Tęsknota

Wpisy zawierające słowo kluczowe tęsknota.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Samotność, tęsknota za miłością Grawitacja Miłości

Jakie to ma znaczenie. Jest jakiś sens? Wszędzie trują, ryja, cisną gąbkę w mózgu. TAK, napisane po mojemu. Wszędzie ego, ego, ego, cele, przeznaczenie, sens, cierpienie, poświęcenie, pragnienie, oświecenie. Kasa, kasa, kasa. Świadomość znika... natrętne myśli,  świat zrodzony z myśli. Znów nie ma nic. Znów nie ma znaczenia.  Głód, duszy , ciała, umysłu. Wołanie o pomoc. Nikt nie słyszy, nikt nie rozumie. Cisza. Depresja ? Bzdura. Choroby? Bzdura. Nikt nie słyszy, nie rozumie. Chwile radości i wytchnienia ulatniają się...  Pomocy? Pomóż sobie sam, zapłać za pomoc. Żyj,  dbaj o siebie. Rób coś, dla siebie, dla innych. Dbaj, planuj, marz,  działaj, konsumuj.  Gdzie jest miłość? Gdzie jest radość? Gdzie jest to? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Kobiety kontra mężczyźni. Coś o tęsknocie, strachu.

Witam. Pierwszy wpis i od razu tak mocno. Tęsknota. Czym jest, chęcią posiadania. Marzeniem, pragnieniem. Tęsknimy za ludźmi, rzeczami wszystkim czego w danej chwili nie możemy mieć. Chwilami jest silna że nie możemy się na niczym skupić, chwilami tylko przebłyskiem, momentem, a czasami wmawiamy sobie że tęsknimy żeby czuć, czuć cokolwiek. Tęsknię za miłością. Wierzę że jest, że czeka na mnie, że spotkam w swoim życiu człowieka który czuje tak jak jak ja myśli jak ja, pragnie tego co ja. Nie chcę kota, psa ani innego zwierzaka, chcę człowieka istotę która choć potłuczona, poraniona, nieufna szuka i wierzy, wierzy w drugiego człowieka. Bez tęsknoty nie było by marzeń, pragnień, planów. Tęsknota to przeszłość ale przeszłość - mobilizacji do pójścia dalej. Najgorsze gdy tęsknota nas ubezwładnia, ogranicza, paraliżuje. Nie jest wtedy tęsknota konstruktywna staje się początkiem depresji, zamknięcia, izo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zgubione szczęście moja terapia

Zastanawiam się w którym momencie zgubiłam szczęście. Szczęście, które definiuje ludzkie życie. Szczęśliwe życie. Kilka momentów, prawdziwie trudnych na pewno je osłabiło. Otworzyło na emocje i uczucia, które towarzyszą mi codziennie. Nie są one dobre.

Zobacz cały wpis na blogu »
Po czasie O szukam przeznaczenie

Wiem,dobrze wiem Za mało dałem siebie Przykro mi patrzeć jak Już prawie nie ma ciebie   Z dawnych lat ledwo ślad I płomień przygasł w oczach W sercu swym czujesz żal Wciąż widzę w tobie strach   Dokąd iść gdy nie ma gdzie Uciekać wciąż przed sobą Ciągle widzę twoją twarz Już jednak nie jest tobą   Chciałbym kiedyś przynieść ci Garść kwiatów o poranku Jednak wiem, że więcej cię Nie ujrzę mój baranku

Zobacz cały wpis na blogu »
Dotknij mnie znów O szukam przeznaczenie

Twoich rąk  Tak bardzo tęsknię za dotykiem, który dałeś mi Nikt nigdy,pewne to,ja nadal czuję ciepło Twoich rąk    Twoich rąk W objęciach ich schowałam swoje najpiękniejsze sny Jak mam uwierzyć, że któregoś dnia zabraknie  Twoich rąk   Nigdy nie myślałam, bo szczęściem byłeś mi i ty, Zawsze przy mnie trwałeś i chciałeś moim być   Twoich rąk Bez nich runie cały świat Proszę nie patrz na mnie tak Sam dałeś dotknąć mi Twoich rąk Oprócz tego nie chcę nic Bez nich nie potrafię żyć Proszę zostaw ślad Ten maleńki ślad Twoich rąk   Twoich rąk  Szukałam po omacku nie pojmując przecież, że Nie mogę prosić cię by dla mnie było piękno Towich rąk   Twoich rąk  Bezpieczna przystań w której pozwoliłeś sobą by (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wierność zwierząt biologia i ochrona przyrody

Przypomniały mi się 2 historie zwierząt domowych oplakujących swoich państwa.Pierwsza historia dotyczy Dżoka, czarnego kundelka, który przez rok czekał na swojego pana na Rondzie Grunwaldzkim, pies był swiadkiem ataku serca swego pana, który zmarł w karetce, Dżok czekał na niego rok, kręcąc się po Rondzie, ludzie zbudowali mu budę, przynosili jedzenie i koce. Dzok nie był kłopotliwy, nie utrudniał ruchu drogowego, uważał na pojazdy. Dzok spędził rok od jesieni 1991 r do czerwca 1993 r kiedy przerażony wybuchami petard w czasie Wianków uciekł za karmiącą go Marią Miller do jej mieszkania, ale n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Samwotchlani

Jeśli tęsknisz, daj jakiś znak Jeśli Kochasz, pokaż że jestem ciebie wart Jeśli ci zależy, nigdy nie odpuszczaj Jeśli pragniesz dotyku, to po prostu go daj Jeśli szukasz szczęścia, to poszukajmy go razem Jeśli masz wątpliwości,nie bój się, ja tez nie znam przyszłości (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Czasami kogoś brakuje tak bardzo , że nikt inny nie może go zastąpić . Czasami jest tak bardzo źle , źe żadne pocieszenia na nic się nie zdadzą .  Chyba najgorzej się tak przyzwyczaić , uzależnić od drugiego człowieka i nie móc  bez niego wytrzymać chociaż chwili . To najgorsze , bo albo masz wszystko ,  albo nie masz nic . To zabawne jak wiele może dać drugi  człowiek , ile szczęścia , zwątpienia  i jak puste staje się życie bez niego .                         Lovsy,pl  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Żal łzami twarz obmywa  Dusza miliony marzeń skrywa  Tęsknota na sen nie pozwala  Miłość do czerwoności serca rozpala  Rozpacz najtwardszą skalę skruszy  Ciepły uśmiech strunę obojętności pokruszy  Chęć dal pokona największą  Przyjaźń dłoń poda silniejszą  Choć ono samo  Scenariusze każdemu z nas pisze  Powiem zawsze ... Piękne jest źycie ...!  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz  obok Ciebie . Czuć Twój uśmiech na swoich  wargach .  Dłoń w dłoni . Powolny oddech na mym karku . Za każdym razem przyprawiający o dreszcze . I czuć jak trzymasz mnie przy sobie , tak cholernie mocno . Jakbym była wszystkim , czego potrzebujesz .  

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota Podróże z sercem

Przyznam Ci się do czegoś , dobrze ? Obiecuję , że nie zajmę Ci zbyt dużo czasu , to tylko chwilka . Kilka marnych słów , które chcę z siebie wyrzucić . Tęsknię za Tobą . Niewyobrażalnie mocno . Nie umiem sobie poradzić z tym uczuciem  Chciałabym Cię mieć przy sobie , wtulić się w Twoje  ramiona , bo to właśnie w nich czuję się najbardziej  bezpieczna i właśnie teraz , w tym momencie ,  najbardziej ich brakuje . Właśnie teraz , gdy czuję się smutna , przerażona  i niewyobrażalnie samotna . I właśnie Ciebie brakuje , Twoich ramion i bicia serca ,  tylko tego .                                  lovsy.pl   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
słabość Bądź ze mną proszę

Tak tęsknie ...

Zobacz cały wpis na blogu »
dziś ważny dzień Bądź ze mną proszę

26.06.2029, ważny dzień, coś zostało zrobione, czekałam na to kilka miesięcy, nagrobek dla Ciebie Franek, kiedyś i dla mnie. Trochę mi lżej, bo nie będziesz taki biedny. Wiem, to myślenie ludzi tu naa ziemi, wiem, że modlitwa jest jedynym uczynkiem, który może Ci pomóc. Kochaany Franek nadal mi ciężko bez Ciebie, nadal moje oczy są zapadnięte, mokre od łez. Teraz już wiem, że nigdy się nie wyleczę z tej tęsknoty za Tobą. Kochanie Ty wiesz jak moje serce płacze, nie zdążyliśmy się pożegnać. Moimi ostatnimi słowami jakie skierowałam do Ciebie będąc w szpitalubyły ... kocham Cię, nawet kazałam ordynatorowi powiedzieć jak nie mogłam wejść do Ciebie, bo był zakaz, ze względu na bakterię, która opanowała oddział chirurgii ogólnej. Kochanie, tak tęsknię .....

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknić za czymś, za kimś... SZCZĘŚLIWE KLIMATY

 Tęsknota   Kochani, każdy z nas za czym (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tęsknota La Double vie de Véronique

Wyobrażam sobie to Czego nigdy nie było Co wydarzyć się mogło Lecz się nie wydarzyło   I tęsknie A moje okno płacze A moje firanki rozwiał wiatr A mój dom jest taki szary, nijaki i pusty

Zobacz cały wpis na blogu »