to bardzo odpowiedzialne zlecenie. Każdy może zrobić zwykłe fotografie, jednak nie każdy jest odpowiedni do zapisania na kartach papieru fotograficznego, jednakże także kartach naszej, przemijającej pamięci, dzieła dziesiątek istot ludzkich. Kelnerów, piekarzy, krawców, a nawet rodziny toszczącej się by ten jeden wieczór zaprezentował się, jako najwspanialszy dla, tej jednej, perfekcyjnie dobranej pary, która tego dnia staje się najpiękniejszą spomiędzy wszystkich innych. To wy jesteście tym duetem, który ma formować małżeństwo. Fot (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdjęcia ślubne Warszawa - Fotograf Warszawa

  Ślub to jedno z najważniejszych przeżyć, w związku z tym jego fotograficzne udokumentowanie jest tak istotne. Dobre zdjęcia to jednak nie tylko seria kadrów, prezentujących osoby czy miejsca. Fotografia ślubna powinna relacjonować historię w taki sposób, by w przyszłości była ciągle żywa i pasjonująca.   Fotograf Warszawa   Zdjęcia ślubne to dla fotografa materiał wymagający nie tylko profesjonalnego warsztatu, ale także umiejętności dokumentowania przelotnych gestów, spojrzeń, emocji, niespodziewanych wydarzeń oraz zdolność do obrazowania dynamiki tych wszystkich aspektów. Zadanie fotografa to zatem nie tyle utrwalanie, co tworzenie historii. W taki właśnie sposób, w wielu perspektywach traktuję zdjęcia ślubne. Warszawa i jej okolice to teren mojego działania. Dla moich klientów przygotowałem kilka pakietów, obejmujących r&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Robert Wróblewski : Fotograf Warszawa Fotograf Warszawa

Fotograf Warszawa Twój Fotograf Ślubny www.twojfotografslubny.pl/ Dla wielu przyszłych małżonków ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, jaki zostaje we wspomnieniach na lata. Te najważniejsze wydarzenia chciałoby się zatrzymać w czasie, aby móc na nowo przeżywać te same poruszające i pełne pasji emocje. Jak spowodować, by te cenne wspomnienia pozostały na zawsze? zaangażować właściwego fotografa! Dzięki temu możesz mieć pewność, że wspomnienia z twojego ślubu nie wyblakną, a wprost przeciwnie - nabiorą nowej perspektywy i będą służyć za nadzwyczajną pamiątkę na całe życie. Gdzie szukać fotografa? Wyselekcjonowanie odpowiedniego fotografa wcale nie jest taki łatwy. Rynek jest bogaty w propozycje tego rodzaju i każda z nich ma swoje zalety, ale również i minusy. Głównym kryterium wyboru jest najczęściej lokalizacja ślubu lub wesela i siedziby fotografa. Usługi św (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
efektywne zdjęcia w tani sposób kim jestem?

yyyDziś przygotowałam dla was kilka interesujących pomysłów na wasze zdjęcia. Dzięki tym kilku trikom twoje zdjęcia staną sie ciekawsze, a przedewszystkim będą jedyne w swoim rodzaju. Do wykonania zdjęć będziesz potrezbował przedmioty codziennego użytku, albo rzeczy które zdobędziecie od rodziny. Mam dla was pomysły do których będzicie potrzebować:   - płyty - lustro, odłamek  - firanę - roślinę       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »