Samsung

Wpisy zawierające słowo kluczowe samsung.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Samsung Galaxy Note7 - jak rozpoznać model z nową baterią laptopowbateria

W świetle ostatnich wydarzeń firma reaguje względnie szybko na doniesienia o wadliwych Galaxy Note7. Teraz firma informuje także, jak sprawdzić czy na pewno mamy nową wersję telefonu. Ostatnie dni dla Samsunga były niewesołe. Firma borykała się z doniesieniami o wybuchających telefonach, a w jednym z przypadków została nawet pozwana do sądu. Efektem tego były oczywiście dziesiątki rozgoryczonych użytkowników oraz potężny spadek wartości na giełdzie. Teraz Samsung gasi pożar i m.in. wypuszcza poradnik dotyczący nowego Galaxy Note'a 7. Jak rozpoznać Galaxy Note 7 z nową baterią? Firma wymienia wszystkie wadliwe telefony na nową wersję z leps (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dział poświęcony nowym urządzeniom drukującym oraz materiałom eksploatacyjnym kartridże i tonery do drukarek, aktualności, artykuły i wiele innych

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych korzysta z pojemników bez głowicy. Co je łączy a co dzieli, wspólne cechy i różnice pomiędzy tuszami z głowicą czy bez? Różnią się one paroma cechami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że tusze z głowicą posiadają trzy pojemniki z tuszem (magenta, cyan oraz yellow). W drugim wypadku pojemniki da się kupić tylko osobno, innymi słowy którykolwiek kolor kupujemy osobno. Druga ważna sprawa to pojemność. Ze względu na fakt że w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, są one ograniczone względem pojemności. tak w przypadku wkładów bez głowicy wydajności są wyraźnie większe. Kolejnym atutem tuszy bez głowicy, jest możliwość wymiany tylko tego zbiornika z tuszem, jaki się zużył. W przypadku modeli z głowicą, kiedy wyczerpie się jeden z kolorów, dajmy na to żółty a purpurowy i błękitny są nadal, pojemnik i tak należy wymienić ponieważ nie będzie drukował poprawnie. Zatem w tych sprawa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowości w świecie materiałów eksploatacyjnych Nowe drukarki oraz tonery - artykuły

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych korzysta z pojemników bez głowicy. Jakie są różnice między tuszami z głowicą lub bez? Różnią się one paroma cechami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że wkłady z głowicą posiadają trzy trzy miejsca na tusz (purpurowy, błękitny i żółty). Wkłady bez głowicy da się nabyć tylko oddzielnie, innymi słowy jakikolwiek kolor kupujemy oddzielnie. Druga znacząca kwestia to pojemność. Z powodu iż w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, mają one ograniczenia pojemności. problemu tego nie mają wkłady, ich wydajności są zdecydowanie większe. Następnym plusem wkładów bez głowicy, jest opcja wymiany wyłącznie tego pojemnika z tuszem, który się wyczerpał. W drugim przypadku, kiedy wyczerpie się jakiś kolor, dajmy na to żółty a purpurowy i błękitny są nadal, pojemnik i tak należy zamienić na nowy albowiem nie będzie działał prawidłowo. Zatem w tych sprawach prowadzą wyraźnie pojemniki bez głowicy, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Barwny świat drukarek, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Temat związany z drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi

Urządzenia atramentowe czy laserowe? Co wybrać do firmy, czy do domu, dla własnego użytku? Najważniejszą sprawą jest oczywiście cena samego urządzenia. Niestety mało kto patrzy na wydatki związane z eksploatacją, co w dalszym okresie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Drugą znacząca sprawą jest wielkość drukarki, niestety mimo bardzo widocznej minimalizacji drukarek laserowych, nadal są one odrobinę większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest bezsprzecznie wiele technicznych różnic, pomiędzy owymi drukarkami. Najistotniejsze to bez wątpienia szybkość druku, tutaj bezwarunkowo laserowe urządzenia górują i nie zapowiada się innowacyjna technologia, która zmniejszy tą różnicę. Wcześniej na plus można było wyróżnić drukarki używające tuszy, zwracając uwagę na jakość drukowanych dokumentów. Rozwój technologii jednak spowodował, że różnice te bardzo zmalały. Tylko w kolorze lepszą jakość można dostrzec drukując zdjęcia czy ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona nowinkom ze świata tuszy i tonerów Aktualizacje w dziedzinie tonerów, tuszy i drukarek

Tonery czy tusze, drukarka czy narzędzie wielofunkcyjne? Podczas kupowania urządzenia drukującego, zarówno do firmy czy do biura, trzeba dobrze rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Drukarka bowiem to nader ważne urządzenie, które zostanie z nami prze kilka lat, a wydatki związane z jego eksploatacja mogą ogromnie uszczuplić nasz portfel. Zatem warto dowiedzieć się nie licząc ceny za sprzęt, jakie są wydatki związane z eksploatacją. Czy w drukarce nie licząc materiałów eksploatacyjnych trzeba wymieniać także jakiś inne elementy? Czy tonery są pełnowartościowe wraz z bębnem, a w wypadku wkładów atramentowych, czy głowica jest w drukarce, czy wraz z tuszem? Te i inne odpowiedzi odszukasz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Dodatkowo dochodzi oczywiście wybór producenta czy będzie nim Hewlett-Packard czy Kyocera, Brother, OKI, Canon czy inni, każdy sprzęt ma swoje mocne i słabe strony, trzeba dostosować je do dziennego zużycia. Za każdy dodany podzespół, czy to telef (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jedyny taki sklep z materiałami eksploatacyjnymi Biuroserwis

Szukasz szybkiej, przetestowanej kopiarki do firmy? potrzebujesz skanera i telefaksu w jednym?. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M426fdn to znakomite wyjście, urządzenie zostało opracowane z myślą o szybkiej i sprawnej pracy. Nie ma w tym modelu co prawda druku kolorowego, jednak dzięki użyciu tonera black konsument otrzymuje szybsze drukowanie oraz mniejszy koszt eksploatacji. Drukarka HP LaserJet Pro M426 powstała głównie dla użytkowników prowadzących firmę, zatem poza standardowymi funkcjami jak skaner, fax czy druk jest także zaawansowany system zabezpieczenia procesów roboczych. Program umożliwia użytkownikowi szybkie kopiowanie na pocztę, pamięci przenośnych jak USB lub folderów. Prędkość jest najistotniejsza, inżynierowie z firmy HP cały czas pracują i udoskonalają proces wydruku, aby go zmniejszyć. Przy dużym obciążeniu drukarki liczy się każda sekunda. Toteż w tym modelu wykorzystano najnowszą technologię, ażeby dwustronne wydruki były jak najszybsze. Pragni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Materiały eksploatacyjne do drukarek, serwis urządzeń drukujących Materiały biurowe

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Jak jest więc różnica pomiędzy tuszami z głowicą czy bez? Różnią się one paroma właściwościami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że wkłady z głowicą mają w sobie trzy trzy miejsca na tusz (purpurowy, błękitny i żółty). Wkłady bez głowicy da się nabyć jedynie osobno, czyli którykolwiek kolor nabywamy oddzielnie. Druga ważna kwestia to pojemność. Z powodu iż w przypadku tuszy z głowicą mieszczą się trzy kolory, są one ograniczone względem pojemności. tak w przypadku wkładów bez głowicy wydajności są wyraźnie większe. Następnym plusem wkładów bez głowicy, jest opcja wymiany tylko tego zbiornika z tuszem, jaki się wyczerpał. W przypadku modeli z głowicą, gdy wyczerpie się jakiś kolor, powiedzmy żółty a pozostałe są jeszcze pełne, pojemnik i tak trzeba wymienić albowiem nie będzie drukował poprawnie. Zatem w tych sprawach przeważają zdecydowanie tusze bez głowicy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne Temat związany z drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi

Urządzenia atramentowe czy laserowe? Co kupić do biura, czy do domu, dla użytku prywatnego? Największa różnica w wyborze jest w cenie samego urządzenia. Niestety mało osób patrzy na wydatki związane z eksploatacją, co w późniejszym czasie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Drugą znacząca sprawą jest wielkość urządzenia, niestety mimo bardzo widocznej minimalizacji drukarek laserowych, w dalszym ciągu są one odrobinę większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest oczywiście mnóstwo technicznych różnic, między owymi drukarkami. Najważniejsze to bez wątpienia szybkość druku, tutaj bezwarunkowo laserowe drukarki przeważają i nie zapowiada się nowoczesna technologia, która zminimalizuje tą różnicę. Wcześniej na plus można było wyróżnić drukarki używające tuszy, zwracając uwagę na jakość drukowanych dokumentów. Postęp technologii jednak sprawił, że różnice te mocno zmalały. Jedynie w kolorze doskonalszą jakość możn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki, nowości i ciekawostki Materiały eksploatacyjne do drukarek, nowości porady artykuły

Urządzenia laserowe czy atramentowe, drukarka czy narzędzie PSC? W trakcie kupowania urządzenia drukującego, czy to do firmy czy do domu, trzeba porządnie zbadać wszystkie za i przeciw. Drukarka bowiem to niezwykle ważne urządzenie, które pozostanie z nami prze długi okres, a wydatki związane z jego eksploatacja mogą bardzo uszczuplić nasz portfel. Dlatego należałoby dowiedzieć się nie licząc ceny za urządzenie, jakie są wydatki związane z eksploatacją. Czy w drukarce nie licząc materiałów eksploatacyjnych należy wymieniać jeszcze jakiś inne elementy? Czy tonery są kompletne wraz z bębnem, a w wypadku wkładów atramentowych, czy głowica jest w maszynie, czy wraz z tuszem? takie i inne odpowiedzi odszukasz na stronie www.tonerytuszedrukarki.pl Dodatkowo dochodzi zaiste wybór producenta czy to Hewlett-Packard czy Samsung, Brother, OKI, Canon czy inni, każdy sprzęt ma swoje plusy i minusy, trzeba dopasować je do dziennego zużycia. Za jakikolwiek dodany moduł, czy to faks, czy ska (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dział poświęcony nowym urządzeniom drukującym oraz materiałom eksploatacyjnym Kolorowy świat drukarek

Coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Jakie są różnice między tuszami z głowicą lub bez? Różnią się one kilkoma cechami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że tusze z głowicą posiadają trzy trzy pojemniczki z tuszem (purpurowy, błękitny i żółty). W drugim wypadku pojemniki da się kupić tylko osobno, innymi słowy każdy kolor kupujemy oddzielnie. Druga ważna kwestia to pojemność. Ze względu na fakt że w przypadku pojemników z głowicą mieszczą się trzy kolory, są one ograniczone względem pojemności. problemu tego nie mają wkłady, ich wydajności są wyraźnie większe. Następnym plusem wkładów bez głowicy, jest opcja wymiany tylko tego zbiornika z tuszem, jaki się wyczerpał. W drugim przypadku, kiedy wyczerpie się jeden z kolorów, dajmy na to żółty a pozostałe są jeszcze pełne, pojemnik i tak należy zamienić na nowy ponieważ nie będzie działał prawidłowo. Zatem w tych kwestiach przeważają wyraźnie tusze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek artykuły związane z tonerami i tuszami

Co roku coraz więcej tuszy do urządzeń drukujących atramentowych wykorzystuje pojemniki bez głowicy. Co je łączy a co dzieli, wspólne cechy i różnice pomiędzy tuszami z głowicą czy bez? Różnią się one paroma właściwościami. Pierwsza najbardziej widoczna to taka, że tusze z głowicą mają w sobie trzy trzy miejsca na tusz (purpurowy, błękitny i żółty). W drugim wypadku pojemniki można kupić tylko oddzielnie, innymi słowy jakikolwiek kolor nabywamy oddzielnie. Druga znacząca sprawa to pojemność. Z powodu iż w przypadku pojemników z głowicą mieszczą się trzy kolory, są one ograniczone względem pojemności. problemu tego nie mają wkłady, ich wydajności są wyraźnie większe. Kolejnym plusem wkładów bez głowicy, jest możność wymiany tylko tego zbiornika z tuszem, który się wyczerpał. W przypadku modeli z głowicą, kiedy wyczerpie się jakiś kolor, powiedzmy żółty a pozostałe są jeszcze pełne, pojemnik i tak trzeba zamienić na nowy albowiem nie będzie działał p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne Materiały eksploatacyjne

Urządzenia atramentowe czy laserowe? Co kupić do firmy, czy do domu, dla użytku prywatnego? Największa różnica w wyborze jest w cenie drukarki. Z przykrością stwierdzam, iż mało kto patrzy na koszty eksploatacji, co w dalszym okresie okazuje się kluczową sprawą. Drugą znacząca sprawą jest wielkość urządzenia, niestety mimo bardzo widocznej minimalizacji urządzeń laserowych, w dalszym ciągu są one odrobinę większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest oczywiście wiele technicznych różnic, pomiędzy owymi drukarkami. Najważniejsze to bez wątpienia szybkość druku, tutaj bezwarunkowo laserowe urządzenia dominują i nie zapowiada się nowoczesna technologia, która zminimalizuje tą różnicę. Parę lat temu na plus można było zaznaczyć drukarki korzystające z tuszy, zwracając uwagę na jakość drukowanych dokumentów. Postęp technologii jednakże sprawił, że różnice te mocno zmalały. Tylko w kolorze doskonalszą jakość można dostrzec drukując zdjęcia czy obra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolorowy świat drukarek, zawsze nalepsze ceny Materiały biurowe

Urządzenia atramentowe czy laserowe? Co kupić do firmy, czy do domu, dla własnego użytku? Najważniejszą sprawą jest oczywiście cena drukarki. Niestety mało osób zwraca uwagę na wydatki związane z eksploatacją, co w dalszym czasie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Kolejna znacząca sprawą jest wielkość drukarki, Pomimo bardzo Znaczącej minimalizacji drukarek laserowych, w dalszym ciągu są one niewiele większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest oczywiście wiele technicznych różnic, między owymi drukarkami. Najważniejsze to między innymi szybkość druku, tutaj bezwarunkowo laserowe urządzenia górują i nie zapowiada się nowoczesna technologia, która zminimalizuje tą różnicę. Parę lat temu na plus można było zaznaczyć drukarki używające tuszy, zwracając uwagę na jakość drukowanych dokumentów. Rozwój technologii jednak sprawił, że różnice te bardzo zmalały. Tylko w kolorze lepszą jakość można dojrzeć drukując zdjęcia czy obra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolorowy świat drukarek, zawsze nalepsze ceny Materiały eksploatacyjne

Szukasz szybkiej, przetestowanej drukarki do biura? chcesz skanera i telefaksu w jednym?. Drukarka HP LaserJet Pro M426 to idealne rozwiązanie, urządzenie zostało opracowane z myślą o szybkiej i wydajnej pracy. Nie ma w tym modelu co prawda druku kolorowego, aczkolwiek dzięki zastosowaniu tonera czarnego konsument otrzymuje szybsze drukowanie oraz tańszy koszt eksploatacji. Drukarka HP LaserJet Pro M426 powstała głównie dla użytkowników prowadzących firmę, dlatego poza zwykłymi funkcjami jak kopiarka, telefaks czy druk znajduje się też nowoczesny układ zabezpieczenia procesów roboczych. Program umożliwia klientowi szybkie kopiowanie do maili, pamięci USB czy folderów. Prędkość jest najważniejsza, inżynierowie z firmy HP cały czas pracują i udoskonalają proces wydruku, aby go zminimalizować. Przy dużym obciążeniu drukarki liczy się każda sekunda. Toteż w tym modelu sięgnięto po najnowszą technologię, ażeby dwustronne drukowanie było jak najszybsze. Pragniesz uzyskać więcej inf (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne drukarki oraz eksploatacja

Drukarki laserowe czy atramentowe? Co kupić do biura, czy do domu, dla użytku prywatnego? Najważniejszą sprawą jest bez wątpienia cena drukarki. Z przykrością stwierdzam, iż mało osób patrzy na wydatki związane z eksploatacją, co w późniejszym okresie okazuje się właśnie sprawą najważniejszą. Kolejna znacząca sprawą jest wielkość drukarki, niestety mimo bardzo Znaczącej minimalizacji drukarek laserowych, w dalszym ciągu są one odrobinę większe, od modeli drukujących za pomocą kartridży z tuszem. Jest bezsprzecznie mnóstwo technicznych różnic, między tymi drukarkami. Najistotniejsze to między innymi szybkość druku, w tym miejscu bez cienia wątpliwości laserowe urządzenia dominują i nie zapowiada się nowoczesna technologia, która zmniejszy tą różnicę. Parę lat temu na plus można było wyróżnić drukarki używające tuszy, biorąc pod uwagę jakość drukowanych dokumentów. Rozwój technologii jednak sprawił, że różnice te mocno zmalały. Tylko w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »