Zdrada

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdrada.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie :)

Wiele się działo przez te wszystkie lata kiedy mnie tu nie było. Bardzo wiele ... Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć, żeby całość była spójna. Muszę sobie odświeżyć pamięć. Chociaż nie wiem, czy to dobry moment na babranie się w tym szambie. Zwłaszcza teraz, kiedy odzyskane zaufanie znowu równe jest zeru. Na poprawę humoru, i może stosunków w związku (hehehe tych dosłownych również) postanowiłam sięgnąć po książkę. Tytuł i opinie są zachęcające ... Może to nie uratuje mojego związku, ale przynajmiej będzie świetny sex :) A sex zawsze poprawia mi nastrój :) http://zlotemysli.pl/tyche,1/publication/show/6450/69-goracych-zabaw-dla-par.html 2010-03-07 Natalia studentka Polecam gorąco książkę, ponieważ w zabawny sposób pomaga wygnać rutynę ze związku p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Myślałam że to normalne

Dawno temu łudziłam się, że mój związek jest idealny, liczyłam na to że któregoś pięknego dnia moje życie diametralnie sie zmieni, tymczasem wszystko nie szło po mojej myśli i tak każdego dnia dowiadywałam się nowych faktów o moim mężu. Wiedziałam, że coś jest nie tak jednak nigdy nie pomyślałabym, że to wszystko moze być aż tak skomplikowane, dopiero rozmowa z koleżanką uświadomiła mnie że moje życie idzie w złym kierunku i że najprawdopodobniej popełniam wiel błędów.

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDRADA SYSTEM NA KRAWĘDZI CHAOSU

więc jednak grasz ze mną w grę. myślisz, że to teraz twoja gra, że ty stanowisz zasady?   bawisz się mną? jak chomikiem, którego życie zależy tylko od ciebie, a którym myślisz, że jestem? twój chłopak, a mój wróg gra z nami? po twojej stronie, czy swojej własnej? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywacja Czy Zdradza?

Na komputerze obok siedział kolega i odganiał się od ponownie zaczepiającej go koleżanki.  Nudząc się przed swoim komputerem zaczęłam zadawać sobie pytanie dlaczego ta  od niedawna żonata dziewczyna zaczepia kolegę?  Przypadkiem wpisawaszy "Sprawdź czy Cię zdradza" w google znalazłam zabawny test do sprawdzenia jak prawdopodobna jest Zdrada? Zastanowiło mnie to czy możliwe jest przy użyciu wyrafinowanej (a przynajmniej bardziej wyrafinowanej niż ta w teście :-)) psychologii odpowiedzieć na pytanie czy ktos zdradzi? Udaje się przecież często każdemu z nas przewidzieć zachowanie innego człowieka w prostych sytuacjach bez szczególnego wysiłku. To może gdy się wysilimy to i trudniejsze rzeczy da sie przewidzieć? A przynajmniej ocenić ich prawdopodobieństwo. No nie wiem... Ide się z tym przespać.

Zobacz cały wpis na blogu »
żona u ginekologa humor-dowcipy-zarciki

Kochanie, czy nie krepuje cię gdy musisz się rozbierać do naga w czasie wizyty u ginekologa? - pyta się mąż żony. - Dlaczego bym się miała krępować, przecież to taki sam mężczyzna jak wszyscy inni.

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDRADA!!!

ZDRADA!!! 45. Zdrada! - powiedział Jezus Chrystus, zdradziliście ludzkie duchy ŚWIATŁO, zdradziliście STWÓRCĘ. Nic nie chcecie przyjąć, nic nie czujecie, ciemności w waszym rozumie tak mocno zapuściły korzenie, że trudno je wyrwać, nie da się fałszu wykorzenić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co zrobić?! ...By oPiSaĆ cO cZuJe...

No i stalo się... 8 miesięcy prawdziwego szczęścia.. istna sielanka...... teraz? Kłamstwa... Traktowanie przedmiotowo... A wszystko od czasu poznania Roksany.. blond cizia ze stazem 15 lat.. z jego strony? Pełne zachwycenie.. ja? Drugii plan... o ile..Czy cierpie? Nie wiem, poniewaz nie czuje niczego.. nie czuje ze zyje... nie odczywam czasu... zero dbania o siebie... nie ma dla kogo.. lada dzień dowiem sie, że juz nie jest ze mną...Z mojej strony tylko brak zaufania, ciagła-chorobliwa zazdrość...  Dlaczego? Wczoraj usłyszałam, że mnie kocha.. ale z nią będzie gadał bo jest zajebista.. świetnie mu się z nią gada i w ogóle wyjebane poczucie humoru (tak, tak udaje że robi loda mojemu chłopakowi na światłach-szczyt ambicji)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOLEJNA PRAWDA... niecodzienna codzienność

Zdrada   Cześć. Tak, mam chwilę jak zaczekasz sekundę. Co? Czekałaś już ile? Po pierwsze nie trzy godziny tylko półtorej, twoje podejście jest znów chore Mój oręż to prawda, twoim są domysły i tak od dawna już Nie, kurwa byłem w burdelu. Jasne że byłem w studiu z kumpelą, tak, znam ją od wielu lat, człowiek dopiero do domu przyszedł, dlatego dyszę, ale dlaczego słyszę to samo, Kolejny raz popadasz w amok, Olejmy to, przyjedź rano. Obejmij wzrokiem ogrom tej głupoty wśród nas. Zza okien straszy złota jesień. Popatrz. Przecież nie znamy się dziesięć lat. A czasem kiedy zrzędzisz czuję się właśnie tak. Te wibracje są toksyczne, są k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »