Wstęp

Wpisy zawierające słowo kluczowe wstęp.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Na początek... Prosto z Guardii...

Przede wszystkim ...Witam!   W pierwszej notce chciałbym poruszyć kilka spraw organizacyjnych i zapowiedzieć pewne rzeczy. Jak widać Blog nie jest jeszcze zbyt dopracowany, ale nad wszystkim zapanuję. :-) Ideą tego Bloga jest informowanie o wydarzeniach, ogólnym życiu mieszkańców serwera Guardia gry Tibia, ale osoby z innych serwerów mogą się wiele dowiedzieć, podpatrzyć pewne akcje, a także zaczerpnąć porad. Pierwsze sprawy opiszę na podstawie PO(Nie mylić z Platformą Obywatelską... chodzi o Pytanie, Odpowiedź). Dlaczego Tibia?Tibia jest jeśli można to tak ująć alternatywnym światem. Nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp Piłka Nożna

Witam. Mam na imię Paweł, mój nick internetowy to pabloo222. Zapowiem o jakich klubach będę pisał (głownie o moich ulubionych): FC Liverpool, Manchester United, Arsenal Londyn, FC Barcelona. Czasami również będą wzmianki o innych zdarzeniach w świecie europejskiego futbolu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsza notka.. , trza jakoś zacząc ^^ Oficjalny Blog

Witam!W pierwszym moim wpisie chciałbym się wam przedstawić, i opowiedzieć o sobie, drodzy czytelnicy ;)więc, jestem Krzysiek(inaczej zwany Krzychu^^), mam 16 lat, chodzę jeszcze do gimnazjum, zajmuję się grafiką komputerową, sportem, muzyką, i trochę "hackingiem" (nie mylcie z crackingiem!)... Uwielbiam to co robię, tj, grafikę.. Znajomi mówią, że to co robię, wychodzi mi naprawdę bardzo dobrze.. przykładowe moje prace, projekty, plany zobaczycie niedługo, w nowych wpisach do bloga ;) no, więc kontunuując, chodzę do gimnazjum, jako kierunek na przyszłość obrałem sobie grafikę komputerową, programowanie, i jak większość grafików, z niecierpliwością czekam na program Adobe Thermo, wspaniału programik dla zaawansowanych grafików, nie radzących sobie z kodem programistycznym ;) (ja niekoniecznie sobie nie radze, bardziej mi sie nie chce;p)więc podsumowując, wiecie już mniejwiecej kim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
początek Szczęście nigdy nie przychodzi za późno

Mój przyjaciel mawiał, że życie jest piękne. Życie na pewno potrafi być ciekawe, pasjonujące, zaskakujące, pełne niespodzianek, kryjące w sobie wiele radości, ale czasem i cierpienia. Ludzie piszą blogi, aby dzielić się swoimi myślami, uczuciami, swoim życiem... Ja też odkryję przed Tobą fragment mojego życia. Zapraszam!

Zobacz cały wpis na blogu »
Kilka słów... Z pamiętnika życia

Czyli po co i dlaczegoNo właśnie, długo zastanawiałem się nad nazwą nie bardzo wiedziałem jak zatytułować to o czym chce pisać.Rzecz wcale nie jest tak skomplikowana jak mogło by się wydawać, chce mówić i pisać o tym co nas otacza, o naszym sprawach,problemach,pytaniach i milionie innych rzeczy o których poprostu czasem nie mówimy.Dlaczego? bo czasem nie ma z kim, czasem gdzie a czasem poprostu mamy wrażenie że to nic nie zmienia...  Zamekamy myśli idące w rytm ideii : "Jak bym wiedział że się przewróce to bym się położył"  Chce mówić o wszystkim i o niczy, udowodnię że tym "niczym" jest wszystko, poznając was poznacie mnie itd.Zapraszam wszystkim do komentowania i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp Administrator Legola$

Zacznę od początku . Nazywam się Damian . Uczęszczam do publicznej Szkoły Gimnazjalnej w Kochanowicach . Dokładniej jestem w Pierwszej A . Mam wielu kumpli/kupeli . Interesuję się kumputerami , informatyką . Do tego jestem członkiem świetnego Zespołu Ice Set . Mało tego jestem jego reprezentantem . Założyłem Stronę Pierwszej Gimnazjum .

Zobacz cały wpis na blogu »
No to zaczynamy ... Kielce

Witam wszystkich na moim nowootwartym blogu. znajdziecie tutaj szereg notek z zycia codziennego, jakies nowinki , historyjki itp. Przepraszam za wulgaryzmy, bledy i inne niedogodnosci. Zapraszam do lektury.

Zobacz cały wpis na blogu »