Seks

Wpisy zawierające słowo kluczowe seks.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Początek Początek

To mój pierwszy raz na blogu Zobaczymy co z tego wyjdzie. Od kiedy sięgam pamięcią pisanie sprawiało mi przyjemność. Może nie jestem w tym jakoś bardzo wprawiona, ale przelewanie swoich myśli, precyzowanie ich aby je opisać pomaga mi w większym rozumieniu  tego co się rozgrywa we mnie i wokół mnie. Przelewanie swoich myśli, opisywanie zdarzeń sprawia, że łatwiej jest ugłaskać szalejące emocje… Przecież człowiek musi się wygadać! A nie zawsze może, nie zawsze ma przed kim. Mam na imię Agata. Mam 37 lat. Nie będę teraz wpisywać informacji o sobie, bo sądzę, że z każdym wpisem moja osoba będzie się samoistnie wyłaniać. Jeszcze nie wiem jaką formę nadam temu blogowi, na początek niech będzie dziennikiem.  Jak to wszystko pojąć? Jak ogar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
seks, padł system nowy

Pojechałem zapytać o lekarza. zarejestrowałem się na jutro... Surówka w tesco 3,79zł. Cały dzień na kompie. Na czacie zgadałem się z gostkiem (16), że przyjadę do niego do domu> Będzie też jego młodszy brat (13). Pojechałem an osiedle Strusia 15 klatka 6- czekałem tam ok. 20 min. i nikt nie wyszedł. Widziałem Wiolkę Kowal z psem na spacerze. bilety 2x3,60zł. Przyjechał Robert. Pogadaliśmy trochę. Dałem mu trochę spożywki (herbaty, ryż, kasza). Wyszedł ok. 17:30. Przed 18:00 pryszedł gościu, z którym umówiłem się wczoraj na czacie. Na zdjęciu wydawał się ładniejszy , szczuplejszy. W dodatku okazał się zarośnięty. Trochę się zmartwiłem, ale pomyślałem, że przyanjmniej sobie porucham jak on chce. No i sobie użyłem , ale doszedlem sam :/. Wyszedł ok. 19:00 bez problemu. Magda przyniosła filmy na CD. Myślałem, że ma nowego Sherlocka i zgrałem an kompa żeby potem współnie obejrzeć na TV. Gdy zgrywałem an pena komp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
seks z Bartkiem nowy

Wracając do domu z nieudanego spotkania o 16:00 na przystanku Wiślicka patrzył na mnie śliczny gościu. Zerkaliśmy na siebie dosyć często. Zrozumiałem, że ma ochotę. Odszedłem na bok a on podszedł. Przyjechaliśmy do mnie. Niestety miał mało czasu więc wszystko na szybko. Zaliczyłem go. Zlalem mu sie na gebę, wyssał całego i spił wszystko. Bartek 18 lat, lubi dominację, jest aktywny w oralu i pasywny w analu. Ma 19 cm grubego fiuta !!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Metody antykoncepcji Poród

Generalnie są dwie kategorie, do których możemy przyporządkować wszystkie formy antykoncepcji. Są to metody naturalne i sztuczne. Metody naturalne polegają na wyliczeniu, kiedy są dni płodne i powstrzymywaniu się od seksu w te właśnie dni. Niestety, takie sposoby zwykle mają dosyć wysoki wskaźnik Pearla (który mówi nam po tym, ile kobiet na 100 stosowało daną formę antykoncepcji i mimo to zaszło w ciążę). Metody sztuczne uznaje się za bardziej skuteczne. W różny sposób hamują one przenikanie plemników do komórki jajowej, uniemożliwiają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki w macicy, nie dopuszczają do jajeczkowania, lub niszczą plemniki.

Zobacz cały wpis na blogu »
SEKS W INTERNECIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEKS W INTERNECIE 171. Połączenia Internetowe przez różne strony i komunikatory umożliwiają bardzo szybki rozwój seksu w Internecie. Biorą w tym udział dorośli, młodzież i dzieci. Odbywa się to bez żadnej kontroli. Młode kobiety, dziewczyny poprzez połączenia audio video, urządzają sobie zabawy seksualne. W taki sposób rozbudowują w sobie bardzo silne żądze, że jest to jak nałóg. Potrzeba codziennego przeżywania takich igraszek erotycznych przez szklany ekran. Do takich ludzkich tworów, bardzo szybko przyklejają się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zakochanie I stand Alone

Uzależniłam się, zachorowałam, czuję coś czego nie czułam do nikogo. Stało się. Tęsknię jak go nie ma, cieszę się jak go widzę, przejmuję się i myślę o nim, jest moją pierwszą myślą po przebudzeniu, nie myślę o innych ! (to jest akurat szok). To chyba zajawka na obsławioną miłość prawda? Robi dokładnie to co sobie wymyśliłam, co ma robić facet w którym się zakocham. Jest taki jak ja, heh trafiła kosa na kamień. Ostrzegł mnie przed sobą i przed tą znajomością kurde zawsze to była moja kwestia!! Ubiegł mnie skubany:P. Drażni się ze mną i często go nie ma. Pokazuje, że coś czuje a za chwile mówi, że nie jest gotowy na angażowanie się ... wtf? Ale najśmieszniejsze jest to, że ja wcale nie planowałam angażowania bo nawet nwm co to znaczy, chciałam się tylko nacieszyć tym jakże rzadkim u mnie stanem, bo nwm ile potrwa ;P heh. Koleś ogólnie mnie rozbraja. Odpływam jak mi ś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odkryłem świetne sposób na PinoLary! Tam i tu?

Dzisiaj przypadkiem zastanawiąjąc się nad sprawami konkursu, odkryłem jedno nie dopatrzenie w zdobywaniu pinolarów! Podzielę się tym zanim administracja zauważy ten karygodny błąd który może pozwolić zarabiać nawet do 500 pinolarow dziennie!! Wystarczy wejść na http://pinotv.pl/kanal/likemusic przesunąc na sam dół i wcisnąć dodatkowe pinolary online!

Zobacz cały wpis na blogu »
Tatuaże... Granice Rozkoszy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Izabella Miko w scenie erotycznej odrobina-erotyki

Izabela Miko w scenie erotycznej z filmu "Save the last dance 2"

Zobacz cały wpis na blogu »
seks w supermakecie ale-beka

Niektórzy skusiliby się na odrobinę pikanterii w miejscach publicznych. a Ty??? może znasz lepsze miejsca na odrobinę zabawy.....:)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarobek w Sieci 6. Zarób w Necie

Witam ponownie !!!!! Przedstawiam garść nowości godnych uwagi. Extraincome Extraincome to szwedzki projekt, którego zasady są dość proste i jasne. Gdy dostajesz e-maile z bezpłatnych kont pocztowych w stopce jest zwykle umieszczona reklama. Extraincome płaci nam za otrzymywanie reklam! Po rejestracji otrzymasz własna stronę www na serwisie Extraincome. Zarobek w Extraincome bierze się z programu partnerskiego a dokładniej z polecania tego serwisu innym. Wystarczy, że polecisz innym rejestrację w serwisie podając link do swojej strony! Możesz to zrobić podając link na swojej stronie www lub zapraszając poprzez e-mail. Link do umieszczenia w e-mailu wygląda np tak: http://www.aqsw.extraincome.nu/index.php?page=signup&theme=2 W tej chwili serwis dostępny jest w kilku językach. Wkrótce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! 30. Życie płciowe ludzki duch na Ziemi powinien prowadzić zgodnie z Przykazaniami Stwórcy. Nie jest to tylko zaspokojenie instynktu zwierzęcego, lecz ważny akt wymiany nurtów sił. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Uwaga !!!! Skarb do zabrania !!!! Zarób w Necie

Zarejestruj się i wygraj skarb.

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe możliwości. Zarób w Necie

Tylko od Was zależy ile zarobicie siedząc sobie wygodnie przed monitorem. Spróbuj może warto na pewno nie zmarnujesz czasu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Biurokracja - moja przygoda w urzędzie... Narzekam - czyli co mnie wkur...

Biurokracja…. Jeśli ktoś z was kiedykolwiek załatwiał coś w polskich urzędach, nosił pit, czy cokolwiek innego do urzędu, lub miał coś z tym do czynienia. Ten na pewno czuje o czym będę pisał. Jak mnie wkurwia że w tym kraju zwanym Polską, trzeba kurwa błagać, korzyć się, i ogólnie kurwa płaszczyć w urzędzie! Ale pytanie poco? Przecież ta Pani co siedzi gdzieś w okienku, ma kasę z moich i twoich podatków, przecież to ty i ja jej płacimy pensję, ubezpieczenie, ZUS, etc. To ja i ty sponsorujemy wyjazdy jej dziecka na kolonie (jeśli oczywiście fundusz socjalny działa jak trzeba). A mimo to idziemy tam jak po prośbie… wiem że nie wszędzie tak jest, są normalni ludzie z którymi łatwo się dogadać, przyjemne i miłe panie, wyrozumiałe. Wiem że takie urzędy też istnieją, i często spotykam takich ludzi na swojej drodze, ale częściej spotykam urzędników którzy w dupie mają mnie i cała resztę petentów, i chcą przesiedzieć te 8h …. Kiedyś miałem się dowiedzieć o jakieś tam dofinansowanie unijne, wi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »