Apostoł

Wpisy zawierające słowo kluczowe apostoł.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

BEZTROSKIE ŻYCIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BEZTROSKIE ŻYCIE 152. Koniec już beztroskiego życia ziemscy ludzie! Czas pobytu, spędzaliście tutaj na Ziemi tylko na hulankach i swawolach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŁUSZCZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŁUSZCZYCA 150. Wiele osób chciało by się pozbyć tej dolegliwości. Robią wszystko co jest w ich wiedzy, aby ta dolegliwość ustąpiła. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY 149. Głoszonego Słowa przez Jezusa Chrystusa i apostołów nie badacie. Nie przeczytaliście żadnego wykładu szczegółowo, aby się zapoznać i przeżyć Słowo PANA. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSCY LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZIEMSCY LUDZIE 148. Ziemscy ludzie szukacie winy u innych. Chcielibyście, aby wszyscy dostosowali się do waszej wiedzy i waszego myślenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CULIER I SÓL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CULIER I SÓL 147. Dwa podstawowe składniki, które są bardzo powszechnie dodawane do przyrządzania różnego rodzaju posiłków. Obydwa produkty służą do polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CUKRZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CUKRZYCA 130. Cukrzyca przypadłość związana z brakiem miłości duchowej ziemskiego człowieka. Pozamykał się ziemski twór na Miłość płynącą od Stworzyciela. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GĘSTOMATERIALNY ŚWIAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

GĘSTOMATERIALNY ŚWIAT 167. Gęstomaterialny świat to wszystko to co dotyczy ciała ziemskiego i jego rozumu, wszystko widzialne ziemskim okiem co można dotknąć, cała materia najbliżej Ziemi, ziemskie dobra i ziemskie majątki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCZENIA NA ZIEMSKI ROK 2009 Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŻYCZENIA NA ZIEMSKI ROK 2009 120. Wiele SMS, rozmów telefonicznych, listów elektronicznych w tych dniach dociera do ziemskich ludzi z życzeniami na 2009 r. Są tam zawarte same banały i przyziemne chciej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MORALNOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MORALNOŚĆ 96. Moralność słowo źle pojmowane przez ludzkie twory, to życie zgodnie z prawami Stwórcy i Dziesięcioma Przykazaniami. Moralność to codzienne przestrzeganie danych nam tu na Ziemie prostych, jasnych i nie skomplikowanych praw PANA Naszego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RADOŚĆ ŻYCIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RADOŚĆ ŻYCIA 95. Człowiek rozwijający się ma możliwość korzystania w pełni z tego co otrzymujemy każdego dnia od Stworzyciela. Podłączeni do zasilania energetycznego, jakie płynie od Stwórcy mamy 100% do działania tu na Ziemi. Powinniśmy wznosić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTO CZYSTEJ LILII Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚWIĘTO CZYSTEJ LILII 94. W dniu 07.09.2008 roku obchodziliśmy Święto Czystej Lilii i pierwszą rocznicę Królestwa Bożego na Ziemi. O godzinie 12.00 przeżywaliśmy Słowo Pana Naszego. Po spożyciu obfitego, Świątecznego posiłku, wyruszyliśmy z Jezusem Chrystusem i Tyarą oraz istotnym (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MIŁOŚĆ DUCHOWA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MIŁOŚĆ DUCHOWA 89. Miłość duchowa nie ma nic wspólnego z miłością w wydaniu ziemskich tworów. Na Ziemi miłość została sprowadzona do czakramu podstawy, kolor czerwony. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRĄBA POWIETRZNA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

TRĄBA POWIETRZNA 88. Trąba powietrzna przyszła niespodziewanie, zniszczyła nagromadzone przez ludzkie twory rzeczy gęstomaterialne. Skutki są już bardziej dotkliwe i dotknęło to działanie Żywiołu dużo większy obszar niż wcześniejsze trąby powietrzne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GWIAZDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

GWIAZDA 79. Gwiazda świeci nad domem Graala w Polsce. Kto ją do tego czasu zobaczył? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARTWE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MARTWE DUCHY 77. Siedzą sobie na Ziemi martwe duchy i niczego nie przyjmują, nie chcą zmienić za nic swojego postępowania. Potrafią chodzić tylko utartymi szlakami, na krok boją się zboczyć. Nie sprawdzają co dla nich jest lepsze i korzystniejsze. Podążając drogą biegnącą ku Światłu może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »