Tak

Wpisy zawierające słowo kluczowe tak.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

# 416 # Dam radę... Zagubiona w tłumie

............................................................... .............................................................. .............................................................. .............................................................. .............................................................   Dam radę, muszę. Niech tylko ktoś powie, że nie dam i tak mu nie uwierzę. Dam radę, dam radę... To tak, żeby nie przyszło mi do głowy coś innego.  

Zobacz cały wpis na blogu »
# 414 # I & him....? Zagubiona w tłumie

.......................................................................................... ......................................................................................... ....................................................................................... ....................................................................................... ......................................................................................   Ze zdenerwowania robię czapki na drutach, dziwne, śmieszne, palce bolą. Mam dylemat, spotkać się z nim, czy nie? Mam wątpliwości, bo on taki nieskazitelny, perfekcyjny, a ja...hmm...szkoda słów. A ja właśnie tak nijaka. I ja znowu tu... I think about U all day. Oby moje szczęście się nie ulotniło...bo jeszcze mam coś do zaliczenia...."idziemy po 5 jak zwykle"  :)  

Zobacz cały wpis na blogu »
# 413 # Przeżyjmy jeszcze jeden dzień... Zagubiona w tłumie

Coś mnie ciągnie do niego, nadludzka siła, nie wiem co to jest, ale go nie ma, więc co z tego...uczę się niby, bo raczej robię wszystko żeby się nie uczyć, a sesja wielkimi krokami się zbliża, ostatni rok co będzie dalej, mama przebąkuje o tym, że jak to tak sama...a no właśnie tak normalnie. Nie ja się nie nudzę, w tym miesiącu już druga notka, co się ze mną dzieję... Myślę, w mojej głowie pełno wszystkiego od macierzy po banalne rzeczy o produkcie, w mojej głowie stanowczo za dużo się dzieję, a książki miałam zamówić i sprawdzić czy nie muszę przypadkiem jakiejś oddać...od razu sprawdzę, bo znowu zapomnę. O dobrze, że sprawdziłam...bo nie chcę płacić później za moje roztargnienie. Znowu Cię nie będzie, przyzwyczaiłam się, pozostaje tylko nauka.... Co się zdarzy jutro? Kto to wie... Laj, laj, laj, laj, laj, laj  

Zobacz cały wpis na blogu »
# 412 # Wiatr Zagubiona w tłumie

Marzy mi się wtulenie w kogoś i chcę zapomnieć o tym wszystkim wokół, o tym co się dzieję, o różnych sprawach. Znowu melancholijnie. Znowu nic się nie chcę, Obijam się, oglądam kolejny film, komedię, która wcale nie pociesza. Trochę kultury: Manchester, boskie piosenki, szczególnie: "Do gwiazd", "Dziewczyna Gangstera", "Kobiety są złe", "Ty znów chcesz się kochać" i inne. Rockowo, świetne teksty, muzyka.   "Wiatr Wciąż pomiędzy niebem i ziemią, liściem i konarem pomiędzy palcami   najbardziej kocham Cię, gdy wzrok unosisz skrzydłem ptaka" A.Sołbut -  Akcja Doznanie na żądanie w autobusach.   "Dziewczyny są gorące i flirtować im się chcę, całować się przy ogniu no to przecież nie jest grzech" Kobiety są złe Manchester       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
# 411 # Wcale nie jestem smutna Zagubiona w tłumie

Ciągnęło mnie tutaj parę razy, ale nie zbyt często, odzwyczaiłam się od pisania. Teraz trochę o mnie: Ostatnio ktoś mnie zapytał jak moje sprawy sercowe. Odpowiedziałam "bez zmian". Jest jeszcze bardziej pusto niż kiedyś. Ktoś inny powiedział, że zawsze będę sama, a ja się tylko uśmiechnęłam i co odpowiedziałam, że to lepiej. Pilne sprawy do ogarnięcia w najbliższym czasie, narazie nie robiłam nic, tylko leżałam, aż mnie głowa boli, no cóż Święta, trzeba poleniuchować. Ostatnio ulubioną płytą jest: Nosowska "Osiecka", świetna płyta, świetnie dobrane piosenki, polecam. Tyle.  

Zobacz cały wpis na blogu »
# 410 # Chcę... Zagubiona w tłumie

"Chcę być tam, gdzie mogę być tylko sobą Chcę być tam, gdzie widzę sens moich działań Chcę być tam, gdzie prawda to wartość stała Tam, gdzie słońce nad głową. Chcę mieć wolny wybór i wolną rękę (...) I też...wiedzieć, że drogę znajdę wszędzie Nawet gdy drogi kręte."   Ja też mam duszę i serce... tak dla wiadomości, bo nie wszyscy o tym wiedzą...

Zobacz cały wpis na blogu »
# 409 # Zagubiona w tłumie

Jeśli chodzi o ostatnią notkę to nic nie pomogła, wiem co powinnam zrobić w związku z tym, ale jestem leń i ciężko mi się zmobilizować,, na początku do wszystkiego podchodzę z entuzjazmem, aż w końcu nudzi mi się i już mi się nie chce, co za charakter, ehh...:P Już rzeczy zawiezione do nowego mieszkanka, teraz tylko czekam na mój rozkład jazdy i mogę zaczynać, a narazie słodkie lenistwo, dosłownie słodkie...;) Cóż pisać więcej, skoro nie ma o czym?

Zobacz cały wpis na blogu »
# 408 # Zagubiona w tłumie

"Moje serce jest pełne miłości... Ciepłem ciała chcę Ciebie obdarzyć..." Hmm... Hmm... Hmm... Hmm...       Uwaga! To było ogłoszenie...hmm...matrymonialne...;)  

Zobacz cały wpis na blogu »
# 407 # Zagubiona w tłumie

"Przed snem nie modle się o lepszy dzień Różnych pokus wiele mam i rzadko kiedy mówię dość Od lat wzbiera we mnie gorzka złość Póki mi starczy sił Będę marzyć i będę żyć Czasu jest coraz mniej Więc wykorzystać chce każdy dzień Hej, za wszelką cenę nie chce nic Gdy żal nadejdzie będzie ze mnie drwił Popołudniu zważę się z nadzieją na kilogram mniej I znów niedoskonałość zmogę snem" Ania Dąbrowska "Póki mi starczy mi sił"   Tyle spraw na głowie, a w głowie mętlik, nie chce się nic, znowu szukanie mieszkanie - mój odwieczny problem, wymyślenie tematu do października, albo wcześniej to chociaż sprawdzę czy jest jakaś literatura. Brak motywacji, chęci do czegokolwiek,. Nie chcę myśleć chociaż przez chwilę, to jest mój cel. A i jeszcze Sopot w planach, no trzeba w końcu dyplom odebrać, tylko kasy brak, żeb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
# 405 # Czemu ja? Zagubiona w tłumie

Co ja takiego robię?   Czemu ja?   Wsadziła mi nóż w rękę i powiedziała, że to moja wina. Nazwałam ją debilką, nie odzywa się do mnie. I tak się nie doczekam, aż mnie przeprosi.

Zobacz cały wpis na blogu »
# 404 # Co robię gdy mam wolne? Zagubiona w tłumie

Dni przeciekają przez palce, coraz szybciej i szybciej wszystko biegnie, nawet na chwilę się nie zatrzyma, a ja leniwie rozmarzona, zajmująca się wszystkim po trochu i niczym, moje ostatnie eksperymenty to: - robienie zdjęć i pokazywanie ich ludziom http://www.lumisfera.pl/gallery/madziulllka - robienie dodatków http://streene.blogspot.com/ - rower, - spacerki, - czytanie wszystkiego co wpadnie w ręcę, czasopisma, przewodniki, książki (ostatnie "Wysokie obcasy" przeczytanie od deski do deski, tak mnie zafascynowały te artykuły, szczególnie o SPA dla dzieci "Trening na Paris Hilton") - myślenie o pracy magisterskiej, - oglądanie filmów, ostatnio "Nie kłam kochanie", ale i tak nie zachwycił mnie. No i tak wygląda to nic nie robienie.

Zobacz cały wpis na blogu »
# 403 # Zagubiona w tłumie

Wszystko się do mnie przyczepia, przeziębiłam się i czuje się fatalnie, tylko głupcy chorują latem, przed wami jeden z nich :) Carnation:  jak udało mi się skręcić nogę a no tak jakoś: nic nie robiłam szłam sobie po schodach. Karotka: nie miałam nogi w gipsie i nie mam, bo miałam ostatni egzamin i nie chciałam mieć w gipsie, dlatego nosiłam opaskę na nogę i normalnie chodziłam. Jakoś wogóle ciężko mi tu zajrzeć ostatnio dlatego brak notek. Za dużo na głowie.

Zobacz cały wpis na blogu »
# 402 # Kaleka Zagubiona w tłumie

W banalny sposób skręciłam nogę...naprawdę w banalny, aż głupio, jakieś 2 tygodnie temu, jeszcze się nie zagoiło bo mam też szramę, jakżeby inaczej. I chodzę w opasce, którą trzeba ciągle prać, ciągle się brudzi, ehh. Co poza tym cieszę się i wierzę w siebie, bo nikt inny we mnie nie wierzy niestety, ich sprawa. Wkurzają mnie ludzie w przychodni, są tak chamscy, że szok, jak można tak się wpychać, buu... BanShee bardziej stres zajadam czekaladą, ale cukrowi i czekoladzie mówimy teraz stanowczo nie...:)

Zobacz cały wpis na blogu »
# 401 # O mnie Zagubiona w tłumie

Kłamczuszek okrągły ma brzuszek...:) Przewrotnie, o mnie...:)

Zobacz cały wpis na blogu »
# 400 # Dziewczyna na 5 :) Zagubiona w tłumie

Jestem szczęśliwa, bo czemu mam nie być? Jutro znowu nauka, nie chce mi się , ale muszę. Zajmuje się aktualnie wszystkim tylko nie tym co powinnam, ale to noramlne. Idę na żywioł, czasami lepiej. No i co tam dziewczyna na 5 :) Dopisek 08.06.08. To jedna z moich pierwszych notek, to było cztery lata temu, szok: "Marzenia Magduśki:1. Chciałabym zdać maturę, bez względu na jakość ocen.2. Dostać się na studia, hmm...najlepiej na TiR :)3. Być szczęśliwą, jak do tej pory...:)4. Pojechać gdzieś daleko, najlepiej nie sama, hihi ;)5. Pobawić się w końcu, tak na maxa.6. Wykorzystywać życie w każdym calu ;)7. Nie myśleć o bzdurach.8. Spotkać kogoś wyjątkowego...:))9. Poodwiedzać miejsca, których jeszcze nie widziałam, a które chciałabym zobaczyć.10. Przezwyciężyć swoje wady, oczywiście te które mi się nie podobają.To już kiedyś było, ale chciałabym, żeby tutaj tez się zn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »