Apostoł

Wpisy zawierające słowo kluczowe apostoł.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

INSTRUKCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA NA ZIEMI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

INSTRUKCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA NA ZIEMI 76. Ludzkim duchom są potrzebne konkretne wskazówki jak mają postępować, aby przestać błądzić i powrócić na drogę kierującą się ku Światłu: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DZIAŁANIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DZIAŁANIE 74. Ludzkie działanie w tych dniach jest nie wystarczające. Nikt z ludzkich tworów nie sięga głębiej do swojego wnętrza, tylko pływa po powierzchni. Brak jest własnego wysiłku w podążaniu do Prawdy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE TWORY MECZE OGLĄDAJĄ I CO Z TEGO MAJĄ? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE TWORY MECZE OGLĄDAJĄ I CO Z TEGO MAJĄ? 72. Ludzkie twory tłumnie zasiadają przed telewizory, aby oglądać dziwną grę. Pokupowali sobie różnego rodzaju gadżety i niby kibicują swojemu faworytowi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEMRAWOŚĆ DUCHOWA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NIEMRAWOŚĆ DUCHOWA Polega na tym, że żyje się tylko ziemskim, rejestruje się zjawiska, ale tylko innych, a samemu się nie żyje duchowo. To taka martwota wewnętrzna. Przecież największą modlitwą jest czyn. Nie wys (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEMRAWOŚĆ DUCHOWA Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

NIEMRAWOŚĆ DUCHOWA 36. Polega na tym, że żyje się tylko ziemskim, rejestruje się zjawiska, ale tylko innych, a samemu się nie żyje duchowo. To taka martwota wewnętrzna. Przecież największą modlitwą jest czyn. Nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA-ŹRÓDŁEM ŻYCIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WODA-ŹRÓDŁEM ŻYCIA 68. Woda dla ludzi tu na Ziemi jest bezcennym darem od Stwórcy. Niestety ludzkie twory w ogóle nie dbają o wody na całej kuli ziemskiej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PIENIĄDZE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PIENIĄDZE 66. Ludzie pieniądze uważają za najwyższe dobro. Dla pieniędzy potrafią zdradzić swój naród, a nawet popełnić zbrodnie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAJÓWKI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MAJÓWKI 65. Wiosna rozkwitła pełną krasą w maju, zieleń soczysta pojawiła się na drzewach. Dokoła bardzo dużo rozkwitniętych kwiatów na drzewach jak i na łąkach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDROWIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZDROWIE 64. Ludzkie twory dostały od Stworzyciela doskonałe ciało, o które w ogóle nie dbają. W ich mniemaniu trzeba dbać lepiej o rzeczy materialne niż o własne ciało. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BALANSOWANIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BALANSOWANIE 63. Ludzkie duchy pozorują swój rozwój i drogę do Światła. Myślą sobie, że będą trochę szli w górę i trochę w dół, można to porównać do osób wspinających się po linie. Przed sobą mają wierzchołek góry, a za sobą otchłań morską. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CWANIACTWO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CWANIACTWO 62. Bardzo dużo ludzkich duchów robi wszystko powierzchownie, na zewnątrz wszystko ładnie poukładane, a wewnątrz nieład, niepokój. Pozorują pracę nad swoim rozwojem duchowym. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RADOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RADOŚĆ 61. Wiele ludzi uważa za radość: wyjście do sklepu na zakupy po kolejną parę butów lub jakiś ciuszek do ubrania. Jeszcze inni myślą, że dużą radością jest ukończenie szkoły, zdanie matury lub obrona pracy magisterskiej. W niektórych rodzinach radością jest zasiąść prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE JEST POWSTANIE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE JEST POWSTANIE! 167. Gdy ludzki duch z ziemi wstanie, uzyska w ten sposób świadomość siebie samego, w trwały sposób. Budząc się na Ziemi duch ludzki zaczyna oczyszczać wszystko w sobie i wokół siebie, rozwiązując tak w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
AWARIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

AWARIA 60. Padający śnieg, śnieg z deszczem i deszcz spowodowały gigantyczną awarię linii przesyłowych energii elektrycznej w Szczecinie i okolicach. Wiele ludzi przez kilkanaście godzin nie mogło funkcjonować w utartych od dłuższego czasu ramach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LETNI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LETNI 59. Letni tak zwani dobrzy ludzie, słyszy się coraz częściej, że odchodzą i pozostawiają gęstomaterialne ciało. Informacje o możliwości energetycznego uzdrowienia nie przyjęli i dalej chodzili do medyków. Stan zdrowia takiej osoby nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »