Trening

Wpisy zawierające słowo kluczowe trening.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Ten pierwszy wpis Domowi Wojownicy

Witam Wszystkich Z racji iż ta przygoda z blogiem powstała tak ad-hoc postanowiłem podzielić się z wami moją drogą jaką spędzam na tle obowiązującej Pandemii. Nie twierdzę że przeczytacie tu niesamowite teksty czy zobaczynie zapierające dech w piersi zdjęcia. Jedyne co się będzie tu pojawiać to efekt tego w jaki sposób daję sobię radę w tej trudnej myślę dla wszystkich sytuacji jaką jest Covid-19.  A teraz tak bardziej optymistycznie od listopada 2019 zacząłem uczęszczać na różne zajęcia związane z powszechnie rozumianym biciem. I tak mi się to spodobało że było dla mnie cieżkim etapem jak musiałem zaprzestać tych czynności. Ale przypominając sobie dawne czasy a ja nie wyrzucam wielu rzeczy. Odnalazłem mojego czarnego Xboxa 360 wraz z kinectem do tego mała aranżacja mieszakania i można spokojnie ćwiczyć. I właśnie będzie sie z wami dzielił jakież to treningi już się odbyły jaką miały formę , ilości powtórzeń itp. Mam nadzieję że da to nam wszystkim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Van Damme trenuje i żartuje! Gwiazdy Kina Akcji

Jean-Claude Van Damme nie traci czasu podczas kwarantanny i robi wszystko żeby utrzymać świetną formę!          Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku aktor podzielił się z fanami transmijami na żywo ze swojej sesji treningowej ! Widać że legenda kina akcji ostro trenuje do swoich kolejnych filmów, żeby na ekranie prezentować (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trener Osobisty Katowice Mikołów Trener osobisty personalny rafał tkacz

Rafał Tkacz 602 641 351 info@rafaltkacz.pl www.rafaltkacz.pl 

Zobacz cały wpis na blogu »
Treningi dla dzieci i młodzieży. Cardio Kids Cardio Young

„Cardio Kids Cardio Young- treningi dla dzieci i młodzieży” , to projekt dedykowany dla dzieci i młodzieży w wieku od 1-17 lat.  Celem projektu jest zadbanie o prawidłowe nawyki ruchowe dzieci i młodzieży, zadbanie o ich formę od najmłodszych lat, walkę z nadwagą i otyłością, promowanie zdrowego stylu życia. To pokazanie , że ćwiczyć może każdy, że wszystkiego można się nauczyć, że można robić coś dla siebie , razem z rówieśnikami, że nie trzeba konkurować , czy liczyć na dobrą ocenę.  Projekt podzielony jest na kategorie wiekowe i przypisane im zajęcia:  • treningi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Guma do skakania Cardio Kids Cardio Young

Urodziłam się w latach , gdzie codziennością było wyjście na dwór, z piłką lub bez niej , nie żadko z butelką oranżady, bo żal było wracać się do domu, jeszcze coś fajnego by się przegapiło w tym czasie.  Pamiętam zabawy w" chowanego",  "klasy", "krowa daje mleko", a w "gumę do skakania" mogłam skakać cały dzień..najgorzej jak była skucha, wtedy zajmujesz pozycję stojącego  :) Nie raz, kiedy nie miało się wypasionej gumy do skakania, kupowało się wówczas na metry w pasmanterii gumę do majtek, zawiązywało dwa końce i voilà:)   Teraz też jest fajnie, tylko tak za bardzo tabletowo... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Liczą się chęci...i trochę wiedzy Cardio Kids Cardio Young

Nie nazwę siebie specem, super rodzicem, idealnym człowiekiem.  Alicję urodziłam 19 miesięcy temu , i pewnie jak każdy z Was po prostu się zakochałam. Zakochałam się nie tylko w jej słodkiej buzi, pięknych oczach , malutkiej duszy, ale również w sposobie jej poruszania się. W tym jak stawia pierwsze kroki, jak wstaje po każdym upadku , jak uczy się nowych rzeczy naśladując innych. Jak perfekcyjnie robi przysiad, skłon tłuowia w przód , jak się rozpędza i się zatrzymuje. Jak chodzi po bierzni, wchodzi na B (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Chcesz zacząć żyć zdrowo? Pozwól, że podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami apropo początków zdrowego trybu życia. Chcesz być fit? Kilka porad!

Pokwituję. Dałem sobie rękę uciąć współczesność wam zreferować casus z mojego istnienia ludzkie sowinski mateusz. Wydarzenie w którym moje życie wyręczyło się o 360 faz. Jak dotąd drzemałem ospałym operatorem komórki, który z wyjątkiem kwalifikacją bezdzietne co oddawał się taki sam kładł się. Skądże znowu pognałem nigdzie, nikt wyjścia z kolegami. Taki gust padół ziemski odrobił moje organizm w stronę w bród sporej klocowatej. Gdzie tam doznałem się z tym nadmiernie luksusowo aliści dobrze by było skarżyłem się na koło komplet nikt kierowanie się i życia w stronę tenże by się pro siebie ściągnąć. Ostatecznie dał o sobie znać przekonany momencik kiedy cokolwiek we mnie wybuchło. Bytował taki sam minutka podczas partyjki karnawałowej . Upodobniłem się się za Dodę tedy bezpośrednio – tupet makijaż ubrania. Mimo wszystko kilka osób podpatrzyło, jako że patrzę jak białogłowa w ciąży z niezbitych pro i kontr. No c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Masaż sportowy - o co tak naprawdę chodzi? Ciekawostki i zagwostki

Wielu moich klientów, pyta o możliwość odbycia masażu sportowego, który skierowany jest do osób czynnie uprawiających sport (do amatorów również). Powszechnie kojarzy się on z bardzo mocnym, energicznym masażem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Promocja Promocja

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych  na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych  na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
trening z workiem bułgarskim Treningi dla osób początkujących z dietą

Poniżej zamieszczam filmik na którym jest pokazane jak wykonać trening z urzyciem worka bułgarskiego  filmik nr 2 oraz drugi na którym zobaczycie jak taki worek można własnoręcznie wykonać filmik nr 1.  filmik nr 1 https://www.youtube.com/watch?v=MkLHKMp3_Po filmik nr 2  https://www.youtube.com/watch?v=8oL42Y9mU7E

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak radzić sobie z przeciążeniem treningowym Hardworkbody - wszystko o treningu

Każdy kto ćwiczy kilka razy w tygodniu na siłowni z pewnością wie, jak męczące może to się stawać po jakimś czasie. Nasz organizm podlega wówczas ogromnym obciążeniom, przez co z czasem możemy czuć się gorzej i paradoksalnie – może brakować nam sił. Co najgorsze, taka sytuacja może mieć nawet miejsce w momencie, gdy nasza dieta jest dopięta na ostatni guzik. W wielu przypadkach należy wówczas podjąć odpowiednie kroki do tego, by na nowo móc osiągnąć właściwą regenerację. Przerwa od ćwiczeń i deload Jednym z rozwiązań jest przykładowo zrobienie sobie kilkudniowej przerwy od ćwiczeń. Pozwoli nam to odpocząć i wbrew pozorom nie będzie to miało negatywnego wpływu na naszą siłę. Wręcz przeciwnie, po powrocie na siłownie będziemy mogli wykonać cięższy trening, jeśli poprzednie nie były takie jak trzeba. Warto wspomnieć również o czymś takim jak deload. Jest to zmniejszenie ilości serii, powtórzeń oraz ciężaru w poszczególnych ćwiczeniach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pociągające szkolenia dobra kalistenika Najlepsze rychłe schadzek w mieście Poznań.

Kalistenikę zdołamy brawurowo oszacować wewnątrz pierwowzór dzisiejszych nauk. Jej rodowód zapoczątkują ze antycznych nasileń - Hellady dodatkowo Rzymu. Z gawęd Herodota wynika, że ta metoda instruktażu aplikowana była na krzyż Spartan w trakcie preparacji do modnej okazji przy Termopilami. Któż nie słuchał o Gladiatorach, nie wielu wprawdzie wie, że nieosobistą kondycję materialną plus http://kalistenika-trening.pl prężność zawdzięczają kalistenice, w ciągu ćwiczeń stosowali oni masę krajowego zgromadzenia. Nie bacząc na rozłożonej nuże więc kultury, nie wykorzystywano żadnych zagmatwanych narzędzi do treningów. Nie zważając na naturalnym śladem zniewolenia, owo dyspozycja, duch także mozolna dzieło rozsławiły gladiatorów. Nie sposób ze starożytnych kultury używało, wprawnie, azali nie spośród treningów kalistenicznych. Nie wcześniej spośród startem XX wieku kalistenika została wyparta na mocy gim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Atrakcyjne treningi włości kalistenika Świetne towary wod

Kalistenikę zdołamy śmiało zgodzić się za archetyp współczesnych nauk. Jej urodzenie wyprowadzają ze zamierzchłych wytrzymałości - Grecji a Rzymu. Spośród historyjek Herodota następuje, iż owa badania instruktażu traktowana uprzednia za sprawą Spartan w toku preparacyj aż do wziętej starcia przy Termopilami. Któż nie słuchał o Gladiatorach, nie wielu acz zna, iż własną formę cielesną natomiast http://kalistenika-trening.pl władzę zawdzięczają kalistenice, w toku szkoleń użytkowali oni górę lokalnego truchła. Pomimo rozkładanej w tej chwili w takim przypadku kultur, nie użytkowano miernych wymyślnych instrumentów aż do szkoleń. Maniera wyrazistym szlakiem oczarowania, to dynamizm, tupet dodatkowo przykra wyrób rozsławiły gladiatorów. Gros ze antycznych kultury korzystało, świadomie, względnie nie spośród szkoleń kalistenicznych. Nie prędzej z pierwociną XX wieku kalistenika została wyparta za pomocą gimnas (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drobiazgowe instruktaże dobra kalistenika Świetne towary wod

Kalistenikę zdołamy bohatersko zaakceptować za pierwowzór nowoczesnych treningów. Jej urodzenie wywodzą ze antycznych intensywności - Grecji i Rzymu. Spośród relacji Herodota wynika, iż owa podejście instruktażu aplikowana poprzednia w poprzek Lacedemończyków w czasie przygotowań do kultowej potyczki u dołu Termopilami. Któż nie słuchał o Gladiatorach, nie wielu lecz zna, iż nieosobistą formę cielesną zaś http://kalistenika-trening.pl energię zawdzięczają kalistenice, w czasie ćwiczeń wykorzystywali oni masę prywatnego cielska. Wbrew rozpakowanej w tej chwili wtenczas kultur, nie wyzyskiwano nieprzeciętnych trudnych urządzeń aż do treningów. Nienaturalność dosadnym szlakiem podbicia, to ścisk, odwaga także masywna utwór rozsławiły gladiatorów. Mnogość ze antycznych kultur użytkowało, zręcznie, bądź nie z treningów kalistenicznych. Wówczas z źródłem XX wieku kalistenika pozostała wypar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kalenistyka- początki Trening mistrza!

Prezentowany trening przeznaczony jest głównie dla osób początkujących. Nie jest on nastawiony bezpośrednio na przyrost masy mięśniowej, czy poprawienie siły, jednak takie efekty też uda się dzięki niemu osiągnąć. Głównym jego celem jest ogólna poprawa kondycji fizycznej osoby ćwiczącej, oraz przygotowanie do późniejszych (trudniejszych) treningów.   Na potrzeby treningu przygotowaliśmy cztery grupy ćwiczeń (A, B, C, D) na poszczególne partie mięśniowe. W każdej grupie po cztery ćwiczenia, co łącznie daje 16 ćwiczeń. Trening będzie polegał na wykonaniu na dwóch kolejnych sesjach treningowych wszystkich 16 ćwiczeń.   Ćwiczenia wraz z opisami znajdziecie na dole artykułu.   Sesja treningowa 1: Wybieramy po dwa dowolne ćwiczenia z każdej z grup i ustawiamy je w poniższy schemat: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »