Fotografia

Wpisy zawierające słowo kluczowe fotografia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zdjęcia ślubne Warszawa - Fotograf Warszawa

  Ślub to jedno z najważniejszych przeżyć, w związku z tym jego fotograficzne udokumentowanie jest tak istotne. Dobre zdjęcia to jednak nie tylko seria kadrów, prezentujących osoby czy miejsca. Fotografia ślubna powinna relacjonować historię w taki sposób, by w przyszłości była ciągle żywa i pasjonująca.   Fotograf Warszawa   Zdjęcia ślubne to dla fotografa materiał wymagający nie tylko profesjonalnego warsztatu, ale także umiejętności dokumentowania przelotnych gestów, spojrzeń, emocji, niespodziewanych wydarzeń oraz zdolność do obrazowania dynamiki tych wszystkich aspektów. Zadanie fotografa to zatem nie tyle utrwalanie, co tworzenie historii. W taki właśnie sposób, w wielu perspektywach traktuję zdjęcia ślubne. Warszawa i jej okolice to teren mojego działania. Dla moich klientów przygotowałem kilka pakietów, obejmujących r&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Robert Wróblewski : Fotograf Warszawa Fotograf Warszawa

Fotograf Warszawa Twój Fotograf Ślubny www.twojfotografslubny.pl/ Dla wielu przyszłych małżonków ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, jaki zostaje we wspomnieniach na lata. Te najważniejsze wydarzenia chciałoby się zatrzymać w czasie, aby móc na nowo przeżywać te same poruszające i pełne pasji emocje. Jak spowodować, by te cenne wspomnienia pozostały na zawsze? zaangażować właściwego fotografa! Dzięki temu możesz mieć pewność, że wspomnienia z twojego ślubu nie wyblakną, a wprost przeciwnie - nabiorą nowej perspektywy i będą służyć za nadzwyczajną pamiątkę na całe życie. Gdzie szukać fotografa? Wyselekcjonowanie odpowiedniego fotografa wcale nie jest taki łatwy. Rynek jest bogaty w propozycje tego rodzaju i każda z nich ma swoje zalety, ale również i minusy. Głównym kryterium wyboru jest najczęściej lokalizacja ślubu lub wesela i siedziby fotografa. Usługi św (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
efektywne zdjęcia w tani sposób kim jestem?

yyyDziś przygotowałam dla was kilka interesujących pomysłów na wasze zdjęcia. Dzięki tym kilku trikom twoje zdjęcia staną sie ciekawsze, a przedewszystkim będą jedyne w swoim rodzaju. Do wykonania zdjęć będziesz potrezbował przedmioty codziennego użytku, albo rzeczy które zdobędziecie od rodziny. Mam dla was pomysły do których będzicie potrzebować:   - płyty - lustro, odłamek  - firanę - roślinę       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ćwiczenia fotograficzne kim jestem?

Fotografia to sztuka jednak żeby robić  lepsze zdjecia trzeba ćwiczyć i szkolić się. Dzięki tym ćwiczeniom nasze zdjecia mają pełnię i wyglądają profesjonalnie. Dlatego ten wpis poświęcam na ćwiczenia, sposoby na naukę wykonywani alepszych zdjęć. Mam nadzieję, że skorzystacie, a wasze zdjecia nie staną się przypadkowe, lecz będą waszym małym dziełem sztuki.   Ćwiczenie 1.   Patrzenie na światło   Może się to wydawać łatwę, tak naprawde to właśnie światło daje całkoty efekt. Aby dobrze poznać świtało oraz padający cień połóż przed sobąrzecz, a następnie manewruj tak lampką, latarką. Zwróć uwagę na to, aby pod każdym kątem umieścić źródło światła. Zobacz jak zmienia się cień.Kombinuj rónież z światłem podczas robienia zdjęć ludziom albo rzeczy.    Ćwiczenie 2. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
amator aparatu? kim jestem?

Od półtorej roku bardzo interesuje się fotografią, dlatego pierwszy mój wpis tutaj dotyczył fotografiii. Mimoiż od roku uzywam aparu fotograficznego i brałam udział w fotografii mieszkańców Tarnowskich Gór, podczas okolicznej imprezu. Chciałabym wam przedstawić kilka rad dotyczących poczatkujących fotografów.  Rada 1. Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi!   Bardzo dużo ludzi pierwszą rzeczą jaka robią jest zrobienie zdjęć, a dokumentacja zostaje nietknieta. W późniejszym czasie napotykamy na pytania, szukamy w internecie, a tak naprawdę wszystko znajduje się w instrukcji. Rozumiem ekscutację nowym sprzetem i brak chęci na czytanie monochromatycznej, bardzo często grub (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotka z książką Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jesienny wieczór w cmentarnej kaplicy My Griefs

Jesienny wieczór w cmentarnej kaplicy. Zawsze lubiłam fotografię, nic nie dawało mi takiej frajdy jak właśnie fotografia. Postanowiłam zrobić sobie małą sesję, pogoda była fenomenalna, bo dzięki lekkim chmurom, aparat tak delikatny na światło, nie był narażony na ostre promienie słoneczne. Wrzuciłam potrzebne rzeczy do plecaka i zarzuciłam kurtkę, to ta sama kurtka w której robiłam swoją pierwszą zimową sesję fotograficzną, wyszłam z domu. Nie byłam jeszcze pewna co będę chciała uwiecznić, w mojej głowie pojawiały się kolejne kompozycje, ale wszystkie miały ten sam motyw – jesień. Było w tej porze roku, coś intrygującego, nie byłam w stanie stwier (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
filmy reklamowe - jak zrobic? zdjecia reklamowe

Style Studio to niezawodne miejsce stworzone z myślą o promocji marki na potrzeby e-commerce. Dzięki Style Studio mamy możliwość ukazania produktu w innowacyjny i niepowtarzalny sposób. Zdjęcia reklamowe produktów i krótkie filmy reklamowe wykonywane są zaawansowanymi technologicznie maszynami fotograficznymi, które fenomenalnie ukażą wyjątkowość produktów. Dają szansę w krótkim czasie stworzyć to, co zazwyczaj widzimy na billboardach czy w czasopismach. Świadczymy usługi na wysokim poziomie. Możliwości są ogromne, wszystko zależy od wyobraźni. Filmy reklamowe, zdjęcia z udziałem modeli czy zdjęcia reklamowe produktów są ogromną szansą na zaistnienie w branży handlowej. Style Studio daje wszystkie narzędzia i doświadczoną obsługę, która umożliwia stworzenie fantastycznej oferty twoich produktów. Niewielkie zamieszanie i świetna precyzja pozwalają na filmy reklamowe i zdjęcia reklamowe robione w krótszym czasie, dzięki czemu otrzymujemy w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografie ślubne - Sesje zdjęciowe w plenerze Fotoalbum

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografia kubelwody.blogi.pl

Pomyślałem, że dzisiaj zamiast przemyśleń, czegoś trochę bardziej sentymentalnego, pokuszę się o coś, co jest faktem. Ciekawostkę, o której pewnie wiesz, wszak to nie jest ani odkrycie Ameryki z mojej strony, ani jakiekolwiek inne przełomowe odkrycie. Coś pokroju odkrycia bozonu Higgsa. Wspomniany fakt, który postanowiłem dzisiaj opisać, pochodzi z pogranicza sztuki, chemii oraz fizyki. Dokładniej, dziedziną, którą dzisiaj poruszam jest fotografia. Moim zdaniem, to jedna z większych trudności w całej dziedzinie, sztuki, gdyż aby zrobić dobre zdjęcie, nie wystarczy mieć świetny aparat, znać wszystkie jego funkcje, filtry, czy czegokol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kilka fotografi chad, choroba dwubiegunowa, psychoza maniakalno depresyjna, pamiętnik

To może dla umilenia dodam kilka osobistych fotograafiiiiiiii.......   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak zrobić psu dobre zdjęcie ? Wszystko o psach

Jak zrobić dobre zdjęcie psu ?  Przede wszystkim, należy pamiętać o dobyrm oświetleniu, najlepiej jeżeli będzie naturalne. Przed wykonaniem zdjęcia, należy skupić uwagę psa na obiektywie lub innym obiekcie. Pamiętajmy o odpowiedniej perspektywie, pupil musi być widoczny, ale nie może zasłaniać naturalnego tła.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak zrobić psu dobre zdjęcie ? Wszystko o psach

Jak zrobić dobre zdjęcie psu ?  Przede wszystkim, należy pamiętać o dobyrm oświetleniu, najlepiej jeżeli będzie naturalne. Przed wykonaniem zdjęcia, należy skupić uwagę psa na obiektywie lub innym obiekcie. Pamiętajmy o odpowiedniej perspektywie, pupil musi być widoczny, ale nie może zasłaniać naturalnego tła.

Zobacz cały wpis na blogu »
Moje pierwsze zdjęcia nie są idealne ale dopiero się uczę ... Początki Fotografii

„Chociaż fotografie nie mogą kłamać, kłamcy mogą fotografować.” ~Lewis Hine

Zobacz cały wpis na blogu »
Skąd wzięła się fotografia? fotografia

Skąd wzięła się fotografia? Intuicja człowieka, bo zapewne nie wiedza na temat fotografii, która w antyku była znikoma, doprowadziła go do wniosku, ze światło można wykorzystać. Wydedukowano, że mogło ono wpłynąć na zatrzymanie obrazu na przykład fragmentu natury lub twarzy ludzkiej. Wystarczyło zastanowić się, które pierwiastki są wrażliwe na działanie światła. Zaliczono do nich chlorek srebra i azotan srebra. Tak powili powstał prowizoryczny aparat fotograficzny, czyli kamera otworkowa. Skąd taka nazwa? Otworek stanowił nic innego jak obiektyw, do tego w zaciemnionym pudełku znajdowała się również matówka. Ludzie starożytni-wynalazcy, czy konstruktorzy camery obskurny nie potrzebowali stosu ksiąg, by dokonać takich cennych wynalazków. Praktyka czyni mistr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »