Apostoł

Wpisy zawierające słowo kluczowe apostoł.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WYSTAWA MINERAŁÓW, SKAMIENIAŁOŚCI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WYSTAWA MINERAŁÓW, SKAMIENIAŁOŚCI 57. W okrąglaku po raz kolejny zorganizowano wystawę minerałów, skał, skamieniałości. W centralnym punkcie hali mieli stoisko Tyara i Mojżesz, byli wspomagani przez Jezusa Chrystusa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SAMOPOCZUCIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SAMOPOCZUCIE 56. Ludzkie twory żyją korzystając tylko z 1% energii. Na własne życzenie odłączyły się od Źródła Światła, czują się źle i niewiedzą dlaczego. Chodzenie do medyków też nie przynosi żadnego korzystnego rezultatu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LENISTWO DUCHOWE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LENISTWO DUCHOWE 55. Minęły ziemskie święta wielkanocne, ludzie w tym czasie składali sobie różne obietnice, że będą lepsi i pozbędą się jakiś nałogów. Wszystkie postanowienia dotyczą jakiś tam gęstomaterialnych postanowień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKANOC Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WIELKANOC 51. Ludzkie twory w tych dniach biegają po jarmarkach, sklepach, hipermarketach i robią zakupy na ziemską Wielkanoc. W ostatnich dniach myją okna, sprzątają swoje mieszkania, domy i przygotowują się na przyjście rodziny ziemskiej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁOWO PANA NASZEGO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SŁOWO PANA NASZEGO 50. Nikt z ludzkich duchów nie przestrzega Słowa danego nam tu na Ziemi. Mojżesz otrzymał Dziesięć Przykazań z dokładnymi wyjaśnieniami jak trzeba postępować, aby żyło się lepiej ludzkim duchom. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE MAJĄTKI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZIEMSKIE MAJĄTKI 49. Ludzkie twory gromadzą na Ziemi majątki gęstomaterialne. Robią wszystko, aby jak najwięcej nagromadzić dóbr materialnych. Nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FARYZEUSZE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

FARYZEUSZE! 48. Faryzeusze tak jak twa tysiące lat temu, uknuli spisek przeciwko wysłannikowi Pana Najwyższego, tak teraz też próbują ściągać ludzkie duchy idące drogą do Światła. Mają do swej dyspozycji oręż w postaci kłamstw, pomówień, oszczerstw. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYWIOŁY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŻYWIOŁY 44. Żywioły są mową Pana naszego. Wykonują zlecone zadania przez Stworzyciela. Nie ma w tym działaniu żadnego przypadku. Każdy jed (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PLANETA ZIEMIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PLANETA ZIEMIA 43. Dłużej Stwórca już nie będzie czekał, aż może jakiś ludzki duch jeszcze się obudzi. Czas zacząć intensywne wymiatanie ciemności z najgłębszych zakamarków. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOJŻESZ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MOJŻESZ 42. Mojżesz inkarnował się po raz kolejny na Ziemi, aby służyć Jezusowi Chrystusowi. Wiele dni minęło od pierwszego spotkania z Sy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RZECZY GĘSTOMATERIALNE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RZECZY GĘSTOMATERIALNE 41. Rzeczy gęstomaterialne tu na Ziemi uważacie za najwyższe dobro, cel swojego pobytu. Ludzkie twory całkowicie za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH DUCHÓW NA ZIEMI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

DO LUDZKICH DUCHÓW NA ZIEMI 40. Bramy wejścia do Królestwa Tysiącletniego zostały pozamykane. Nikt z powołanych duchów nie dotarł na czas do Jezusa Chrystusa. Wydarzenia się rozpoczynają i ludzkie duchy będziecie musieli bardzo się wysilać, aby przetrwać ten czas. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAMEK GRAALA NA ZIEMI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZAMEK GRAALA NA ZIEMI 39. Lśni w pełnym słońcu zamek Graala na Ziemi. Budowla postawiona jest po to, by czcić Stwórcę tu na Ziemi. Do wykończenia zamku potrzeba środków finansowych i zaangażowania ludzkiej pracy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYDARZENIA JUŻ NADCHODZĄ! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WYDARZENIA JUŻ NADCHODZĄ! 37. Ludzkie duchy chodzą sobie spokojnie po Ziemi i myślą tylko jak tu kupić nowy samochód, telewizor, komputer, kino domowe. Zainteresowani są rzeczami materialnymi. Uważają, że to jest cel pobytu na Ziemi, za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DOM PANA NASZEGO. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

DOM PANA NASZEGO. 33. Budując Królestwo Tysiącletnie na Ziemi, które będzie oparte o niezłomne, doskonałe prawa Stworzyciela. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »