światło

Wpisy zawierające słowo kluczowe światło.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

EMIGRANCI CZY SZCZURY! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

EMIGRANCI CZY SZCZURY! 29. Każdy kto opuszcza swoją Ojczyznę podążając za korzyściami materialnymi w obecnych czasach traci, a nie zyskuje! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SPOTKANIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SPOTKANIE 58. Każde spotkanie ludzkiego ducha z Jezusem Chrystusem to bardzo duży zaszczyk energii, potrzebnej do egzystowania na Ziemi. Powinna być ona zużywana do wzlotu duchowego. Jeżeli się nie pójdzie drogą do Światła, to ta energia będzie wykorzystana do bardzo szybkiego upad (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO PRZEŻYWAM Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO PRZEŻYWAM 155. W ten sposób odżywam i żyję w ciągły sposób, bez przeżywania nie odbieram wewnętrznie swoim sednem świata wokół. To, co zabiorę ze sobą na dalszą drogę, po pobycie w tej formie na ziemi, to przeżycia wewnętr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEZWYCIĘŻONE ŚWIATŁO! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NIEZWYCIĘŻONE ŚWIATŁO! 153. Światło jako źródło wszystkiego, co istnieje w stworzeniu dla człowieka jest pierwszym i największym, tu człowiek, gdy kieruje swój wzrok robi dobry krok ku wzlotu swojego ducha. Wszyscy pozostali ospale zanika (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO ŚWIATŁO DAJE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO ŚWIATŁO DAJE? 152. Miłość, szczęście i życie wieczne, lecz aby to otrzymać trzeba swoje życie nieustannie w prawach Bożych utrzymać i współbrzmieć w nich cały czas. Kto tego dotrzymuje w naturalny sposób wszystko dobre wspiera i uszlachetnia całym swoim życiem, jego czyny są przykładem dla dążących wzwyż. I tak czyniąc życie staje się modlitwą dziękczynną do Stwórcy za akt istnienia w tym stworzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE POWAŻNE ZMIANY ZACHODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE POWAŻNE ZMIANY ZACHODZĄ 151. Gdy ludzie nie zawodzą i realizują to, czego od nich żąda wola Boża. Wtedy wszystko rozkwita, duch staje się lekki i w ziemski sposób to widać, każdy zauważa wewnętrzną lekkość. Lecz gdzie takie ludzkie duchy spotkać, gdzie one żyją na ziemi i czy w ogóle tu można ich spotkać, a może jeszcze się nie narodziły? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIECI SIĘ WSZYSTKIM LUDZKIM DUCHOM ŚWIATŁO NA ZIEMI! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚWIECI SIĘ WSZYSTKIM LUDZKIM DUCHOM ŚWIATŁO NA ZIEMI! 145. Lecz kto je widzi, gdy wszyscy mają głowy w materię pochyloną, tak jesteście zajęci tylko ziemskim, że świecącego Światła nie widzicie wcale, ciemne chmury już na wieczność wszystko światłe wam pozasłaniały. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wejheropolis - czyli światło i dżwięk - niezwykłe spotkanie Wszystko o Wejherowie i okolicach

Zobacz zdjęcia i trailer tego wydarzenia:                         (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ

A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ 77. A was ciemności zabierają, kołeczki osikowe i srebrne kule codziennie lecą do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie. Ciemne tło i wilk, to mówi wszystko o człowieku, to jego obraz, awatara, to tak jak facjata jeg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOBIETY POWOŁANE...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

KOBIETY POWOŁANE...! 72. Kobiety powołane do pracy niech się zabierają inaczej byt swój zatracają, by winę, brzemię zrzucić czas na Prawdę się nawrócić i otworzyć się na Światło, działając służyć Panu, drogę Synowi Bożemu prostować na ziemi, połączyć się w miłości promieniu, który daje siłę do radosnego działania, ratowania ludzi od upadku, od zatracenia ostatecznego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FAŁSZYWYCH ZNAKÓW JEST WIELE

FAŁSZYWYCH  ZNAKÓW JEST WIELE14.Fałszywych znaków jest wiele a PRAWDY znak jest jeden zabłyśnie dla każdego ducha na Ziemi tylko raz przez 5 minut, każdy ma szanse, choć ciemności wokół to każdy duch zobaczy iskierkę ze Światła i poczuje ją i wybierze swoją drogę. 

Zobacz cały wpis na blogu »