Apostoł

Wpisy zawierające słowo kluczowe apostoł.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE NA ZIEMI. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE NA ZIEMI. 31. Z woli Stwórcy 07.09.2007r. powstało Królestwo Tysiącletnie na Ziemi. Od tego dnia rozpoczęła się budowa Królestwa Tysiącletniego. Sąd ostateczny, który trwał od 1941r. zo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! 30. Życie płciowe ludzki duch na Ziemi powinien prowadzić zgodnie z Przykazaniami Stwórcy. Nie jest to tylko zaspokojenie instynktu zwierzęcego, lecz ważny akt wymiany nurtów sił. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBOWIĄZKI KAŻDEGO DUCHA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  OBOWIĄZKI KAŻDEGO DUCHA. 29. Obowiązkiem każdego ducha tu na Ziemi jest służyć Stworzycielowi. Ludzkie duchu od początku powstania Królestwa Tysiącletniego straciliście wolną wolę i musicie, podkreślam musicie, wykonywać to co Stwórca nakazuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAR OD STWÓRCY. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  DAR OD STWÓRCY. 28. Każda osoba przychodząca na Ziemię otrzymuje specjalne talenty duchowe. Wysilając, pracując nad sobą powinna wydobyć i wdrożyć w swoje życie tu na Ziemi. Od najmłodszych lat rodzice ziemscy powinni zwracać uwagę na szczególne uzdolnienia dziecka i w tym kierunku rozwijać zainteresowania duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIARA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WIARA. 27. Wiara nie może być ślepa, oparta na niewytłumaczalnych dogmatach. Każda jedna teza powinna być jasna do wytłumaczenia, nie może zawierać niedomówień. Nie może być pytań bez odpowiedzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKA RODZINA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ZIEMSKA RODZINA. 25. Dla Stwórcy małżeństwo jest ważne, gdy kobieta i mężczyzna kroczą wspólną drogą rozwoju duchowego i celem jest osiągnięcie bram raju duchowego. Potomstwo, które się inkarnuje w tej ziemskiej rodzinie, to obce duchy, które dostały możliwość odpokutowania całego bytu swojego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MĘŻCZYZNA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  MĘŻCZYZNA! 24. Mężczyzna to podpora kobiety. W rodzinie to on powinien wspierać kobietę w dążeniach do odnalezienia drogi rozwoju duchowego. Wspólnie z swoją partnerką ziemską powinni wychowywać dzieci zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami i trzema prawami Stwórcy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UPADŁE RELIGIE, KULTURY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

UPADŁE RELIGIE, KULTURY! 22. Ludzkie duchy bardzo chętnie sięgają po coś co zawiodło i upadło. Wszystkie nauki daleko wschodnie to kultury, które upadły, a teraz starają się co niektórzy na tych naukach zarabiać pieniądze. Która z tych religii, kultur ma poznanie duchowe? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAMROZOWA POLANA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

JAMROZOWA POLANA. 21. Ludzkie twory jadą na ziemskie ferie do różnych ośrodków wczasowych w Polsce i zagranicą. Myślą, że odpoczną, nabiorą sił do dalszego egzystowania w codziennym życiu, a przyjeżdżają bardziej zmęczeni, niezadowoleni. Jedno co osiągnęli, to uszczuplili swoje konta, a co niektórzy się jeszcze zadłużyli! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TYARA I MOJŻESZ Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

TYARA I MOJŻESZ 2. To dwa ludzkie duchy, których obecne życie wypełnia wola Boża, służąc Światłu prostują mi drogę na Ziemi. I choć wielu powołanych na swej drodze na ziemi spotkałem, każdemu o sobie świadectwo Prawdy dałem, to zagrzebali się oni dalej w swoje tylko bagienne rozumowe życie. Tysiące ludzkich duchów czyta moje wykłady w Internecie publikowane w Przesłaniu Miłości i w Przesłaniu Graala, i cisza, pomimo tego, że z informacjami całkowicie się zgadzają, to m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »