Samsung

Wpisy zawierające słowo kluczowe samsung.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Drukarki, nowości i ciekawostki Drukarki - tonery i tusze do drukarek

Od zawsze ludzie szukają odpowiedzi, dotyczącą wyboru materiałów eksploatacyjnych do swojej kserokopiarki. Cały czas stajemy przed problemem, czy warto przeznaczyć więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać zamienniki?. Jeżeli zdecyduje się na materiały zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki produkt może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najważniejsze zapytanie obejmuję gwarancje, czy stosując alternatywnych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w przypadku awarii urządzenia - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zabrania wprowadzania zapisów do gwarancji, treści o tym, że korzystanie z produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwaranc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Drukarki i materiały eksploatacyjne (tonery , tusze, folie, taśmy) Materiały eksploatacyjne

Od wielu lat ludzie szukają odpowiedzi, dotyczącą doboru materiałów eksploatacyjnych do swojej drukarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy warto wydać więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy może oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeśli wybiorę materiały zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić drukarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najistotniejsze zapytanie dotyczy gwarancji, czy korzystając z zamiennych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki drukarki - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zabrania wdrażania wpisów do gwarancji, treści o tym, że stosowanie produktów zamiennych do drukarek stanowi utratę gwarancji. Niestety serwisy, wykorzystują brak wiedzy ludzi i z góry odmawiają przyjęcia nawet tak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne artykuły związane z tonerami i tuszami

Od wielu lat ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą wyboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej kserokopiarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy powinno się przeznaczyć więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeżeli zdecyduje się na materiały zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, jednak odpowiedź nie jest prosta i uzależniona jest od wielu czynników Pierwsze najistotniejsze zapytanie obejmuję gwarancje, czy stosując alternatywnych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki drukarki - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, treści o tym, że stosowanie produktów zamiennych do dr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Materiały biurowe

Od zawsze ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej drukarki. na okrągło stajemy przed problemem, czy powinno się przeznaczyć więcej pieniędzy na materiały eksploatacyjne oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeżeli wybiorę materiały zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najistotniejsze pytanie dotyczy gwarancji, czy używając zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki drukarki - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, informacji o tym, że stosowanie produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne Biuroserwis

Od zawsze ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej kopiarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy powinno się przeznaczyć więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeśli wybiorę półprodukty zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najważniejsze zapytanie dotyczy gwarancji, czy korzystając z zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w wypadku usterki urządzenia - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, informacji o tym, że korzystanie z produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwarancji. W praktyce jednak serwisy, wykorzystują niewiedzę ludzi i z g&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Tusze i tonery

Częsta okoliczności, kiedy nagle podczas drukowania z naszego urządzenia wychodzą białe kartki, a komunikat oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed problemem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę kartek. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość pokaźne oszczędności. Dlatego nie udzielimy odpowiedzi jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiąza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Barwny świat drukarek, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Eksploatacja do drukarek

Częsta sytuacja, gdy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wychodzą puste kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. W takim przypadku użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Każda decyzja ma własne wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to znaczny koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę dokumentów. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji związanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne artykuły związane z tonerami i tuszami

Częsta okoliczności, gdy nagle podczas drukowania z naszej drukarki wydobywają się puste kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed problemem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to duży koszt. I w zasadzie to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji związanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na super jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Tak więc nie udzielimy odpowiedzi jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywidualna kwes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących

Częsta sytuacja, gdy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wydobywają się puste kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek stają przed problemem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży wydatek. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo dokumentów. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi woli zamienne tusze na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie potrzebujemy super jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć pokaźne oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To ind (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Materiały biurowe

Częsta sytuacja, gdy nagle w trakcie drukowania z naszego urządzenia wychodzą puste kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Każda decyzja ma własne wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji związanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena sprawia, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie potrzebujemy super jakości druku - toner i tusz regenerowany może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dość duże oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To osobna sp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsza eksploatacja do urządzeń drukujących wszystkich marek, opisy i ciekawe artykuły tonery,tusze, folie. taśmy, drukarki

Częsta sytuacja, kiedy raptem w trakcie drukowania z naszej drukarki wychodzą białe kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed dylematem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dość duże oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywidualna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowości w świecie drukarek Wszystko do biura

Częsta okoliczności, gdy nagle w trakcie drukowania z naszej drukarki wydobywają się białe kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to duży wydatek. I w zasadzie to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo dokumentów. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Biuroserwis

Częsta okoliczności, kiedy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wychodzą białe kartki, a drukarka oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Każda decyzja ma swoje wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - toner i tusz regenerowany może zdać egzamin i przynieść dosyć duże oszczędności. Dlatego nie udzielimy odpowiedzi jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona nowinkom ze świata tuszy i tonerów Eksploatacja do drukarek

Częsta sytuacja, gdy nagle podczas drukowania z naszej drukarki wychodzą puste kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed problemem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Każda decyzja ma swoje wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to duży koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji związanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - toner i tusz regenerowany może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć pokaźne oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To osobna sprawa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witryna poświęcona tematyce materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz samych drukarek Wszystko do biura

Częsta okoliczności, gdy nagle w trakcie drukowania z naszego urządzenia wydobywają się białe kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. W takim przypadku użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży koszt. I w zasadzie to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywid (...)

Zobacz cały wpis na blogu »