Seks

Wpisy zawierające słowo kluczowe seks.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Ale jak to w prezerwatywie…? Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To tylko seks Blog erotyczny: Seks Opowiadania

  Przyjemność, rozkosz – i nic więcej. Żadnego zaangażowania uczuciowego – i namiętność nie jest jego objawem. Tak było i tak jest. I nie może być inaczej, bo moja sfera uczuciowa zarezerwowana jest dla kogoś innego… I zawsze jasno stawiałam tę sprawę, zanim doszło do czegokolwiek między mną a moimi amantami.   Było ich wielu – kilkudziesięciu. Każdy inny, każdy...   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Długo, namiętnie, głęboko! Blog erotyczny: Seks Opowiadania

I z orgazmem – taki seks lubię, taki seks uważam za udany. Oczywiście, nie każdy stosunek, jaki odbyłam, spełniał te kryteria. Wiele z moich przygód można by nawet zaliczyć do raczej nieudanych… Ale cóż, nie zawsze wszystko idzie, jak byśmy sobie tego życzyli ;)   Długo – bo nawet kilkugodzinne łóżkowe zapasy mi nie straszne... [ zobacz cały wpis ] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kim jestem? Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Jestem kobietą, którą mijałeś na ulicy. Jestem kobietą, która stała przed Tobą przy kasie i której pupę oraz nogi mało dyskretnie oglądałeś. Jestem kobietą w krótkiej mini, która siedziała naprzeciwko Ciebie w autobusie. Jestem kobietą, którą minąłeś podczas zakupów na targu. Jestem kobietą, która wymieniała uwagi na temat ubrań z Twoją żoną. Jestem kobietą, która ... [ zobacz cały wpis ]

Zobacz cały wpis na blogu »
Na sam poczatek... Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Pisanie moje wypada rozpocząć od, oczywistego chyba, oświadczenia – jestem niewierną żoną. Zdradzałam i zdradzam. Miałam wielu kochanków, obecnie bardziej jednorazowych, niegdyś dwóch trzy trzech zakotwiczyło w moim życiu na dłużej. Nie mam wyrzutów sumienia. Lubię to, co robię. Sprawia mi to przyjemność. Taką drogę sobie wybrałam. A jak ona się zaczęła?   [ zobacz cały wpis ]      

Zobacz cały wpis na blogu »
Gorący początek Nocne opowiści

Sandra siedziała spokojnie przy komputerze i odwalała swoją robotę. W pokoju roznosił się spokojny odgłos przebierania palcami po klawiaturze i cichy szum wiatraka. Na zewnątrz od kilku dni panował nieznośny upał więc mały wiatraczek przy komputerze nie dawał wiele wytchnienia. Jedyne co to delikatnie poruszał długimi, kręconymi włosami Sandry oraz roznosił po pokoju delikatną woń jej perfum. Patrząc na zegarek odmierzała tylko minuty do wyjścia z pracy i ochłonięcia. Nagle zabrzmiał dźwięk telefonu. Mimochodem zerknęła na ekran i na jej ustach zakwitł nieśmiały uśmiech. Nic nieznacząca informacja sprawiła, że w pokoju zrobiło się nieznacznie gorąco.  Albo to tylko jej. Wzięła do ręki telefon patrząc na ekran. Hej. Niby tylko tyle, a jednak niosło za sobą nutę czegoś rozkosznie zakazanego. Przez jej umysł przeleciały urywki wspomnień i przez jej ciało przeszedł (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Białe wino na Rodos. My MILF, my Queen - czyli sekretne namiętności.

Nienawidzę “all inclusive”. Sama, z własnej kieszeni nigdy nie zdecydowała bym się na taki rodzaj wakacji. Totalne obżarstwo i lenistwo. Dookoła pełno chamów i prostaków z całego świata. Tatusiowie i podstarzali wujkowie z brzuchami, którym wydaje się, że są supermenami. Zmęczone mamuśki z rozstępami i cellulitem gigantem, trzymanym w ryzach przez kostiumy kąpielowe Gucci i Armani. Rozwydrzone bachory. Bezgranicznie zakochani nowożeńcy i świeżo-zaręczeniu, którzy za rok będą się z hukiem rozstawać. Tłumy na stołówce, syf w basenie. Ale cóż, jeżeli pracodawca płaci, to czemu nie.    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
My MILF, my Queen - czyli sekretne namiętności. My MILF, my Queen - czyli sekretne namiętności.

Witam, Blog ten będzie zawierał opowaidania ukazujące, że namiętności i pożądanie nie boi się granic wiekowych, czy konwenansów ogólnie przyjętych. Niektóre z nich to 100% fikcja, niektóre z nich będą zawierały ziarno prawdy, a niektóre będą niemalże w całości oparte na faktach. Które będą należały do której katgorii, domyślcie się sami.  Blog może urażać niektórych czytelników więc takim z góry dziękuję. Komu się podoba, proszę o komentarze i korespondencję na adres doblogu@interia.pl Pozdrawiam. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny wpis MÓJ ANONIMOWY BLOG.

CO TAM?  JESTEM NA POSTNYM. MAM SIĘA O.K.

Zobacz cały wpis na blogu »
nanovo MÓJ ANONIMOWY BLOG.

JESTEM NANOVEJ DRODZE ŻYCIA. PODJEŁEM STAŁY JUŻ CELIBAT. POŚLUBIŁEM SIĘ BOGOM OJCU I MATCE. POSTANOWIŁEM ŻYĆ DLA ZASADY. POWOLI TEŻ BĘDĘ PRZECHODZIŁ NA FRUTARIANIZM I WPROWADZAŁ BĘDĘ ABSTYNENCJĘ W SWOJE AFII! JAKO KOMPOZYCJE STAŁĄ MIESZCĄC TUTAJ PRZEKLNE DLA REKLAMY I GRANICY MOŻLIWOŚCI KuRwA!!!! TO TYLE.

Zobacz cały wpis na blogu »
Noc pełna wrażeń Moda na sukces

Nastał kolejny dzień... Śniadanko do łóżka, coś wspaniałego 😊. Aż się chciało żyć, wiedzac, że wszystko zaczyna się układać i w końcu mam osobę, której na mnie zależy. Całe dnie spedzalysmy w łóżku, bo prócz bycia we własnych objęciach, nie chciało nam się nic 😁 Jedzenie zaczęłyśmy zamawiać na dowóz, żeby nie tracić czasu na stanie przy garach. Jakby ktoś na to spojrzał z boku, porzygalby się od nadmiaru czułości i słodkości 😂. Cukrzyk na pewno by nie wytrzymał haha. Zapomniałam o całym świecie, problemach dnia codziennego, bo akurat wtedy kończyłam studia i obrona się zbliżała wielkimi krokami 🙄. Przy niej czułam, że nic innego nie istnieje... Tylko MY! Przelezalysmy cały dzień, jedząc zarelko, które zamowilysmy i oczywiście w tle leciały jakieś Trudne sprawy 😁. Dzień banalny, dla innych nudny, ale dla nas był zajebisty! Właśnie dlatego, że spędziłyśmy go, skupiając wyłącznie całą uwagę na sobie. Taki banał ale jednak znaczył wiele 😉. Znowu nadszedł wieczór (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nasz pierwszy raz Moda na sukces

Pierwsza randka zaliczona! Można odetchnąć z ulgą 😁. Wszystko zaczęło nabierać tempa i kolorów! Po spotkaniu oczywiście zaczęłyśmy rozmawiać przez telefon, w miarę regularnie. Pewnego razu zapytała mnie kim jest chłopak na zdjęciu, na FB? Odpowiedziałam jej, że mój przyjaciel gej... Tak, to był ten chłopak, z którym udawalismy parę przed naszymi rodzinami. Chyba nie była za bardzo przekonana ale temat odpuściła. Niedługo potem zaprosiła mnie do siebie 😏. Ja oczywiście się zgodziłam i dogadalysmy chyba jakiś weekend. Gdy w końcu nastał ten czas wyjazdu, podekscytowanie sięgało zenitu 😊. No jaralam się jak Reksio szynką 😁. Szybkie pakowanko, ogarnięcie mordki i biegiem na autobus, bo znowu czasu mi brakowało 😂. Czas w autobusie ciągnął się jak wiecznosc... W końcu zadzwoniła do mnie z pytaniem "gdzie jesteś?". A co miałam jej powiedzieć? Że w czarnej dupie? Ciemno jak w dupsku u murzyna, ja w ogóle okolicy nie znam, nawet nie wiem gdzie mam wysiąść, a ta do mnie gdzie ja jestem? 🤣 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak mieć swój pierwszy raz ZADANIE JB NA INFORMATYKE

Dzien dobry wszyscy dzisiaj wam opowiem jak miec swoj pierwszy raz Ten pierwszy raz większość chciałaby przeżyć spontanicznie. Ale do pierwszego razu lepiej się choć trochę przygotować. Żeby potem nie bać się i nie żałować. Pierwszy seks jest niesłychanie ważny dla psychiki młodego człowieka, zwłaszcza kobiety. Może wręcz zaważyć na całym jej późniejszym życiu seksualnym. Warto więc zadbać o to, by wspomnienia z pierwszego razu były miłe, bez względu na to, co później się zdarzy. Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś gotowa na pierwszy seks, odpowiedz sobie na kilka pytań.       Pierwszy raz - jak się przygotować? Wszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Moja wewnętrzna przemiana Kiedy fikcja przeplata się z prawdą

Wpod chciałby zacząć od tego, że podobno tak jest, iż człowiek nigdy nie jest taki sam i mówienie że zna się kogoś na wylot to jest fikcja - całkowicie się z tym zgadzam. Skąd takie wnioski?     W poprzednim związku na kocią łapę z byłą partnerką, którą rozdziewiczyłem spędziłem bite 7 lat. Była drobna, szczupła - wręcz chuda - podobała mi się. Sam fakt że nie miała nikogo wcześniej przedemną w łóżku bardzo mnie pociągał i ceniłem sobie to, natomiast na samą myśl że mógłbym być z kobietą która spała wcześniej z kimś innym przechodziły mnie dreszcze. Związek z nią był jednak bardzo toksyczny i wyniszczający, gdyż mimo nawet znośnych, z dzisiejszej perspektywy, pierwszych dwóch lat, każdy kolejny był tylko gorszy, a zamieszkanie razem na 5 lat było koszmarem. Ciągłe kłótnie, szantaże emocjonal (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Seks opowiadania - nowy adres bloga erotycznego Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Opowiadania erotyczne dostępne są na stronie: https://mojasypialnia.prv.pl/   Serdecznie zapraszamy!    

Zobacz cały wpis na blogu »