światło

Wpisy zawierające słowo kluczowe światło.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT 168. Subtelnomaterialny świat, subtelnomaterialne przekazy, płynąca energia, ziemskim okiem nie da się zobaczyć, można tylko odczuć poprzez ducha, albo odczuwacie energię, albo jesteście martwi i nic nie odczuwacie, bo macie blokady przepływów energetycznych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KSIĘGA ŻYWYCH I UMARŁYCH UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

KSIĘGA ŻYWYCH I UMARŁYCH 162. Zamknęła się Księga Życia dla ludzkich duchów na Ziemi, wraca zamknięta do Stwórcy, do Stworzyciela stworzenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO WSZYSTKO WYPALI

ŚWIATŁO WSZYSTKO WYPALI 152. Światło wszystko wypali i we wszystkich przepaściach energetycznych nie ma już ciemności bo zostały wypalone, raz na zawsze zakończone, wszystko mocno rozświetlone i samo stoi w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NASTAŁ ZIEMSKI NOWY ROK 2009 Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NASTAŁ ZIEMSKI NOWY ROK 2009 119. Ziemskie twory hucznie obchodziły nadejście Nowego Roku 2009. Co przyniesie ten nastały rok? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODCHODY CIEMNOŚCI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PODCHODY CIEMNOŚCI 117. Ciemności próbują cały czas, kogo się tylko uda, ściągać z drogi rozwoju duchowego. Rozumowo wymyślają różne pułapki, aby zwabić jasne duchy w ciemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE W KRÓLESTWIE TYSIĄCLETNIM Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŻYCIE W KRÓLESTWIE TYSIĄCLETNIM 116. Życie w Królestwie Tysiącletnim oparte jest na prawach Stworzyciela. Wszystkie ziemskie prawa przestają obowiązywać, aby nie szkodziły w budowie i rozwoju Króle (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO WSZYSTKO WYPALI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

ŚWIATŁO WSZYSTKO WYPALI 152. Światło wszystko wypali i we wszystkich przepaściach energetycznych nie ma już ciemności bo zostały wypalone, raz na zawsze zakończone, wszystko mocno rozświetlone i samo stoi w Świetle. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO WYKONAŁO SWOJĄ PRACĘ Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ŚWIATŁO WYKONAŁO SWOJĄ PRACĘ 456. Światło przyszło na ziemię z Woli Stwórcy w osobie Jezusa Chrystusa, przez nikogo nie rozpoznane poznało was ziemscy ludzie i wasze wszelkie niedorzeczności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTO CZYSTOŚCI BURZĄ SIĘ ZAKOŃCZY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚWIĘTO CZYSTOŚCI BURZĄ SIĘ ZAKOŃCZY! 282. I oby ocaleli tylko czyści zmierzający ku Światłu, inni na tej ziemi w materii niepotrzebni już są do niczego co dobra dotyczy. Żywi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHORZY Z NIENAWIŚCI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CHORZY Z NIENAWIŚCI 107. Ludzie ziemscy przebywający tu i teraz na Ziemi nie chcą przyjąć prawd oczywistych i powszechnie znanych. Ziemski (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WY LUDZIE NA TEJ ZIEMI ROBICIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WY LUDZIE NA TEJ ZIEMI ROBICIE? 244. Oprócz materialnego życia nic lub niewiele. Skierowaliście swoje zmysły, odczuwanie tylko w ziemskie, ponad ziemskie się nie unosicie. Zachowujecie się jak ciężkie głazy kamienne w wodzie, od razu idziecie na samo dno, gdzie Światła promienie już do was nie dotrą, przykryje was, co najwyżej muł i już nikt nie odróżni was od mętnego dna. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO Z WAMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚWIATŁO Z WAMI                                                                                              &nb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE GADANIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE GADANIE 71. Ludzkie twory deklarują, że wierzą w Stwórcę i chcą podążać drogą do Światła. Są to puste deklaracje, za tym nie idą żadne poczynania, tylko słowa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY WSZYSCY WYTRZYMAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY WSZYSCY WYTRZYMAJĄ? 177. Nie, ponieważ Stwórcy już nie słuchają i nie ma czego już oczekiwać od dziczy, ich pioruny porażą wybijając ciemnych co do sztuki. Taryf ulgowych i zniżek dla ciemnych nie ma, bezwzględna Siła Boskiego prom (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EMIGRANCI CZY SZCZURY! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

EMIGRANCI CZY SZCZURY! 29. Każdy kto opuszcza swoją Ojczyznę podążając za korzyściami materialnymi w obecnych czasach traci, a nie zyskuje! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »