Wstęp

Wpisy zawierające słowo kluczowe wstęp.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Tytułem Wstępu... KURPwObiektywie

Cześć! Pierwszy raz piszę bloga, i nie czytałem zbyt wielu... Nazywam się Marcin, obecnie mieszkam w Olsztynie (w tym roku będzie już 14 lat) pochodzę z okolic Krasnosielca na mazowszu i stąd też pomysł na nazwę bloga. Chciałem aby to była bardziej galeria zdjęc a nie blog... Ale od początku, od dawna interesuję się fotografią... jednak do tej pory moja styczność z fotografią zaczynała się i kończyła na zdjęciach robionych telefonem komórkowym... Robiłem zdjęcia i edytowałem je na komputerze (głównie to w photoshop) a wyglądało to mniej więcej tak: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapoznanie w profilem Życie w sieci

Drodzy czytelnicy... Nasz profil będzie przedstawiał funkcjonowanie w internecie, będziemy wstawiać posty dotyczące korzystaniem przez młodzież z urządzeń cyfrowych oraz ich udziału w mediach społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że zainteresuje was nasze konto i nauczy zasad internetu :D

Zobacz cały wpis na blogu »
10.08.2020 In memoriam

Mam na imię Marcin. Mam 40 lat.  Chciałbym tutaj opisać to co we mnie siedzi od dawna. To bedzie taka relacja z życia czy wspomnienia. Przez ostatnie dwa lata wiele wydarzyło się w moim życiu, kwestia błędnych decyzji życiowych czy postanowień. Mam nadzieję że życie się na mnie uwzięło i cały czas dostaję po dupie. Każda sytuacja wiąże się niepowodzeniem, czy to na sferze uczuciowej, czy prywatnej, czy finansowej. Mam dość i nie wiem od czego zacząć. Chciałbym opowiedzieć tyle rzeczy, a jednocześnie w tej chwili mam pustkę w głowie.  Jestem gejem. Zostałem zupełnie sam w życiu, straciłem ostatnio wspaniałego kompana, którego pokochałem, niestety bez wzajemności i jebana zazdrość wszystko popsuła. On był ostatnią nadzieją dla lepszego życia dla mnie. Poddałem się i nie mam siły już walczyć.  W życiu straciłem wszystkich przyjaciół, rodzinę, i nawet nie mam z kim tak naprawdę szczerze porozmawiać.  Nie myślę o samobójstwie czy c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czołem, ruszamy z tym padołem :D (Not) Crazy Freak

Pomyślałam sobie, że jak już ruszać  to pełną parą. Dzisiaj z uwagi na późną godzinę  (ponieważ coś mi padło na mózg i piszę to o 2:17PM) chciałam jedynie zrobić taki "wstęp" (?) do mojej dalszej pracy. Wydaje mi się że na blogu działa to tak jak zaobserwowałam np. na YouTube, twórcy przecież zawsze dają tam jeden odcinek (lub czasem kilka) jako przedsmak mający zachęcić widza. Nie ma na co czekać, to czym będę się tu dzielić, nie łatwo określić i zamknąć w sztywnych ramach, a może jest to nawet nie możliwe, bo będą tu tzw. opowieści różnej treści. Nie mam zamiaru się ograniczać, bo niby czemu? W życiu zawsze jestem wygadana i jeśli mam na jakiś temat swoje zdanie to oczywiście szanuję opinię innych, jednak uwielbiam dyskutować wtedy na dany temat wręcz godzinami próbując wybronić mój punkt widzenia, chciałabym przełożyć to na to co będę tu pokazywać. Liczę że może kiedyś w dalekiej przyszłości ktoś przypadkiem trafi na ten wpis i zdecyduje się zostać (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wstęp Wspomnień-czar

W czasach kiedy trzeba siedzieć w domu, w czasach eidemi, w trudnych czasach trzeba czasem wrócić do wspomnień. Wspomnień czarujących, pełnych uśmiechu bądź łez, pełnych radości i smuteczków, pełnych trosk, zmartwień ale też szczęścia po uszy .... Chciałam mieć takie miejsce do którego mogę powracać ...  Miejsce, w którym będę się czuć wspaniale, beztrosko z głupkowatym uśmiechem na twarzy ....  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W(Y)stęp Poezja Saski SWF Woke

Jak się taki notes otwiera,  a notesy otwierać wypada. Chciałoby się patrzeć na coś wzniosłego Kawałek siebie zapisany na dużo za małych karteczkach  I pisząc te pierwsze słowa  Trzeba prosić - NIE - Błagać Żeby ten wspomniany uprzednio notesik  Zapisać do końca.    SWF Woke.  4.10.2017

Zobacz cały wpis na blogu »
O NAS SZCZĘŚLIWE KLIMATY

  -Piszemy, bloga – powiedziała niespodziewanie Marta -Super, pewnie, że tak. Od kiedy zaczynamy? - zapytała Sylwia -Już zaczęłyśmy, właśnie go założyłam – pełna radości w głosie oznajmiła Marta.    I tak zaczęła się nasza historia blogowania. Choć zamiar chodził nam po głowach, każdej z osobna, od dawna. Znamy się ponad 15 lat - razem studiowałyśmy. A po studiach, wiadomo, drogi ludzkie często się rozchodzą.  Wracamy w rodzinne strony, zakładamy rodziny, biznesy... żyjemy „dorosłym życiem”. Nasze drogi nigdy się nie rozeszły ewaluują na każdym etapie naszego życia. Chociaż obecnie żyjemy w oddaleniu o ponad 140 km od siebie, każda z nas ma swoją bardzo różną ścieżkę życiową, łączy nas jednak pasja pisania i otwartość na ludzi.  Marty dar zjednywania sobie ludzi i otwartość oraz lojalność i wrażliwość do granic możliwości, przeplatają się z energią, gadulstwem i empatią Sylwii, co w całości tworz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego? INTRA_WERSJE

INTRA Mówi się, że „ja”, że „mnie”, że „moje” to taki egocentryczny punkt widzenia.  Niedawno całkiem zdałam sobie sprawę, że w mojej ziemskiej przygodzie, tego właśnie fragmentu doświadczeń brakuje. Ja nie poznana przez świat, bo „mnie”, „moje”, „ja” skrywane gdzieś w odmętach wnętrza, na rzecz „Ty”, „oni”, „ich”. Taka ja jako „kobieta- ucho”.  Tak więc ujawniam moją „kobietę-ucho” światu. Niech przemówi i opowie co zasłyszała, strawiła, wchłonęła i przetworzyła. Daję „kobiecie-ucho” usta i głos. I wszystkie moje intro – wersje, wypuszczam jak motyle z siatki.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na wstępie Story of my life- mój mały pamiętnik

Przedstawię się jak to należy zrobić- na imię mi Magdalenka i nie jestem ani stara ani młoda- jestem zwykłą nastolatką, jak każda inna. Jestem w ósmej klasie Szkoły Podstawowej, więc jestem jednym z tych najgłupszych roczników... Niestety. Mieszkam jak już wiadomo w małym mieście położonym w zachodnio-połódniowej części Polski. Mam swoje zalety, jak i wady ale nie o tym mowa w tym wpisie. Bloga założyłam z... Nudów? Nie wiem. Chciałabym zrobić z niego swój pamiętnik, który każdy będzie mógł przeczytać. Nie jestem w tym dobra, więc może być ciężko, ale małymi kroczkami będę dążyć do perfekcji.    Jestem w większości optymistą i marzycielką. Moje życie opiera się na marzeniach- tych małych i tych ogromnych. Jestem osobą wybuchową, która ma milion pomysłów na minutę, ale czasem potrafię zachować spokój. No i jestem maksymalnie wredna :)    Chcę, by ten rok był jednym z lepszych w moim kr&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tak na wstępie... Human- nauka w liceum

Hej, witam was wszystkich w moim pierwszym wpisie na blogu! Słowem wstępu... Jestem licealistką klasy humanistycznej. A w przyszłości planuję iść na studia pedagogiczne.  A co na tym blogu? Na tym blogu chcę dzielić się z wami moimi doświadczeniami, metodami i ciekawostkami z życia liceum.  Zapraszam 

Zobacz cały wpis na blogu »
Tytułem wstępu Kujawianka in the city

Kiedyś wydawało mi się, że pewne rzeczy zdarzają się tylko w bajkach...Chcesz być gwiazdą filmową, piosenkarką czy projektantką mody? Jasne...chyba w Barbie... Albo marzysz o pięknym księciu na białym koniu, obejrzyj kopciuszka (film w wersji dla nastolatek też się nada)... Ale wiecie co? Marzenia się spełniająm cuda się zdarzają, a życie może być jak film dla nastolatek czy też bajka, a nawet dużo lepsze!

Zobacz cały wpis na blogu »
Czego możesz się tutaj spodziewać? Muzyczny Przyjaciel Tygodnia

WSTĘP Hi! Od jakiegoś czasu żadna nowa piosenka nie trafiła do twojej playlisty? Jeżeli szukasz czegoś nowego do słuchania, trafiłeś idealnie.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To my Sznaucerki w podrozach

Kilka slow o nas. Emma zdecydowala sie do nas przyjść w czasie mojej rehabilitacji, po cieżkiej chorobie. Postanowiliśmy dalej nie odwlekać naszych marzeń i adoptować pieska. Dom z ogrodem swieżo zakupiony...nic nie stało na przeszkodzie. Długo szukaliśmy odpowiedniej rasy, bo jestem alergiczką. Pewności, co do reakcji alergicznych nie ma nigdy, ale my postanowiliśmy spróbować. Sznaucerki nie tracą włosów ( trzeba je strzyc niczm owieczki).  Za to nigdzie, na prawdę nigdzie, nie pozostawiają włosów, nawet podczas szczotkowania. A więc Emma przyszla do nas w lipcu 2017, miała wtedy 6 miesięcy. Na początku była z moim mężem sama w domu, co do tej pory widoczne jest w ich wyjątkowym związki. Emma przyszła do nas “ już gotowa“. Najważniejsze pieskowe zasady znała i od początku chodzi bez smyczy.  Ponieważ obydwoje pracujemy na pełny etat, zdarza się, że Emma zostaje na 8 h sama. Dlatego już w marcu 2018 postanowiliśmy, że dołączy do niej Rary. Rary jest r&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek TO TYLKO JA

Witam, Czasami czuję się jak w pułapce. Wierzę, że mój wirtualny pamietnik pomoże mi pogodzić z tym co mnie na codzień spotyka. Nie wszystko jest kolorowe i radosne. Moje życi (prawdopodonbnie jak życie każdego) ma swoje cienie i blaski. Nie zawsze radze sobie ze swoimi emocjami. Pomaga mi uzewnętrznianie moich wątpliwości i problemów. Niestety często wiąze się to z eskalacją i swoistym przeniesiem negatywnych wibracji na osoby trzecie. Nie lubię być przyczyną gniewu czy smutku. Martwi mnie to, że przeze mnie moje fustracje dostają "nowe życie", z tąd tez ten blog. Mam nadzieję, że jeżeli tutaj się wyładuję to moje życie codzienne będzie łatwiejsze. Uprzedzam, że mimo iż jestem rdzenną Polką z dziada pradziada to moje wypociny mogą zawierać wszelkie błędy językowe: stylistyczn, gramatyczne a nawet o zgrozo ortograficzne  :) Ha! Założyłam tego bloga tylko dla siebie ale jeżeli kto tu zabłądzi to żeby nie było ostrzegałam ...     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tytułem wstępu Kurtuazja

Drogi Czytelniku,   witam serdecznie na moim blogu. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie, choć nie ma jeszcze żadnego materiału, ale na dniach powinien pojawić się pierwszy z nich, gdyż mam już w głowie wiele pomysłów, lecz wymagają one jeszcze drobnego uporządkowania.   Nie jestem pewny, czy powinienem opowiadać o swoich zamiarach, co do treści zamieszczanych na tym blogu, ponieważ na tę chwilę nie wiem, czy uda mi się je wszystkie zrealizować. Myślę, że z biegiem czasu ukształtują się one same, a ich zapowiedź doda mi motywacji do poświęcenia im czasu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »