światło

Wpisy zawierające słowo kluczowe światło.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SIŁA WOLI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SIŁA WOLI 145. Przechodząc poszczególne etapy rozwoju duchowego nabieraliśmy doświadczenia, hartowała się nasza siła woli, nasze poznanie i świadomość służenia Stwórcy wzrastało z każdym dniem. Umocnieni w przekonaniu, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STWÓRCA WIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STWÓRCA WIE 144. Stwórca doskonale wie jakie zadanie do wykonania komu i kiedy przydzielić. Wszystko co się wydarzyło i jeszcze wydarzy, to sprawdzenie czy już jesteśmy przygotowani do dalszych wzmożonych działań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BLOKADA INFORMACJI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BLOKADA INFORMACJI 143. Pewna grupa ludzkich tworów próbuje blokować informacje płynące od Stwórcy. Nie pasuje im to do standardów jakie sobie ułożyli. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYKRESY, TABELE, ANALIZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WYKRESY, TABELE, ANALIZY 142. Ludzkie twory zajmujące się pisaniem różnego rodzaju analiz, związanych z finansami i z tym co się dzieje na rynku finansowym polskim, światowym. Dotychczasowe przewidywania nie sprawdziły i nie sprawdzają się w dalszym ciągu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STRES Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STRES 139. Stresując się blokujemy w części lub w całości funkcje ludzkiego organizmu. Stres potrafi doprowadzić do chwilowej utraty świadomości, omdlenia ziemskiego ciała. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ALERGIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ALERGIA 137. Alergia to nagromadzenie bardzo dużej ilości różnego rodzaju toksycznych związków w organizmie człowieka. Układ oczyszczania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIAŁO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CIAŁO 136. Ciało ziemskiego twora to nie śmietnik i powinno dostarczać się bardzo dobrego pożywienia. Nie wolno ludzkiemu tworowi w otwór gębowy wkładać byle czego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY 135. Obserwując blogi w Internecie, polska młodzież trafia na blogi Jezusa Chrystusa, moje Mojżesza, a następnie dzwonią i zadają różne pytania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RAK Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RAK 133. Ziemscy ludzie poprzez stresy poblokowali sobie systemy oczyszczania całego organizmu. Śmieci, które powinny być wydalane na zewnątrz zalegają w najsłabszych miejscach i tworzą ogniska zapalne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEZIĘBIENIE GRYPA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PRZEZIĘBIENIE GRYPA 132. To bardzo popularne dolegliwości w okresach przesileń pogodowych. Organizm jak stracił swoją naturalną ochronę to jest podatny na takie dolegliwości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO 216. Decyduje lekkość ducha wtedy bliżej, jeżeli duch ciężki wtedy niezmiernie daleko do celu wędrówki, do domu, do raju, z którego duch wychodzi, aby powrócić pełen świadomości siebie samego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OTYŁOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OTYŁOŚĆ 131. Czym jest spowodowana ta przypadłość, że tak wielu młodych ludzi jest nadmiernie otyłych? Nie można zasłaniać się tylko skłonnościami, czy też dziedziczeniem pewnych genów odpowiedzialnych za przemianę materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CUKRZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CUKRZYCA 130. Cukrzyca przypadłość związana z brakiem miłości duchowej ziemskiego człowieka. Pozamykał się ziemski twór na Miłość płynącą od Stworzyciela. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SEDNO LUDZKIEGO DUCHA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEDNO LUDZKIEGO DUCHA 127. Sedno ludzkiego ducha pochodzi z duchowo istotnego poziomu, a sedno Jezusa Chrystusa z poziomu boskiego. Od razu widać, że jest duża różnica w pochodzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ 173. Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »