światło

Wpisy zawierające słowo kluczowe światło.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Tak niewiele… WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Światłocień Światłocień

Rozdział 3   W lustrze odbijało się złociste światło. Ponownie otaczał mnie półmrok. Ciemne draperie na ścianach pochłaniały większą ilość jasności. Duszny zapach kadzideł dławił gardło. W powietrzu migotał gwiezdny pył. Gdzieś na dnie świadomości słyszałam cichą melodię, psychodeliczne pojękiwania. Wpatrywałam się w lustro. Czemu te lu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Światłocień Światłocień

  Rozdział 1    Próbowaliśmy złożyć nasz świat ponownie w całość. Czy też posklejać na tyle, na ile to było możliwe, stworzyć nową mozaikę, podwalinę, która pozwoliłaby nam iść dalej przez życie. Czułam, że w głębi duszy każde z nas obwiniało to drugie, ale naprawdę się staraliśmy. Nadal mieliśmy siebie, czy też cień nas samych. Było to jednak lepsze, niż nic. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

A dzisiaj..... dzisiaj rozmawiałam z moim księciem przez telefon..... czuję, że coś się we mnie zmieniło.... mój stosunek do niego.... juz nie ma tego obsesyjnego uczucia.... tęsknoty..... czy to możliwe, że miłość może przerodzić się w przyjaźń??? Dzisiaj byłam na konferencji telefonicznej jak rozmawiał ON z swoją żoną, naturalnie ja byłam wyciszona.... i może to dziwne lub nie.... pomimo, że nie lubię tej kobiety za to jak wcześniej wspomniałam, obczernianie mojej osoby..... stanęłam dzisiaj w jej obronie..... tak, dobrze czytacie.... próbowałam mu wytłumaczyć, że w jej głosie było tyle żalu, strachu, obawy....jakby wiedziała, że cokolwiek by nie powiedziała ON by ją zaatakował. zresztą przecież tak jest.... nie mogę pojąć tego....skoro świadomię podjął decyzję, że będzie z nią dla dobra dzieci to chcociaż niech spróbuję, spróbuję naprawić to co pozostało..... ale jak ON to stwierdził.... za daleko to wszystko zaszło....cóź.... ja już na to nie mam wpływu.... czy kie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każdy, kto ze Światłem się spotyka Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Światło pulsuje i wzywa! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Światło pulsuje i wzywa! 18. Światło pulsuje i wzywa do powstania w sobie duchu poznania, jako narzędzia przeciwko ciemności. Każdy, kto miłuje mężnie postępuje, serce i włócznie tak szykuje, rozgrywa się jego byt ostatecznie! Wzlot lub upadek duchowy swoim chceniem wybierasz, w ten sposób los swój krok po kroku stwarzasz, aby się z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! 13. Gdzie jesteście, co robicie? Przyszliście na Ziemie cieszyć się tylko dobrami materialnymi? Dlaczego zapomnieliście, po co naprawdę na Ziemię przyszliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NARODZIE WYBRANY, POLSKO! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  NARODZIE WYBRANY, POLSKO! 12. W waszym narodzie przyszedł na świat Syn Boży, Jezus Chrystus. Przez nikogo nierozpoznany. Syn Boży zakończył Sąd Ostateczny, który rozpoczął Syn Człowieczy, Imanuel, będący na Ziemi do 1941r. ubiegłego wieku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! 11. Dosyć już ludzkie duchy śpicie, czas na przebudzenie, aby stanąć do służby Światłu. Czasy mamy ostateczne, więc trzeba brać się do intensywnej pracy, aby nie przespać Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Pracy czeka ogrom na was, więc pośpieszajcie do Jezusa Chrystusa, stańcie w szeregu, aby służyć Panu Naszemu, nie czas na odpoczywanie duchowe. Po to przysięgaliście, schodząc na Ziemie, aby być podporą dla Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Jasne czyste duchy przejawienie już blisko, a wy gdzieś się ukrywacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? 10. Stwórca pokazuje wam znaki na niebie. Trzeba tylko patrzeć i umieć odczytać co się pokazuje. Stworzenie jest mową Pana Naszego wszechmogącego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE 6. Co wy tam takiego robicie, że Żywego Słowa, Jezusa Chrystusa nie rozpoznajecie? Wasze działania to przejaw ciemności, a nie obrona Słowa Pana naszego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »