Samsung

Wpisy zawierające słowo kluczowe samsung.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne Dział o tematyce druku 2D oraz 3D

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Jak jest więc różnica pomiędzy tuszami z głowicą bądź bez? Różnią się one kilkoma właściwościami. Podstawowa najważniejsza to taka, że wkłady z głowicą mają w sobie trzy trzy miejsca na tusz (magenta, cyan oraz yellow). W drugim przypadku pojemniki da się kupić jedynie osobno, czyli którykolwiek kolor kupujemy oddzielnie. Druga znacząca sprawa to pojemność. Ze względu na fakt że w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, mają one ograniczenia pojemności. tak w przypadku wkładów bez głowicy wydajności są wyraźnie większe. Kolejnym atutem wkładów bez głowicy, jest opcja wymiany tylko tego pojemnika z tuszem, który się wyczerpał. W drugim przypadku, gdy skończy się jakiś kolor, powiedzmy żółty a pozostałe są jeszcze pełne, pojemnik i tak trzeba wymienić albowiem nie będzie drukował prawidłowo. Dlatego w tych kwestiach przeważają zdecydowanie pojemniki bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Barwny świat drukarek, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Jakie są różnice między tuszami z głowicą lub bez? Różnią się one kilkoma właściwościami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że wkłady z głowicą mają w sobie trzy trzy miejsca na tusz (magenta, cyan oraz yellow). Wkłady bez głowicy można kupić jedynie oddzielnie, czyli jakikolwiek kolor nabywamy osobno. Druga istotna kwestia to pojemność. Z powodu iż w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, mają one ograniczenia pojemności. problemu tego nie mają wkłady, ich wydajności są zdecydowanie większe. Kolejnym atutem wkładów bez głowicy, jest możliwość wymiany tylko tego pojemnika z tuszem, jaki się zużył. W drugim przypadku, gdy skończy się jeden z kolorów, powiedzmy żółty a purpurowy i błękitny są nadal, pojemnik i tak trzeba wymienić ponieważ nie będzie drukował poprawnie. Zatem w tych sprawach przeważają zdecydowanie pojemniki bez głowicy, chociaż mają one jedną sp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Wszystko do biura

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Co je łączy a co dzieli, wspólne cechy i różnice pomiędzy tuszami z głowicą lub bez? Różnią się one paroma właściwościami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że tusze z głowicą posiadają trzy trzy pojemniczki z tuszem (purpurowy, błękitny i żółty). W drugim przypadku pojemniki można nabyć tylko oddzielnie, czyli jakikolwiek kolor kupujemy osobno. Druga ważna kwestia to pojemność. Z powodu iż w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, mają one ograniczenia pojemności. problemu tego nie mają wkłady, ich wydajności są zdecydowanie większe. Następnym atutem tuszy bez głowicy, jest możność wymiany tylko tego zbiornika z tuszem, jaki się zużył. W przypadku modeli z głowicą, kiedy wyczerpie się jakiś kolor, powiedzmy żółty a purpurowy i błękitny są nadal, pojemnik i tak należy zamienić na nowy albowiem nie będzie drukował poprawnie. Zatem w tych sprawach przeważają zdec (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne drukarki 2d oraz 3d

Poszukujesz szybkiej, sprawdzonej kopiarki do firmy? wymagasz skanera i telefaksu w jednym?. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M426fdn to znakomite rozwiązanie, urządzenie zostało zaprojektowane z inicjatywą o szybkiej i sprawnej pracy. Brak tu co prawda druku kolorowego, aczkolwiek dzięki zastosowaniu tonera czarnego klient otrzymuje szybsze drukowanie oraz mniejszy koszt eksploatacji. Drukarka HP LaserJet Pro M426fdn została zaprojektowana głównie dla klientów biznesowych, zatem poza zwykłymi funkcjami jak kopiarka, faks czy druk jest także nowoczesny układ zabezpieczenia systemów roboczych. Program umożliwia klientowi szybkie kopiowanie na pocztę, pamięci USB czy folderów. Prędkość jest najważniejsza, inżynierowie z firmy Hewlett-Packard cały czas pracują i udoskonalają proces wydruku, by go zminimalizować. Przy dużym obciążeniu drukarki liczy się każda sekunda. Dlatego w tym modelu wykorzystano najnowszą technikę, ażeby dwustronne wydruki były jak najszybsze. Chce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki 2D oraz 3D, eksploatacja i szkolenia drukarki oraz eksploatacja

Coraz więcej tuszy do drukarek atramentowych korzysta z pojemników bez głowicy. Jakie są różnice między tuszami z głowicą czy bez? Różnią się one kilkoma cechami. Podstawowa najważniejsza to taka, że wkłady z głowicą posiadają trzy trzy pojemniczki z tuszem (magenta, cyan oraz yellow). W drugim przypadku pojemniki można nabyć tylko oddzielnie, innymi słowy każdy kolor nabywamy oddzielnie. Druga istotna kwestia to pojemność. Z powodu iż w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, mają one ograniczenia pojemności. problemu tego nie mają wkłady, ich wydajności są wyraźnie większe. Kolejnym atutem wkładów bez głowicy, jest możność wymiany wyłącznie tego pojemnika z tuszem, jaki się zużył. W drugim przypadku, gdy wyczerpie się jakiś kolor, powiedzmy żółty a pozostałe są jeszcze pełne, pojemnik i tak należy zamienić na nowy ponieważ nie będzie działał poprawnie. Zatem w tych sprawach prowadzą wyraźnie tusze bez głowicy, aczkolwiek mają one pewną ogromną skazę. Mimo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki 2D oraz 3D, eksploatacja i szkolenia Tonery i tusze

Od dawna ludzie szukają odpowiedzi, dotyczącą doboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej drukarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy warto przeznaczyć więcej pieniędzy na materiały eksploatacyjne oryginalne, czy może oszczędzić i wybrać zamienniki?. Jeżeli zdecyduje się na materiały zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, jednak odpowiedź nie jest prosta i uzależniona jest od wielu czynników Pierwsze najważniejsze zapytanie obejmuję gwarancje, czy używając zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w przypadku awarii urządzenia - NIE. Zakazuje tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zabrania wprowadzania wpisów do gwarancji, treści o tym, że stosowanie produktów zamiennych do drukarek stanowi utratę gwarancji. Niestety serwisy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszsytko co związane z materiałami eksploatacyjnymi, opisy i porady, aktualności Materiały eksploatacyjne do drukarek, nowości porady artykuły

Zamienniki czy oryginały, drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne? Podczas dokonywania zakupu maszyny drukującej, czy to do firmy czy do domu, należy odpowiednio przeanalizować wszelkie za i przeciw. Drukarka albowiem to niezwykle ważne urządzenie, które pozostanie z nami prze długi okres, a koszty związane z jego eksploatacja mogą ogromnie uszczuplić budżet. Toteż warto dowiedzieć się nie licząc ceny za sprzęt, jakie są koszty eksploatacji. Czy w drukarce nie licząc materiałów eksploatacyjnych trzeba wymieniać jeszcze jakiś inne komponenty? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w przypadku tuszy, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z tuszem? takie i inne odpowiedzi odszukasz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Co więcej należy dodać rzecz jasna wybór producenta czy to HP czy Samsung, Lexmark, Ricoh, Xerox czy inni, dowolny sprzęt ma swoje plusy i minusy, należy dopasować je do miesięcznego zużycia. Za każdy dodatkowy moduł, czy to faks, czy skaner, czy też ekran LCD, k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Wszystko do biura

Coraz więcej tuszy do drukarek atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Jak jest więc różnica pomiędzy tuszami z głowicą czy bez? Różnią się one kilkoma cechami. Podstawowa najważniejsza to taka, że tusze z głowicą mają w sobie trzy trzy miejsca na tusz (purpurowy, błękitny i żółty). W drugim przypadku pojemniki da się nabyć jedynie osobno, innymi słowy którykolwiek kolor nabywamy osobno. Druga ważna kwestia to pojemność. Z powodu iż w przypadku pojemników z głowicą mieszczą się trzy kolory, są one ograniczone względem pojemności. tak w przypadku wkładów bez głowicy wydajności są wyraźnie większe. Kolejnym plusem tuszy bez głowicy, jest możność wymiany tylko tego zbiornika z tuszem, jaki się zużył. W przypadku modeli z głowicą, kiedy skończy się jeden z kolorów, powiedzmy żółty a pozostałe są jeszcze pełne, pojemnik i tak trzeba wymienić ponieważ nie będzie drukował poprawnie. Dlatego w tych sprawach przeważają zdecydowanie pojemniki bez g (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wszystko co chcesz wiedzieć o druku, nowości, informacje i ciekawostki Urządzenia drukujące - porady, artykuły testy

Tonery czy tusze, drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne? Podczas kupowania urządzenia drukującego, czy to do firmy czy do domu, trzeba dobrze rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Drukarka albowiem to nader ważne urządzenie, które zostanie z nami prze kilka lat, a wydatki związane z jego eksploatacja mogą ogromnie uszczuplić naszą portmanetke. Zatem warto dowiedzieć się poza ceną za urządzenie, jakie są koszty eksploatacji. Czy w drukarce poza tonerami czy tuszami trzeba wymieniać także jakiś inne komponenty? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w przypadku tuszy, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z kartridżem? Te i inne zagadnienia odszukasz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Co więcej należy dodać oczywiście wybór producenta czy to HP czy Samsung, Lexmark, OKI, Xerox czy inni, każdy sprzęt ma swoje mocne i słabe strony, należy dopasować je do dziennego zużycia. Za dowolny dodatkowy moduł, czy to faks, czy kopiarka, czy też ekran LCD, odbiorca musi zapłacić. Warto dlatego p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Materiały biurowe

Zamienniki czy oryginały, drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne? Podczas kupowania maszyny drukującej, zarówno do firmy czy do domu, trzeba dobrze rozpatrzyć wszystkie za i przeciw. Drukarka albowiem to nader ważne urządzenie, które pozostanie z nami prze kilka lat, a wydatki związane z jego użytkowaniem mogą ogromnie uszczuplić budżet. Zatem warto dowiedzieć się nie licząc ceny za urządzenie, jakie są wydatki związane z eksploatacją. Czy w drukarce oprócz tonerami czy tuszami należy wymieniać jeszcze jakiś inne komponenty? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w przypadku tuszy, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z kartridżem? takie i inne zagadnienia znajdziesz na stronie www.igalo.pl. Co więcej należy dodać rzecz jasna wybór producenta czy to HP czy Kyocera, Brother, Ricoh, Canon czy inni, każdy sprzęt ma własne mocne i słabe strony, trzeba dopasować je do dziennego zużytkowania. Za dowolny dodany moduł, czy to telefax, czy skaner, czy też wyświetlacz LCD, kl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
hurtownia artykułów biurowych i eksploatacyjnych do drukarek drukarki 2d oraz 3d

Od wielu lat ludzie szukają odpowiedzi, dotyczącą doboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej drukarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy warto wydać więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy może oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeśli wybiorę półprodukty zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, jednak odpowiedź nie jest prosta i uzależniona jest od wielu czynników Pierwsze najważniejsze zapytanie dotyczy gwarancji, czy używając zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w wypadku usterki urządzenia - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wdrażania zapisów do gwarancji, treści o tym, że stosowanie produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwarancji. Niestety serwisy, w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
hurtownia artykułów biurowych i eksploatacyjnych do drukarek Dział o tematyce druku 2D oraz 3D

Urządzenia atramentowe czy laserowe? Co wybrać do firmy, czy do domu, dla użytku prywatnego? Najważniejszą sprawą jest bez wątpienia cena samego urządzenia. Niestety mało osób patrzy na koszty eksploatacji, co w dalszym czasie okazuje się kluczową sprawą. Kolejna znacząca sprawą jest wielkość urządzenia, niestety mimo bardzo widocznej minimalizacji urządzeń laserowych, w dalszym ciągu są one niewiele większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest oczywiście masa technicznych różnic, pomiędzy owymi drukarkami. Najistotniejsze to między innymi szybkość druku, tutaj bez cienia wątpliwości laserowe urządzenia przeważają i nie zapowiada się nowoczesna technologia, która zmniejszy tą różnicę. Parę lat temu na plus można było zaznaczyć drukarki używające tuszy, biorąc pod uwagę jakość drukowanych dokumentów. Rozwój technologii jednak spowodował, że różnice te mocno zmalały. Tylko w kolorze lepszą jakość można dojrzeć drukując zdjęcia czy malun (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
hurtownia artykułów biurowych i eksploatacyjnych do drukarek drukarki 2d oraz 3d

Od dawna ludzie szukają odpowiedzi, dotyczącą wyboru materiałów eksploatacyjnych do swojej drukarki. Cały czas stajemy przed dylematem, czy warto przeznaczyć więcej pieniędzy na materiały eksploatacyjne oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeśli wybiorę materiały zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki produkt może uszkodzić drukarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najważniejsze pytanie dotyczy gwarancji, czy stosując alternatywnych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki urządzenia - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zabrania wdrażania wpisów do gwarancji, informacji o tym, że korzystanie z produktów zamiennych do drukarek stanowi utratę gwarancji. W praktyce jednak serwisy, wykorzystują niewiedzę ludzi i od razu odrzucają przyjęc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
artykuły związane z drukarkami, tonerami oraz tuszami Eksploatacja do drukarek

Zamienniki czy oryginały, drukarka czy urządzenie PSC? Podczas realizowania zakupu maszyny drukującej, czy to do firmy czy do domu, wypada odpowiednio rozpatrzyć wszystkie za i przeciw. Drukarka albowiem to niezwykle ważne urządzenie, które pozostanie z nami prze kilka lat, a koszty związane z jego użytkowaniem mogą ogromnie uszczuplić naszą portmanetke. Zatem warto dowiedzieć się poza ceną za sprzęt, jakie są wydatki związane z eksploatacją. Czy w drukarce oprócz tonerami czy tuszami trzeba wymieniać jeszcze jakiś inne elementy? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w wypadku tuszy, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z kartridżem? Te i inne zagadnienia znajdziesz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Co więcej dochodzi zaiste wybór producenta czy to Hewlett-Packard czy Kyocera, Brother, Ricoh, Xerox czy inni, każdy sprzęt ma własne plusy i minusy, należy dostosować je do dziennego zużytkowania. Za jakikolwiek dodany moduł, czy to telefax, czy skaner, czy też ekran LCD, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najnowsze modele tonerów i tuszy które trafiają na rynek Tonery i tusze

Zamienniki czy oryginały, drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne? W trakcie kupowania maszyny drukującej, czy to do firmy czy do biura, należy odpowiednio przeanalizować wszelkie za i przeciw. Drukarka albowiem to niezwykle ważne urządzenie, które pozostanie z nami prze kilka lat, a wydatki związane z jego eksploatacja mogą niezwykle uszczuplić naszą portmanetke. Toteż należałoby dowiedzieć się poza ceną za sprzęt, jakie są wydatki związane z eksploatacją. Czy w drukarce nie licząc materiałów eksploatacyjnych należy wymieniać jeszcze jakiś inne komponenty? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w przypadku tuszy, czy głowica jest w drukarce, czy wraz z kartridżem? Te i inne odpowiedzi odszukasz na stronie www.igalo.pl. Do tego należy dodać oczywiście wybór producenta czy to Hewlett-Packard czy Kyocera, Lexmark, OKI, Xerox czy inni, dowolny sprzęt ma swoje mocne i słabe strony, trzeba dopasować je do dziennego zużycia. Za dowolny dodatkowy podzespół, czy to telefax, c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »