Tak

Wpisy zawierające słowo kluczowe tak.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

# 399 # Strong... Zagubiona w tłumie

Wiedziałam, że tak będzie...zawsze tak jest, przyzwyczaiłam się chyba... Już tak nie boli...nie boli tak jak kiedyś. No cóż to jest życie nie ma co się łudzić... Muzyka ukoi wszystko... Pamiątka po Juwenaliach: big siniak na nodze...i nawet nie wiem jak to się stało (uwaga nic nie piłam) :) Będzie dobrze, tak jak zwykle...:)

Zobacz cały wpis na blogu »
# 398 # "If I..." Zagubiona w tłumie

Nie mogę spać...Za dużo wolnego czasu...za dużo myśli, pomysłów..."If I was to tell you just how much I need you, would you come tonight"    

Zobacz cały wpis na blogu »
# 397 # Nic nie będzie... Zagubiona w tłumie

Nic nie będzie takie samo jak było wcześniej.Czemu się nie odzywasz? Brakuje mi rozmów z Tobą, tylko rozmów.Dzisiaj mimo uśmiechu, radości, jest melancholijnie, smutno, nie zawsze można być wesołym.Obowiązków duuużo, ale dam radę, jak zwykle. Całaja poproszę o hasło do Twojego bloga, nie mogę wejść i poczytać...:( 

Zobacz cały wpis na blogu »
# 396 # "Tylko jak..." Zagubiona w tłumie

Miało być o samotności, o singlach, po przeczytanym artykule coś mnie...ale nie będzie, będzie jak zwykle o niczym.Poznałam kogoś, wiem nic z tego nie będzie, przyzwycziłam się...Ja jednak nie umiem, nie umiem..."Tylko jak powoli nie zmieniać siebie w głaz, żyć tak prawdziwie..."Mimo wszystko słonecznie, ja nie użalam się nad sobą, wcale...

Zobacz cały wpis na blogu »
# 395 # Zagubiona w tłumie

Ludzie są podli, no cóż nie pierwszy raz się zawiodłam...Też powinnam być taka i myśleć tylko o sobie i robić to co mi pasuje, a innych mieć gdzieś?

Zobacz cały wpis na blogu »
# 394 # Zagubiona w tłumie

Głupia, głupia, głupia...nie myśl, nie myśl, nie myśl...powtarzam ciągle...i nic nie daje...

Zobacz cały wpis na blogu »
# 393 # Tak Zagubiona w tłumie

Każdy ma swój przydział na miłość. Tylko gdzie jest mój?? Eh...pewnie zapomnieli o mnie....:)

Zobacz cały wpis na blogu »
# 392 # Konwalie Zagubiona w tłumie

Oddam prawie wszystko za konswalie....marzy mi się bukiet konwalii..."Twoja miłośc jak ciepły deszcz,  Twoja miłość jak morze gwiazd za dnia..."Gdzie jesteś?

Zobacz cały wpis na blogu »
# 391 # Zagubiona w tłumie

To niewiarygodne ten czas tak szybko leci, nie wiem jak to się stało, że już jest marzec i ja przyzwyczajam się do nowych zajęć...Sny w moim przypadku nie spełniają się, niestety, chociaż można sobie pomarzyć...też dobre, działa pozytywnie na wyobraźnię,,,Dzisiejszy dzień zleciał w niewiarygodnie szybki sposób...I już jest noc...i Sygnowano Fabryka Trzciny.

Zobacz cały wpis na blogu »
# 389 # Może morze jest błękitne.... Zagubiona w tłumie

W tak krótkim czasie następna notka.Wierzę...dużo mi dała wczorajsza rozmowa, nadzieja wcześniej była teraz jest jej mniej, by ile można mieć nadzieję...Nie wziełam na siebie za dużo, nie, ludzie tak żyją, więc ja też tak mogę, chcę....Może za bardzo panikuję, jednak czasami trzeba. Nie skreślą mnie, to ja chcę, chciałam zabrać papiery, po prostu psychika siada, dlatego, niby jestem silna, ale czasami jest tak, że gorzej być nie może i gdzie jest sprawiedliwość?Teraz nie wiem czy chcę, poczekam jeszcze następny tydzień i wszystko się rozwiąże.Po wczorajszej rozmowie, skupieniu, coś się zmieniło, drgneło we mnie.Zobaczę jak będzie.

Zobacz cały wpis na blogu »
# 387 # I'm free...... Zagubiona w tłumie

Po prostu smutno, bardzo smutno, nikogo nie obchodzę, każdy ma mnie gdzieś...wszystko jest do du...I sobie śpiewam, to tylko pociesza...I'm free....Ale czy to dobrze, absolutnie nie...

Zobacz cały wpis na blogu »
eh. co zrobić? :/ ..żyć tak, aby niczego nie żałować.. :o)

Test wykonany w 5 czy tam 7min, jedna odpowiedź błędna.. więc zdany! No i czekanie na jazdę.. co chwilę jakaś osoba wchodziła i nie zdawała, nawet z placu nie wyjeżdżając :/ więc nie wiem co było.. No i po 2h czekania na moją kolej.. wchodzę! Na łuku fuksem! [a to mi zawsze najlepiej wychodziło!], górka okej, bez żadnego ALE i wyjazd na miasto. Z 30min chyba jeździłam.. i dupa przy parkowaniu :( cholera! wściekła jestem na siebie, bo przed egzaminem miałam 2h jazdy i jeszcze to ćwiczyłam ciągle i dobrze mi wychodziło! :/ a tu masz... za blisko auta zaparkowałam i dupa :( a tak to bym miała zdany egzamin!!!!!!!!!! :/ cholera!!!!!! :( smutno tak jakoś licząc się z porażką, ale co zrobić.. Jutro idę zapisać się na kolejny egzamin.. ciekawe kiedy będę miała.. pewnie za 2miesiące jakoś..bo takie długie terminy oczekiwania są :/ Ale stres był niesamowity, jeszcze teraz ze mnie nie zszedł i musiałam wziąć tabletkę na uspokojenie.. :( Pocieszam się faktem, że nie wszystkim udaje się zda (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ty wiesz, że ja czekać będę.. ..żyć tak, aby niczego nie żałować.. :o)

A ja dziś do powiedzenia mam tylko tyle: I will always be here for you..       :( p.S. a film, pt. "Idealny facet" - był wprost idealny, szkoda, że takie rzeczy dzieją się tylko we filmach..

Zobacz cały wpis na blogu »
oj się rozpisałam jak za dawnych czasów :p ..żyć tak, aby niczego nie żałować.. :o)

Wczorajsza impreza - mało chęci na nią było, ale po jednym piwku już było okej :) w sumie chyba 4 piwa wypiłam... pana M. nie było, był K. no, a że już pare lat do niego to wiadomo.. po co on to robi, że celowo wkurza podchodząc do innych lasek [nie ważne czy koleżanka, czy obska] i tańczy z nimi jakby były jego.. grrr :/ a do mnie to może raz z doskoku.. pff.. ale dał potem buzi w szyję.. i dwór.. dostałam mnóstwo buziaków, po których humor wrócił.. ale to co.. jak już na sam koniec chciałam buzi, a on mi na pożegnania: "no to dobranoc" :/ gr :p faceci nie mają czułości.. pfff :p ale impreza udana, chociaż wkurzona przez niego wracałam do domu... nie odzywałam się prawie w ogóle, bo mi się też nie chciało :p i jeszcze zgubiłam moje ostatnie 10zł :p [chyba je miałam w kieszeni :p]. Kładłam się spać coś przed 5 rano... a obudziłam o 12:30 pod przymusem mamy... troszkę suszyło, no jeszcze suszy :p ale bólu głowy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »