Samsung

Wpisy zawierające słowo kluczowe samsung.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne artykuły związane z tonerami i tuszami

Od wielu lat ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą wyboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej kserokopiarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy powinno się przeznaczyć więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeżeli zdecyduje się na materiały zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, jednak odpowiedź nie jest prosta i uzależniona jest od wielu czynników Pierwsze najistotniejsze zapytanie obejmuję gwarancje, czy stosując alternatywnych tonerów, tuszy, taśm barwiących do drukarek użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki drukarki - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, treści o tym, że stosowanie produktów zamiennych do dr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Materiały biurowe

Od zawsze ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej drukarki. na okrągło stajemy przed problemem, czy powinno się przeznaczyć więcej pieniędzy na materiały eksploatacyjne oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeżeli wybiorę materiały zastępcze, czy moja drukarka będzie dalej na gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? na te i na wiele innych pytań związanych z odpowiednim doborem materiałów eksploatacyjnych, opisze dokładnie w tym artykule, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najistotniejsze pytanie dotyczy gwarancji, czy używając zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w przypadku usterki drukarki - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, informacji o tym, że stosowanie produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne Biuroserwis

Od zawsze ludzie zastanawiają się nad odpowiedzią, dotyczącą doboru odpowiednich tuszy i tonerów do swojej kopiarki. na okrągło stajemy przed dylematem, czy powinno się przeznaczyć więcej pieniędzy na tonery czy tusze oryginalne, czy też oszczędzić i wybrać produkty zamienne?. Jeśli wybiorę półprodukty zastępcze, czy nie utracę gwarancji?, czy taki kartridż może uszkodzić kopiarkę? postaram się rozwiać wszedlkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem, odpowiedź bowiem nie jest jednoznaczna i zależy od kilku czynników. Pierwsze najważniejsze zapytanie dotyczy gwarancji, czy korzystając z zamiennych materiałów eksploatacyjnych użytkownik traci gwarancję w wypadku usterki urządzenia - NIE. Zabrania tego Dyrektywa Unijna nr 93/13 CCE z 5.04.1993 r. która zakazuje wprowadzania zapisów do gwarancji, informacji o tym, że korzystanie z produktów alternatywnych do drukarek powoduję utratę gwarancji. W praktyce jednak serwisy, wykorzystują niewiedzę ludzi i z g&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Tusze i tonery

Częsta okoliczności, kiedy nagle podczas drukowania z naszego urządzenia wychodzą białe kartki, a komunikat oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed problemem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę kartek. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość pokaźne oszczędności. Dlatego nie udzielimy odpowiedzi jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiąza (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Barwny świat drukarek, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Eksploatacja do drukarek

Częsta sytuacja, gdy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wychodzą puste kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. W takim przypadku użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Każda decyzja ma własne wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to znaczny koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę dokumentów. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji związanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Biuroserwis, zaopatrzenie firm a w artykuły biurowe i eksploatacyjne artykuły związane z tonerami i tuszami

Częsta okoliczności, gdy nagle podczas drukowania z naszej drukarki wydobywają się puste kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed problemem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to duży koszt. I w zasadzie to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji związanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na super jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Tak więc nie udzielimy odpowiedzi jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywidualna kwes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących

Częsta sytuacja, gdy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wydobywają się puste kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek stają przed problemem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży wydatek. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo dokumentów. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi woli zamienne tusze na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie potrzebujemy super jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć pokaźne oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To ind (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Materiały biurowe

Częsta sytuacja, gdy nagle w trakcie drukowania z naszego urządzenia wychodzą puste kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Każda decyzja ma własne wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji związanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena sprawia, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie potrzebujemy super jakości druku - toner i tusz regenerowany może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dość duże oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To osobna sp (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najlepsza eksploatacja do urządzeń drukujących wszystkich marek, opisy i ciekawe artykuły tonery,tusze, folie. taśmy, drukarki

Częsta sytuacja, kiedy raptem w trakcie drukowania z naszej drukarki wychodzą białe kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed dylematem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dość duże oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywidualna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowości w świecie drukarek Wszystko do biura

Częsta okoliczności, gdy nagle w trakcie drukowania z naszej drukarki wydobywają się białe kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to duży wydatek. I w zasadzie to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo dokumentów. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona gdzie opisywane są modele tonerów i tuszy, jakie pojawiają się na rynku europejskim Biuroserwis

Częsta okoliczności, kiedy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wychodzą białe kartki, a drukarka oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Każda decyzja ma swoje wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - toner i tusz regenerowany może zdać egzamin i przynieść dosyć duże oszczędności. Dlatego nie udzielimy odpowiedzi jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona nowinkom ze świata tuszy i tonerów Eksploatacja do drukarek

Częsta sytuacja, gdy nagle podczas drukowania z naszej drukarki wychodzą puste kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed problemem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Każda decyzja ma swoje wady i zalety. Zakup oryginalnego pojemnika to duży koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji związanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - toner i tusz regenerowany może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć pokaźne oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To osobna sprawa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witryna poświęcona tematyce materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz samych drukarek Wszystko do biura

Częsta okoliczności, gdy nagle w trakcie drukowania z naszego urządzenia wydobywają się białe kartki, a komunikat oznajmia, że pojemnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. W takim przypadku użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - wydać więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma swoje wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży koszt. I w zasadzie to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne pojemniki nie generują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi decyduje się na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na pytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywid (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko do biura, tonery, tusze, artykuły biurowe, serwis drukarek Materiały eksploatacyjne

Częsta sytuacja, kiedy raptem w trakcie drukowania z naszego urządzenia wydobywają się białe kartki, a komunikat oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już pusty. Wtedy użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed problemem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy kupić zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to znaczny koszt. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo dokumentów. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie wywołują ryzyka reklamacji powiązanej z niepoprawnym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena sprawia, że wielu ludzi woli zamienne tusze na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dość duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strona poświęcona nowinkom ze świata tuszy i tonerów tuszyk i tonerek

Częsta sytuacja, gdy nagle podczas drukowania z naszego urządzenia wydobywają się puste kartki, a drukarka oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. Wtedy użytkownicy urządzeń drukującycyh stają przed problemem - wydać więcej pieniędzy na nowy pojemnik z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety. Kupno oryginalnego pojemnika to duży wydatek. I z reguły to jedyna negatywna wada. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy taką samą liczbę kartek. Kolejny plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie generują ryzyka reklamacji związanej z niewłaściwym drukowaniem. Zamienniki to zdecydowanie mniejszy koszt. Na tyle niska cena powoduje, że dużo ludzi woli zamienne tusze na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie zależy nam na wysokiej jakości druku - zamiennik może zdać egzamin i przynieść dosyć duże oszczędności. Dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »