Tęsknota

Wpisy zawierające słowo kluczowe tęsknota.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

wierność zwierząt biologia i ochrona przyrody

Przypomniały mi się 2 historie zwierząt domowych oplakujących swoich państwa.Pierwsza historia dotyczy Dżoka, czarnego kundelka, który przez rok czekał na swojego pana na Rondzie Grunwaldzkim, pies był swiadkiem ataku serca swego pana, który zmarł w karetce, Dżok czekał na niego rok, kręcąc się po Rondzie, ludzie zbudowali mu budę, przynosili jedzenie i koce. Dzok nie był kłopotliwy, nie utrudniał ruchu drogowego, uważał na pojazdy. Dzok spędził rok od jesieni 1991 r do czerwca 1993 r kiedy przerażony wybuchami petard w czasie Wianków uciekł za karmiącą go Marią Miller do jej mieszkania, ale n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Samwotchlani

Jeśli tęsknisz, daj jakiś znak Jeśli Kochasz, pokaż że jestem ciebie wart Jeśli ci zależy, nigdy nie odpuszczaj Jeśli pragniesz dotyku, to po prostu go daj Jeśli szukasz szczęścia, to poszukajmy go razem Jeśli masz wątpliwości,nie bój się, ja tez nie znam przyszłości (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Czasami kogoś brakuje tak bardzo , że nikt inny nie może go zastąpić . Czasami jest tak bardzo źle , źe żadne pocieszenia na nic się nie zdadzą .  Chyba najgorzej się tak przyzwyczaić , uzależnić od drugiego człowieka i nie móc  bez niego wytrzymać chociaż chwili . To najgorsze , bo albo masz wszystko ,  albo nie masz nic . To zabawne jak wiele może dać drugi  człowiek , ile szczęścia , zwątpienia  i jak puste staje się życie bez niego .                         Lovsy,pl  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Żal łzami twarz obmywa  Dusza miliony marzeń skrywa  Tęsknota na sen nie pozwala  Miłość do czerwoności serca rozpala  Rozpacz najtwardszą skalę skruszy  Ciepły uśmiech strunę obojętności pokruszy  Chęć dal pokona największą  Przyjaźń dłoń poda silniejszą  Choć ono samo  Scenariusze każdemu z nas pisze  Powiem zawsze ... Piękne jest źycie ...!  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz  obok Ciebie . Czuć Twój uśmiech na swoich  wargach .  Dłoń w dłoni . Powolny oddech na mym karku . Za każdym razem przyprawiający o dreszcze . I czuć jak trzymasz mnie przy sobie , tak cholernie mocno . Jakbym była wszystkim , czego potrzebujesz .  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Przyznam Ci się do czegoś , dobrze ? Obiecuję , że nie zajmę Ci zbyt dużo czasu , to tylko chwilka . Kilka marnych słów , które chcę z siebie wyrzucić . Tęsknię za Tobą . Niewyobrażalnie mocno . Nie umiem sobie poradzić z tym uczuciem  Chciałabym Cię mieć przy sobie , wtulić się w Twoje  ramiona , bo to właśnie w nich czuję się najbardziej  bezpieczna i właśnie teraz , w tym momencie ,  najbardziej ich brakuje . Właśnie teraz , gdy czuję się smutna , przerażona  i niewyobrażalnie samotna . I właśnie Ciebie brakuje , Twoich ramion i bicia serca ,  tylko tego .                                  lovsy.pl   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
słabość Bądź ze mną proszę

Tak tęsknie ...

Zobacz cały wpis na blogu »
dziś ważny dzień Bądź ze mną proszę

26.06.2029, ważny dzień, coś zostało zrobione, czekałam na to kilka miesięcy, nagrobek dla Ciebie Franek, kiedyś i dla mnie. Trochę mi lżej, bo nie będziesz taki biedny. Wiem, to myślenie ludzi tu naa ziemi, wiem, że modlitwa jest jedynym uczynkiem, który może Ci pomóc. Kochaany Franek nadal mi ciężko bez Ciebie, nadal moje oczy są zapadnięte, mokre od łez. Teraz już wiem, że nigdy się nie wyleczę z tej tęsknoty za Tobą. Kochanie Ty wiesz jak moje serce płacze, nie zdążyliśmy się pożegnać. Moimi ostatnimi słowami jakie skierowałam do Ciebie będąc w szpitalubyły ... kocham Cię, nawet kazałam ordynatorowi powiedzieć jak nie mogłam wejść do Ciebie, bo był zakaz, ze względu na bakterię, która opanowała oddział chirurgii ogólnej. Kochanie, tak tęsknię .....

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknić za czymś, za kimś... SZCZĘŚLIWE KLIMATY

 Tęsknota   Kochani, każdy z nas za czym (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota La Double vie de Véronique

Wyobrażam sobie to Czego nigdy nie było Co wydarzyć się mogło Lecz się nie wydarzyło   I tęsknie A moje okno płacze A moje firanki rozwiał wiatr A mój dom jest taki szary, nijaki i pusty

Zobacz cały wpis na blogu »
tak, bądź ze mną Bądź ze mną proszę

Nie wiem, nie potrafię teraz z sensem pisać, chaos wkradł się, moje myślenie jest mało logiczne, takletka ma mnie uspokoić, może ... przerywam, idę odpocząć....

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota za Narcyzem Borderline oczami zdrowo zaburzonej

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oddech przeszłości Kiedy dotykam mroku tworzy się czas...

Czuję jak oddech przeszłości wypełnia moje płuca. Rozchodzi sie po całym ciele krwią przepełnioną gorzką tęsknotą. Wydycham powietrze. Czuję pustkę pozostawiona po Twojej czułości. Wiem że gdy nabiorę znów powietrza moje oskrzela wypełnia sie tym ciężkim dotykiem Twoich słów... Plątanina myśli. Wstrzymany oddech. Co robić? Ból woła tak głośno. Nie chcę go wpuścić, nie mogę. Mgła pelna zapachow, dźwięku, zdjęć moich wspomnień, uśmiechu i czułości odchodzi gdy pobieram kolejna dawkę powietrza. Decyduję się przetrwać. Doświadczam tego co przynosi mi teraźniejszośc. Tu chcę żyć. Patrzeć! Słuchać! Kochac! Czuć! Nadzieja tli się w sercu jak niewyraźna iskra. Zapala się lecz czy rozpali sie ogień? Nie wiem. Zaczekam. Zaczekam. Zaczekam. Po prostu będę tu!

Zobacz cały wpis na blogu »
WRÓĆ DO MNIE WRESZCIE uczucia z głębi

    Opowiadaj mi jeszcze historie jak za dawnych lat.     Choć nie ma cię tutaj to zjawiasz się we śnie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
29.12.2019 - Oklepany temat, czyli "Nowy JA, nowy rok." W ogniu przeznaczenia, czyli upadłem by powstać z popiołu...

Czas start, witaj świecie... Żegnajcie moje stare nawyki.    No więc, wstęp już mam.  Teraz pora się trochę rozwinąć więc lecim... Rok 2019, a raczej jego końcówka to dobry czas by ustalić sobie noworoczne postanowienia na rok 2020 i kurczowo sie ich trzymać. (przez pierwszy tydzień). Do samego zakończenia roku 2019 byłem lekko duchem z odrobiną egoizmu co odbiło się na moim związku partnerskim dosyć mocno, a jakby tego było mało przy okazji dostałem rykoszetem w mój spokój... coś a'la napierdalanie piłką po ścianach aż niefortunnie przypierdoli nam w pysk :).   Tym razem rok 2020 będzie moim rokiem w którym uszczypne szczęście by nie myślało czasem, że nie należy do mnie.   Z fartem i wytrwałością!  Stysiak M.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »